CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
25. únor 2009

Aknyt, to víš, sama sebe zvládnu, ale u jiných jsem děsně netrpělivá... I když, pokud budeš v pátek teprve 8 dní od ET, tak bych vyčkala ještě týden, než se vrátím 😀 ... No ale zas jsou prckové pětidenní 🙂

Teda Nitenko, ty si užíváš... Tak ať se ženská drží, no a ty pochopitelně taky, nervy to musej bejt hrozný 😕

aknyt
25. únor 2009

Len, tak to bych stopro nevydržela, to bych musela být v bezvědomí 😀 Měla jsem jen 4 denní. No uvidím, jestli zvítězí rozum a nebo netrpělivost 😉

klarka.k
25. únor 2009

Aknyt, já do toho jdu v pátek. Už jsem se rozhodla. Mimča mi tam dali v pondělí minulý týden, tak už by to mohlo být vidět. Kámošce se to ukázalo 11tý den. Jdu do toho... Ještě se 2x vyspim. 😀 Mám 3 testy na víkend včetně toho pátku. V pondělí mě chce vidět můj gynekolog. A asi vezme krev. Nevím, jak to chodí.... Je normální se takhle chovat? Mě už z toho hrabe 😀 😀 😀

aknyt
25. únor 2009

Klárko, v pondělí taky mám v plánu krev, ale ne u gyndařky, ta mi řekla, že si mě převezme, až mě "vykopne" CAR. Ale domluvila jsem se opět s tetou, že mi u nich v laborce udělají tu krev. Dost jsem váhala, jestli jí zase říct (i když mi to nabízela předtím sama), ale vyhrálo to, že budu mít výsledek hned ten den a bude to zadarmo 🙂

aknyt
25. únor 2009

Klárko, nevím, jestli je to normální se takto nervovat, ale nepodařilo se mi toho zbavit ani během těch 3 předchozích IVF 😉 Jsem úplně stejně netrpělivá jako u toho prvního a dalších.

klarka.k
25. únor 2009

To je teda jednání. Ona není zvědavá jak dopadneš? Už jsem ti to psala na skypu. Můj gyndař je zvědavější snad víc než já... no to ne 😀, ale zajímá se o mě. Z toho mám dobrý pocit. Cítím v něm oporu...

len
25. únor 2009

Vidíte, já teď svýmu gyndr. naše snažení dokonce tajím 😀

aknyt
25. únor 2009

No, já gyndařce nic neříkala, ona věděla, že jdu k Apolináři. Ale 2x jsem tam byla na kontrole po "úspěchu". A dokonce i ona sdílela názor CARu, že jde o úspěchy. Po revizi mě sestra objednala na den těhotenských kontrol, takže to bylo dost na hlavu - sedět tam v kabince a při čekání poslouchat, jak se rozplývají nad ultrazvukem. ☹
Ale gyndařku mám super, myslela to tak, že si mě převezme, až CAR zavelí, že už mám být u ní.

Klárko, právě že teta zvědavá je. A vlastně ona mě vyslala k Apolináři, když už hCG rostlo málo.

klarka.k
25. únor 2009

Jo a můžu ti říct, že utroš už mi trochu leze na nervy. Je to dost nepohodlný... 🙂

klarka.k
25. únor 2009

Tak to jo. Já myslela, že nemá zájem...

len
25. únor 2009

Tak u nás je to vlastně stejný, taky přejdu do péče svého gyndr., až se se mnou v CARu rozloučí jako s těhulí. On mě sám k Apolináři poslal 🙂 Akorát když jsem k němu šla na tu kontrolu po revizi, tak jsem mu musela slíbit, že si dáme půlrok pauzu od jakéhokoli snažení, přičemž ve stejný den jsem se v CARu ujistila, že stačí zavolat a hurá do dalšího IVF. Takže jsem nakonec zvolila kompromis, domácí snažení - můj gyndr. je přesvědčen, že se chráníme, a u Apolináře jsou ready okamžitě začít s dalším IVF. Jsem strašnej pacient 😀

aknyt
25. únor 2009

no, mě u Utrouše spíš mrzí, že mi nevyjde do připadného UZ v CARu a nechci ho vysazovat. Sice píšou, že po 15 dnech už "není potřebí", ale ráda bych ho měla. Navíc jsem ho měla brát už do neděle po OPU, takže by mi měl v neděli dojít ☹

len
25. únor 2009

Aknyt, jestli budeš mít do pátku cestu přes centrum, mám ještě jeden a půl krabičky 🙂 Já myslím, že ho příště zase vysadím dle návodu (mně to nevadilo), tak jestli z toho budeš mít lepší pocit, klidně ho věnuju 🙂

klarka.k
25. únor 2009

Já dostala 3 balení. A ty?

aknyt
25. únor 2009

Len, tak do toho mi moje gyndařka vůbec nemluvila. A ani nic neříkala, když jsem za ní přišla po 4 měsících znova. Tedy já se jí ani neptala - ptala jsem se v CARu. A já jsem zas taková, že bych si vybrala to, co se mi víc zamlouvá 😉

len
25. únor 2009

Aknyt, však jo, já si taky vybrala to, co mně přišlo nejlepší. Akorát jsem nechtěla vířit vodu a hádat se s gyndr., že někdo jinej mi řekl něco jinýho a že půl roku čekat nebudeme. Když mu udělal dobře ten souhlas... S největší pravděpodobností ten půlrok nedobrovolně stejně dodržíme a on si bude myslet, že jsem vzorná pacientka.

aknyt
25. únor 2009

Klárko, taky 3 balení - na 15 dní. A začla jsem ho brát 15.2., jak nakázal Vokroj.

Len, no cesta do centra se dá zařídit... a byla bych ráda, i kdyby to mělo být jen psychologické, tak bych ho radši měla.

len
25. únor 2009

Aknyt, písnu IP 🙂

klarka.k
25. únor 2009

Tak já ho začala brát v pondělí 16.2., takže nevím jak mi to vychází. Ani nevím, kdy se chodí na ultrazvuk, kdybych náhodou byla těhotná.

aknyt
25. únor 2009

Klárko, když jsi začla 16., tak ti to vyjde do pondělí. Na UZ se objednává na 4 týdny od OPU cca. - je to v tom lejstru, co ti dali při transferu 😉

klarka.k
25. únor 2009

Aha, tak já to sice četla, ale ne moc pořádně kokám... 😀

nitenka
25. únor 2009

ahojky holka tak prcek ok dám si pak další fotečku až dobiju batérky na fotáku.. jinak jsem rarita v caru .-) prý když prcek vydržel do dnespo tom velkém krvácení v sobotu a tak hezky roste tak se jen tak nepusí 🙂 krvácím i dnes tak musím obden na injekce agolutin. tak zatím další hematom není a ty tři se zmešují takže to denska vypadalo dobře.. uklidním vás,že tohle ktvácení není běžné.. tak snad to bude ok rozjezd hroznej,ale jsem dneska klidnějsí... potkala jsem tuli v caru tak bylo i veselo a pokec 🙂
😀

larri
26. únor 2009

Holky,ja mam doma taky utros kdyby jste nekdo potreboval.Mam dve krabicky a z toho jsem brala jenom dvakrat.Kdyz tak dejte vedet. 😉

aknyt
26. únor 2009

Larri, já ne, díky - mám od Len a hlavně mám pocit, že jí ho budu na srazíku vracet, že ani nebude potřeba ☹

klarka.k
26. únor 2009

Ahoj holky. Já začínám být taky trochu skeptická, stejně jako ty Aknyt. Zatím se na mě nic neprojevuje. Kromě toho, že vypadám jak zombie. Jsem bílá jak smrt a navíc teda pěkně poďobaná...nevím, jestli tohle je známka těhotenství. Asi to taky vydržim do soboty Aknyt. Nebo zítra...já nevim ☹

klarka.k
26. únor 2009

Nitenko, obdivuju tě za tvojí odvahu. Držím palce!!!!!!!!!!!! Všechny.

zubajda
26. únor 2009

aknyt..klarka... pročítám vás pravidelně a moc vám držím palce... 🙂

aknyt
26. únor 2009

Klarko, dnes se mi dostavily moje běžné MS příznaky, takže nevěřím tomu, že na testu něco bude. Ty se nenech odradit, já jen tuším výsledek, tak to chci oddálit, ten verdikt 😉

klarka.k
26. únor 2009

Díky, díky, díky 🙂

modroocka2
26. únor 2009

Nazdárek...
tak už zase chodím do práce.. 😖 Ten šok jsem ještě nestrávila, ale snad bude líp. Příští týden jdu do CARu na rady porady jakým způsobem budeme pokračovat k 2. IVF.
Dneska mě začaly otravovat podivné křeče v podbřišku, tak doufám, že mě brzo opustí, protože je to fakt nepříjemný. Ale když tady tak pročítám příspěvky od Nitenky tak si připadám jak největší simulantka... klobouk dolů za Tvoji výdrž a sílu... ale ten mrňousek za to určitě stojí...
Tak se zatím mějte držím všem pěstičky a přeji světlé zítřky... já se jdu vrátit k práci... 😢