CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

lenickan
27. bře 2009

aknyt a náboženství tvého muže to dovoluje? To je jen ta katolická církev tak "divná"

modroocka2
27. bře 2009

Leni naštěstí nejsem věřící, takže jejich omezení mě opravdu nesvazují a netrápí...

modroocka2
27. bře 2009

Aknyt já si taky myslím, že Jarošová ví co dělá a dělá to dobře..🙂
Budeme - li mít s manžou štěstí a naši zmrzlíčci budou moc někomu pomoci ke zdravým dětem a štěstí tak si víc přát nemůžeme.

lenickan
27. bře 2009

Takže obě jsme se svěřily do rukou Jarošové, tak snad se nám oběma zadaří🙂)))

lenickan
27. bře 2009

Šíleně se bojím že prijde zase ta mrcha rudá

modroocka2
27. bře 2009

No jistěěěěěěěěě že zadaří...
No a mrcha přijde, ale až příští rok...letos už nemá šanci... 😉

lenickan
27. bře 2009

modro: tak to jsem na nás zvědavá🙂)
Ty si to ale zasloužíš více... já jsem v caru měsíc tak to by byl opravdu zázrak🙂
Jak dlouho se vůbec snažíte? a problém je to spermio?

modroocka2
27. bře 2009

My jsme v caru taky chvíli, od října.
Zatím jako jediný problém je to spermio, přišli jsme na to náhodou v srpnu a hned jsme se objednali... O mímo jsme se začali snažit před rokem, pak ta "šťasná" náhoda a už jsme po 2. IVF.
A vůbec každá si to zasloužíme stejně to jaké máme problémy není naše vina...

lenickan
27. bře 2009

to my se snažíme už dva roky:( resp. v únoru to byly dva roky takže březnem jsme vstoupili do 3. roku:(
rok jsem se plácala u svého gyndaře na clostilu a výsledek nikde, měla jsem zdrhnout dříve🙂
u nás je problém moje anovulace, takže jsem měla první...🙂 takže konečně nebylo snažení na prázdno🙂

modroocka2
27. bře 2009

no vidíš další důvod proč to vyjde.. do třetice ...🙂 My jsme měli asi fakt víc štěstí než rozumu takže jsme marně nečekali, ale nebýt toho jsme jako z čítanky...☹
já jsem přišla i na pozitiva našeho stavu.. 🙂 později ušetříme na antikoncepci... 🙂

lenickan
27. bře 2009

čemu opravdu věřím že letos to klapne🙂 ale napoprvé to by bylo moc velké štěstí🙂 a to já nemívám...je dobře že jsem neztráceli čas a hlavně nervy!!! To čekání je fakt nejhorší... takových měsíců napřed čekání na ovuli a pak na mrchu šílený...

aknyt
27. bře 2009

Leni, my nejsme věřící, takže by nám víra nebránila embryjka darovat. Ale vzhledem k tomu, že nejspíš budeme řešit věc úplně opačnou, tak to nemá smysl rozebírat. Jestli se Jarošové nepodaří manžu "zpracovat", tak mi kromě jednoho KETu jiná možnost než darovaná embryjka nezbyde. Tedy pokud se mu zázračně nevylepší spermio...

Jinak HA jsem vysadila v březnu 2003 a od té doby se snažíme (takže 6 let), v CARu jsme asi 2 roky.

nitenka
27. bře 2009

ahojky holky...jdu vás pozdravit a podělit se o nádhernou zprávu.Dneska jsem měla screening a miminko je zdravé,žádne vývojové vady..doktor prcka vychválil jsem 11+5tt a máme 8 cm 🙂 placenta je sice rýhovaná od hematomů,ale to nevdí to se prý zahojí poškozená není 🙂 hematomy už taky nejsou 🙂 dala jsem fotečku do albíka... vidět vymodlenečka jak se tam vrtí bylo jak zázrak.. bříško mi neroste necítím nic nemohla jsem ani uvěřit že tam tak vyvádí...
jdu si vás přečíst at vím co se děje všechny vás moc zdraví a děkuji za držení palečku 🙂

len
27. bře 2009

Nitenko, strašně moc gratuluju! 😵

modroocka2
27. bře 2009

Nitenko, tak to jsou skvělé zprávy... gratuluju...😉

aknyt
28. bře 2009

Nitenko, taky moc a moc gratuluju, fotečka je super. A hlavně že je mimi v pořádku a ty taky. Člověk jen zírá, jak ti ty týdny naskakujou 🙂

Jinak jsem dneska 1.DC, takže stimulovat (pokud dopadne lépe to spermio) začnu koncem dubna. Nějak si stále nemůžu zvyknout, že mám od potratu 28 denní cykly místo 31 dnů, takže jsem počítala, že to vyjde až na květen.

larri
30. bře 2009

Ahoj holky,tak jsem v Praze a budu zase v kontaktu,ale cist nestiham.

Aknyt,ty jdes tak brzy do dalsiho boje?

Ja dostala MS ted rano po 43dnech,parada. 😠 Ja mam jit zitra na krev a pak na utz,ale ja bych chtela stimulovat ne tu dalsi MS,ale az potom.Ma to cenu jit ted na krev nebo mam pockat dalsi mesic? Ja nevim,co kdyz to dostanu zase tak pozde a pak to vsechno do prazdnin nestihnu.Na utz se chodi 10 nebo 11.DC? Co si nenapisu,tak zapomenu.

Nitenko,naaadhera a drzte se obe. 😉

lenickan
30. bře 2009

krásné ráno holky🙂
Nítěnko to je krása to už je normálně opravdu človíček - to je neuvěřitelný🙂) Moc gratuluji užívej si ten pocit🙂
Jinak jak jste se měli o víkendu?
U nás pohoda - výlet do Hřenska - chceme si tam pronajmou chatu tak jsme jeli obhlídnout terén🙂)
Jinak jsem 6 dní po IUI a příznaky nic - jen sem tam se mi zvedne zaludek - takže čekání a čekání:(((
Kdybych si těd udělala test tak na něm bude ještě Pregnyl? Vím že to nemá význam že z případného těhu by // nebyly ale jde mi o to zda mám v sobě ještě ten pregnyl🙂

len
30. bře 2009

Ahoj ahoj 🙂
Leni, test bych teď ještě neriskovala... možná by tam // byly, možná ne...

Larri, na utz se chodí dle tvého cyklu, já chodila 10.DC 😉 Ale jinak myslím, že snad ten utz ani nevyžadují, aspoň já měla první IVF utz až 14 dní po první zastavovací injekci...

lenickan
30. bře 2009

Len nebudu to ještě zkoušet spíše mi jde o to jak dlouho je pregnyl v těle

len
30. bře 2009

No, někdo říká 5, někdo 10 dní, kůň ví, je to prostě individuální 😉

lenickan
30. bře 2009

aha no tak uvidíme🙂

lenickan
30. bře 2009

modroočko jak se cítíš?🙂

larri
30. bře 2009

Len,ja mam papir na krev a ze mam jit na utz mi rekla doktorka.Nevedela jsem ktery DC,JESTLI 10 nebo 11.Ja myslim,ze na utz jdu,protoze doktorka mi nechce davat dlouhy protokol,ale chce vedet jak mi folici rostou.Ted bych si mela priplacet za icsi,ale tohle mi navrhla,ze se jeste domluvime.

len
30. bře 2009

Tak bych tam zavolala, ale v podstatě si myslím, že 10.-11. DC by mělo být jedno...

aknyt
30. bře 2009

Ahojky,
Larri, nepřipadá mi to tak brzy, proběhnou 2 cykly mezi tím... Většinou jsem déle nečekala mezi jednotlivými pokusy. A ráda bych na konci května věděla, jak si poskládat prázdniny. Proto nechci jít v červnu. A čekat do září se mi taky nechce. Ale stejně není jisté, že vůbec do nějaké akce půjdu. I když bychmohla zkusit v květnu v nejhorším KET toho našeho mražáčka.

l1u1c1i
30. bře 2009

ahoj holky, 1.4. jedu znovu k Apolináři. Dne 13.3. jsem podstoupila první pokus IUI, bohužel neúspěšně.Asi budeme zkoušet druhý pokus. Jak jste spokojený s dr. U Apolináře? Kdo myslíte že je nejlepší?

len
30. bře 2009

No, Aknyt, já jsem třeba plánovala, plánovala, všecko jsem to měla nádherně vymyšlený a propočtený, až vnější okolnosti zasáhly a jsem v háji 😀 Poreferuju asi zítra, až budu trochu jasněji vědět, na čem vlastně jsem 😉
(P.S. těhotná nejsem, jenom mi život dokazuje, že vždycky může být ještě hůř...)

len
30. bře 2009

Ahoj Luci 🙂
Já jsem spokojená moc, nejradši asi chodím k Řežábkovi, ale je to individuální, každýmu sedne někdo jinej, já si vždycky víc potrpěla na gynekology - chlapy 😉

kralka
30. bře 2009

Dobré dopoledne všem.
Gratuluji nitence, fotečky jsou krásné. Opravdu už je to tvoreček. A brzo budeme mít takové fotky všechny na ledničkách.
My jsme byli loni v Hřensku na prodloužený víkend. Bylo tam fakt krásně. Tam se budeš mít Leni s bříškem super.