CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

jasmina309
14. říj 2008

Tak holky 🙂 🙂 🙂
Na vědomost dávám, že ten můj jedinej bojovník se oplodnil je pěknej a transfer mám zítra v pravý poledne! 🙂 🙂 🙂

Moc děkuju za podporu....Pěknej den

luccii
14. říj 2008

no zaruceny metody muzu vyzkouset, az na sex 😉 - dnes jsem u nasich...

len
14. říj 2008

Paráda, tak zítra se tam vážně potkáme (taky jdu v poledne) 🙂
Jsem celkem malá a mám dlouhý hnědý vlasy 🙂

luccii
14. říj 2008

jasmino, tak tobe taky gratulace! 🙂

myskyva
14. říj 2008

hlavně že ste se shodli 😀

jasmina309
14. říj 2008

Len jupííííííííííííí!!!!!!!!!!!
Tak se uvidíme zítra!!!!!
Tobě gratuluju!!!! 🙂 🙂 🙂

myskyva
14. říj 2008

jasmino paráda 😉 tak snad to bude velkej bojovník a vydrží až do konce 😉

jasmina309
14. říj 2008

Lucci moc díky! Ta podpora je mocná čarodějka! 🙂
Tak to už tě snad poznat musím! Vyměníme si email, ju

jasmina309
14. říj 2008

Myskyvo, tak tobě taky děkuju a přeju štěstí všem snažilkám!!!! 🙂

jasmina309
14. říj 2008

Len, víš co bych udělala já, kdyby byla 3 embrijka super kvality na zavedení?
Nechala bych si dát jedno a dvě bych zmrazila na případný KET. Byli by to teda vaše dvě šance! Oni by ti totiž(si myslím, moje zkušenost) kdybyste chtěli dvě(a to jsem měla při ptrvním IVF a jedno se chytlo) embrijka zavést, tak by to byl pokus jen jeden! To třetí by samotný nemrazili...

luccii
14. říj 2008

a proc by nezamrazili jedno?

myskyva
14. říj 2008

mě nechali jedno zmražený tak to asi nebude až uplně nereálný

luccii
14. říj 2008

u Apolinare? 🙂

len
14. říj 2008

Jasmino, i tuhle možnost jsem zvažovala... Při mražení jednoho je 50 % šance, že to nepřežije, takže si člověk třeba zaplatí hodně peněz a pak je to na nic... Ale fakt uvidím, včera se nás ptali a já nahlásila dvě, tak zítra uvidíme, kolik jich přežilo a co s nima 🙂

myskyva
14. říj 2008

luccii jo u nich 🙂 ale je to tak jak říká len,ta pravděpodobodnost že nepřežije rozmrazení je dost veliká takže se stejně už psychicky připravuju na další IVF 😒

len za co myslíš hodně peněz?za zamražení nebo KET?

len
14. říj 2008

Za oboje, ne? I když já vlastně ani netuším, kolik to stojí 😀
Platí se za embryo jako za kus nebo je poplatek stejný, ať je jedno nebo deset?

myskyva
14. říj 2008

za zamražení se neplatí nic a u KET je jednotná cena 2 400,-bez ohledu na počet embrií

len
14. říj 2008

Aha, tak to je OK 🙂
Takže když jedno zamrazím a pak se nerozmrazí, tak se nic platit nebude? Miluju Apolináře! 😀

myskyva
14. říj 2008

když nedojde k přenosu tak neplatíš nic 😉 a když KET je tak neplatíš 30,-kč regulační poplatek 😀 😀

len
14. říj 2008

Báječný 😀 Díky moc 🙂 Takže zatím to vypadá, že IVF zvládnu za ty 4000 za léky navíc, jinak nic 🙂

myskyva
14. říj 2008

jinak bys už neměla platit vůbec nic 😉
Mě celý IVF stálo míň než dojíždění do CAR 😀 😀

len
14. říj 2008

Tak to zvládám na legitku do práce 😀

jasmina309
14. říj 2008

Myskyvo, já sem psala, že se to domnívám, že jedno nemrazí! To proto, že sem to tak měla při 1 iVF. se vyvíjeli a 2 zavedli.Tehdy sem se ptala na to třetí a oni mi řekli, že ho nemá cenu mrazit(asi bylo málo kvalitní a já to špatně pochopila).

Jinak mě stojí každá návštěva CAR 300 kč za pohonný hmoty a jen jednou sem doplácela za léky(prptže mají stejný účinek, jen ty s terem se lépe aplikují).

Jinak se mi opravdu hnusí centra která vyloženě obírají pacientky!
Já nechci kafíčko v čekárně s hudbou, já chci mimi a je mi jedno, jak vypadá ordinace! Hlavní je, kdo tý ordinaci vládne a jak co nejsnadněji ti pomůže k dětátku! 🙂

jasmina309
14. říj 2008

Prominte mi překlepy, jsem ještě lehce nervozní z telefonátu embry oložce, jistě chápete! 🙂

len
14. říj 2008

Já teď koukala na ceníky ostatních CARů a snad všude chtějí za mražení 2-5000 😕
Včera jsem si říkala - prostředí nic moc, ale to, jak hezky se tam všichni chovali (teda až na tu sestru, co se divila, jak mě něco může bolet 😀 ), tak to milionkrát vyrovná... A už je mi jedno, že jsem měla na prostěradle zalátaný díry 😉 Jo, za pero jsem si taky připlácela, píchal mi to manžel a byla to pohodička 🙂

jasmina309
14. říj 2008

No já už mám Len 14letou Terezku a ta před chvíli přišla ze školy a skákala metr vysoko a řvala na celý kolo! Jen sem jí musela usadit, že jde pouze o embryo zda se chytí a bude i srdíčko se dozvíme později!
Snad nám bude přáno...i vám i ostatním!!! 🙂

jasmina309
14. říj 2008

Jo a k těm ceníkům!
Já teda nevím, ale oni jsou státní a proto platíme jen zřídka a nadstandarty .
Protože sem ze severu ČECH, tak mě obv. gynekolog posílal do Teplic do Pronatalu a poznamenal at si připravím 20000kč. Stačí ti to? ☹

len
14. říj 2008

Hm, bezva 😒 Kdyby tam aspoň měli o tolik větší úspěšnost, o kolik jsou dražší, co? 😉
Odkud jsi ze severu? 🙂
Tak to je fajn, že už jedno dítko máte, tak snad bude mít příští červenec sourozence 🙂

jasmina309
14. říj 2008

Terezka vybírá už i kočárky 🙂 🙂 🙂
Tohle bude její ale nepravej sourozenec. Její otec, když jí bylo 5, tak si našel novou a od nás šel za svým štěstím!
Ted chci společný dítko s přítelem. Jsme od Litoměřic. A ty z Prahy? A ještě napiš vaší příčinu neplodnosti?
U nás je to ve vejcovodech, který nemám.. Spermiogram je nadprůměrný...

len
14. říj 2008

Taky sever Prahy, ale mnohem blíž, vlastně kousek za hranicí Prahy 😉
Jinak idiopatická neplodnost, prostě zdravá neplodná 😒