CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

modroocka2
2. dub 2009

Dobré ráno...
tak máme zase veseleji..sluníčko svítí a hned mám lepší náladu..🙂

lenickan
2. dub 2009

tak to je len fakt divný vid?
to já bych se taky hodila klidně marod...
ahoj Modro🙂 ano i mne se vstávalo veseleji se sluníčkem🙂

aknyt
2. dub 2009

Len, ale dají ti potvrzenku do práce na den OPU, pokud ji chceš. Já ji tedy nikdy nechtěla...
Teď nám 2 hodiny v práci nešel proud, tak vás zdravím až teď.

Takže si pomalu rezervuju toho 15.dubna na srazík. Kdo by ještě přišel? Larri potvrdila volno a výplatu, Saralinda by snad taky mohla, když jí písneme IP s podrobnostmi.

lenickan
2. dub 2009

Holky jinak u mne je vše při starém, sem tam se mi zvedne zaludek a berou křeče na mrchu takový tlak na spodek:(( a mám větší prsa a pořád zvětšené bradavky🙂 - což manžel oceňuje🙂))
Jsem 24DC a pukám zvědavostí🙂
co ty modroočko?

lenickan
2. dub 2009

já myslím, že bych tentokrát taky dorazila? a místo zase fó pá?

aknyt
2. dub 2009

Leni, kolikátý den po IUI jsi? 10tý?

lenickan
2. dub 2009

9Dc

lenickan
2. dub 2009

Holky toho 15. by to bylo prima🙂 celý příští týden něco máme ale 15 si předběžně rezervuju. Snad už můžu mezi Vás, když budu mít alespon 1. IUI za sebou🙂

aknyt
2. dub 2009

Leni, určitě můžeš a mohla bys klidně i bez toto IUI 😉

modroocka2
2. dub 2009

Leni u mě je to pořád stejný...vaječníky teda polevily, ale mám návaly jako kdybych byla v přechodu, k večeru mě vždycky začne bolet břicho a blbě se mi sedá.. poupátkům je dneska 10 dní takže slavíme malé narozeniny.. 🙂
Jinak s tím 15. nevím..bude záležet jak to se mnou všechno dopadne, takže bych to upřesnila příští týden, ale kdyby to šlo, tak bych moc ráda přijela.. 😉

lenickan
2. dub 2009

aknyt 9dpo dpIUI je ještě brzo vid?

modroocka2
2. dub 2009

Leničko koukni na tenhle odkaz.. je to referát o vývoji vajíčka, tak koukni kde asi tak můžeš být a jestli je brzo..|🙂 http://ireferaty.lidovky.cz/325/1613/Nitrodeloz...

aknyt
2. dub 2009

Leni, jestli myslíš na test, tak ano, je to brzy 😉

lenickan
2. dub 2009

hmm já vím jen se ptám🙂))

maja42
2. dub 2009

lenicko, však si to užívej, teoreticky jsi až do ms těhotná, tak proč to chtít dřív skončit 😉 to všechno, cos popsala, může být ranné těhotenství, ale otázka je, co všechno z toho máš z léků. kdy budeš testit, příští pátek?

lenickan
2. dub 2009

modro hezky zpracované🙂)))

modroocka2
2. dub 2009

jojo taky se mi to líbí, hlavně je to přehledný... my bysme dneska měli končit hrubý zabydlování, tak doufám, že se jim můj byteček líbí...🙂

aknyt
2. dub 2009

Modroocko, Leni, určitě máte ty nejhezčí domečky pro svoje drobečky 😉 A jestli se u vás nezabydlí, tak to jsou hloupá embryjka 🙂

modroocka2
2. dub 2009

No tak to jsem na ně zvědavá..🙂

lenickan
2. dub 2009

Otázkou je jestli u mne nějaká embryjka vznikla 😀

modroocka2
2. dub 2009

no samozřejmě že ano...

l1u1c1i
2. dub 2009

Ahoj holky, tak jsem včera byla na UZ po neúspěšném prvním IUI. Dr. mě poslala na vyšetření na imunologii, gentiku a endokrinologii. Máte s tím nějaké zkušenosti?

lenickan
2. dub 2009

MODRO já myslím že to tak jasné není - vajucho se nemuselo vůbec oplodnit🙂

lenickan
2. dub 2009

1u1 nemám s tím zkušenosti a určitě je dobře že ti to udělají - pěkně komplexně k jádru pudla... půjde stejně jen o odběry krve ne?

aknyt
2. dub 2009

Luci, tak to je dobře, že tě poslali hned. Kdybych to nechala jen na nich, tak by mě na genetiku a imunologii poslali až po 4.IVF ☹ Vyžádala jsem si to po třetím sama. Teď mi nabrali akorát trombofilní mutace, kde se něco objevilo, to ostatní jsme už měli OK.
Genetika i imunologie je vlastně jen pohovor nebo dotazník a odběr krve. Na genetiku budete muset oba, na imunologii stačí když půjdeš sama. S endokrinologií nemám zkušenosti.

maja42
2. dub 2009

l1u1c1i, já si tyto vyšetření vymrčela po druhém potratu (standardně se to dělá po třetí, haha, vtipálci...), endokrinologii teda ne, tam mi obvoďačka na vlastní žádost nechala dělat krev už před rokem a hodnoty jsou "v normě", u imunologa jsem byla včera, na genetiku jdem příští týden. ale je to jak píše aknyt, chvilku pohovoříš, dáš krev a za 14 dní výsledky. a podle nich se rozhodne, co dál. na genetice budete ještě s manželem dělat rodokmen, všechny nemoci v rodině.

kralka
2. dub 2009

Ahoj. len obvoďák by ti neschopenku nenapsal/a. Moje je děsně starostlivá. Po každé mi rozmlouvá nástup do práce ať se šetřím a je jedno, že mi třeba v nemocnici řekli, že klidně můžu do práce. Jednou mě nechala i před zákrokem týden doma, abych nechytla někde chřipajznu.

modroocka2
2. dub 2009

Leničko to sice nemuselo, ale ono se to povedlo, protože já tomu věřím... 😝

len
2. dub 2009

Nenapsala?
Já myslím, že je to doktor od doktora, ta moje je dost nevypočitatelná 😒 Každopádně včera mi táta slíbil, že se poptá doktorů u nich ve firmě, jak a na co by se to dalo zaonačit 😉

lenickan
2. dub 2009

modro já v to doufám🙂