CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

larri
15. únor 2009

Ted nevim co? 😕

aknyt
15. únor 2009

to s tou Ivetou 😉

saralinda
autor
15. únor 2009

Aknyt, to je super 6 embryjek. To byla nakonec měkná úroda. To určo elespoň 2 do středy vydrží. A proč se čeká až do středy? Proč ti neudělají transfer už v pondělí nebo v úterý? Je to proto, že jich máš dost, a tak počkají, jak se budou vyvýjet?
Tuli - to je dobře, že máš krev OK. Já dostala MS jen 1,5 týdne po OPU, tak třeba ti taky přijde každým dnem a břicho tě přestane bolet. Moc ti to přeju.
Holky, jám mám dneska něj blbej splín. Nemám do ničeho náladu, jsem jak tělo bez duše. KOuknu kolem sebe, kouknu na bednu a všude jsou samé děti a těhule. Mám teď nějakou krizičku. No, snad to brzy přejde.

tulipanekps
15. únor 2009

hlásím mrchu po 21 dnech. dneska jsem nestačila polykat brufeny. blééé, ale zítra bude už líp.

dík sari 😉

tak brou brou jdu pomalu do hajan.

larri
16. únor 2009

Dobre rano,ja taky hlasim mrchu.Tuli,koukej jak te ve vsem nasleduji. 😉

janka12
16. únor 2009

Aknyt: gratuluji a drzim palce. Urcite to bude dobre.

len
16. únor 2009

Ahoj, Aknyt, to je fajn, taky moc držím palce a myslím, že nikdo nebude mít námitek, když tě prohlásím za tu bojovnici, co tu konečně tu smůlu prolomí! 🙂
Jinak můj zub hrůza, vlastně ta ďoura po něm je hrůza, ale snad bude líp, dneska mi to čistili a troufnu si konkurovat ve spotřebě brufenu 😝

nitenka
16. únor 2009

sarii ahojky... vím přesně jak Ti je beruško.. nevím co napsat aby to pomolo,ale věř mi taky jsem byla zoufala ženská,který přestala věřit a neco se ve mě stalo zloba vztek a pocit viny nebo tak něco nevím... hodně je to čerstvé a když vás tady čtu tak vám vidim do dušiček a moc si přeji aby to další kolo bylo uspěšné a i když už jsem u sebe přestala věřit že se to povede,tak právě proto že se stal zázrak tak věřím že se stane i vám.. Jen těžko odhadnout jak dlouhá cesta koho čeká.. Ale jsem si jistá,že holky jako vy co to nevzdají mají velkou šanci na mimčo... já už to málem taky vzdala u druhého pokusu. chodím se na vás koukat čtu si vás každý den,jen občas nevím co napsat v situaci kdy tady bylo tolik smutku... snad to Aknyt ted přetrhne a začne tu být veselo.. hezký den všem 😉

aknyt
16. únor 2009

Ahoj holky,
tak dnes ráno bylo 5 embryjek. Dvě jsou prý nadějná, že by se mohla dočkat středy. Na transfer budu mít doktorku Jirsovou, tak snad se jí to povede jako minule 😉 akorát ta koncovka by měla být jiná. Jinak Nitenka má pravdu, musíme bojovat za to co chceme. Po každém kole jsem měla chuť s tím praštit...

len
16. únor 2009

Vidíš Aknyt, vyvíjí se to parádně 🙂

nitenka
16. únor 2009

aknyt ahojky ,tak to vypadá moc hezky 🙂 tak snad už jsi trošku klidnější ... 😉

nitenka
16. únor 2009

len ahojky... 😉

nitenka
16. únor 2009

kéž by vydrželo všech 5emryjek 😉 ,ale bylo by super 2 hezký a aspon jeden mražáček k tomu co už máš aby mu nebylo smutno 🙂

aknyt
16. únor 2009

No, klidnější budu až je budu mít u sebe (asi 5 minut) a pak se začnu nervovat, jestli se zakousnou a udrží 😀

nitenka
16. únor 2009

ne ty budeš v klidu ...jasný... musíš.. 😎

nitenka
16. únor 2009

jdu nakoupit jiknu na vás později papa 😀

nitenka
16. únor 2009

holky zase špinim a hodně a bolest v břichu takže jedu do caru na kontrolu už dneska volala jsem tam tak ve 14 tam mám dorazit

nitenka
16. únor 2009

jsem nervozní snad to bude jako minule a bude vše ok taky si musím všechno vyžrat.. ta bolest v podbříšku je divná jako Me... ještě že mě vzali už dneska,do zítra bych to nevydržela

aknyt
16. únor 2009

Nitenko, držím palečky, ať je vše jak má!!!

janach3
16. únor 2009

Aknyt, Nitenko - holky držím pěsti i palce, všechno co se dá ať to dobře dopadne.

len
16. únor 2009

Nit, jestli je to pořád ten hematom, tak tě pořádně trápí 😔 Určitě se odpoledne ozvi, moc držím palce, ať tam dneska už vidíš srdíčko 🙂

nitenka
16. únor 2009

holčiny.. je to furt boj o mimi dokud nebude doma v postýlce, to že mám // na tetu je fakt jen krůček dál... Ale jinak ten strach zda se dočkám miča je pořád velikej.. moc díky za podporu.. ozvu se vám odpoledne a doufám že to bude zase hematom jako minule...

modroocka2
16. únor 2009

Zdravím a pozdravuji... včera mi jedna z vás - Larri - napsala, jestli se nechci zapojit, tak jsem tu...
Jsem 13. dne po ET a mám děsný strach jak mi ve středu dopadne testík...

janka12
16. únor 2009

Nitenko: drzim palce.
Aknyt: at vydrzi co nejvic a jsou nejake mrazacky.

aknyt
16. únor 2009

Modroocko, tak to tě obdivuju, že jsi zatím netestovala - 13 dní jsem to nikdy nevydržela 😉
a držím palečky, ať tam najdeš vytoužené // !!!

len
16. únor 2009

Vítám Modroocku a ve středu budu držet palce 🙂 Já taky čekala na 15. den po ET a vyplatilo se, ta druhá čárka už prostě byla mnohem víc než jen nezřetelnej stín 😉

modroocka2
16. únor 2009

Není co obdivovat..testy jsem už dělala... nic tam nebylo...stále doufám, že to bylo brzo, ale teď jsem se zařekla, že to vydržím do středy...doufám, že to do tý doby nedostanu.. přečetla jsem si konečně nějaký články na netu, který byly srozumitelný a podle toho jsem zjistila, že teprve v pátek mělo být dokončeno uhnizďování, tak doufám, že dopadlo dobře.... 😉

aknyt
16. únor 2009

Tak kdoví, co mi ten test vlastně ukazoval, když jsem testovala dřív 😀

modroocka2
16. únor 2009

Jo tak jestli se nezřetelný stíny berou, tak ten jsem snad taky měla... 🙂 ale při každým dalším pohledu se strácela..takže nevím... koupila jsem si snad ten nejcitlivější test co se dá a nic... jenže až druhý den jsem zjistila, že i ten by mi byl k prdu... tak snad se stín taky změní v druhou čárku... 😀

len
16. únor 2009

No, ono záleží i na stáří zavedených embryí, myslím... Takže někdo má // už týden po ET a někdo až 14 dní, hCG stoupá trochu jinak a je to.