CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
31. bře 2009

Ne,Modroocko, neboj, zoufalá fakt nejsem, spíš pobavená absurditou celé situace 😉 Proto jsem tam za to "musím" dala tohohle smajla - 😀

Jinak jsem měla rozhovor s kolegou, co mu budu předávat oddělení, sdělila mu fakta (naprosto nesmyslný důvod, proč k vyhazovu došlo - prokazatelně na tom není nic pravdy, našemu oddělení se letos daří, za první čtvrtletí jsme nad plánem, vyvíjíme nové věci...), tak jeho první reakce byla - proboha, cos jim provedla? 😲 Pravda je, že nevím, co jsem komu provedla, ale navenek to opravdu vypadá jako pečlivě vykonstruovaný případ 😉 Oddělení se ruší s ohledem na úspory tak, že se celé beze ztrát převede jinam, jenomšéfovou propustí 😀

aknyt
31. bře 2009

Modroocko, kdybych nebyla blbá, tak jsem byla v CARu o rok, dva dříve... ale s tím už nic nenadělám. Třeba si tu jen maluju další akci a až se vrátí manža, tak bude vše jinak ☹

aknyt
31. bře 2009

Len a nechceš nabídnout své služby (korektury) Apolináři 😉 ? Víš, že by to tam potřebovali...

Mimochodem Modroocko, docela by mě zajímalo, jaký text ti dali po transferu, jestli už to třeba neopravili... Dali ti úplně stejný jako poprvé a nebo jiný?

modroocka2
31. bře 2009

Len tak jestli je to takhle, tak s tím asi nic neuděláš...☹ jestli si vedla úspěšné odd. tak to může být důvod..úspěšný člověk není vždy populární a nebo si udělala práci do které se někomu nechtělo...je to složitý a jestli nenajdeš někoho kdo by Ti to osvětlil asi pravdu nenajdeš... ale netrap se tím a koukej dopředu, hledej práci a buď ráda za to co máš a nenech si zkazit život něčí blbostí...ale na to Ty si příliš chytrá, viď...😉

lenickan
31. bře 2009

papu tak budeme držet palce a poreferuj🙂 jsme tu zvědavé...
len když s emůže něco po tak se po všechno... ale ty jsi silná a vyhazov je prd proti těm útrapám co už jsi prošla.
Nemohli přijít na toho koníka čeče?

papus
31. bře 2009

Leni díky moc dám zítra zprávičku 😉 a co ty jak jsi na tom?

modroocka2
31. bře 2009

Aknyt kdyby jsme nedělali chyby tak nejsem lidi...možná by to k něčemu bylo a možná taky ne...teď nemá cenu to řešit, řeš co má být... a na ten text kouknu tentokrát jsem to snad ani nečetla..

lenickan
31. bře 2009

já stále čekám... jsem 7den po IUI...🙂

len
31. bře 2009

Aknyt, jako že by mi dali do ruky kýbl a hadr, abych jim to tam trochu porovnala, nebo abych jim tam chodila rovnat do latě holky, co chtějí testovat moc brzo? 😀

Náhodou, umím docela obstojně lepit kachlíky, možná bych jim dala dopucu ty záchodky 😎

Modroocko, řekla bych, že tak průměrně úspěšné, nijak moc nevyčníváme, ale jsou tu na tom jiní i hůř. No a jak dopadli? 😀 Za dnešek jsem poslala asi pět mailů, odpálkovala dva klienty a jinak nehla prstem a celý den drbu na Koni 😝

papus
31. bře 2009

tak to je super 😉 já pořád čekám ma mrchu a nic asi mi to ten Fostimon pěkně rozházel ☹

lenickan
31. bře 2009

holky chyby nechyby hlavně že jim to šlape... ale je fakt že dojem to moc neudělá a ono vůbec to prostředí🙂 nejvíc mne iritují ty "záplaty" na linoleu🙂

modroocka2
31. bře 2009

No původní text nemám, ale dle formulací je asi stále původní... 😖

len
31. bře 2009

Leni, to mě taky napadlo, jenomže to bych letěla za hrubé porušení pracovních povinností (surfování v práci) a nikoli s trojměsíčním odstupným 😉

lenickan
31. bře 2009

papus: prosím Tě a ty jsi užívala fostimon kdy taky na IUI?

aknyt
31. bře 2009

Len, myslela jsem korektury textů 😉 To rovnání holek do latě nee, to bych byla jedna z těch rovnaných 😀

len
31. bře 2009

Navíc tady se fakt vždycky jelo - dělej svou práci a když ji budeš dělat dobře a budou výsledky, nebudeme se starat. Stejně já přistupovala ke svým podřízeným a stejně tak i bývalá šéfová k nám, než jsem povýšila...

len
31. bře 2009

Nojo, ty korektury bych měla za půl dne hotový 😉 Ale oni se asi hned tak nedají 😀

lenickan
31. bře 2009

no a já bych byla napřed ohnuta přes koleno a pak řádně narovnána🙂)) jsem hrozná

aknyt
31. bře 2009

Modroocko, pořád "není potřebí" a tak? Tak to mě teda zklamali.

modroocka2
31. bře 2009

No to já bych Len potřebovala mít doma...aby mě rovnala..ale já se stále držím...🙂 zítra ten kadeřník ve čtvrtek musím do čistírny, do zlatnictví a nutně potřebuju umýt lednici, něco se mi tam vylilo a... ☹

lenickan
31. bře 2009

tak vyčuchali že chce na mateřskou - nevím asi se pravdy nedohledáš...

papus
31. bře 2009

leni já měla stimulaci na IVF Fostimonem juknu do albíčka 😉

lenickan
31. bře 2009

no já to mám jasný zítra máme večer firemní akci, ve čtvrtek jedu ke kámošce v pátek si vezmu asi dovču manžel si bude přebírat autíčko a o víkendu budeme výletovat s autíčkem takže snad do pondlěí vydržím🙂

modroocka2
31. bře 2009

Aknyt tak toho spojení jsem nenašla, ale slovosled jim asi nic neříká...

len
31. bře 2009

Leni, to by museli vyházet půl firmy, ženských je tu hromada a většina jde na mateřskou do roka po svatbě. Takže svatba-vyhazov, což tady určo neplatí 😉 Za tu dobu, co jsem vdaná, odešlo na mateřskou snad 20 ženských, v tomhle mají u mě nejmenší riziko, když jsem neplodná 😀

lenickan
31. bře 2009

papu: tak budu držet palečky at to ted už zafunguje. Jaké jsi měla dávky?
Len to je fakt, tak to nech bejt, je to fakt a hotovo at si trhnou ty si tam 2 měsíce házej šunky a pak shrábni odstupné🙂

papus
31. bře 2009

děkuji ti Leni já měla 3amp Fostimonu denně

lenickan
31. bře 2009

papu já měla 1ampuli a měla jsem 2 folíky - což byl cíl....
Každý cyklus je jiný tak ono to zabere ted a nebo ti dají jiný preparát...
Pomalu utíkám domů jdeme na procházku už se těším🙂

aknyt
31. bře 2009

Že bych si dala práci a opsala původní text? 😉 Určitě tam byla formulace byla, hned v druhém odstavečku (v prvním bylo, kolik bylo transferováno embryí, pokud to nazpomenou dopsat jako mně). Nejdřív bylo, že se mají využít všechny krabičky Utrogestanu a dál "potom již není potřebí" 🙂 A slovosled tam byl taky slabý. Ale jestli tam ta fomulace fakt není, tak to upravili, ale neopravili 😀

len
31. bře 2009

Aknyt, nemám to tu, ale pamatuji si - Utrogestan berte 15 dní po transferu, potom již není potřebí 😉