CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

myskyva
10. říj 2008

smutný je i to,že se najdou lidi který tě považujou za nenormální když máš vůbec problém otěhotnět.
Přitom dávno jsou pryč doby kdy ženský k těhotenství stačilo otřít se o trenky.

Jsem servírka

len
10. říj 2008

Aha, tak to se teda pořádně naběháš 🙂 Máš můj neskutečný obdiv, já si vždycky říkala, že muset se živit jako servírka, jsem nadosmrti bez práce - neodnesu ke stolu bez rozlití ani sklenici vody. U maturitní komise jsem polila pana předsedu kafem, co jsem mu nesla, takže jsem si řekla, že tudy cesta nevede 😀

jinak já se o tom prostě nešířím, no, nějak nemám zapotřebí být pomlouvaná kvůli svýmu zdravotnímu stavu, když ti pomlouvači by se potřebovali spíš léčit s hlavou 😉

aliccia1
10. říj 2008

😵 cau Evulatko, jo napsala jsem to opet blbe, v utery jdu na Ket- ted je to spravne napsane. K tem lekum- nedostala jsem nic , jen dnes jsem si byla pichnout Pregnyl 5000 do zadku. Pri tech poslednich Ketech a Et, jsem predtim uzivala Orgalutran, a jeste nejake naplasti, ted nemam nic, jen ten Pregnyl.Ale Doktorce duveruju, snad je ten jeji postup spravnej.Zatim pa .

len
10. říj 2008

Aliccia, já myslím, že je to OK, prostě budeš mít KET v přirozeným cyklu a všecky ostatní potřebný věci si tělo vyrobí samo - aspoň ti nebude zle 😉

aliccia1
10. říj 2008

jo jo, uvidime, a verime.pa.

aliccia1
10. říj 2008

😉 Jo zapomela jsem se jeste pochlubit- mam dvojitou ovulaci, tak snad to klapne ne??!! 😠

len
10. říj 2008

Dvě vajíčka najednou nebo dvě za sebou? Nebo jednu ovulaci přirozenou a pak ještě navrch ten ET? Všechny varianty jsou více než příznivé, budeme držet palce 🙂

lenickan
10. říj 2008

LEN JSI TU JEŠTĚ?
MÁME VÝSLEDKY SPERMIA

len
10. říj 2008

Tak povídej, Leni, jak to dopadlo 🙂

lenickan
10. říj 2008

len nemám papíry u sebe ale prý
kategorie A 20%
kategorie B 30%
42mil/ml
a dle who teratospermie
řekli mu že je vše v pořádku.

lenickan
10. říj 2008

myslíš že to je OK? pro stimulaci a přírozené snažení?

len
10. říj 2008

Teratospermie, takže asi morfologie nic moc, co? Ale jestli řekli, že to jde, tak to nebude tak hrozný, zase jich máte dost 🙂 Tak zatím IUI?

lenickan
10. říj 2008

ne přirozené snažení

lenickan
10. říj 2008

Řekli mu že to má v pořádku... tak uvidím co na to moje doktorka jdu hned v pondělí a pokud to půjde tak hned od dalšího cyklu stimuluju...
jsem ted 20DC

len
10. říj 2008

Jasně, ono to nakonec vyjde nastejno...
Moc se omlouvám, musím letět na vlak, ale držím palce, bude to dobrý 🙂

aliccia1
10. říj 2008

no ja nevim, jestli to popisu spravne.V pondeli jsem byla na ultrazvuku- 10 den - a tam mi Jarzembovska rekla sliznice krasna, a ze mam dvojitou ovulaci- 2 vajicka.Ovulace byla prirozena bez leku, tak nevim kde se to vzalo 😕 ale jsem rada. V utery jdem na Ket- kde nam zavedou 2 kousky. Manza ma docela bobky, protoze jsme meli pohlavni styk, a pokud se ty 2 vajicka z ovulace oplodni a k tomu se mi chytnou i ty 2 embrijka z Ketu, tak to bude docela narez 😀 Mit 4-cata, je fakt sila, ale moc tomu neverim, tolik stesti mit nebudem, a budu rada i za jedno 😉

lenickan
10. říj 2008

len ještě k té tvé poznámce viz. výše, tak ono opravdu mnohdy v CARu člověka "nutí" do IUI a IVF jelikož je to "nejrychlejší" cesta k mimi. Slabší povahy do toho jdou podle mne dříve než je nutno--- prostě je to business. Ale samozřejmě jsem vděčná za tu možnost že tady je, ale až tehdy pokud budu vědět že jsem udělala max pro přirozenou cestu...

tulipanekps
10. říj 2008

leni, máš pravdu, není nutné spěchat. já dostala kontakt na CAR od svojí mámy... kamarádí totiž se sestrou jedné ze zaměstnanců Apolináře, tak mi CAR vnucuje od potratu (červen 2006) ☹ taky jsem nejdřív chtěla a věřila, že to zvládnem sami. teď tedy naši "vše" vědí, tedy že tam chodím. obdivuju len a myskyvu, že mlží 😎

jasmina309
10. říj 2008

Len , moje příjmení začíná na B 🙂 . A tvoje?

rendulina
10. říj 2008

Len : Pánové jdou na spermiogrm postupně,jak je snad volá sestra-před náší punkcí.A většinou příjdou na řadu max do 1.hod.(záleží také na jejich počtu).
Jinak ti držím pěstičky! 🙂

myskyva : překvapilo mně,jak jsi mladá 😉 to já jsem "Husákovo dítě" 79 r.
a kde děláš?

S tím WC je to fakt síla-a také si myslím,že ten o 6 m.vzdálený je právě ten pro personál za rohem,kde z nás asi moc radost mít nebudou,když nás tam uvidí.Má cesta vede nejdříve také právě na onu místnost.... 😅

tulipanekps
11. říj 2008

ahoj holky, dobré ráno,

záchodová debata je prima 😀 😀 😀 to já jednou navštívila ten u "čekací chodby" a pak jsem si postěžovala manžovi, jak to tam je příšerný, ani není označeno, co jsou dámy a co páni. a hlavně nešly zavřít dveře, takže jsem tam byla v nervu, že mi tam někdo vlítne... a mužskej mi řekl, že objevil ty chodbou dál (u vitríny s nástrojema) doleva, tak sice jsem tam toaleťák neviděla, ale nebyla to taková katastrofa. tak až tam tenhle čtvrtek půjdu, tak to očíhnu, třeba jsme WC a lá Intercontinentál přehlédly... 😲

jasmina309
11. říj 2008

Ahoj holky!
Tak já jdu v 21 h na píchanec Pregnylu -hurá, poslední injekce!!!!
Tak se s Len sejdeme na opu! V pondělí v 7.30.
Je mi ouzko už dlouho hlavně z toh že po odsátí uslyším, jak se nám nespojili ani pomocí ICSI......
No musím a nařizuju si myslet pozitzivně!
1 pokus, je třetí pokus!
Tak pěknej večer všem! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

saralinda
autor
12. říj 2008

Ahojky, tak jsem Vás konečně dočetla.
Co se týká záchodů, tak jsem už podruhé našla plně vybavený (mýdlo, toaleťák, papír. ručníky) v levém křídlu, kde jsou ambulance.
Já jdu v úterý na onkolog. ultrazvuk, tak uvidím, co mi řeknou.

jasmina309
12. říj 2008

Ahoj!
Tak holky o těch záchodech vím už o všech!
Do Car chodím rok a i operaci sem tam podstoupila i když sem ze severu Čech! Takže vím kam si odskočit a jedno vám řeknu. ty záchodky co patří (Jakoby ke CAru) sem poprvý přehlídla a od tý doby sem pak chodila pouze za ten roh, jak mají vystavený nástroje!
(i když tam visela cedulka). Šla sem tam proto, že se přeci nepotento....

Tak Len na zítřejším OPU se setkáme, tak tfuj tfuj, pro štěstí! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

myskyva
12. říj 2008

ahojte
jasmině a len přeju na zítřejší OPU hodně štěstí ať je vajíček co nejvíc a úspěšně se oplodní 🙂
určitě vím to čekání rychle uteče když tam budete ve dvou.Dejte co nejdřív vědět jak jste dopadly a tfuj tfuj tfuj pro štěstí 😉

tulipanekps
12. říj 2008

holky, mnoho zdaru, hodně vajuch a stejně embryjek! 😅

saralinda
autor
12. říj 2008

Holky, hooodně moc štěstíčka a ať vám to dopadne na 1*.

rendulina
13. říj 2008

zdravím,
tak dnes jsem byla na UZ-jak nám to roste a vypadá to zatím na 6 vajuch-no,nic moc,ostatně jako obvykle ale alespoň něco. ☹
Chytla jsem MUDr Jirsovou s asistencí ještě MUDr Koryntové-ale dobrý 🙂 OPU mám naplánovanou na sobotu.Tak jsem zvědavá,zda se tam s někým z vás třeba potkám?
A neopomenu se vyjádřit k WC za rohem u nástrojů.Řeknu vám:také žádná sláva!Toaletní papír fuč,mýdlo fuč.Snad jediné plus,že jdou zavírat dveře ale ne zamknout.
len a jasmina : máte to již za sebou-tak doufám,že vám to dopadlo dobře=držím pěstičky 😉

tulipanekps
13. říj 2008

ahoj rendulino, akorát jsem dneska přemýšlela, jestli fungují i o víkendu... blahopřeju k úrodičce, lepší něco než nic, ale hlavně je důležitá kvalita nad kvantitou 😉

jasmina309
13. říj 2008

Ahoj holky!
Tak to si Rendul opravdu gratuluj!
Já mívala při předešlách IVF také tolik, ale dnes sem měla OPU a je to horší než se dalo čekat!
Odsáli pouze jedno ze 3. Ostatní byli daleko ☹ ☹ ☹
Spermio bylo super, ale co je to platný! Volat máme dopoledne, jestli nám tento bojovníček prorazí cestu k mamině do bříčka!
Je to bohužel Osud
Tak zítra dopolko, na mě myslete 🙂