Bolesti po embryotransferu. Je to v pořádku?

kapunka
29. říj 2008

jsem třetí den po ET a bříško mě bolí jako před ms..je to v pořádku? 😢 díky 😔

fenomena1
1. bře 2016

@vesperlynn to netuším já sem měla ket. Ale po pátém dní mě už břicho neboli

andrea923
11. bře 2016

Ahoj holky,ja jsem 4.den po KET a od 2.dne mne boli pouze pravy vajecnik a trochu v trisle.Nechci sr nervovat,ale bojim se,aby embryjko nevycestovalo mimo delohu a nuhnizdilo se mimo ni....co myslite?

vesperlynn
11. bře 2016

@andrea923 Ja se presne takhle bala.. taky jsem mela tyhle bolesti, ale miminko při prvním utz bylo krasne uhnizdene a na spravnem miste. Takze neboj, nestresuj se, opakuj si, ze miminko vi co dela a tve telo taky. 🙂 Me to hodne pomohlo a ted jsem v 16tt. 🙂

andrea923
11. bře 2016

@vesperlynn Moc ti dekuju za uklidneni!!!Zarekla jsem se,ze se nebudu pozorovat,ale je to tezke.😊Moc gratuluju k uspesnemu otehotneni!Byla jsi take na KET?Jak dlouho se vam nedarilo?My se snazime pres dva roky.

pidalka12
28. říj 2016

Holky, zítra to bude týden co jsem po transferu. A šíleně mne bolí břicho. jako bych to měla dostat. Ale na ms je přeci brzo :( Setkala se s tím některá? Moc děkuji!

lucikdan
2. lis 2016

@pidalka12 Ahojky, já jsem dneska po transferu 7dmý den, a taky mě bolí břicho jako před menstruací. Mám strach, že dorazí... Co ty? Jak to dopadlo?

pidalka12
2. lis 2016

@lucikdan Ahoj. Břicho mne bolí stále, jako před ms. Nejvíc večer. Dnes jsem jedenáctý den a poprvé jsem testovala. Jsou tam // Takže to tak asi ná být 🙂 Drž se a dej vědět jak jsi dopadla 🙂

lucikdan
2. lis 2016

@pidalka12 Ty jo, tak to moc a moc gratuluju... Já jsem pitomá a testla jsem se už dneska - a nic... Takže to asi bude na prd... Kolik ti dávali embryjek? A jak starých? Já už si připadám jak magor. Pořád chodím na záchod koukat, jestli už to přišlo...

pidalka12
2. lis 2016

@lucikdan asi je ještě brzo. Zkus to ten 12.den. Určitě budeš mile překvapena. A ja tí děkuji 🙂 Dávali mi jedno. Po pěti denní kultivaci. Měla jsem i asistovany hatching a embryo glue. Nechtěla jsem nic podcenit. Taky se furt chodím koukat, ale teď už je to jen a jen na přírodě. Držím pěsti ! 🍀

lucikdan
2. lis 2016

@pidalka12 Díky moc. Já jsem sice asistovaný hatching neměla, ale už prý hatchovalo samo. Emryo glue jsem taky nedala, tak uvidíme... Doufám, že se mi ta menstruace nerozjede, ale fakt to břicho bolí naprosto přesně, jako kdyby to mělo přijít kažkou chvílí. Kam chodíš? Kéž by to dopadlo dobře. Hrozně si teď vyčítám, že jsem aspoň ty první tři dny neležela...Tobě taky budu držet pěstičky, aby všechno bylo jak má...

pidalka12
2. lis 2016

@lucikdan Nic si nevyčítel, já taky šla brzo do práce.. Říkala jsem si, že pokud to dopadne, tak i stím, že budu žít "normálně" a nebudu jak lazar. břicho je v pořádku, že bolí, aspoň se tam něco děje. Mám ty samé bolesti..až jsem si říkala, že snad rodím 😀 jak to bolelo - víc jak před ms. Chodím nově do Sanusu v Pardubicíh, doktorka Dvořáková. Chodila jsem spoustu let do Arlety do Kostelce, ale přestal mi vyhovovat přístup lékaře. Buď v klidu a užívej si to, že jsi těhotná (a to jsi, dokud nepřijde ms!) 🙂

lucikdan
3. lis 2016

@pidalka12 ahojky, tak to vypadá na prd.Dneska jsem.jeste ke všemu zacla špinit 😢

pidalka12
3. lis 2016

@lucikdan Kočko, buď v klidu a žádný stres! Hlavně né stres! ještě není nic ztraceného. :-*

lucikdan
4. lis 2016

@pidalka12 Ahojky, tak u me je to konec. Dneska jsem začala krvácet 😢

pidalka12
4. lis 2016

@lucikdan to mně mrzí :( I když je to těžký, nebud smutná. Ono to určitě vyjde příště. Uvidíš. 🍀❤

lucikdan
4. lis 2016

@pidalka12 Nevím, nějak vůbec co bude dál. Mam ještě nejake mrazacky, tak bych asi zkusila ket, ale nevím kdy se muže na ket po et. Chodim do Podolí a najednou nevím jestli to byla dobra volba...

pidalka12
4. lis 2016

@lucikdan nezoufej. S dalším et nevím jak to je. ale podle diskuzi si myslím, ze další měsíc. Uvidíš priste. Taky jsem to neměla jednoduché, ale jednou se každá dočkáme. A ty taky! 🙂

tehulka1167
4. lis 2016

@lucikdan na Ket můžeš hned pokud je všechno ok.

lucikdan
4. lis 2016

@tehulka1167 Takže pokud se ted to krvácení bere jako klasický menstruace, tak na ket bych pohlaví po další menstruaci,tzn někdy v prosinci? Díky moc

lucikdan
4. lis 2016

@pidalka12 😘

tehulka1167
4. lis 2016

@lucikdan ano.

marketka1979
28. led 2017

Ahojky Holky. Jsem 9 den po et. Boli me bříško ale není to tak hrozné. Bolest prsou a často chodím curat. 8 den jsem si dělala test a zatím negativní. Snažím se s manželem 10 let o dítě. Manžel je v pořádku co se týká spermiogramu.Mám v sobe dvě osmibunecne embrya.

eviknufik
28. led 2017

Holky, když čtu, že máte asistovaný hatching či embryobglue, vám nedělali pgd?

betynka7
4. únor 2017

Ahoj devcata.mam uz toho taky dost zasebou.minuli ctvrtek me rozmrazyli emrio a v patek zavedli takze jsem 8 den po ket test mam porad negativni.bolesti v podbrisku skoro od zacatku mam strach ze to opet nevyslo😂

tyna87
21. únor 2017

@betynka7 tak jak jsi dopadla? Doufám že je vše v pořádku..Já jsem dnes 7.den po transferu. A včera //,tak snad to bude vše v pořádku..

absintka19
21. únor 2017

@tyna87 pokud to nejsou jeste dozvuky leku tak gratuluji 🙂 nam driv nez 12den po ket nedoporucovali, kvuli falesne pozitivite z leku.

absintka19
21. únor 2017

@marketka1979 tak jak to vypada? U nas v car pokud neni blastocysta by nezavadeli.

tyna87
21. únor 2017

Ja nebrala pregnyl a ty léky co beru by neměly ovlivňovat TT...Tak uvidím...Snad vše bude v pořádku...Jsem po 2.neusp.Ivf...Nyní s darovanym vajíčkem...Tak to už snad vyjde...

misula29
21. únor 2017

@tyna87 držím pěsti🙂 Já měla ducha už včera a to jsem byla 5 den po et a vím že po lécích to není.Tak snad to dobře dopadne 🙂

tyna87
21. únor 2017

@misula29 tak držím pěsti😉
Snad nám to vyjde a bude vše v pořádku. Budeš ještě testovat než půjdeš na krev? A kdy jdeš?