Bolesti po embryotransferu. Je to v pořádku?

kapunka
29. říj 2008

jsem třetí den po ET a bříško mě bolí jako před ms..je to v pořádku? 😢 díky 😔

gabikri
3. kvě 2010

obnovuji tuto disklusi...jsem třetí den po ET a mám docela silné bolesti v podbřišku, jako na mrchu, ale silnější, je tady někdo podobný?

isoptinka
4. kvě 2010

gabikri: jj, mám to úplně stejně, jsem dnes 5. den po KET...... První IVF nevyšlo, začala jsem špinit 10.den po ET, tak jsem to odpískala rovnou...... takže uvidíme

gabikri
4. kvě 2010

isoptinka : ahojky..to jsme o den...budem si fandit 😉 😉 Kdy budeš testovat? 😉

isoptinka
4. kvě 2010

no, ještě nevim, měli jsme šestidenní....

isoptinka
4. kvě 2010

Spíš jsem ve stádiu, že na to nemám sílu a na špatné zprávy je času dost

gabikri
4. kvě 2010

A máš dvě nebo jedno? Já mám dvě dvoudenní 🙂 Ale už jsem měla dvě IVF neúspěšné, tak asi se do testu taky nebudu hrnout.

isoptinka
4. kvě 2010

Máme dva mimísky, vždycky hodnocené na jedničku, jinak u nás zátím žádnej problém nenašli, tak je to o to horší...........
Když jsem čekala dceru - přirozeně, už je nám osm tak mi bylo šíleně zle jako před ms a křeče do břicha a blížící se maturita k tomu............... a poslední co by mě tenkrát napadlo je, že jsem těhu.....

gabikri
4. kvě 2010

No ty křeče právě mám....ale jak tady holky píšou...hlavně se nepozorovat 😀

isoptinka
4. kvě 2010

prostě se uvidí, nemá smysl doma celý dny ležet, myslim, že těhu se nevyleží...... Pokud to má vyjít, tak to prostě vyjde....... doufám, že se drobečci zavrtávaj...... Hlavně nevim, kdy se testovat, zase blbnout denně ráno na záchode...... 🙂 🙂 🙂 🙂 je to k smíchu
10.den si myslim, že je tak akorát

gabikri
4. kvě 2010

Já myslím taky desátý...ale mám strach...a taky neležím 😉

isoptinka
4. kvě 2010

uvidíme, vzhledem k prvnímu těhu jsou ty bolesti podobný, tak uvidíme, bříško mě bolí od neděle, KET jsem měla v pátek, takže můžou hnízdit....... měla jsem šestidenní tak by to mělo být rychlejší, při IVF mě začalo být špatně až 9. den a pak jsem začala špinit tak uvidíme, utrogestan pro jistotu polykám...... progesteronu se vstřebá do organismu víc......

gabikri
4. kvě 2010

isiptinka : no myslím, máme obě brzo na jakékoliv úvahy..držím palečky a dej vědět, co a jak 😵 Musím letět 😉

isoptinka
4. kvě 2010

jj, časem se ukáže, zatím ahoj, hezký večer a držím palečky ať to vyjde 🙂

isoptinka
7. kvě 2010

gabikri: něco nového???

gabikri
7. kvě 2010

iso : zatím nic....testla jsem blbec šestý den...a bylo bílo 😖 Ale to je brzo, to mě tady holky sprdly, ať to vydržím aspoň do 10tého dne 😉 Co Ty...vydrželas netestovat 😉 ?

isoptinka
7. kvě 2010

No, já jsem samozřejmě nevydržela, transfer jsem měla 30.4. - 2 blastocysty a mám slaboulinkou čárečku, pokud nemám halucinace, jinak břicho bolí pořád.......

gabikri
7. kvě 2010

isoptinka : tak potichoučku gratuluju.......................... 😵 Já měla transfer taky 30.4. ale dvoudenních embryek. Kdy jsi poprvé testla? Dneska?

isoptinka
7. kvě 2010

gabikri: dneska ráno........ Doufám, že budou sílit a že bude vše o.k., ještě se ozvu
🙂

isoptinka
24. kvě 2010

gabikri: jak jsi dopadla???? My jsme měli nižší hladinu HCG, ale mimi to dohnalo a dneska jsme po prvním UZ a máme už srdíčko 🙂 🙂 🙂

petapal
7. čer 2011

holky ja jsme dneska po ket a mela jsem malilinko spineni jen malinko je mozne tim jak mi to tam vkladali nebo co to je bojim se beru trikrat denne utrogestan a lepim naplasti.

jitulinka2
7. srp 2012

Ahojky, také mi jsme se snažili asi rok a půl o miminko, ale bohužel se nám nedařilo..Nakonec jsme se rozhodli navštívit Gennet Liberec- Centrum asistované reprodukce.Pokud se zrovna rozmýšlíte na koho se obrátit, tohle centrum mohu jenom doporučit!! 🙂 Jinak jsem IVF podstupovala poprvé, jsem teď třetí den po emryotransferu, jak už tady bylo psáno bolesti podbřišku, zad apod., jako při MS, nechávali jsme si dát dvě embrya co kdyby se povedli dvojčátka... 😉 Jinak to čekání je opravdu nekonečné, ale výsledek určitě stojí za to.Všem držím palečky není nic krásnějšího na světě než držet v náručí zdravé a krásné miminko... 🙂

sarinkaropuska
23. lis 2012

ahojky jsem tyden po transferu mam hrozne bolesti pod břiškem často chdim na wc.Včera jsem byla v Pronatalu a na ultrazvuku nic nebylo neni to brzo na ultrazvuk?

antana123
15. led 2013

Ahojky mám dotaz
může hyperstimulační syndrom vyvolávat falešně pozitivní testy???
dnes sem byla u dr. pozitivní testy i digitál a přišli mi na hyperstimulák a prý to je tím ještě mi vzali krev ale prý moc šancí nemám stalo se vám to některé???

jennyska
24. dub 2013

Ahoj všem!

Na MK funguje Wiki Modrého koníka, která je knihovničkou pojmů, znalostí a zkušenosti maminek maminkám.
Máte-li tedy znalosti a nebo osobní zkušenosti s Embryotransferem, prosím, vložte je do https://www.modrykonik.cz/embryotransfer/ .

Sdílení osobních zkušeností je ve Wiki daleko přehlednější než ve fóru a proto se snažíme, aby byly právě ve Wiki Modrého koníka pod daným tématem.

Děkuji Vám za sdílení svých znalostí a zkušeností, které budou spoustě maminkám k pomoci, radě a podržení v nelehkých chvílích.

Mějte krásný den!
Jennyska
Modrykonik.cz - Asmira team

xaxanka
16. kvě 2014

holky v patek sem byla na odberu v pondeli na et.. dnes me boli bricho jako na ms.... 😒

doboszova
9. črc 2014

Ahoj holky, dneska 16 den od transferu, mame // 🙂 ale mam HOSS tak jdu zitra na odsati vody z bricha, mam trochu strach aby to neublizilo bublince.

vesperlynn
5. pro 2015

Tak dneska mam 4. den po ET a picha me levy vajecnik jak na ovulaci.. to nevim co by to bylo..?

fenomena1
25. únor 2016

@vesperlynn ahoj jsem taky 4 den a taky mě píchá v levém vaječníků jako při ovu

lenca1212
27. únor 2016

Ahojky holky mám ve středu 24.2. po transféru a mám nakonec dvě embryjka zavedené pro větší šanci. Dnes mám termín mensruace a mám bolesti měl to někdo taky tak prosím? Měla jsem dlouhý protokol…doktorka mě říkala, že vše bude posunuté..a stejnak doufám, že ani nepřijde do 14dnů🙂

vesperlynn
29. únor 2016

@fenomena1 Ahoj, s odstupem casu si myslim, ze proste neodsali cely vsecka vajíčka a během toho jednoho tydne proste ještě nejake dozralo a ovulovalo. To asi není nic proti nicemu..