CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

lenickan
1. dub 2009

larri nezoufej ono to klapne. Moje kámoška začala taky okolo 35 a nedařilo se a otěhotněla na 2. IVF ve svých 38 letech takže čas ještě určitě je🙂)))
a my tady budeme všechny do konce roku těhule🙂 některé dokonce porodí vid Modro 😀

modroocka2
1. dub 2009

Jo taky jsem měla takové období...ale to jsem ještě dítko nechtěla já jsem ho v tý době vlastně nechtěla vůbec, ale to bylo okolnostma... v tý době mi bylo fakt ouvej a na děti jsem byla přecitlivělá...

lenickan
1. dub 2009

modroočko nemusíš mi to vyprávět měla jsem 14 let dobrmana🙂
A to byl mazec - sice vychovaná (nelezla na sedačku a tak) ale chlupy/jehličky z ní byly všude... pořád ruce na podlaze a pořád bordel...
No a na stáří jsem zase neustále utírala moč a bobky někdy v tom dokonce lezela a bylo to všude. naštěstí byla jen v předsíni kde je dlažba - takže se to dalo uklidit v pohodě...🙂
S manželem si teť užíváme čisté podlahy a chodíme bosky🙂 to předtím nešlo....
Ale chybí nám moc a moc...:(

modroocka2
1. dub 2009

No jistěéěéěéě... rok 2009 je k mateřství a věcmi s tím souvisejícími jako dělaný...

modroocka2
1. dub 2009

Jojo zvířátka....🙂

larri
1. dub 2009

Ahoj haaribo,my se jeste nezname.Ja tady chodim,kdyz mam volno,jinak jenom mrkne sem tam.

Holky,my meli vcera v praci uplne plnou terasu a ze ji mame velkou.Udelalo se hezky a krize nekrize u nas je porad plno.O vikendu nam sundaji haly na tenis a bude to veselejsi.Ja bych mela dokonce jit ven prodavat zmrzlinku.

len
1. dub 2009

My byli včera na tý Matějský, svezli jsme se na velikým ruským kole a byla to paráda 🙂

lenkacar
1. dub 2009

len ty víš kde co ,mohla bys mi odpovědět na otázku mé kámošky ,že prej slyšela ,že od narození ,je dán počet vajec a když se vyčerpá tak nazdar a nastává přechod jo?

len
1. dub 2009

Jo, akorát jsme potom my dva střelci nejúžasnější nedokázali pořádně šesti ranama vystřelit jedinou růži 😀 A to se trumfujeme, kdo bude přesnější z malorážky na padesát metrů, takže tady to byla stopro chyba tý vzduchovky, že? 😉

lenickan
1. dub 2009

lenko: počet vajíček je dán už před porodem🙂 a postupně dozrávají ale je jich šílené množství takže vyčerpání vaječníků je velmi vzácné - aspon tak jsem si to nastudovala v knížce od Řežábka - ted co na to Len?

len
1. dub 2009

Lenko, je to tak, ale faktem je, že naprostá většina těch vajíček zemře stářím, k ovulaci samotných se jich dohrabe tak kolem 400 za život... Jo a netřeba se bát, že by IVF vaječníky vyčerpávalo, protože to pomáhá dozrát těm, který by jinak odešly samy 😉
Ale bohužel, nejsme chlapi, kterým se nový spermie tvořej celej život znovu a znovu 😒

len
1. dub 2009

Lenicko, vyčerpání vaječníků není vzácné, to je prostě přechod, ale to není tím, že by je ženská vyčerpala při ovulacích, ale tím, že prostě stárne...

lenickan
1. dub 2009

len myslím předčasné vyčerpání - pochopitelně v přechodovém věku to je něco jiného

modroocka2
1. dub 2009

Tak holky, zatím se s váma loučím... Jdu se připravit a vyrážím na zkrášlující manévry, jsem zvědavá jestli se jim podaří zázrak...🙂

len
1. dub 2009

Nooo, toť pak otázka, co je předčasné vyčerpání, jestli když moje máma přišla do přechodu v pětatřiceti 😒

lenkacar
1. dub 2009

tak jo díky za odpověd takže se jajko nemám těšit že bych měla přechod o 2roky dřív než ostatní hm tak zase nic.. 😉

haaribo
1. dub 2009

Pááá, modroočko!!!

Já jsem tady Larii byla včera poprvé...jsem na 16.6. objednaná poprvé k apolináři...tak sonduju.. 🙂

len
1. dub 2009

Copak, nemůžeš se dočkat přechodu? 😀

tifany1
1. dub 2009

zrovna včera jsem dělala velký úklid a říkala jsem si kolik toho ta naše kočička nadělá bordelu. Mám jí ale moc ráda, je to takový moje miminko. Pořád mě cucá třeba prst a to jí je 3/4 roku (asi jí chybí pravá maminka a mlíčko).... a mám pocit, že začala mrouskat.... takže bude kastrace...

taky se těším až bude teploučko, dneska jsem si vzala jen vestu a zatím nic moc.....

tifany1
1. dub 2009

Ahoj Haaribo, já jsem tu taky nová.....o)

haaribo
1. dub 2009

Ahoj Tiff!!!! 😀

haaribo
1. dub 2009

Si dělám k výše zmiňovanému čaji vafle, tak odbíhám....

haaribo
1. dub 2009

Tiff, jak dlouho se snažíte o mimi??? Já neberu antiko už 5 let, ale opravdu se snažíme půl roku....jenže i tak...jednou jsem potratila a jinak nic, tak jsem se na 16.6. objednala....

lenkacar
1. dub 2009

len víš co bych ušetřila za vložky? ba ne ,já jen že jsem to nikdy neslyšela..

tifany1
1. dub 2009

Já to mám složitější.... Snažila jsem se 2 roky s bývalým přítelem už jsme šli do Caru, ale při stimulaci mi to přítel zrušil a odjel do ciziny. No nakonec to dopadlo, že jsme šli od sebe a s ninějším přítel přes rok a čtvrt.
To tě vzali bez problémů po půl roce? Mě furt kladli na srdce, že do Caru až po roce snažení.

aknyt
1. dub 2009

Ještě k tomu přechodu... pokud vím, tak přechod je spíš to, že vaječníky přestávají reagovat na čím dál větší množství FSH až už prostě nevytvoří folík. Podle mne to až tak nezáleží na počtu vajíček, která žena má. Stejně se jich spousta nespotřebuje.

Haaribo, Tiff, tak se tu z rodinky pěkně scházíme 😉

lenickan
1. dub 2009

len v 35 to je hodně brzo vid?

tifany1
1. dub 2009

omlouvám se za češtinu o) "nynější"

haaribo
1. dub 2009

Já to mám ještě trochu složitější....teď jsem opět po operaci cysty na vaječníku a jinak jsem po několika břišních operacích a mám v břiše obrovké srůsty....v tom asi bude problém...navíc bych ráda měla aspoň jedno mimi do 30let...

tifany1
1. dub 2009

Aknyt jojo scházíme o)