CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

lenickan
7. dub 2009

Manžel je z toho špatnej - říká že né ale je vidět že doufal a ted se mu to rozplynulo. Já na to byla už maličko připravená ze včerejška musím říct.
Ale jsem OK, nejhůře mi bylo když jsem ještě u své gyn. dr. po 7 měsíci s clostilem a mega dávkou slyšela - nic tam neroste... To byla hrůza

lenickan
7. dub 2009

A srazík bude teda toho 15?

len
7. dub 2009

Já s tím 15. počítám 🙂
Ví o tom tvá gyndr., žes zdrhla k Apoli, kde tě rozovulovali?

lenickan
7. dub 2009

No řekla jsem jí že chci svůj stav zkonzultovat ještě s jiným lékařem at mi dá výpis z karty. To bylo vše. Neříkala jsem jí kam jdu

tifany1
7. dub 2009

Ahoj holky, Modro a Leničko moc mě mrzí jak to dopadlo i když to opravdu není 100%. Celou dobu jsem vás sledovala....mám od pátku za sebou IUI tak jsem věřila, že to prolomíte. Jinak mám poprvé za život utrogestan vaginálně. Už se vám stalo, že jste po něm zašpiněli? Včera večer jsem brala první prášek + dnes ráno a před chvilkou jsem zašpinila. Přitom to mělo být proti špinění..... :(

lenickan
7. dub 2009

tifany - toto se mi nestalo... možná jiným hokám

tifany1
7. dub 2009

Leničko ms ale ještě nedorazila, viď? Kolikátý DC většinou dorazí?

len
7. dub 2009

Tif, jestli nebereš Utrogestan, tak by měla být luteální fáze jako vždy (11-16 dní), jestli ho bereš, tak je dost dobře možné, že s ním MS prostě nedorazí, dokud nevysadíš (tak to mívala já).

tifany1
7. dub 2009

Len dnes jsem 5. den po IUI tak na ms je ještě brzy a mám to brát 15 dní.....

len
7. dub 2009

Na to špinění kašli, ono přejde, dokud to není krev, nic se neděje 🙂 Já ho taky brala 15 dní (nasadila jsem ho 2 dny po IUI), normálně dostávám MS po 11-12 dnech, ale teď nic, testla jsem, test negativní, tak jsem Utr. vysadila a MS dorazila za 3 dny, takže vlastně 20 dní po IUI.

tifany1
7. dub 2009

Aha no tak to doberu těch 15 dní a uvidim.... jsem ale na začátku o)... IUI mi dělali docela pozdě až 17DC, ale mám delší cykly

len
7. dub 2009

Na tom, kdy byla IUI vlastně nezáleží, důležitá je ta fáze po ní. Samozřejmě se může stát, že MS dojde i přes Utrogestan, ale prostě kdyby nedošla (což ti moc přeju! 😉 ), tak to může být buď těhotenstvím nebo těmi léky... Na mě teda Utr. fungoval jako spolehlivé oddalovadlo, IUI mi dělali třeba 9.DC a cyklus byl třicetidenní (normálně je u mě 25 dní extrémně dlouhý).

modroocka2
7. dub 2009

Krásné slunečné úterý...🙂
Leničko, neházej flintu do žita a dojdi na krev..budeš mít 100% jistotu...Já ji budu mít dnes po 11 hodině, takže jsem zvědavá jak dlouho mi vydrží věřit té první větě...ale nečekám, že by se stal zázrak, takže musím zjistit za jak dlouho mi udělají KET, abych se měla na co těšit... manža mi slíbil, že když to dnes nedopadne uděláme si společně výlet na motorce a na mě je vymyslet kam... už se těším, jen mě vůbec nenapadá jakým směrem vyrazit...

lenickan
7. dub 2009

tif: já utroš ted po IUI a ovulaci neberu jsem 15DPO takže myslím že dnes nebo zítra přijde🙂
Jinak s utrošem nevím já to dostala vždy po vysazení utroše do cca 4-5 dnů.

lenickan
7. dub 2009

modroočko moc ti držím palečky a dej nám vědět jak to s tebou je. Jinak já jsem flintu do žita už hodila... je jen málo pravděpodobné že by byl test bez náznaku 14DPO takže už se těším na mršku abychom mohli do dalšího snažení...
Je krásně moodroočko tak určitě někam do přírody vyražte🙂 my výletovali celý víkend🙂 určitě to pomáhá🙂
a 15. tě uvidíme?

modroocka2
7. dub 2009

Leničko s 15. nevím...stále jsem na neschpence a když by mi dělali ket už v tomto cyklu tak bych na ní i zůstala, pak nevím jak bych dorazila, ale kdyby mi doporučili udělat pauzu tak dorazím určitě...

lenickan
7. dub 2009

tak uvidíš co ti řeknou... já se modlím aby tento cyklus - tedy ten další nevyšel na prázdno bez ovule:(

lenickan
7. dub 2009

jsem plašila jak blázen:( a prd z toho... příště se musím krotit

modroocka2
7. dub 2009

Doufám, že mi to prozradí už dnes, takže bych vše nahlásila, každopádně bych chtěla vymyslet něco, abych mohla přijet, ráda bych Vás všechny poznala osobně... 😉

lenickan
7. dub 2009

Bylo by to fajn🙂
ale pokud by to na sebe pěkně navazovalo tak je jasné, že budeš doma odpočívat a lebedit🙂

modroocka2
7. dub 2009

No Leni po pravdě...musím uklízet a to tak že dost...celou dobu jsem se snažila fakt dělat jen to nejnutnější, takže to podle toho i u nás vypadá... manža včera začal dělat zámkovou dlažbu, takže je všude prach...bude to chtít pořádnou očistu... takže odpočinku moc nebude...ale aspoň se budu soustředit na něco jinýho...

lenickan
7. dub 2009

přesně tak modroočko, já taky včera začala generálkou terasy a už se těším až si tam udělám zase květinovou oázu🙂)

modroocka2
7. dub 2009

JOJO práce je nejlepší lék na bolavou dušičku...

lenickan
7. dub 2009

to je pravda🙂 já jsem zklamaná ale bolavá ne🙂
Neboj Modroo ono to bude dobré když ne ted tak příští měsíc nebo až ten další?🙂))
Přijde to v tu pravdou dobu!

modroocka2
7. dub 2009

Tak to já jsem bolavá...zklamání z nepovedeného 2. IVF není takové jako to první, ale nedokážu říct, který bolelo víc.... nějak mi přijde, že si začínám na zklamání zvykat, a to mě štve...

lenickan
7. dub 2009

ty jsi modroočko v jiné situaci než já... takže je normální že jsi bolavá myslím že to neseš dobře...
a neboj ono vyjde KET🙂))

modroocka2
7. dub 2009

Tak to doufám, kdyby nááááhodou ne..tak pak si dáme pauzu...pojedeme s manžou na dovču..potřebujeme oba psychicky vypnout a začneme znovu bojovat na podzim...

lenickan
7. dub 2009

jak dlouho se snažíte celkově? Asi jsi to psala ale nějak jsem to vypustila

modroocka2
7. dub 2009

No my moc dlouho ne...vlastně to bude teď v dubnu rok... v srpnu jsme zjistili, že to samo nepůjde a od října jsme v CARu... takže docela krátká jízda a na to co už máme za sebou...

lenickan
7. dub 2009

no tak alespon se to ale řeší... to je dobře a problém je v čem?
U nás je to jasné - naštěstí