CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
25. bře 2009

Jó, já na sobě ovu nepoznám ani omylem, snad 1-2x za tu dobu... Akorát po stimulaci na IVF jsem měla z břicha balón, nemohla jsem ani jíst, protože po dvou soustech jsem měla plnej žaludek, a to jsem ani nijak velkou úrodu neměla.

lenickan
25. bře 2009

já měla ovulaci včera... to můžou být dozvuky?

lenickan
25. bře 2009

nebo teprve po ovulaci to budu cítit? Já myslela že to je všechno před?

len
25. bře 2009

Leni, každej to má jinak, někdo to cítí před, někdo při, někdo po a někdo vůbec 😉

lenickan
25. bře 2009

hmm takže se budu pozorovat - není to nic jiného oproti tomu co jsem cítila před🙂

len
25. bře 2009

No, zase to s tím pozorováním nepřeháněj 😀 Ono přeci jen zažíváš tohle poprvý - ovulaci, tělo vyrábí progesteron, doznívá v tobě Pregnyl, hormony se bouřej - takže cokoli neobvyklýho může znamenat jak těhotenství, tak jenom hormonální zmatky po ovulaci 😉

modroocka2
25. bře 2009

Leni takže to znamená, že ovulka proběhla a doznívá... musíš si jí přeci užít..🙂

lenickan
25. bře 2009

holky je to s podivem, ale já jsem tak klidná tak spokojená jak za poslední dva roky nikdy... I když to spíše nedopadne než dopadne tak pro mne je ovulace strašný uspěch. Jak já se cítila dokonale na tý koze, když doktorka říkala že právě krásně probíhá ovulace... vždycky mi jen řekli nic tam neroste, nic, nezabralo:( to jsem byla na dne, prostě marná neschopná snést jediný blbý vejce🙂

lenickan
25. bře 2009

len tam mělo být NE budu pozorovat🙂

len
25. bře 2009

Tak to jo 😀

A dřív nebo pozdějc to dopadne, pokud byla hlavním problémem absence ovulace, tak je po problému 😉

lenickan
25. bře 2009

přesně🙂 dřív nebo později.
Je jasné v co doufám, ale i tak jsem spokojená.
To bych se pasovala do role ženský co to zkusí poprvé a pak se hroutí že to nedopadlo 😀
Důležité je že jsem stimulaci snesla OK, nebylo mi zle nic - v podstatě mi bylo lépe než po clomifenu🙂

lenickan
25. bře 2009

modro: no tak budeme odečítat dny společně. Ty to máš v pátek a pak máš dělat test za jak dlouho?
Mne to vychází na 6.-7.4.

modroocka2
25. bře 2009

No já bych si měla test dělat mezi 14. a 17. dnem...to znamená tak po 10.4. je to ještě strašně daleko ☹

lenickan
25. bře 2009

hmm je ale uteče to rychle🙂 neboj🙂
Tak to já budu testovat dříve🙂 ale ty máš zase větší pravděpodobnost🙂

lenickan
25. bře 2009

ted jsem nakoukla do diskuze IUI a je tam holčina co měla 1.IUI a povedlo se to a má dvojčátka🙂

modroocka2
25. bře 2009

nevím nevím jestli to rychle uteče..minule se to vleklo strašně..uvidím, jestli vydržím do 14. dne.. ☹

modroocka2
25. bře 2009

no vidíš..někde ty čísla úspěšnosti musí brát... 🙂

lenickan
25. bře 2009

uteče neboj🙂 ted bude venku hezky a člověk bude hned veselejší🙂

modroocka2
25. bře 2009

no na to taky spoléhám... 🙂 každopádně je teď mým cílen vyhnout se OHSS protože by to jinak znamenalo posun o měsíc ..☹
no ale ty už jsi na nejlepší cestě za //

lenickan
25. bře 2009

neboj OHSS nebude🙂
ty máš taky PCO?

modroocka2
25. bře 2009

no diagnosdikovanej nee... ale cysty mám v jednom kole, doknoce před první stimulkou na dlouhej protokol jsem vyplotila 3 a to jsem měla být v hormonálním útlumu..a prd..
spíš se bojí kvůli tomu, že jsem měla takovejch folikul a vajíček... ale zatím mi nic není, tak snad to tak i zůstane, v pátek mi udělají utz a když budou vaječníky normální dostanu za odměnu mimísky.. břicho mě teď sice bolí, ale po takové sklizni si myslím, že to je normální, ani už nekrvácím a to je taky dobrý znamení... 😉

modroocka2
25. bře 2009

hele víš že Ti i závidím, že to máš za sebou a už jsi ve fázi čekání...🙂 já jen čekám na čekání.. 😝

lenickan
25. bře 2009

modro neboj vše bude OK!! Toho zlého už bylo dost🙂
No tak od pátku budeš taky už jenom čekat - což je pravda posun z čekání na čekání🙂
Jenže zase ty už budeš mít náskok v tom, že budou mimísci oplodnění... já vím prd co se ve mě děje:(

modroocka2
25. bře 2009

no každá máme něco... ale jsem holky šikovný takže to zvládneme, Ty začneš a já budu pokračovat..🙂 Jo a jen tak mimochodem se taky jmenuji Lenka (teda jestli Lenickan je Lenka..) takže o to větší šance máme.. 😀

len
25. bře 2009

No jděte někam, samý Lenky, jo? 😀

modroocka2
25. bře 2009

No jasně... 🙂 To jsou nejlepší holky...

lenickan
25. bře 2009

jojo já jsem taky Lenka🙂
Samá Lenka

maja42
25. bře 2009

leničko, to píchání na vaječníku po ovule bych vnímala taky pozitivně, přece jen tam něco prasklo a bolavá věc na tom je prý jak se vylije do dutiny břišní ta tekutina, co v plove vajo. teď už se ti tam pěkně vyvíjí žlutotěleso (mmch máš utroš?) 😉 a po injekcích by asi nemělo být tak zle jak po klomifenu, protože inj jsou přímo hormony uvážlivě dávkované, kdežto klomifen stimuluje mozek, aby začal hormony vyrábět sám a to je jaksi na principu náhodných výbuchů. akorát clostil je výrazně levnější než fsh, tak co nenechat holky to vyzkoušet, že 😒
a vím tady nakoňovi o několika holkách, co se jim povedlo první iui (statistika je statistika 😉 )

lenickan
25. bře 2009

majo ahoj, nemám utroš, ale sliznici jsemměla krásnou 8,5 mm byla 10DC.
nechci se nijak pozorovat ono to píchání je chvilkové a nijak omezující takže v pohodě🙂)
Akorát zadek mám jako řešeto - jedna injekce mi napíchla zilku a mám tam stále modřinu:(
boulička po pregnylu se vstřebala takže pohoda...
no zrovna jsem četla na IUI příspěvek jedné holčiny co jí nedozrávaly folíky ani po clostilu a pak měla stimulaci FSH a hned na 1. IUI má dvojčátka🙂
Takže možnost tady je🙂 ale...

len
25. bře 2009

No jasně, 15 ze 100 to klapne napoprvý 😉
Jinak jsi nám, Majo, rozbila duskuzi Lenka-Lenka-Lenka 😀