CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

larri
14. kvě 2009

Jo,jo ja budu chodit na polikliniku,aby mi to pichli.
Mi to pritel pichat nemuze,delam dvanactky a v praci to pichat nechci.Pritel chodi domu jak,kdy,tak na to spolehat nechci.

Ja minule pichala osm dni.

zubajda
14. kvě 2009

ahá,... tak to joo.... 🙂... já vlastně píchala jen 5 dní... to je mazec... no, uvidíme.. držím moc pěsti.. 😵

aknyt
14. kvě 2009

Ahojky, tak jsem se vrátila z Karláku z trombotického centra, tam to šlo dobře, Clexane zatím píchat nebudu...
Jinak začínám být napnutá, jak to náš plivník zvládne, to rozmražení a zítra KET. Musím dodělat ještě něco v práci, než to tu na 14 dní opustím.

Modroocko, odpočiň si, ale neházej flintu do obilí, 8 drobků na tebe v mražáku počká a až se dáš do pohody, tak se hezky k tobě navrátí a zůstanou 😉

Larri, tobě se to, koukám, už taky krátí, tak kdybych tu nerozjela těhuvlnu, tak se koukejte snažit, ať to rozjedete ve velkém s papus a lenickou!!!

zubajda
14. kvě 2009

aknyt .... ahoj... jdeš zítra na KET ?... já jdu zítra na OPU k Apoli... se tam možná uvidíme.. v kolik tam jdeš ?

aknyt
14. kvě 2009

Zubajdo, zítra jdeme v 11:45 i s manžílkem. V kolik tam jdeš ty? I když mám obavu, že bych tě zas nepoznala... jsem ostuda ☹

zubajda
14. kvě 2009

aknyt.. 😀... jdu v 7,30... tak to se asi uvidíme až po OPU, to tam budu čekat v tu dobu okolo dvanácti na verdikt, jestli bylo nějaké vajucho... když tě uvidím, myslím, že tě poznám, tak tě pozdravím... v poho... je tam ženských habaděj, kdo si to má pamatovat, coož🙂

maja42
14. kvě 2009

týnko, zubajdo, držím palce, dejte vědět! 😉
zub, s kocourem si nelam hlavu, už je mám zadané všechny, dokonce poptávka převyšuje nabídku 😅

len
14. kvě 2009

Tááák, veledílo dokončeno! 😀
Na webovkách je deníček a fotečky a tak, kdo má zájem, pevné nervy a nemá adresu, piště IP 😎

len
14. kvě 2009

Jak tak koukám, tak jsem si plivníka zamluvila včas - už asi dva dny po narození jsem po něm začala pokukovat, když ještě nebylo vůbec jistý, jestli to přežije 😉

aknyt
14. kvě 2009

Majo, díky za palečky 🙂

Zubajdo, přeju klidnou OPU a hlavně pěkná vajíčka a pak embryjka!!!

haaribo
14. kvě 2009

Ahoj holky!!!! Teď jsem tu nějakou dobu nebyla, jsem pořád v práci, to je fakt děsný....
Zadařilo se za tu dobu někomu??? No, nám se to už krátí, za měsíc se uvidí, co nám poví u Apoli... Preventivně jsme si začali dávat peníze stranou, počítám spíš s horší variantou...

aknyt
14. kvě 2009

Haaribo, v poslední době se tu až tak moc nedaří, naposled to byla Nitenka a ta je už v 18. tt (nebo 19.). Ale všechny doufáme, že to prolomíme 😉

haaribo
14. kvě 2009

Hmm, tak to jsem čekala lepší zprávy, to mě mrzí. Fakt mám strach, jak dopadneme my dva...

zubajda
14. kvě 2009

majo...no, ale dost mě to mrzí... nebo spíš štve, ale bohužel... nenadělám s tím nic... ☹...

díky všem za palce...na ten nedostatek vajíček to bude potřeba... díky..

len
14. kvě 2009

No, někdo jim ty statistiky nahoře držet musí, ne? 😉 Jsem teď zvědavá sama na sebe...

Nevíte někdo, jakej je rozdíl mezi Diphereline a Zoladexem? Poprvý jsem měla Diph. a teď mi chce Řežábek bodnout Zoladex - má to nějakej hlubší význam?

spes2009
14. kvě 2009

Ahoj holky, tak se jdu na vás zase kouknout a nahlásit "stav". 🙂 Byla jsem na utz v úterý, naplánované OPU v pondělí v 7:30 nástup a pak ať se děje vůle Boží. Dr. Jarošová říkala, že tam vajíčka jsou, ale že si myslela, že jich
tam bude víc. Dostala jsem ještě 6 kr. Fostimonu navíc a 3 jsem si musela dokoupit za 1.035 Kč. Takže já budu píchat 11 dnů. Zřejmě mi rostou pomaleji. Říkala, že když to všechno doroste, bude na každém vaječníku 5-7 kusů, tak snad to dobře dopadne. Vyfasovala jsem rovnou recept na Pregnyl, tak ho píchám v sobotu ve 21 hod. Akorát jsem k tomu nedostala žádné instrukce jako k tomu Fostimonu a byla jsem z toho zase vedle, že jsem se zapomněla zeptat co a jak. Jenom se zase zkušenějších zeptám, píchám si 10.000 těch nevím čeho, takže smíchám 2 ampule hormonu a 2 ampule toho roztoku dohromady a píchnu to všechno? U toho Fostimonu jsem to totiž ředila jen půlkou roztoku, tak abych neudělala chybu. A klasicky zase do svalu, že jo? Raději se vás chci zeptat, abych něco neudělala špatně... Nejspíše budeme muset použít metodu ICSI, s čímž tedy počítáme. Na ET to vypadá st, čt, pá příští týden.

Jinak Len, já mám teď poprvé dlouhý protokol a píchali mně taky Diph., o tom druhém jsem neslyšela.

Zubajdo, držím pěsti pro štěstí, ať to dobře dopadně 😉

zubajda
14. kvě 2009

spes.. díky... no, já si nechala Pregnyl vcera u Apoli píchnout, takze s tím neporadím... a také ti držím mooc palečky.. ať ji hodně doroste 🙂...

aknyt
14. kvě 2009

Spes, s tím Pregnylem je to přesně jak píšeš - 2 ampulky s hormonem plus 2 ampulky s roztokem do jedné stříkačky a píchnout jako Fostimon (do svalu). Držím palečky, ať to dobře zvládneš, folíky to doženou, OPU dobře vyjde a jsou krásná miminkovská embryjka!!!

larri
15. kvě 2009

Ahoj haaribo,na co si odkladas penizky? Ty uz mas za sebou 3.ivf? Omlouvam se,ale nemam cas cist zpetne.

spes2009
15. kvě 2009

Ahoj 🙂 děkuji za podporu a aknyt za "návod". Jsem z toho celá taková zmatená a bojím, bojím, zároveň ale doufám, že se to povede a všechno dobře dopadne 😉 Zatím si moc nechci připouštět, že o něco jde. Moc bych si samozřejmě přála, aby to vyšlo, asi jako každá tady z nás. Mám potom testovat asi 2 dny před manželovými 30. narozeninami, tak by to byl pro něj ten nejkrásnější dárek, který bych mu moc ráda dala 😉 Zatím neberu žádné vitamíny ani listovku. Berete nebo braly jste při IVF už něco, aby se třeba embryjko lépe uchytilo? Já se na to minule zapomněla Jarošové zeptat. Přijde mi, že je to vždycky všechno v takovém fofru, ne moc s vysvětlováním...
Jinak jak jsem se původně ptala na to špinění, tak mám pocit, že to bylo nejspíše po tom utz, protože jsem začala špinit po něm a zároveň jsem si začala píchat Fostimon, ale už to zmizelo a po špinění ani památky. Ale ptala jsem se ještě Jarošové a doopravdy to případné špinění nemá vliv. Jen mně přijde, možná, že je to jen můj subjektivní pocit, že utz od Jarošové vždycky nějak bolí. Když mi ho dělá můj gyn doktor, nebo jinde, je to v pohodě...

len
15. kvě 2009

Spes, nasadila bych tu listovku čtyřstovku, ale jó, kdyby existoval nějakej způsob, jak dopomoct embryu k uhnízdění 🙄 Mojžíška mi doporučuje předím mobilizaci a teď mi jeden doktor vykládal o akupunktuře, ale upřímně, asi maximum, co může ženská dělat, je doufat a věřit... Moc držím palce 🙂

spes2009
15. kvě 2009

Len, děkuji moc 🙂 Zajdu do lékárny a koupím. Doufat a věřit nepřestávám a držím palce všem, aby z nás byly maminy a chovaly ta svoje děťátka 😉

aknyt
15. kvě 2009

AHojky, tak jsem doma po transferu našeho plivníčka (prý embryjko střední kvality), tak nezbývá než mu držet palečky... Transfer dělala Jarošová a dost si u mne (co do transferu) vylepšila skóre, dělala mi první transfer a to byl můj nejhorší, tento byl snad nejlepší ze všech mých tam (dosud vedla Jirsová 😉 ). Taky mi pak na UZ ukázala, kam plivníčka dala, což mi nikdo předtím nedělal. Potkala jsem tam Zubajdu a poznaly jsme se. Jen jsme neměly moc času si povídat. Taky tam přijela holčina pochlubit se do CARu s mimčem, byl to takový zvláštní pocit.

len
15. kvě 2009

Aknyt, gratuluju k embryjku a teď ať se pěkně kouká zakousnout a nepustit, vysvětli mu, že tys to nejlepší, co ho v životě potkalo 😉 Držím palce! 🙂

saralinda
autor
15. kvě 2009

Aknyt, přeji ti, ať se drží embryjko pevně.

maja42
15. kvě 2009

jé týnko, to je dobře! tož drž plod, cérko 😉

zubajda
17. kvě 2009

Ahoj holky, Týnkooo...!!!! 😵 tak to je skvělá zpráva... plivníček se udrží a ty se s ním budeš také chlubit za pár měsíců 🙂

Jinak u mě OPU, z dvou folíků byly dvě vajíčka.. obě dvě se oplodnila...a v pondělí jdu na ET... příjde mi to jako zázrak... ze skoro ničeho, něco... ale věřím a doufám, že to dobře dopadne... OPU mi dělal Vokroj, byla jsem teda z něho trošku vyjevená, když přiběhl na sál celý udýchaný, že myslel, že to je později 😀.. trošku mě potrápil... prý jsem měla ten vaječník, kde byly ty dva folíci, trošku vysoko, tak to tam musel prý nějak dolovat.. ale podařilo se... byl fajn... a místo Utrogestanu dávají gel Crinone 8%, je prý lepší, ale nedávali ho, protože se na něj hodně doplácelo, teď už ne, jen 30Kč poplatek...
tak pááá.... a od zítřka, Týnko, budeme plod držet spolu 🙂 😵

saralinda
autor
17. kvě 2009

Zubajdo, no tak to je super zpráva. Je to super úspěch - 2 embryjka ze 2 vajuch. Jj, na počtu nezáleží, ale kvalita je důležitá a tu ty evidentně máš. Držím malíky, ať se transfer podaří a prďolové se drží.

nitenka
17. kvě 2009

tynko moc držím palce...je to siláček,když po PK se rozmrazil paráda já mám také střední kvalitu 🙂 a povedlo se..držíme s mimískem palečky 🙂
ahojky holky moc vás všechny zdravim.
Zubajdi držim palce holky držte se

lenickan
18. kvě 2009

ahoj holky zdravím po návratu ze švýcarska🙂 dovolená byla super a ted těžká realita - PRÁCE:(

aknyt: moc držím palečky... dopadne to dobře vím to🙂