CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
13. bře 2009

Leni, zkus se v CARu poptat, netuším, jak moc je na hraně... Ale asi by mě trochu vytočil, ty do sebe necháš píchat injekce a on si pak vymýšlí takovýhle hloupý záminky 😒

lenickan
13. bře 2009

no vždyt jo... byla jsem ve vrtuli - prostě mi to příjde sobecké... a každé procentro pravděpodobnosti, které se IUI zvýší oproti domácímu snažení je pro mne důležité. Tydle hnusy píchat - není žádný med:(

larri
13. bře 2009

Pritel ma syna tomu bude 10 a podle fotek jsou jako jeden.
Leni ja mam cizince,takze jestli se mi jednou narodi blondate dite,tak se z toho po....

Leni,je skoda,ze te manzel takhle stresuje.Ale nechapu o co mu presne jde,kdyz uz jsi ve fazi pichani.

len
13. bře 2009

Larri, já vím, říkalas to, ale chlapi v naší rodině jsou fakt černí, i brácha je, jenom to jde prostě akorát po chlapech... Ale vidělas, jak jsem se nakonec vybarvila 😉 Ono často se miminka rodí světlá a modrooká (i když brácha byl cikán od narození) a dost jich pak ztmavne.

lenickan
13. bře 2009

larri no právě, ho to snad baví lidi deptat

larri
13. bře 2009

Len,ty mozna potkavas pritelova syna casteji nez ja a ani o tom nevis.Bydli jako ty,ale asi blizko skoly.
K nam do prace chodi cernoch,ale fakt cerny a manzelka je bila.No a deti maji akorat ty siroke rty a trosku tmavsi.

Leni,je mi z tebe strasne smutno,to co delas,delas pro vas oba.
Pritel nechtel o ivf moc slyset,ale kdyz jsem mu po laparce plakala do telefonu,ze to jinak nepujde,tak uplne otocil.Ted se spis pta,kdy si ma brat volno a pujdem na OPU.nEKOLIKRAT JSEM REKLA,ZE KVETEN,CERVEN,ale porad se pta.Doufam,ze to tak vydrzi dlouho.

lenickan
13. bře 2009

Larri já chápu že je to pro ty chlapy těžké. Kdo by si nepřál počít doma z milování na které měli oba mega chut a nebylo načasované??? KAŽDÝ!!!
Ale když to prostě nejde, tak si nebudu zatvrzele stát na svém.
Musím říct, že je mi taky smutno - MOC. Já když pláču tak dostanu ještě vynadáno, že jsem hysterka. Takže NEPLAKAT! Ale jak to mám já náturou citlivka udělat?
Bojím se že mne tak citově vydeptá, že mi to bude jedno ale ne miminko - to mi jedno nebude nikdy, ale to co si myslí on...
Prostě být taky chvíli sobec

len
13. bře 2009

Já taky bydlím blízko školy 🙂 Takže ho možná potkávám, kdo ví 😉

Leni, buď sobec, když člověk nemyslí taky na sebe, tak moc lidí to za tebe neudělá 😉

Holky, já těhotenství ve svým okolí snáším celkem v klidu, ale včera jsem se dozvěděla o čtyřech (!) najednou, no chápete to? Tohle by položilo i nesnažilku 😀

aknyt
13. bře 2009

Leni, to ti nezávidím. Ale třeba jen potřebuje čas to vstřebat. Skoro bych ho poslala do CARu osobně, aby jim to řekl (optimálně lékaři). Myslím, že by mu to vysvětlili. A nebo je to fakt jen záminka, že si není jistý, že na to bude stačit. Tobě držím palečky, ať to uneseš a hlavně ať se tvůj chlap pochlapí. A skoro bych se domluvila i s tchýní, že by mohl asistovat při píchání Fostimonu, aby viděl živě, co pro to děláš. Ona ta stříkačka má docela silný účinek na pohled 😉

larri
13. bře 2009

No prave,kdyz nebudou problemy,nebudeme potrebovat car a budeme spokojene,kdyz to pujde prirozene.
Myslim,ze tahle vec hodne paru na nejaky cas rozhodi nebo da vice dohromady.Dobre se o tom mluvi,ale dokud to nekdo nepodstoupi,nemuze o tom nic vedet.
Leni,ty nejsi sobec,naopak neni ti to jedno a neco proto delas.Jsi silna a snazis se o to,aby jste byli stastni i s miminkem K zivotu deti proste patri.Urcite je chce i tvuj manzel,ale pokud ma kolem sebe kamarady,kteri k tomu prisli jinak,tak mu to bude neprijemne.Muj pritel je muslim a toho jsem se bala nejvic.No a kdyz jsem mela po OPU,tak jsem teprve zjistovala,jak to je mezi muslimama s ivf.Hledala jsem na netu a kdyz si toho vsiml,tak mi rekl,ze uz to ma davno zjisteno a jeho kamarad sel uz potreti.Akorat,nesmi prijmout darovane vajicka nebo spermie.
Jinak muj plac je taky bran jako ze jsem hysterka.
Leni jak dlouho jsi vdana? Ja verim,ze to bude dobre,jenom at si rozmysli co vlastne chce a jestli se bude citit dobre,kdyz by jste nemeli mit deti,protoze on chtel jenom prirozenou cestou.Treba to prizene pujde a budes prekvapena i ty.

len
13. bře 2009

Larri, poznala jsem ve Skotsku spoustu muslimů a dospěla k názoru, že je to jako všude, prostě o lidech... Hodně ortodoxní muslim mi přišel stejně nesnesitelnej jako hodně ortodoxní křesťan a naopak, když se člověk snažil sladit víru se svým svědomím, s tím, aby nikomu, ani sobě, neubližoval a žil podle svého nejlepšího přesvědčení, tak mi to bylo mnohem bližší, než když někdo (kdokoli) lpěl na nějaké strašně důležité prkotině, aby ji pak dalším činem naprosto popřel 😒 Takže myslím, že tvůj přítel to pojal přesně z té správné stránky - miluje tebe a s tebou chce mít děti, což je ten nejvyšší a nejušlechtilejší cíl, kvůli kterému holt musíme občas nějaké přesvědčení obětovat...

collette
13. bře 2009

Ahoj holčiny,

díky moc! Volala jsem na gyndu a myslela si, že když řeknu sestřičce, že bych návštěvu viděla někdy na ten týden od 23/3, tak mě bude považovat za rozumnou ženskou, která ví, co je a co není možné 😅 A ona mě pozvala na 30/3 😠 Copak ty lidi nechápou, jak bažíme po informacích? Dám vědět! Teď se jen modlím, aby pídě vydrželo.

A jako správná primigravida jsem na palici: když mě v bříšku píchá a pobolívá, tak mám pocit, že to není v pořádku a když mi nic není, tak taky 😀 Děs... Tohle budou asi nejdelší cca 3 týdny v mém životě.

Držte se, krásný víkend a posílám plodící nákazu 😀

len
13. bře 2009

Colette, zase si tam nakráčíš rovnou na srdíčko 😉 Já viděla v 5+3 dutinku a myslíš, že jsem těch 14 dní do dalšího ultrazvuku byla klidnější? Vůbec ne, uklidnilo mě to tak na pět minut a jak jsem vyšla ze dveří, začala jsem vymýšlet nesmysly 😀

lenickan
13. bře 2009

To čekání musí být opravdu náročné:( ale colet už jsi kousek🙂

lenickan
13. bře 2009

už je mi holky trochu lépe, rozdýchala jsem to🙂 co jiného taky můžu dělat že?

larri
13. bře 2009

Leni,porad na tebe myslim,ale ver,bude lip.Ja bych si tak prala,aby jsme letos v lete mely srazik a kazda mela mimiska v brisku.Myslim v lete,protoze nas hodne planuje ivf kolem kvetna.A kdo neplanuje,tak zkousi jinak. 😉

lenickan
13. bře 2009

larri děkuji🙂 je to těžší období no... co se dá dělat:(
Těším se na víkend a v pondělí snad uslyším, že moje líný vaječníky hly zadkem... a něco tam roste

lenickan
13. bře 2009

larri jsme spolu od srpna 08🙂 takže krátce, ale o mimi se snažíme už dva roky...

larri
13. bře 2009

Leni,pichej a urcite dneska nad tim premyslel taky a rekne ti,ze to tak nemyslel a je rad za to,ze te ma.Uvidis,bude to dobre.

Ja uz musim jit aspon na nakup.Jsem porad v pyzame,mam volno,tak se mi nic nechce.

lenickan
16. bře 2009

krásné pondělní ráno🙂))
Tak jak je?
U mne dobré - mám v sobě 5 injekcí FSH🙂 dneska jdu na UTZ tak jsem na to fakt hooodně zvědavá...
Snad tam něco bude - mám břicho jako podebrané a nafouklé tak budto jsem magor a vsugerovávám si to🙂 nebo to zabralo🙂

len
16. bře 2009

A já mám venku stehy 😎 V sobě celý balení antibiotik a krabičku Ibalginu šestistovky, takže těhu bych tentokrát fakt nerada 😝 Ale přestávám se podobat žlutozelenýmu knedlíku a začínám vypadat jako člověk 🙂

lenickan
16. bře 2009

len tebe to teda vzalo ty zuby... hlavně že už se to hojí...

len
16. bře 2009

Nojo, už jsem snad za vodou a hlavně - mám obě špatný osmičky venku, takže už mě nikdy trápit nebudou 😎

lenickan
16. bře 2009

no právě - taky jsem se k tomu tak postavila - když mne začaly zlobit...
Hlavně mi zubařka řekla že mám malou čelist a není šance aby se mi tam vešly a že rostou kolmo tzn. zkřivily by se mi dolní zuby... takže šly hned ven...

len
16. bře 2009

Nooo, to já mám hubu patřičně velikou 😀 Dokonce tak, že se tam ty osmičky vešly parádně naležato 😝 Takže dneska slavím malej svátek, po týdnu se mi povedlo si relativně obstojně vyčistit zuby, vešel se mi kartáček do pusy 😎 Jó, život je plnej malejch radosti 😉

aknyt
16. bře 2009

AHojky, zdravím po víkendu. Koukám, že tu máte na programu zuby. Snad už to Len budeš mít dobrý 😉

My jsme o víkendu podnikali další krok k pozvání sociální pracovnice - vyhodili starou vestavnou skříň z ložnice, vymalovali, přestavěli a včera zakoupili nové šatní skříně a sestavili je. Tak doufám, že dnes bude v práci klid, potřebuju trochu zregenerovat 🙂 Taky jsem koupila manžovi "vitamínky" na posílení spermijek (sice jim nevěřím, ale co kdyby), tak si dneska vzal první dávku. Něco sakryš musí být, aby se mu to zlepšilo z katastrofálního aspoň na špatné 😉

len
16. bře 2009

Takže pracovní víkend 😉 Tak to my byli v sobotu u rodičů, dostala jsem kuřecí špíz a statečně ho za hodinu a půl sežvejkala 😀 A pak jsme jeli kouknout na koberce sněženek v Obříství, něco neskutečnýho... No a včera mě chlap opustil a jel za svou rodinou a já tvořila fotoknihy (dostala jsem poukázky jako vánoční dárek) a pak taky hledala ubytování v Cornwallu a tak... No a teď už tvrdě makám 😀 (s občasným nakouknutím na Koně 😉 )

lenickan
16. bře 2009

U nás byl víkend ve znamení návštěv v sobotu tchánovci a v neděli moji rodiče - takže veselo🙂
Upekla jsem dort a navařila - aspon jsem nestihla myslet na ptákoviny🙂
Ale dneska už začínám pociťovat nervozitu:((

len
16. bře 2009

V kolik tam jdeš? 🙂

lenickan
16. bře 2009

ve 4🙂