CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

larri
13. únor 2009

Holky,najdete si rubriku=PROSIM O POMOC a zkuste ji pomoc,ja na to nemam ☹

len
13. únor 2009

Nojo, no, když já si pak připadám divná 😀 Poradíte někdo, čím vyplachovat pusu, aby mi to přestalo zlobit a zmizel zánět? Jsem srab a k doktorovi už nejdu 🤐
Jak jsem člověk, co si prášek vezme jen když napůl umírá, desítka Valetolu nám s manželem stačí na rok a v zázračný vitamíny nevěřím ani omylem, tak moje ráno teď vypadá takhle - nejdřív 150 Letroxu, potom bylinkovej čaj na Mojžíšku, hnusnej růžovej Ibalgin, tabletka kyseliny listový, vypláchnout pusu řepíkovým odvarem a potom ještě tabletka na záněty v puse, hypochondr jak vyšitej 🤐

aknyt
13. únor 2009

Já vyplachovala slivovicí - ale opravdu vyplachovala 😉

Larri, jakou rubriku? Hoď mi, příp. odkaz na IP a já mrknu, jestli budu mít jak pomoct.

larri
13. únor 2009

Len,vis co se mi stalo? Nez jsem sla na OPU,tak jsem se dole oholila.No a nechtic rizla.Udelala se mi tam vyrazka a nateklo mi to krasne.Ptala jsem se potichu v lekarne co na to a ona,ze v zadnem pripade masticky.At pockam a kdyby tam byl zanet,tak na gyndu.Ja mam ale vyzkousene,ze na takove veci,at to jsou zuby nebo cokoliv pouzivam CHAMOMILLU.jE TO EXTRAKT Z HERMANKU.Redim to vodou a prikladam tam,kde je potreba.Kdyz mam aftu,tak to delam taky a ono to vysusi a zmizi.V Opave jsem delala ve vyrobe leku,takze to znam odtamtud.Pouzivam to teda dlouho.Staci to nejmensi baleni a vydrzi to.

len
13. únor 2009

No, máme doma 60% pálenku 😀 Jinak lahev whisky lehce ubývá, ale tou teda nevyplachuju 😉

Larri, koukala jsem na to a odpověděla, pevně doufám, že si někdo dělá legraci, jinak by dotyčná zasloužila přehnout přes koleno a pořádně nařezat na pr*** 😝

len
13. únor 2009

Takže heřmánek, bezva 🙂 Já vyplachuju odvarem z řepíku...

larri
13. únor 2009

Ja se divim,ze se ta dotycna nestydi 😠

len
13. únor 2009

Já si fakt myslím, že je to legrace 😉 Lépe řečeno - někdo se baví tím, že tu vyprovokuje vlnu nenávistných příspěvků a bude mít srandu z toho, jak mu budou lidi nadávat, popřípadě pak sami sobě, protože se jí určitě někdo zastane, že za to, chudák, nemohla 😀 uvidíš 😉

larri
13. únor 2009

myslis Len,ze je nekdo,tak prasteny?

len
13. únor 2009

No jéje, net takový lidi přitahuje, tady už jich bylo 😝

nitenka
13. únor 2009

ahoj Holky jdu Vás pozdravit 🙂 koukala jsem na Prosím o pomoc a mě to pobavilo 🙂 jdu si vás přečíst 🙂

nitenka
13. únor 2009

U mě nic nového jen čekání ,ale už snad veselejší protože už nešpinim a cítim se fajn... Sarii ty se dej dohromady ono to do toho dalšího kola uteče.. Já jsem si vždy říkala že za tak dlouho že to nezvládnu a šup už jsem zase píchala a chystala se do Dalšího IVF...
Včera mi přijela moje milovaná sestřenka z Jablonce, je jí 43 po 13 letech docela krutej rozchod s přítelem našel si jinou mladou on byl o 10 let mladší už to bude skoro rok a ona byla na dně... včera mi doma brečela... vyrazily jsme do města k řezíkovi a tam jí zbalil fakt hezkej fajm chlap,bylo to tak legrační jak laškovali ve frontě a pak na ní počkal a dal jí tel.číslo od večera si volaj a ona zase září jak pubertačka..... snad to vyjde 🙂 bylo vidět jak na sebe koukaj asi láska na první pohled... 😀 mě zaujal,že kupobval prošuto celou kejtičku tak to knim budu chodit často na návštěvu .-) jo je rozvedenej 🙂 barák v Praze a má firmu 🙂 že by fakt konečně princ,sestřenka je to tak hodněj člověk já bych jí to moc přála

aknyt
13. únor 2009

Nitenko, tak přeju tobě i sestřence, ať to vyjde 😉

K tomu PROSÍM O POMOC není moc co napsat - jestli je to vtip, tak moc dobrej není a jestli je to realita, tak se s tím stejně nic nenaděla.

len
13. únor 2009

Teď mi přišel mail, že se v červnu jedeme školit kdo ví kam, tak bude docela legrace nějak to napasovat na to IVF, ach jo, ale snad to nějak zvládnu 🙄

aknyt
13. únor 2009

Len, já se zas mám školit v květnu a to bych chtěla do dalšího IVF, kdyby toto ani KET nevyšly 😉

marcelli
13. únor 2009

ahoj holky,pátek 13 mi začal pěkně blbě,dostala jsem menses,takže žádný dvě čárky už neuvidím... ☹ Já to ale tušila,jak sem už od 10 dne po transferu měla test negativní,bylo mi to jasný.Takže mě čeká KET,nemáte někdo nějaké info,za jak dlouho se po transferu může a jestli se něco píchá?Asi se objednám na květen,aby si tělo od hormonů trochu odpočinulo.

aknyt
13. únor 2009

Marcelli, to je mi líto ☹
Na KET můžeš hned v tomto cyklu, aspoň myslím. Nevím, jak se k tomu staví u nás v CARU (KET jsem neměla), ale jinde ho doporučují hned, právě dokud je nastimulováno a tělo oblblé hormony.

len
13. únor 2009

Nojo, pátek 13... Marcel, je mi to líto, ale KET už se podaří, uvidíš 🙂 Čistě teoreticky by mělo stačit nechat proběhnout tenhle cyklus a v dalším už KET, ale jak se budeš cítit, určo jim tam zavolej.

aknyt
13. únor 2009

Jinak jsem si to báječně vymyslela - OPU bude na Valentýna, takže se nám určitě podaří Valentýnka 😀

len
13. únor 2009

U nás bude na Valentýna OVU 😀
Ale my ho doma neslavíme, krátce na to mám svátek, tak slavíme ten, i když pro sex je příležitost vždycky, ne? 😉

larri
13. únor 2009

My Valentyna neslavime,ale budeme mit tady od pritele syna,takze se zabavime jinak.

Aknyt,budu na tebe myslet,ja uz chtela dneska,nez jsem si uvedomila,ze je patek.

Marcelli,to je opravdu skoda,jeste,ze mas ty mrazacky. ☹

aknyt
13. únor 2009

My Valentýna taky neslavíme, včera jsme měli výročí (9 let), tak to spíš bereme.

Larri, tys to chytla ode mne - já tě taky "hnala" na OPU o den dřív 😀

len
13. únor 2009

Je tu někdo, kdo Valentýna slaví? 😀 Mně ten svátek vždycky přišel dost ujetej, ale možná je chyba ve mně, možná už jsem tak stará, že si pamatuju, jak to sem přišlo a všichni nad tím kroutili hlavama, tak třeba pro dnešní mládež je to normál 😉

janach3
13. únor 2009

Len, my Valentýna taky neslavíme, přijde mi to taky dost uhozený a pouze útok na peněženky.

janach3
13. únor 2009

Aknyt, držím pěsti ať Ti do dobře dopadne 🙂

tulipanekps
13. únor 2009

ahojky zlatíčka 😉

se teď trochu držím stranou... nezlobte se na mě. tak výsledky krve mám ok a bolesti břicha neustupují... ale čekám na mrchu jako na spásu, to bude maso, ale pak by to mohlo být ok.

aknyt, moc držím palce na opu, budu na tebe v neděli myslet, ale ty to prolomíš a další ivf potřebovat nebudeš, leda na sourozence 😉

nitěnko, už je líp, to je dobře, migrény a špinění, když si na to nemůžeš nic vzít je na prdlajs.

larri, ne že bych byla sviňka, ale docela dobrý zážitky máš s holením 😀 snad heřmánek zabral.

sari, tak tě vaječník taky bolel... to jsou zážitky. a už je to dobrý? já čekám mrchu až tak za 12 dní, tak jestli mě to bude ještě tak dlouho bolet, tak potěš... 😖

len je bezzubka opuchlinka, taky dobrý důvod se dát panáka, na co heřmánek, že? 😉

marcelli, tak mrcha je prostě mrcha. ale jestli máš mrazáčky, což jsi psala, že jo, tak to je velká výhoda, naše zážitky s pícháním bez embryí jsou fakt šílený...

bolí mě oči, jsem tuhá, to asi do těch nervů, tak se loučím. na všechny myslím!!!! i na tu nevěrnici 😀 hlavu vzhůru když je 13. pátek, zítra bude valentýnek, to jsme spolu s manžou začali chodit, ale seznámili jsme se 9. tak počítáme 9., manža valentýna ignoruje, ale půjdeme se zítra podívat na malostranský masopust... zatím papa

tulipanekps
13. únor 2009

nitěnko, teď sjem četla tu pohádkovou story, to je romantika, sakra, to bude tím valentýnem 😀 😉 😉

janka12
13. únor 2009

saralinda: diky moc za info.

nitenka
13. únor 2009

holky já valentýna slavim 🙂 asi jsem cvok ale mám to ráda... udělá se hezkej večer a je ten den jinej než ostatní vím že si na sebe večer uděláme čas a budeme spolu..u nás si dáváme i dárek 🙂 a vždy dostanu kytičku... takže já se na valentýna těšim moc a jsem ráda že mám s kým... když jsem byla vdaná a měla nevlstní cerku tak jsme to slavili jako rodina a malá dostala taky kytičku a dárek a byla s náma na večeři... je to každého věc.... a lidi ten den vydělaj hodně penez proč ne .-)

larri
13. únor 2009

Tuli,ja byla hrdinka,ale ted to na mne vsechno dolehlo. ☹

Nevim,kdy se tady dostanu,mame tady syna od pritele,tak jdeme zitra ven.