CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

modroocka2
4. dub 2009

Aknyt děkuju...tohle si taky říkám... na MS je brzo, takže doufám, že to se jen moje poupátka zuřivě zabydlují...

aknyt
4. dub 2009

Při třetím IVF jsem špinila skoro týden, i přes to jsem měla //.

maja42
4. dub 2009

modro, to jsou nervy, chudáku... 😒 ale jak psala tynka, zkus nepropadat panice. ze mě při prvním těhotenství tekla červená, ale mimino to přežilo, srdce bilo (pak mu ale ublížil ten hematom). tak drž plody! kdy testuješ nebo utz?

modroocka2
4. dub 2009

Jojo, bude to dobrý... musí protože tomu věřím!!! Ale ten první šok byl strašnej...jsem moc ráda, že je koník, protože když se můžu vykecat někde, kde jsou lidi co tomu rozumí tak je mi hned líp... MOC DĚKUJU... jako nervík potřebuju podporu...

modroocka2
4. dub 2009

Majo děkuju... všechny jste tady zlatíčka... testovat bych chtěla ve středu bude to 12. den. Přemýšlela jsem, že bych si nechala vzít v úterý krev, protože musím za dr. kvůli neschopence tak bych to měla ve středu jistý, ale nevím nevím ...

danusss
4. dub 2009

no jasně je to taky hlavně o podpoře 😵 a budem držet palečky at je to vše O.K 😵

modroocka2
4. dub 2009

děkuju děkuju děkuju děkuju děkuju děkuju děkuju děkuju děkuju děkuju děkuju děkuju děkuju děkuju

aknyt
4. dub 2009

Modroocko, tu krev ti schvaluju, ale je pravda, že já jsem pověstná netrpělivka.

danusss
4. dub 2009

není zač je to o tom že já budu taky potřebovat podporu a pujdu sem taky si o tom popovídat

modroocka2
4. dub 2009

No to já právě taky, Aknyt, tentokrát se překonávám a překvapuji sama sebe, že jsem ještě netestovala, zatím vyhrávál zdravý rozum...ale výsledku se bojím...teď bude záležet jak to bude pokračovat...
Dani, víš člověk si fakt uvědomí, že pomoc potřebuje až když jí potřebuje...děkuju

maja42
4. dub 2009

hlavně z krve dostaneš exaktní číslo, žádné přiblblé proužky, na které člověk zoufale čumí a snaží si něco vsugerovat. teoreticky by to mohla být implantace, ne? hodně štěstí!

modroocka2
4. dub 2009

přesně tak...mohla by to být nidace, jenže problém je, že všude píšou jiné dny, kdy by měla probíhat...ale pořád jsem v tom období... po IVF to může být snad i posunuté... při prvním IVF jsem taky lehce zakrvácela, teda spíš jen takové kousky, tentokrát tam sice byly taky, ale i to špinění... asi to bude dobré znamení...

len
4. dub 2009

Modroocko, já silně špinila 12. den po ET (čili 14. den po OPU) - také zcela mimo veškeré statistiky, no a klaplo to 😉 Alo šok to teda byl, to jo, byla jsem doma sama a téměř to ořvala 🤐

danusss
5. dub 2009

tak krásné slunečné aspon u nás ráno 😵 MODROOCKA2 -tak jak jsi na tom už ti je lépe 😵 😵 doufám že ano

larri
5. dub 2009

danuss,v kolik jdes ve stredu k apolinari? ja jdu na utz v 9.30.

modroocka2
5. dub 2009

Hezký den, Len děkuji za podporu, ale nejsem si jistá, jestli to je špinění, vypadá to jako barevně zředěná krev zahuštěná utrogestanem..☹ takže to spíš vidím na začátek MS... Včera přes den nic no a dnes ráno už zase.. dneska je to 13.den OPU... zítra si asi dojdu na krev, strejně tam musím a bude to... sice se moc bojím, ale třeba zbytečně...
Danusss nejsem si vůbec jistá jak mi je...☹

jasmina309
5. dub 2009

Ahoj
Modroočko, tak to ijá se přidávám s držením palečků! Když je to jen špíno, tak to může a nemusí něco znamenat! Každá sme jiná!
Já sem začla po mým 1ivf špinit tedy až 19den od OPU. Plašila sem a hned ráno sem jela do Caru, kde mě vyšetřil Řežábek a řekl, že pokud se MS nedostaví naplno, tak že je brzo dělat závěry. napsal mi Ascorutin.

Přeju vám holky pěknou neděli!

Já jedu k Apoli ve čvrtek. K Imunoložce, která by měla zahájit léčbu prý na 6 týdnů před mým posledním hrazeným IVF 😉 . Už ted mě bolí prdelka z píchání Fostimonu. Ale Puregon již nechci. Měla sem po něm menší úrodu

modroocka2
5. dub 2009

Jasmin, děkuju, ale uvidíme co to je...v úterý bych mohla být moudřejší... 😖

danusss
5. dub 2009

larri- já jdu na 11 hod 😵 a ty jdeš na ultrazvuk proč.

lenickan
6. dub 2009

Krásné ráno holky, ještě jsem Vás nestihla dočíst, v pátek jsem měla dovolenou🙂) tak mi to rychleji uteklo...
Jinak zatím nic, nekrvácím, ale stále mám totožné pocity tlak v podbříšku jako na mrchu🙂) a sem tam se mi zvedne žaludek. Zatím jsem netestila dnes jsem 13DPO a IUI jinak 28DC. Tak mám to zkusit zítra pokud to nepřijde?
A co ty Modroočko?????

len
6. dub 2009

Leni, gratuluju k výdrži! 🙂 Myslím, že zítra už bys testnout mohla 😉 A to, že MS dodnes nedorazila, je hodně dobré znamení 🙂

lenickan
6. dub 2009

Myslíš len? Ale mám ti takový šílený podbříškový tlak:(
Zkusím to zítra ráno z ranní moči.
Jak jsem byla nažhavená na testování tak ted se šíleně bojím:(

lenickan
6. dub 2009

no vida jasmínka měla po puregonu méně vajíček... to je zajímavé...
Popravdě se mi do dalšího píchání taky vůbec nechce:((( sice to "nic"není ale je to hnus

len
6. dub 2009

Jo, to znám, já to pořád oddalovala a v den plánovaného testu jsem si uvědomila, že vlastně testovat nechci, chlap mě musel ukecávat 😉

Hele, jak bysis jako představovala, že by se mělo těhu projevovat jinak než tlakama v podbřišku? 😉

lenickan
6. dub 2009

Len no tak moc děkuji, ještě že já vás tady holky mám...
Vím že mne koník neoplodní a k těhu nepomůže🙂 ale aspon mi pomůže přečkat dobu snažilkovací🙂))
Pořád chodím na WC a (ne)vyhlížím - dokonce jsem si dneska šoupla i slipovku pro všechny případy🙂)
To je zvláštní s tím testováním - minulý týden bych fakt testila pořád a měla jsem v plánu test v neděli ale neuděla jsem ho. Dnes je koupím a zítra ráno to zkusím.
To bude 14 den po IUI

len
6. dub 2009

Bezva, trpělivost se vyplácí 😉

Dneska jsem byla u té apolinářské Mojžíšky, zase mě porovnala, ale lidi, já nevím, mně už to cvičení začíná děsně nebavit 😖 Jsem se jí k tomu nepřiznala, ale přeci jen se s tím plácám od září 07 a přirozené těhotenství pořád nikde 😝

lenickan
6. dub 2009

No minimálně v tom, že pořád můžu doufat🙂

Len já s tou mojžíškou taky bojuju, myslím že ty jsi v tomto směru světice - já taky cvičím ale třeba jen 4x v týdnu každý den mi to nevyjde... třeba ted o víkendu jsem necvičila...
Říkají každý den já vím, ale i to 4x je lepší než nic no ne?
U mne kostrč byla ok, prý z mechanického pohledu nám nic nebrání 🙂
Ale víš až se těhu povede tak to cvičení bude jako když najdeš uvidíš....

modroocka2
6. dub 2009

Dobré ráno, Lenicko gratuluju k výdrži a skvělému stavu...u mě je to stále stejné, špinění a divnej pocit... Chvíli mi to přijde jako dobrý znamení a chvíli jako ztracený..☹ Dneska vyrazím k dr. na krev a zítra bude jasno.. od pátku měřím bazálku a zatím to vypadá dobře, tak snad to tak i bude...ale teď je ta nejistota strašlivá...
Leničko zítra Ti budu držet pěstičky aby si objevila //...😀

lenickan
6. dub 2009

Modroočko, tfuj tfuj pro štěstí! Držím moc palečky at je to dobré znamení!!!! Kdyby to byla ms tak už se rozjela - todle je zavrtávání🙂)) 😀

Jinak moc děkuji

len
6. dub 2009

Já cvičila rok bez jedinýho vynechání, nekecám. To bylo 16 cyklů. Pak IVF, těhu, potrat a další cvičení, teď cvičím 7. cyklus tak 6x týdně, ale štve mě to 😖

Modroocko, tak dokud není krev, není to ztracený, myslím, že děláš dobře s tím odběrem krve, držím palce 😉