CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
6. dub 2009

Ach jo, Modroocko, to mě moc mrzí ☹ Tak hlavu vzhůru, máte ještě svých 8 mrazáčků, kteří čekají na svou příležitost, do třetice všeho dobrýho a zlýho to už prostě musí vyjít! 🙂

modroocka2
6. dub 2009

Holčiny děkuju moc za podporu...

lenickan
6. dub 2009

Moodroočko, tak to mne šíleně mrzí!! Věřila jsem že pokud některé z nás dvou tak to budeš ty...
ale jak píše len máte mrazáčky a třeba už za 14 dní si pro ně půjdeš... Je to smutné, klidně se vyplač hlavně v sobě nedus smutek to není dobré....
Ted jsem byla s holčinou které vyšlo až 4IVF takže do třetice to vyjde🙂))

Jinak já si koupila 3 testy a pokud nepřijde mrcha co si se mnou pohrává pořád tak budu ráno testovat🙂

haaribo
6. dub 2009

Ahoj holky, tak jsem na chvilku zaskočila mezi vás....jak se máte???
Modroočko, to je mi líto....tak snad příště...budu ti držet palce! 😉

lenickan
6. dub 2009

ahoj holky tak já se pomalu loučím

lenickan
6. dub 2009

ahojky holky tak jsem to nevydržela a jakmile jsem přišla domů tak jsem testla a nic ani tuk ani náznak. Tak to ještě zkusím zítra 14DPO a uvidíme jestli tam ráno něco bude ale nevěřím tomu - sen je pryč a nastává realita!

modroocka2
6. dub 2009

Leničko...ráno uvidíš, ta ranní je koncentrovanější a jsi na začátku, takže to může udělat hodně moc... takže ráno testni a dej vědět..budu Ti moc držet pěstičky...nechci aby si šla v mých šlépějích...

lenickan
6. dub 2009

modro a ty si vážně myslíš že by tam mohlo něco být? já už tomu nevěřím:(
To jsme dopadli - budeme bojovat spolu dál🙂

modroocka2
6. dub 2009

hele ještě jsme nedopadly ani jedna..já se dozvím verdikt zítra a Ty třeba ještě dýl....jestli budeš chít jistotu zajdi na krev...ale zítra to budeš mít 15. den tak testni....

aknyt
6. dub 2009

Tak jsem v rychlosti dočetla.
Leni a Modroočko, držím vám oběma palečky, ať je zítra líp.
Leni, holky mají pravdu, že ranní moč je nejlepší. A i zítra může být ještě brzy!!! 14 dní po OPU (10 dní po ET) jsem měla ráno docela slabou druhou čárku a to jsem měla dvě zakouslá embryjka. Pořádnou druhou čárku jsem měla až 12 den po ET - 16. den po OPU.

lenickan
6. dub 2009

Holky je pravda, že jsem dnes 13DPO, a hodně piju takže pořád chodím na wc a moč nic moc koncentrace. No zítra to zkusím zas, ale nálada se mi zhoršila - doma jsem nic neřekla🙂 zítra dám vědět🙂

danusss
7. dub 2009

krásné ránko holky 😵 u nás bude asi hezky jako včéra 😵 jinak dneska už jedem do PRAHY zejtra už jdu k APOLINÁŘI 😵

papus
7. dub 2009

Krásné ráno holky 😉 tak v neděli konečně dorazila mrcha a to v plné síle jsme jak průtokáč 😠 včera jsem byla na odběr krve a dnes jsem začala s Clostilbegytem mám ho na 5dní,14.4. jdu na utz k Apolináři,ale ta moje dr tam zrovna není.Taky vám to nevyjde a jdete k někomu jinému????

aknyt
7. dub 2009

Papus, tam je to dost časté, že nejdeš k jednomu lékaři nebo k lékařce. V minulém IVF cyklu jsem měla pokaždé někoho jiného a většinou to nebyla moje doktorka 😉

papus
7. dub 2009

díky Ankyt 😉

lenickan
7. dub 2009

krásné ráno holky, tak hlásím že u nás se nic nekoná... na testíku byla nádherná jedna čárečka🙂 takže čekám na bestii a hurá do nového snažení🙂

lenickan
7. dub 2009

Modroočko tak prosím aspon ty vydrž!!!!

papus
7. dub 2009

ahoj Leni to je mi líto ☹

Modroočko hodně sil a držžžžžžžžžžž

lenickan
7. dub 2009

No my jsme taky zklamaní ale není to tak strašný jak jsem psala předtím už jen to vajíčko je pro mne velký úspěch a ted už se to dříve nebo později povede...
No nebyl by to zázrak první ovule a hned těhu?🙂

papus
7. dub 2009

i zázraky se dějí 😉

lenickan
7. dub 2009

to jo, ale...🙂

lenickan
7. dub 2009

Ted budeme čekat jestli folík neuzraje sám ještě v návaznosti na předchozí stimulku. 10DC jdu na utz. jestli roste nebo ne. Takže ev. další možnost koncem dubna🙂

len
7. dub 2009

Leni, nezoufej, jednak to ještě není 100% (ale tak 95% bych řekla 😔 ) a druhak - tohle byl pokus 😉 Vyskoušela sis, jak reaguješ na léky, jak se tvé tělo chová po ovulaci, co asi tak můžeš příště očekávat a kdy asi tak čekat/ nečekat MS, takže příště už nebudeš tak nervózní a do konce roku z tebe klidně může být těhule 😉

lenickan
7. dub 2009

Len děkuji za uklidnění, ale jak píšeš pro mne to byla zkouška a to že jsem reagovala dobře na léčbu je pro mne asi to nejpodstatnější. Takhle můžeme zkoušet a zkoušet dál...
jen mi prosím Tě řekni, kdyby tam ted něco čirou náhodou rostlo ještě z odrazu tak mne nechají snažit ev. doma přirozeně a budu píchat pregnyl?
Jinak myslím že to je 100% byl to velmi citlivý test a nebyla tam ani čmouha🙂 prostě nic...

lenickan
7. dub 2009

dneska mám v plánu super den, od 14ti mám jednání za Prahou a pak jedu ke kámošce na barák takže budeme užívat sluníčka na terase při kávě🙂
Zase začnu cvičit... jsem jak prase vyzraná

len
7. dub 2009

100% není nikdy nic, jen odběr z krve 😉 Kdyby na utz viděli rostoucí folikul, tak by si tě třeba ještě pozvali jednou, popř. by rovnou spočetli, kdy se bude píchat Pregnyl, no a pak by to asi bylo na tobě, jestli bys chtěla IUI nebo to zkusit doma 😉

lenickan
7. dub 2009

hmm asi bych si IUI (hrazené) neplácala na nativní cyklus. Zkusili bychom to doma...
A pokud zajdu ještě dál, tak pokud ted by něco rostlo tak příští cyklus by asi čekali že poroste zas vid?

lenickan
7. dub 2009

jde mi o to aby nebyla moc prodleva v cyklech - takových těch plonkových🙂

len
7. dub 2009

Předpokládám, že budeš chodit v každém cyklu na ultrazvuk - kdyby folikul rostl, tak pregnul a IUI/ domácí snažení, kdyby nerostl, tak FSH a IUI... Ale určitě se na to poptej, jaké s tebou mají plány do budoucna 🙂

lenickan
7. dub 2009

No nedělám si iluze že bych těd sama od sebe fungovala, ještě možná bych věřila tomu cyklu po stimulce že jak to nazvala Jarošová by tam z "odrazu" něco rostlo.