CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

tulipanekps
6. únor 2009

kralka, jestli to dneska nestihneš, tak v pondělí je poslední možnost - určo tam jdi. držím palce. mě říkali 2 - 4 den

kralka
6. únor 2009

Len, moc děkuju. Jsem ve Vysočanech tak bych měla asi i dost hoňku.

aknyt
6. únor 2009

Takže další info od Larri - má 5 vajíček, počet folíků jí neřekli a cystu odsáli. Až si odpočine, tak dorazí sama poreferovat 😉

lenickan
6. únor 2009

určitě tuli nevzdávejte se....
Má kolegyně se snažila 4 roky šla na IVF a nic... a 2 měsíce po IVF otěhotněla přirozeně🙂
A to že je ti na prd je normální, vybreč se, jdi do lesa zařvi, nebo jdi cvičit... na každého zabírá něco jiného...
Jednou bude dobře - a to víc si to užijeme🙂
to je jediné čemu věřím...

Len máš pravdu já to nijak akutně neřeším, jen by se mi lépe žilo když bych věděla že když nezabere to a todle tak půjdeme zkusit i IVF...

len
6. únor 2009

Aknyt, bezva, 5 je paráda 🙂 Díky za zprávu 🙂

kralka
6. únor 2009

Tuli taky děkuji. I já Vám všem moc a moc držím palce. Zatím si vás tu čtu a často na vás myslím. Připojím se víc až budu taky mít co referovat.

len
6. únor 2009

Kralko, klidně se připoj i dřív, já toho momentálně na referování taky moc nemám 😉

larri
6. únor 2009

Ahoj holky,tak jsem tady.Musela jsem si lehnout,v noci jsem spatne spala a v nemocnici skoro vubec.

Tuli,mi je to tak lito,ale taky nevim co mi reknou zitra az tam zavolam.

Jinak mne zacina bricho bolet az ted.Jak jsem se bala narkozy,tak uplne v pohode,neboli mne hlava ani nezvracim.Opet jsem se nedozvedela kolik jsem mela foliku,zase mi rekl,ze jich bylo hodne.Ale,bohuzel jenom 5 vajicek a to i tak je krasne.Asi porovnaval,ztolika foliku mohlo byt vice vajicek.Pred narkozou rikal doktor,ze cystu necha na nekdy jindy,ale pak,ze ji odsali a byla to klasicka cysta.Chtela jsem se zeptat,nez mne odvezli na pokoj,jestli mi neco delali,ze nic necitim.cekala jsem nejakou bolest a nic.

Predstavte si,ze jsme byly jenom dve a pritel te me kolegynky chodi k nam jako zakaznik.

aknyt
6. únor 2009

Larri, tak budeme i tobě držet palečky 😉
To s přítelem kolegyňky ukazuje, jak je svět malý. Promiň, že jsem toho tady moc od tebe nenapsala, ale měla jsem dost práce.

tulipanekps
6. únor 2009

larri, ty to tady zachráníš, vždyť my jsme horší než statistiky... 😖

5 vajíček je super 😉 tak zítra budou oplodněný a v pondělí tě čeká transfer. a jak to píšeš se spoluležnicí sis pokecala 😉

držím palce!!!

tulipanekps
6. únor 2009

holky, blbá otázka, jak dlouho vás bolelo břicho po opu? mám pocit, že jsem ve 4 nebo 5 měsíci, dost nafouklá a břicho jak při zácpě nebo větrech... pardón za dotaz, ale nějak si to nepamatuju, jak mi bylo minule.. 😖

aknyt
6. únor 2009

no, poprvé asi 3 dny, jinak tak 2. Hodně pij a doplň bílkoviny. Kdyby ses dál nafukovala a bolelo to víc, tak na nic nečekej a šup k doktorům, ať nemáš hyperstimulační syndrom.

tulipanekps
6. únor 2009

aknyt, to by bylo dost humorný s takovým prdem hyperstimulák... ale počítám s tím, že kdybych měla vypadat jak před porodem, letím se nechat odcucnout znova...

nitenka
6. únor 2009

ahoj Holky ...dostala jsem se na intenet až ted.. Tuli bohužel při neuspechu nepomůžou slova chce to čas a bohužel my holky se stím vevnitř musíme poprat... Holky nevím jak se jmenuje ten mladej doktor takovej roztomilej tmavej.. Tak toho jsem měla při třetím IVF,pokaždé jsem měla jen 3/4 vajíčka protože mi na levé straně nedozravala,ale na OPU jsem vždy šla.. On mě tam neposlal a řekl že je zkusíme nechat dozrát a že je tam riziko,že ty napravo popraskaj,ale že to zkusíme a vyšlo to a já měla 12 vajíček,myslím si že mu vděčim,že to vyšlo protože z 12 zbyla jen 4 a poslední 2 zamražené se chytlo/a .. Tuli drž se holka je mi to moc líto ☹

nitenka
6. únor 2009

larii 5 vajíček je dobrý neboj,moc moc držim palce ted to budou nervíky až do testu,ale ty to zvládneš... holky po OPU hodně pijte... Tuli hlavně ty mě se taky nafouklo bříško asi 2 dny po opu volala jsem do Caru a musela jsem hodně pít a pomohlo to.. pokud ti bude hůř jed na pohotovost ale k Apolinaři tam vědí oco jde a dají ti kapačku...

tulipanekps
6. únor 2009

nitěnko, dík. to víš, to chce čas, tak si ho teď musím dopřát. tak je dobře, že to aspoň někomu vychází a dál ti držím palce. na to, že budu mít v pondělí narozeniny, tak je to dobrý dárek... 😖

nitenka
6. únor 2009

tuli strašně to nasere 🙂 já vim

nitenka
6. únor 2009

není slov když se něco takového stane.... ale nemá se trápit je to zatebou... už to bude ok uvidíš.. Snad zvolej metodiú která bude lepší

nitenka
6. únor 2009

tuli... chce to fakt vypnout ty hory schvaluju,já vždy jela taky na hory mám tam sestřenku a pomohlo to 😀 strašně to letí uvidíš že zachvilku se dáš znova do boje

tulipanekps
6. únor 2009

nitěnko, nechci se rouhat, ale ulevilo se mi, nejhůř mi bylo v pondělí, kdy mi mudr řekl, že špatně reaguju na ty koňský dávky, co mi dávají. už fakt nemůžu a ani nejsem zdeptaná, ulevilo se mi, že nemusím čekat do pondělí, abych se dozvěděla, že nebude transfer a nebo za další 2 týdny, že to nevyšlo, takové malé množství folikulů, to nebyla dobrá stimulace, ani pro největšího optimistu.... prostě nic. další ivf můžu podle caru už v dubnu - za 3 měsíce, ale já na to nemám... budu s váma tady, ale do ničeho se mi nechce aspoň rok. třeba se zblázním, otřepu a půjdu do toho, ale teď nemůžu. to není nasrání, to je beznaděj, že pro to nemůžeš nic udělat. je to mezi nebem a zemí...

nitenka
6. únor 2009

chápu to jsem si říkala pokaždé... vím přesně co cítíš... ale věř mi půjdeš v březnu 🙂 vím to

nitenka
6. únor 2009

tuli ono není naco čekat za rok ta psychika bude stejná,možná horší protože budeš starší já procházela iVF 2 roky a jsem rada že jsem to nevzdala.... IVF není jedno kolo chce to víc času ale nevzdávej to...bojuj o mimi dokud to jde

nitenka
6. únor 2009

tuli tak půjdeš i do 4 IVF za rok to se dá finačně zvládnout musíš bojovat a času moc není... Mě bude teprv 35 ale sám Řežábek mi řekl že klidně příště nemusím vajíčka žádné.... prosím tě dej si čas jet na hory a připrav se do boje

tulipanekps
6. únor 2009

to si povíme, jak na tom budu, ale přijde mi to v březnu moc brzo, jsem jak před prasknutím, necítím se dobře po této stimulce. jsem zvědavá, co mi k tomu řeknou v caru. asi budu dost nepříjemná, protože si myslím, že měli dát jinak dávky, ale teď se v tom patlat je tak aktuální, jako se šťourat v řiti... vždyť mi po 1. neúspěšným neudělali žádný nový vyšetření kromě předoperačního... pokecáme, až se zase srazíme v čajovně nebo někde jinde. už teď se na to těším... mám sice před sebou dost blbý věci v práci, ale to zmáknu, musím se dívat dopředu. 😎

ola69
6. únor 2009

Tuli drž se . Moc na tebe myslím. Ty nervy jsou hrůza ale jsi fakt bojovník. Zkus si vyřvat jiný druh stimulace. Mě nabízeli něco po čem mi bylo minule zle a hlavně jsem šílela - hysterie, pláč atd ( nevím z hlavy název ) a musela jsem si doslova vyhádat ať mi dají něco jiného. Takhle jsem si vydupala i odběry spermií doma 🙂 Tak si užij na horách zkus vypnout a počkat.

Nitenko já toho doktora měla na vyšetření taky ( zaskakoval za Řežábka ) je moc milej a příjemnej je to prý hlavně porodník.

nitenka
6. únor 2009

holky já jsem ted doma az do ultarvuku chci být v klidu vystaršilo mě to špinění,ale zvažuji,že bych šla v březnu do práce uvidím co mi řekne doktor.. na gyndu jdu 18,2 tak mi udělaj testy a vyšetření tak podle toho se rozhodnu,ale jak to tak vidím mě by doma hráblo,moc klid 🙂

ola69
6. únor 2009

Pro Len - u mě Clostyl nezabral nikdy tak se netrap. Určitě existuje něco jiného.

nitenka
6. únor 2009

olo ahojky mamino naše 🙂 😀

tulipanekps
6. únor 2009

holky, není to Vokroj? Ten je mladej a vypadá jako "uličník", je moc sympatickej a ohleduplnej jak při transferu, tak i při vyšetření...

nitenka
6. únor 2009

holky dobrou mám unavu děsnou a přiznám se žeru jako prase to se nedá jinak nazvat to není ani normalní... já tu pusu nezavřu jak se cpu..prý že mi bude blbě haha.. já nevím co dřív sežrat mám furt hlad 🙂 😝 😀