CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
10. říj 2008

Mně jenom děsí, že už rok a půl chodím na záchod, který pravidelně používají narkomani a bezdomovci 😖

myskyva
10. říj 2008

no docela neuspokojující vysvětlení...tak ať ten záchod teda zazděj,nebo opravěj,zprovozněj,zamknou a klíč dávaj na požádání v ordinaci 😒 takhle to vypadá že pacienti maj používat své toalety a tyto že sloužej k potřebám narkomanům a bezdomovcům 😖

luccii
10. říj 2008

asi jsem nechapava - kde jsou teda ty "dobre" toalety? 😉

luccii
10. říj 2008

jinak vas holky zdravim 🙂

myskyva
10. říj 2008

luccii těžko říct,ty teprve musíme oběvit ale jestli jsem dobře pochopila tak musíme hledat v okolí cca 6m ad těch špatných 😒

len
10. říj 2008

Tak já budu chodit na ty zaměstnanecký za rohem 😉

myskyva
10. říj 2008

a neměli na mysli tydle záchody????vzdálenostně by to odpovídalo,ale myslela jsem že když jsou to zaměstnanecký tak že budou zamčený a ani jsem je nezkoušela 😒

len
10. říj 2008

Já na nich byla kdysi, když ještě nebyly zaměstnanecký, a papír, mýdlo, teplá voda a ručníky na nich nebyly stejně 😝

myskyva
10. říj 2008

takže závěr pořád stejnej : nejlépe se vycikat doma a domu se to zas snažit vydržet 😀 😀

len
10. říj 2008

Nojo, jenomže já mám asi nějakej reflex, protože jakmile se tam objevím, začne se mi hrozně chtí, takže moje první kroky vždycky vedou na záchod 😝

myskyva
10. říj 2008

já to mám taky tak....i když si dojdu doma,tak stejně po hodině strávený v autobuse a dalších půl hodiny cestovánim po Praze tomu stejně nezabránim a musim 😒 jedině že bych ten den vyřadila pitnej režim? 😅

len
10. říj 2008

No, aspoň před OPU ho vyřadit musím 😉 Ale normálně do sebe naleju čtvrtlitr svých bylinek, pak půlhoďku cvičím a pak snídám a vypiju další půllitr čaje - no, není divu, že za hodinu se mi chce zase na záchod 😀

myskyva
10. říj 2008

před opu nemusíš,tak maj hned u pokoje použitelný záchody 😉

len
10. říj 2008

Já mám v tom lejstru napsaný, že od půlnoci před opu nesmím nic jíst ani pít 😕

myskyva
10. říj 2008

to já taky nesměla,a vzhledem k tomu že sem den před OPU byla ještě v práci tak moje poslední jídlo bylo někdy v poledne( z toho důvodu první na co jsem si po narkóze vzpoměla byl pořádnej gábl) a ráno v den OPU jsem si stejně dala kafe bez kterýho nejsem schopná fungovat a i jsem trochu pila

len
10. říj 2008

No, my budeme mít večer před OPU návštěvu, tak se budu muset trochu krotit 😉

myskyva
10. říj 2008

a v čem? v jídle nebo v pití? 😀 😀

len
10. říj 2008

Ve všem asi 😀 A přitom hodně nenápadně 😀

myskyva
10. říj 2008

no vidíš...díky IVF se ještě staneš mistrem přetvářky 😀 😀

len
10. říj 2008

Hm, zatím mi to moc nejde 😒 Byla u nás máma, jak půjdeme za týden plavat (pravděpodobně v den ET), tak jsem jí řekla, že teď 14 dní plavat nebudu moct ze zdravotních důvodů. Jenomže máma je hrozný šťoural a mermomocí potřebovala vědět, z jakých zdravotních důvodů 🙄 Byla jsem rudá až za ušima, nakonec jsem to svedla na mykózu a dostalo se mi moudrých rad, jak na to trpěla taky a co brala... Stejně tak musím nějak objasnit kolegům, že nebudu na chatě nocovat až do neděle, protože opravdu nutně musím být v sobotu v devět u doktora 😕

myskyva
10. říj 2008

mě když se máma ptala proč marodim tak jsem to svedla na zánět močáku - sem si naběhla,hodinová přednáška o tom jak si za to můžu sama,že sem blbá protože nenosim košilku nebo žastrčený tričko a ty moje bokový kalhoty...... 😖

len
10. říj 2008

Tak je to stejný 😉 Já ti nevím, mně když někdo řekne, že něco nemůže kvůli zdravotním problémům, a evidentně o tom nechce víc mluvit, tak už se v tom nešťourám. Na způsob mojí maminky - tak mi to řekni, já to chci vědět! 🙄

myskyva
10. říj 2008

ženská je tvor zvědavej 😀 😀 a to si představ až jí pak jakou dobu budeš vysvětlovat proč nesmíš dalších x věcí 😒

len
10. říj 2008

Všecko to svedu na gynekologický potíže 😀 Toho má tolik nastudovanýho, že třeba zvládnu zahrát léčbu endometriózy (o který určitě ani nikdy neslyšela, tudíž nebude udílet rady) nebo zánět vaječníků... Ne, že bych měla potěšení si vymýšlet zdravotní problémy, ale svý těhotenství si chci prožít v klidu a ne mít od 5tt denně telefonát, jak se cítím 😒

myskyva
10. říj 2008

vzhledem k tomu že ještě ani nejsem těhotná a mamina už přesně ví kde na zahradě bude stát kočárek tak to mám naplanovaný stejně jako ty...nejlépe aby se to dozvěděla až v porodnici 😀 😀

Možná se pak od tebe nechám zasvětit do tajů léčby endometriózy,o tom nemá ani ponětí že něco takovýho existuje tak by to byl dobrej argument 😅

len
10. říj 2008

Jó, naši už zvelebujou zahrádku, aby si měly děti kde hrát 😀 Takže mlžíme, že někdy, možná, snad (za vydatného upozorňování, že mě taky čeká ten přechod v pětatřiceti) a doufáme, že se mi neudělá tak blbě, aby mě táta (nemáme auto) musel vézt na pohotovost a všecko by prasklo 🤐

myskyva
10. říj 2008

tak koukám že ročiče si opravdu nevybereme - všichni jsou vážně stejný 😀

len
10. říj 2008

Já ti ani nevím, jestli jsem jim to měla říct... jenomže když už člověk začne mlžit, tak se do toho zamotá a hned tak nevyhrabe... Bych asi vypadala divně, kdybych při nedělním obědě jen tak prohodila - víte, rodičové, já jsem vám vlastně neříkala pravdu, já nemám mykózu, ale zítra si jdu lehnout pod narkózu kvůli umělýmu oplodnění 🤐

myskyva
10. říj 2008

já občas přemejšlela jestli jim neříct aspoň část - že prostě jezdim do CAR( o IVF bych asi pomlčela) ale už je na to pozdě.Naši naštěstí ví kolik času denně trávim v práci takže jim ani nedělá problémy uvěřit že nejsem do teď těhotná kvůli pracovnímu vytížení 😅 jenom mamina si každej měsíc neodpustí poznámku že v mym věku už měla roční dítě 😠

len
10. říj 2008

Já mám pocit, že dneska má většina lidí CAR automaticky spojený s IVF. A IVF s ICSI. Pozoruju to občas i tady na Koni, jak se někdo zuřivě brání, že nechce do CAR, protože to přeci znamená umělý oplodnění 😒 Takže si nedělám iluze, že by někdo akceptoval, že jsem rok a půl jezdila do CARu jenom proto, aby prostě zjistili, co mi je, a nikoli tam do sebe rovnou nechat krájet a vstřikovat spermie do vajíčka 🤐
A co ty vůbec děláš? 🙂