Byl někdo na inseminaci? A s jakým výsledkem?

glenniffer
17. led 2011

inseminace-kde,jak probíhala

kiara81
17. led 2011

ahojda já nyní čekám na výsledek IUI......jinak probíhá to tak že příjdeš s přítelem do kabinky tam se odebral vzorek to pak šlo do centrifugy a za 2 hodky ti zaváděli sperma kanylou do dělohy 20min. jsem ležela a pak odešla...no a ted čekám na výsledek ale myslím si že je negativní

ivett25
17. led 2011

Ahoj, my podstoupili 3x IUI, bohužel bez výsledku! Byli jsme v Gyncentru v Ostravě. Je to rychlý zákrok! Jen po odběru vzorku od partnera, budete mít tak 2 hodinky čas, než vše připraví. My jeli do Futura a za 2 hodinky se vrátili. Pak už jen tenkým katétrem zavedli sperma tuším až za čípek. Otázka 2 minutek! Poprvé mi bylo hrozně špatně. Obléval mě studený pot, bylo mi zle od žaludku, ale po druhé a po třetí už to bylo OK!

chersi
20. led 2011

Ahojky já jsem byla na IUI v úterý, je to rychlý výkon, manžel byl v 10 odevzdat sperma, pak jsme šli na oběd a ve 12 hodin mi zavedli "očištěné " sperma přímo do dělohy, pak jsem asi 5 minutek ležela v gyn. křesle a šli jsme normálka domů. Špatně mi není akorát když sedím mám polesti v podbříšku.

samanta001
21. led 2011

Ahoj já byla na IUI 2x, ale bohužel bez výsledku. Až po IVF se snad zadařilo. Manžel odevzdal sperma a za 2 hodiny jsem byla na řadě já.Jedná se o rychlý a nebolestivý zákrok. Jen jsem po něm 30min ležela, všude je to asi jiné záleží na tom kam chodíš já do sanusu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru