CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

modroocka2
14. dub 2009

Jasmin tak to hodně štěstí... mít takhle velkou dceru to chce asi pevný nervy co... kluci a kluci... 😀
Len já mám problém, že moc špatně snáším teplo, takže si raději zalezu do obýváku, zatáhnu závěsy a když je potřeba i pod deku... ale letos bych chtěla někam vyrazit potřebujeme s manžou oba vypnout a užívat si jen a jen sebe...🙂

len
14. dub 2009

No tak jeďte někam na sever 😀 Takovej Island, tam umí mrznout i v létě 😀 Ale ne, něco cenově přijatelnýho, třeba Estonsko, tam jsme byli v červenci-srpnu a pořád bylo tak kolem 20 stupňů, na koupání to stačilo, na výlety ideální 🙂 A finančně nás to vyšlo mnohem líp než loňská Morava 😀

jasmina309
14. dub 2009

Modroočko díky.
A víš že ani se nemusím nijak extra nervovat 🙂 . zatím a musím to zatukat!
Muž se mi směje, aby Tereza nepřišla s tím , že je těhotná dřív než já ☹
Ale zatím je z ní rozumná holka a i když bydlíme na vesnici, tak má dobrej respekt, hlavně třeba od nich ze třídy kouří snad každej. Je to moc smutný teda. No a nechci strkat ruku do ohně, ale Tery ví, že je to hnus a tak se zatím drží a nekouří
Jonak mi si dovču asi letos musíme užít. Právě proto, že beru Prednison a budu do prázdnin, tak spíš IVF vidím až na konec srpna. Ale těžko říct, ptž hodnoty se můžou upravit dříve a jak řekla paní dr, že když budou hodnoty dobré, budu moci směle do ivf 🙂
Už se těším 🙂 🙂

len
14. dub 2009

Jasmino, kdo ví, třeba zase půjdeme na OPU a ET spulu 🙂

jasmina309
14. dub 2009

Len, i to je možný 🙂
A byla bych moc ráda, že tam nebudu úplně sama 🙂
No hlavně aby se tentokrát mimísek udržel

modroocka2
14. dub 2009

Len taky jsem o tom přemýšlela, ale oba jsem blbý na jazyky, takže musíme vymyslet něco nenáročnýho..🙂
Jasmin, jestli máš takovou dceru, tak to Ti gratuluju k výchově..dneska je to všechno fakt jiný.. není to tak dlouho co jsem byla na střední, ale všechno se moc změnilo..
Já jedu do města, musím do prádelny, zlatnictví do optiky a pak se chci juknout na nějaký hezký tričánka protože jsem přes zimu zase ze všeho vyrostla...☹

len
14. dub 2009

Nooo, v tom Estonsku (je to ugrofinskej jazyk) na venkově se člověk stejně spíš domlouval rukama nohama 😉 A nebo takhle Polsko, Litva, tam byste dojeli i na motorce a je tam strašně moc krásnejch míst 🙂

Já jdu k tý doktorce, bolest z žaludku se kompletně přestěhovala na hrudník, skoro nemůžu dejchat 🤐

jasmina309
14. dub 2009

Leni, tak to uháněj k dr! Držím palce 🙂

Já zase musím k plotně, ptž se blíží příchod dcery na obídek a pak má ještě odpoledku.
tak pěknej den všem 🙂

lenickan
14. dub 2009

přijdu a všichni jsou v trapu🙂)

lenickan
14. dub 2009

Modroočko já si zase byla udělat radost a koupila si krémy🙂

len
14. dub 2009

Ahoj, tak jsem zpět. Dostala jsem nějaké léky na žaludek a kapky proti bolesti, ta bolest na hrudi je prý taky od žaludku. Tlak 90/6, teplota 35,9, se divím, že nevolali rovnou pohřební službu 😀 No, každopádně mám být do čtvrtka doma, ale nenechala jsem si vypsat neschopenku, v práci to prohlásím za "sick day" a šéf je pryč, že... Z čehož plyne - ten zítřek uvidíme, jak se budu cítit.

Jo a další věc - aspoň mám jasno, že neschopenku mi má obvoďačka nedá - ani na IVF, ani na záda, ani na nervy, budu to muset zkusit jinde 😝

lenickan
14. dub 2009

len, tak to je na prd s tou neschopenkou aběžný gyndař ti jí nedá?

lenickan
14. dub 2009

neboj do pátku jsi fit🙂

papus
14. dub 2009

ahoj hoky 🙂

tak jsem dnes byla na utz mám folíky 15mm a 18mm doktor mě překvapil v pátek jdu na IVI 😕 čučela jsem jako blázen,brala jsem clostík 5dní a myslela jse,že to budeme zkoušet doma a dnes mi řekl toto 😉 tak sjem zvědavá zda se to podaří

lenickan
14. dub 2009

papus gratulace ke krásným folíkům budeš mít pregnyl?

papus
14. dub 2009

Leni tak to nevím jdu tam rovnou v pátek nic mi zatím nedal a to je nač?

lenickan
14. dub 2009

tak to nedostaneš - je to na prasknutí folíků já to měla 2 dní před IUI - ale asi u tebe není potřeba... tak to je hezké...
U koho jsi byla?

papus
14. dub 2009

minula u dr Jirsové a dnes u doktora,ale nevím jak se jmenuje tak kolem 40 brejle světlovlasej míň vlasů 😕

lenickan
14. dub 2009

aha tak toho neznám, byla to Jirsová nebo Jarošová?
vidíš papus jak hezky reagujes na clostík ja neměla ani tuk po klostíku až na injekce jsem reagovala🙂

papus
14. dub 2009

Jirsová ty jsi byla na IVI?

lenickan
14. dub 2009

IUI ano byla jsem na prvním IUI

papus
14. dub 2009

teď jsem jukla do albíčka tak teď čekáš na druhé IVI?

len
14. dub 2009

To by mohl bejt Fajt.
Jinak je to IUI - IntraUterinní Inseminace, spermie rovnou do dělohy 🙂

lenickan
14. dub 2009

Papus ted čekám zda v pátek 10DC bude folík i bez stimulky pokud ano budeme se snažit doma... pokud ne jdeme od dalšího cyklu do další stimulace FSH a následného IUI. Nechci si hrazené pokusy IUI vyplácat v nativním cyklu.
I když bychom byly len naivní kdybychom si mysleli že tam něco bude že? Když nikdy nic nebylo

lenickan
14. dub 2009

Já jdu shodou okolností zase k Jarošové🙂
Jinak asi si budu muset při případné stimulce od dalšího cyklu zažádat o puregon v peru - jelikož to budeme v tom švýcarsku a fostimon si do svalu prostě nevpravím:((

len
14. dub 2009

Proč naivní? Dějí se různé věci 😉

lenickan
14. dub 2009

to jo ale když jsem nevyprdla vejce ani po clomifenu tak ted? Leda že fakt došlo k pomatení vaječníků a reagoval by ještě na tu předchozí stimulku ale naděje nedávám. Nechci zažít to šílené zklamání až mi zase udělají UZ
Len sama si tipovala že tam nebude nic🙂 tak si za tím stůj🙂
zatím je to 2:1 že bude...🙂

papus
14. dub 2009

Leni a ty IVI se počítají jako pokusy do IVF??????teď jsem z toho paf

lenickan
14. dub 2009

papus je to IUI ne IVI.
nepočítají se do IVF. IVF je uplně něco jiného.
Máš 6 pokusů IUI za rok takže neboj, v klidu...IUI nebolí, dělá se zaživa bez narkózy a trvá to stejně jako běžná gyndařská prohlídka...

lenickan
14. dub 2009

potřebovala bych někde levně sehnat puregon nebo gonal