CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

larri
1. bře 2009

Ja zhubla 17kg,diky Korinkove diete,vlastne delena strava.Ale ted nechci jist pecivo a prilohy,takze to nepujde.A hlavne,ja kdyz delam v restauraci,tak nemam moc hlad na normalni jidlo.Vzdycky jenom to,co bych nemela.
My mame posilku v praci a vlastne ji mam zdarma.Dostavame kazdy rok limit na sport.Musim se dokopat a hlavne,at tam jde nekdo semnou.Kuchar chce behat kolem rybniku a to zase neba mne.
Kdyz tak mrkni na www.hamrsport.cz.Ale jsou dva,tak klikni na Zabehlice.

tulipanekps
1. bře 2009

larri, už jsem na ně jukala, tak není problém, abych za tebou dorazila na kafí, jestli budeš mít čas na chvilku na pokec 😀 já jezdím za našima kolem, bydlí v Hostivaři, víš? 😉

tulipanekps
1. bře 2009

larri, kdyžtak můžeme hrát tenis, co ty na to????? hihi, to by byla sranda, dvě velryby na hřišti, ale proč ne?????

tulipanekps
1. bře 2009

larri, já taky kořínkovou držela, ale nedobrovolně, naordinovala mi jí před lety málemtchýně, ale nemělo to účinek, teď držím takovou dietu, že počítám kilojouly. prostě jím, ale nežeru a to mě baví, protože si můžu dát všechno, ale ne moc, jen zobnout. no nic, jedu k našim na obídek. páčko 😉

larri
1. bře 2009

Tuli,to vis,ze to neni problem.Jak kafe,tak tenis.Ale ted co jsou na tenis haly,tak je tam hnus.Horko a spatne se tam hraje,ale nekdy v pulce dubna jdou haly dolu a to je o necem jinem.Ja delam jako bych hrala porad,ale vim to od zakazniku.A ja od prace bydlim 5MIN.pesky,takze pokud se domluvime neni problem.Nitenka to nema z CHodova taky daleko.Ale ta uz jenom to kaficko.

klarka.k
1. bře 2009

Týnko, tak jsme měly obě uplakané víkendy ☹ . Nevzdávej to!!! Je mi to moc líto.

tulipanekps
1. bře 2009

larri, vidíš, to jsme mohly dát kafí, když jsem jela od našich.... posílám ti můj mobil do ip.

nitenka
1. bře 2009

ahoj holky 🙂

tulipanekps
1. bře 2009

ahoj nitěnko, tak snad ti je už líp, holka, myslím na tebe...

lenkacar
1. bře 2009

nitenko tak to je moc dobře ,že tě daj dohromady a tvoje těhu bude bez problémů

nitenka
2. bře 2009

ahojky holky mluvila jsem s naší Týnkou.Tynka i její manžel už jsou trošku lepší a už i Týnka má doma podporu do dalšího pokusu,alespon mi to tak vyznělo ... Tak to je fajn můj, nazor je ,že v den neuspěchu se nemá nic řešit jsou to velké emoce.. Tynka není na internetu moc Vás všechny pozdravuje.Volala do caru a 12,3 jde na kontrolu a ultrazvuk a uvidí se zda bude ket,záleží jak doroste sliznice. Já jdu zítra do caru v 11 .. Na kontrole dneska nic nebylo ultravuk mi nechtěl dělat,když mi ho budou dělat zítra v caru..ptal se zda ležím, krvácím upravil léky.Každej den chodím na ijekce a asi budu až do 12tt.Já jsem posera a do svalu to neumím píchat.asi poprosím někoho aby mě to naučil,protože každej den lítat je děsný..

klarka.k
2. bře 2009

Ahoj Nitenko, každý den sem nakukuju, jestli tu nebude zpráva od Týnky. Moc na ní myslím. Já už jsem teda po prvním nezdařilém pokusu celkem dobrá. Jste pro mě obě velkou inspirací. Jsem rozhodnutá to zkoušet, zkoušet a zkoušet. Budu věřit v každý pokus a zřejmě opět zklamaná, když to nevyjde. Chce to asi pevný nervy. Moje kamarádka byla 5x a teď už má přes rok starýho chlapečka. Já jdu do CARu zítra k MuDr. Jarošové na konzultaci, ale ve 13:15, takže se bohužel nepotkáme. Nevím, co se teď bude dít, ale to se dozvím zítra. Rozhodně nechci dlouho čekat, chci do dalšího pokusu co nejdříve. Ale to asi nezáleží na mě...

modroocka2
3. bře 2009

Zdravím všechny... tak jsem se právě vrátila z CARu a mám samé dobré zprávy. Nesu si s sebou už injekce do druhého kola a doufám, že na mě neskočí zase zánět močáku, který mě připravil o většinu zralých vajíček a dopadlo to tak jak to dopadlo. Takže huráááááá do 2. kola.
Nitenko drž se a ukaž jim jak se bojuje, i když ten Tvůj prcek mám odvahy na rozdávání, takže to v poho zvládne. Co se týče injekcí jsem na tom stejně, když mě píchá někdo jiný je mi to úplně jedno, ale sama si "ublížit" neumím...🙂
Ostatním přeji sílu a zdar a hlavně spouuuuustu štěstíčka... 😅

nitenka
3. bře 2009

ahojky holky tak dnes jsem propuštěná z Caru ... ale s váma se loučit nebudu 🙂 prcek má už 2cm roste dobře.. na ultrazvuku je stále nález,ale už je to lepší než to bylo a hlavně už se cítím lépe.. 27,3 mám první vyšetření vývojových vad tak když vše bude ok tak už oznámíme novinku rodině.Klárko to je fajn ,že je líp a to co jsi napsala je bezva ,každým dalším pokusem je člověk blíž ..chce to vážně bohužel někdy více času... a hlavně pevné nervy ono to fakt není sranda zvládnout.Modročko bezva zpráva,pokud Ti můžu poradit pij hned čajík kup si v celku zázvor ten oloupej a nakrájej asi 10 tenkých koleček zalie horkou vodou citron a med.. Je to super prevence na záněty a nachlazení já to pila ,řádila akorát kolem mě ta chřipka a přežila jsem to..pij to každý den až do transféru.Varování zázvor nekousat a nestrouhat je to pak hořké a hnusné.Moc zdravím všechny holčiny.klarko zítra budu v Caru před 13hodkou potřebuji se tam zaregistrovat k porodu je to hned v té krátké chodbě jak sedí těhulky a jsou tam od 13h a chci ukecat sestřičku aby mě píchla u nás v Caru 🙂 tak se zítra uvidíme 🙂

klarka.k
3. bře 2009

Nitenko, tak já byla v CARu dneska a jsem zase zmatená a nervózní. Byla jsem u MuDr. Jarošové a ta mi řekla, že v děloze vidí 2 dutinky. Celý víkend jsem krvácela a test byl dnes opět negativní. Ale prý nejsou úplně tak stará, aby se to ukázalo na gravitestu. Vzali mi krev a zítra budu volat kvůli výsledkům. Určitě dám vědět, jak to dopadlo. Řekla, že těhotenství nevylučuje, ale zatím mi řekla, ať se neraduju. Už jsem se smířila s tím, že to nevyšlo a teď zase tohle. Se snad ani nevyspím 🙂

aknyt
4. bře 2009

Ahoj holky,
tak jsem konečně dorazila na net, včera jsem neměla sílu zapnout počítač, přijeli jsme domů až v půl jedenácté. Ale jsme hrdí majitelé bytečku v Ostravě. Manža už se uklidnil a začíná být ochotný zkusit další kolo, tak uvidím, co se dovím v CARu. Kdyby mohl být KET hned, tak bych byla ráda, v dubnu nechci žádný transfer, máme akci, které bych se vzdát nechtěla, tak by pak připadal v úvahu květen a to bych radši IVF než KET...

Klárko, držím palečky, ať je to OK a přesně jak tu někdo psal o známé, že měla 16 dní po ET negativní testík a těhu byla. Dvě dutinky jsou nadějné a na UZ bylo docela brzo, tak ať se to jen a jen zlepšuje 🙂

Modroocko, tak ať je druhé kolo úspěšné, skoro ti závidím, že můžeš do akce 😉

aknyt
4. bře 2009

Ještě děkuji všem za podporu!!! Je fakt, že už jsem tak nějak i vůči neúspěchům netečná, mrzela mě spíš ta reakce mýho chlapa. Teď mám dojem, že už je to dobré.

lenickan
4. bře 2009

ahoj holky dnes jdu k paní MUDr. Jarošové na průchodnost...tak mám strach... je hodná?

aknyt
4. bře 2009

Leni, Jarošová je moje nejoblíbenější 😉 Určitě je hodná a připadá mi taky lidská a citlivá.

lenickan
4. bře 2009

aknyt tak děkuji - bála jsme se aby nebyla hrc prc a hotovo... kolik jí asi tak je?

larri
4. bře 2009

A nejdete nekdo 10.3.k Apoli?
Klarko,radci nic nepisu,ale potichu drzim pesti.

Jo,ja jdu k Apoli a ani nevim ke komu.Rekla jsem,ze je mi to jedno,tak to mam s prekvapenim.Nemam jeste zadneho doktora,ktereho nemusim.

Leni,taky na tebe myslim a uvidis jsou tam vsichni hodni.
Nitenko,doufam,ze na srazik s nama pujdes,at nas trochu povzbudis. 😉
Tuli,cetla jsem nekde jinde,ze te v praci spatne prijali,je mi to lito.Mne se chteli taky zbavit,kdyz jsem rekla o ivf,tak vim,jak ti asi je.Az budes mit chut,tak se vypovidej,ju?

A co ten srazik plati nebo ne? Divila jsem se,ze tu neni Len,ale ona je na dovolene,ze jo?

aknyt
4. bře 2009

Za pár týdnů jí bude 34, takže "mládě" 😉 a pečlivá je taky, minule mi dělala tak dlouhý a pečlivý UZ, že jsem se málem počůrala 😀

aknyt
4. bře 2009

Leni, na stránce 105 jsem dávala odkaz na MUDr. Jarošovou, tak se můžeš mrknout, která to je i kolik jí je.

Larri, srazík zatím platí.. Len je na dovče, tak pak vyladíme detaily. A hezky mi ohřej sedadlo před CARem, dorazím tam 12.3., tedy pokud se nestane něco neočekávaného.

lenickan
4. bře 2009

larri - děkuji🙂
aknyt - to jsem ráda, já nepotřebuji péči v rukavičkách (ač tady je má skoro každý)🙂) ale spíš takové to lidské nebojte se, uvolněte se, vysvětlení co ted bude delat, že to ted zabolí a tak...aby člověk věděl a byl připraven🙂

lenickan
4. bře 2009

prima aknyt - děkuji už budu aspon vědět kdo to je....docela sympatická a má dvě děti🙂

lenickan
4. bře 2009

dneska tam některá jdete?

larri
4. bře 2009

Leni,ale nelekni se.Doktorka Jarosova ve skutecnosti vypada jako holcicka,podle fotky jsem ji vubec nepoznala.Porad jsem si myslela,ze je sestricka. 🙂

aknyt
4. bře 2009

To je pravda, co píše Larri - doktorka Jarošová vypadá opravdu mladší 😉 a chodí pořád v plášti.

lenickan
4. bře 2009

no ale bude asi šikovná když jí ma Řežábek v týmu🙂

aknyt
4. bře 2009

Leni, jak jsem psala, je moje nejoblíbenější 🙂 On tam má Řežábek docela "mládež" celkově - i Jaržembovská, Jirsová, Bláhová a Vokroj mi připadají dost mladí... Faita si netroufnu odhadnout.