CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

lenickan
20. dub 2009

Krásné ráno...
víkend byl super, sice v sobotu byla trošku zima, ale naštěstí nepršelo...takže jsme výletovali...
Se pěkně vyleč, já sem taky s kapesníkem u nosu, ale na mne přišla alergie tak mi teče voda z nosu non-stop:(
Ale snad to brzy přejde.
Jinak u nás nic nového čekáme čekáme🙂
Co ty?

saralinda
autor
20. dub 2009

Ahojky holky, taky na mě skočila rýma. Přes den to jde, ale v noci mě budí, jak nemůžu dýchat. No, je to naštěstí jenom rýma. Přeji pohodový týden.
Dneska jdu před polednem k Apoli na UTZ a výsledky krve, tak jsem zvědavá, co mi povědí.

modroocka2
20. dub 2009

Krásné a zase slunečné ráno všem... Koukám, že to tu je jedna velká rýma...já teda nic, ale po víku jsem unavená, jako už dlouho ne...kamarádka se vdávala a bylo to opravdu náročné... Po dlouhý době jsem zase přišla na jiné myšlenky, poznala nový lidi a hlavně jsem se vyblbla s malou Deniskou což byl ten nejlepší balzám na mé napnuté nervy... Dnes ve dvě jdu na UTZ tak snad mi řeknou, že sliznice hezky roste a ještě tento týden dostanu malé sněhurky...každopádně od příštího pondělka bych se chtěla vrátit do práce...

lenickan
20. dub 2009

modroočko tak držím palečky at máš dobré zprávy!!

modroocka2
20. dub 2009

Leničko děkuju...a jak jste to zvládli s injekceme...teda jestli nepletu to, kdy si měla začít

haaribo
20. dub 2009

Ahoj holky, tak koukám, že jste si užily víkend...no já taky a mám volno ještě dneska...
Holky, chci se vás zeptat, máte někdo zkušenost s tím, že by vás bolely prsa od ovu...pokud teda došlo otěhu??? Mě bolí čím dál víc, ale na test je ještě mooooc brzo...jsem teprve 19DC... ☹

modroocka2
20. dub 2009

ahojky Haaribo... no co se týče mě tak od doby, co jsem vysadila antikoncepci, tak při ovu mám tyto problémy, ale jakmile to dostanu tak je po všem... někdo to má naopak a někdo jiný zase první příznaky těhu..tak já budu držet pěstičky, aby to způsoboval nějaký malý embrísek...🙂

lenickan
20. dub 2009

modroočko s injekcema začínáme až za dlouho ted jsem 13DC a od dalšího cyklu 2DC začínáme takže až v květnu🙂) žádná sláva vid? Příště už cyklus mezeru nechci!
Harribo mne prsa bolí a nalévají se vždy v druhé části cyklu takže mi je mnohdy malá podprda...i když jsem nikdy neotěhotněla takže to může i nemusí být příznak

haaribo
20. dub 2009

Mě bolí prsa tak 4 dna před ms, jinak ne, ale teď si to fakt užívám... 😠

haaribo
20. dub 2009

Hmm, tohle mi u mě přijde divný, no uvidíme, ještě mám spooooustu času...

len
20. dub 2009

Haaribo, mně někdy bolela, někdy ne... Při těhotenství se hodně zvětšila, ale nebolela, ale taky to zvětšení mohlo být po Utrogestanu. Já si vždycky říkala, že až budu zažívat něco novýho, co neznám, bude to dobrý znamení, ale pak jsem zjistila, že všechno je jednou poprvé 😀 A těhotenství jsem absolutně nepoznala, pomalu jsem tomu testu udmítala věřit, nic neobvyklýho mi nebylo 😉

haaribo
20. dub 2009

To já už si těhu zažila a bylo to stejný, od ovu jsem i zvracela, bylo to příšerný, jak mi bylo zle, sama jsem tumu nevěřila...
Navíc já žádný hormony neberu...zatím...

modroocka2
20. dub 2009

aha Leničko...asi mi začíná vynechávat mozek, měla bych ho už opravdu brzy zaměstnat... ☹ jinak s tím vynecháním cyklu Ti rozumím, čekání je strašné..já se bojím co mi dneska řeknou... mám strach, že sliznice nevyrostla a řeknou, že budu muset taky čekat do příště, jenže já nevím jestli čekat na další pokus, nebo dát pauzu...
Haaribo, uvidíš co to je, ale budu držet pěstičky, aby to bylo co nejlepší...😀

haaribo
20. dub 2009

Děkuju holky, ale uvidíme, sama si od toho radši moc neslibuju... 😉

larri
20. dub 2009

Dobre ranko,tak i ja mam rymu 😉 ,ale takovou,ze citim jak to mam cele ucpane.Boli mne hlava a zacinaji i usi.

Haaribo,mne boli taky hodne prsa pred MS a to tak,ze kdyz sundam podprsenku,tak trpim.Mam mrchy velke,takze je to hruza.Po OPU jsem siiiilela skoro mesic,jake jsem mela bolesti.

lenickan
20. dub 2009

haaribo - může to být cokoliv, taky jsem se sledovala jak cvok🙂 a neříkám že až budu mít podezření, že to klaplo že se sledovat nebudu 😀 budu zase o 106...
Modroočko prosím Tě vždyt já si taky skoro nepamatuju kdo je v jaké fázi a ptám se pořád dokola...
Budu Ti držet palce at to klapne a nemusíš se dál stresovat a čekat:((

haaribo
20. dub 2009

Tak to já mám mrchu docela málo, takže žádná dramata se nekonají. Jinak mi před ms nic nebývá. Ale tohle trvá asi od 3.dne po potencionálním početí na konci ovu...

haaribo
20. dub 2009

Já se nesledovala, ale všimla jsem si toho v práci, když mě při každém pohybu bolely čím dál víc...jinak vždycky poslušně čekám na mrchu...ale tohle trvá dlouho...ještě mě napadlo, jestli nedorazí ms nějak dřív, ale nic... 😖

lenickan
20. dub 2009

haribbo ty se znaš nejlépe, tak dovedeš odhadnout co by to mohlo být... příznaky jsou všelijaké a můžou znamenat hodně ale taky nic...🙂 mne se zase zvedal žaludek - tak jsem taky měla podezření a nic... ale zvedal se mi opravdu - asi po těch hormonech:(

haaribo
20. dub 2009

Vy máte tu nevýhodu, že máte nějakou stimulaci, já nemám nic, takže se o to můžu víc opřít...ale na závěry je ještě mooooc času....

len
20. dub 2009

Leni, tak jsem to nakonec zarezervovala, máme to od Alama přes Holiday autos a jsem huba prořízlá, po desítkách mailů a asi hodině telefonování jsem vyhádala slevu asi 80 liber 😎

danysek1
20. dub 2009

Ahoj protože mě CAR nemine a rozhoduji se kam jít chtěla bych vědět jaké máte zkušenosti s čekáním v čekárně než na Vás přijde řada? Ostatní jsem si buď vyčetla nebo našla, ale tohle by mě zajímalo. Jsem děsný nervák pro mě je nejlepší přijít, jít, odejít prostě co nejméně čekat v čekárně.

Děkuji za odpověď.

len
20. dub 2009

Danysek, ve valné většině případů jsem se dostala na řadu do pěti minut od času objednání, maximum bylo asi tak 15 minut... Akorát co je nepříjemný, že u Apolináře nemají u CARu žádnou spešl čekárnu, sedí se klasika na chodbě v běžném provozu 😒

danysek1
20. dub 2009

Len Děkuji za odpověď ještě vyzkoumám u ostatních co a jak. Nicméně tohle je super

larri
20. dub 2009

Danysku,ja bych rekla,ze to neni o tom,jak dlouho cekas,ale jde hlavne o finance.Doktori jsou super,ale nekde si to nechaji taky suprove zaplatit.To,ze jsou tri pokusy zdarma si over,protoze vsude to neplati,bohuzel.Ja mela strach jit k Apoli,protoze se tam nic neplati a skoro vsude jo a jsem mile prekvapena.

Moje sestrenice dala v Ostrave za 2.ivf 70 000 a ted zjistili,ze maji po tatovi obe jeho dcery spatnou krev.Jedna ma pul roku holcicku a ma byt rada,ze ma aspon jedno dite.druhe se nemusi podarit.Kdyby mela problem jejich mama,je to moje rodina,musela bych jit na kontrolu kvuli tomu i ja.Takze aniz bych o tom vedela,tak mi bylo oznameno,ze mam byt v klidu.Ja ani nevedela,ze maji takovy problem,ale nechtely mne holky strasit dokud nic nevedely jiste.

len
20. dub 2009

Jo, Larri, ty můžeš být v klidu, ale zase se ti vyskytnul jinej zádrhel, co? 😀 Mám pocit, že čím dýl se léčím s neplodností, tím víc začínám oceňovat pořádně černej humor... Jenom kdyby to bylo pokaždý k smíchu 😒

larri
20. dub 2009

No Len,mne aby asi nas...o,kdybych zaplatila tolik penez,nechala si pichat injekce,cekala,ze budu mamcou a oni by mi ted rekli,ze mam spatnou krev,tak zacit jinak nebo to nema cenu.

J uz tady psala.Kamaradka byla pred 10 lety na umelem 8krat a z toho 2krat otehotnela v kvetnu.Kveten se blizi,tak si uzivejte maleho briska,protoze za mesic,dva se vam zacne prijemne zvetsovat.

len
20. dub 2009

Já otěhotněla v září/říjnu... Takže zatím času dost 😀
Jinak by mě spíš naštvalo, že ze mě někdo tahá takový prachy, když to jde jinde bezplatně, jó, rejžovat na lidským neštěstí je nejsnadnější 😒

lenickan
20. dub 2009

já jsem u apoli taky spokojená, sice to není kdovíjaký luxus ale přístup mne jen těší. Má to spád žádný camrání kolem horké kaše... a čekání +- mínus žádné jak píše len maximálně 15 minut na uz jinak do ambulance jsem šla hned

lenickan
20. dub 2009

já neotěhotněla nikdy:((