Bylo oplodněno pouze jedno embryo, jaké jsou šance?

hankalt
5. říj 2013

Ahoj, chci jen vědět jaké jsou šance, kdy z deseti vajíček bylo metodou ICSI oplodněno pouze jedno, že vůbec dojde k transferu? Navštěvuji Gennet Praha, do pondělí se bohužel víc nedozvím, tak sbírám info aspoň takto.díky

betysek
7. říj 2013

Asi už pozdě na reakci....Ale šance vždycky je, třeba zrovna to jedno bude bojovník.... Mě odebrali 6 vajíček, oplodnění schopných byly 4, všechny se po oplodnení vyvíjely, po 5 dnech prodloužené kulivace mi zavedly 2 embrya (zůsala jen 2, 2 se přestala vyvýjet) a máme krásnou dceru....Pokud bude oplodněno jen jedno, tak se prodloužená kultivace nedělá, ale hned po oplodnění, nebo teď netuším, jestli t dělají okamžitě, ale tak mi to vysvětlovali. Pokud už je pouze poslední embryo během PK, tak se nečeká na konec PK, ale udělá se transfer dříve, protože v děloze je mu lépe...

hankalt
autor
8. říj 2013

@betysek Děkuju za info, to jedno jediné vydrželo přes víkend a v pondělí došlo k transferu, jak píšeš, bez PK, tak snad se i uchytí 🙂

betysek
8. říj 2013

@hankalt Určitě to vyjde, bude to bojovník. 🙂 Moc držím pěsti, ať to vyjde a emryjko se pěkně chytí a už se nepustí. 🙂

adrialee
16. říj 2013

Já sem při prvním cyklu IVF měla jen 3 vajíčka a z nich jen jedno zralé,které se oplodnilo a vyvíjelo a bylo zavedeno..Dokonce jsem i otěhotněla,ale bohužel jsem měla v 6.týdnu trombus v děloze a o miminko jsem přišla..
Takže ale rozhodně i z jednoho vajíčka je velká šance ;)