CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

lenickan
16. dub 2009

no to by byla nádhera... uvidíme... zítra se nahlásím okolo poledne🙂
Nejdete tam někdo zítra? Já tam budu v 9.15 i s manželem🙂

lenickan
16. dub 2009

Modroočko do práce nechvátej, týden už tě nevytrhne🙂))
to je zase krásně, přitom hlásili že bude hnusně ... tak snad o víkendu to bude lepší...

jasmina309
16. dub 2009

Danuss a jak?

danusss
16. dub 2009

no hele tak toho 5.5 mi udělají ultrazvuk pak deset dní si budu píchat a dvanáctý až třináctý den pod narkozu a pak druhý nebo třetí den na zavedení 😵

lenickan
16. dub 2009

tak danus budeme držet palečky - hlavně at to dobře snášíš🙂

aknyt
16. dub 2009

Larri, tak to jsi měla super 🙂
Já se doplácala ke kámošce, chvíli jsme kecaly a pak šly spát. Oproti původnímu předpokladu, že dáme Ferneta v čokoládě... ale už jsem se na další alkohol necítila a ona předtím začla se spolubydlícím, tak už pak nebylo potřeba pokračovat se mnou 😀

Danusss, tak to už je za chvilku. Čím budeš stimulovat? Možná už jsi to psala a já to zapomněla...

lenickan
16. dub 2009

jasmínko s tím alkoholem si myslím že dvojka vína nevadí, ale prednison je hnus:(

danusss
16. dub 2009

jo to já ještě nevím čím budu stimulovat .lenickan- no doufám že ano mám z toho docela obavy když jsem šla z denis tak to víš doma pohoda když mi bylo špatně tak jsem si lehla a bylo ale ted už to tak nejde no ale děkuji za podporu i já vám přeji at to brzo dopadne

modroocka2
16. dub 2009

Přesně tak Leni týden už mě nevytrhne. Danusss budu držet pěstičky ať jde všechno jako na drátkách... možná už na den dětí zjistíš, že jedno nebo dvě nosíš...to by bylo super... ne, 😀
Jo jinak já dneska pracuju (budu si to muset napsat do kalendáře a příští rok to oslavit..) přesadila jsem jarní kvítí co jsme měli na stole do truhlíku, tak snad to moje řádění přežijí a příští rok nám zkášlí verandičku...🙂

jasmina309
16. dub 2009

Danuss, tak to moc moc moc budu na tebe myslet! 🙂
To období pichulkování moc nemusím...Už se píchala třikrát a když budu moci do dalšího boje, tak budu chtít píchat Fistimon, ptž po něm sem měla lepší odezvu. Jsem starší (36) a tak vajuch už je mín no...
Ty nám ostatním ted pěkně vyšlapej cestičku a my se hezky přidáme postupně a v roce 2010 to bude jedna štastná maminka za druhou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenickan
16. dub 2009

já věřím že to klapne🙂

lenickan
16. dub 2009

modroočko já už taky řádím na terase🙂 zakrslé okrasné dřevinky zimu hezky přečkaly a ted vyhlížím letničky objednala jsem si jich za 2.000 z www.sieberz.cz
Mají hezké🙂

danusss
16. dub 2009

děkuji moc moc já jsem ani nevěřila že to pujde tak rychle jsem tam přišla po 6 letech a jen jeden telefon před tím tam jsem si žažádala aby mi odeslali to na tu pojištovnu a když jsem tam přišla tak že od první návštěvy pujdu pro mimiska asi tak po 43 dnech to je celkem fofr fakt jo 😵 holky přeji to všem a když u mě se to nepovede nevadí bude to teda trošku na srdíčku bolet .ale co když né ted. jednou to přeci výjde a já budu štastná jako jiné čekatelky ,moc moc to přeji všem né jen sobě VŠEM protože vím kolik to je po večerech slzyček a kolik to stojí zklamání a čakání

aknyt
16. dub 2009

Danusss, to bude tvoje druhé IVF? Taky držím palečky, sakryš, někdo to tu musí prolomit 😉

danusss
16. dub 2009

jo jo druhé 😵 DĚKUJI za palečky 😵 😵

lenickan
16. dub 2009

Po Velikonocích jsem se rozhodla zahájit čistící kúru.
Ráda bych shodila 4 kila nejde se mnou někdo do boje?🙂

danusss
16. dub 2009

ža bych já 😵 ale nevím 😵

modroocka2
16. dub 2009

Leničko..to nemá cenu hubnout..vždyť za chvíli budeš nosit mimčo a to potřebuje pořádnou maminu.. Já bych potřebovala udělat něco s břichem, ale pořád si říkám, že po porodu to půjde dolů samo no a už jsem to vydržela rok a půl... takže mě nějakej ten pátek nezničí...

lenickan
16. dub 2009

no já nechci nějakou razantní dietu ale očistu🙂 myslím že 3-4kg nebudou mít na mimi vliv🙂

lenickan
16. dub 2009

ty jsi modroočko hubeňour vysokej ale já jsem prcek oteklej🙂

len
16. dub 2009

Hele, ty voteklá, dělej si srandičky z někoho jinýho 😀 Já bych potřebovala tak kilo, teda klidně pět, ale to kvůli štítce prostě nedám. Jenomže za týden jedeme na dovču a snažit se o nějakou super životosprávu na dovolený je kravina, obzvlášť v zemi, jejímž skoro národním pokrmem jsou fish and chips 😉

lenickan
16. dub 2009

si nedělám srandičky!! nevejdu se do letních věcí z minulé sezóny 🙂 tak jaké pak srandičky...🙂
to my ve švýcarsku tak maximálně posnídáme a jinak budeme o hladu🙂 když je tam taková drahota🙂

len
16. dub 2009

Hm, my teda taky posnídáme, jenomže mělas někdy full english breakfast? 😀

lenickan
16. dub 2009

no vydrží vám to přes celý den do další snídaně 😝
Já jsem zvyklá jíst spíš méně a pořád🙂
takže nějaké ovoce budu muset nakoupit

len
16. dub 2009

Si představ - začínáš miskou vloček s mlékem a miskou čerstvého ovoce, možno přidat jogurt. Pokračuješ talířem, kde je - asi tak tři plátky opečené slaniny, vejce na různý způsob, grilované rajče, grilované párečky, opečené houby a taky teplé fazole. K tomu opečené tousty, popř. tousty s džemem či marmeládou. Celé to vydatně zapíjíš litrama džusu, mléka, čaje s mlékem nebo kafe - jedna taková snídaně představuje kalorický příjem tak na 2-3 dny 😀

lenickan
16. dub 2009

no vida🙂 tak si taky nemusíš dát všechno můžeš skončit u misky čerstvého ovoce 😀

lenickan
16. dub 2009

holky už začínám bejt napnutá jak kšandy, to zase začnu plašit už to vidím...

len
16. dub 2009

Nojo, no, ale pak dostanu v poledne hlad 😉 Navíc vím, že to přes den vysportujem a je to moc dobrý 😉 Akorát u toho holt nezhubnu, no 😀

aknyt
16. dub 2009

Hm, tak já do toho plánovaně nejdu, akorát bych měla depku, kdybych to nesplnila...
ale místo obídku jsem byla na hodinku na pinčesu. Musím začít pořádně trénovat, neb první závody jsou v červnu a od prosince jsem na pálku ani nesáhla, jsem ostuda. Můj "trenér" hrál dřív A skupinu, tak mě (amatérku) parádně prohnal 😉 Zvolil si mě totiž na dvojhru na ten červen, tak se bojí, abych mu neuřízla moooc velkou ostudu 😀

lenickan
16. dub 2009

sim tě to neřeš máš takové nervy, že ještě hubnou do toho a opravdu se zhroutíš... já jsem ted po dvou letech konečně relativně v klidu - vědomí toho že mám ovulaci je pro mne balzám a hlavně mi ubyla starost o dobrmanku.
Ono se 3x denně hrabat ve výkalech - člověku nepřidá