CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
18. kvě 2009

Jo ale jinak pro srazík jsem všema deseti 🙂

aknyt
18. kvě 2009

Jsem taky pro srazík... tak hoďte datum 😉

len
18. kvě 2009

Já mám fůru času 😀 Ať hodí datum někdo pracovně vytíženější 😉

aknyt
18. kvě 2009

Tak co 10.června? Co na to Larri a směny?

len
18. kvě 2009

To tak akorát začnu stimulovat 🙂 A už bude jasný, kolik nových těhulí tam můžeme slavit 😉

saralinda
autor
18. kvě 2009

Lenicka, tak to je super! Držím pěstičky, ať se prďola drží.
Nitenko, to je fajn, že je vše vpořádku. Jsi hodná, že jsi se na nás přišla juknout.

Larri, já taky čekám na MS a začínám píchat. 28.5. mám onko-ultrazvuk, který CAR vyžaduje a pár dnů na to by mohla dorazit mrška naposledy 😀 Tentokrát mám krátký protokol, 300j Fostimonu každý den(to víš, my ženy skoro v přechodu potřebujeme pořádné dávky).

Len, písni mi, prosím, taky do IP, jak bylo v centru komplexní medicíny. To je super, že jsi někde získala neschopenku. Už jsme si říkala, že snad neexistuje spravedlnost. Je tolika lidí, co jsou měsíce na neschopence "se zádama" a podobně, jenom proto, že se jim nechce makat a ty potřebuješ jen vyřešit dočasnou situaci než budeš za pár týdnu těhulka.

Holky, taky jsem pro sraz. termín - kdykoli kromě 2.-3.6., pokud by to šlo.

saralinda
autor
18. kvě 2009

10.červen se mi líbí 🙂

papus
18. kvě 2009

ahoj Saralindo tak to budeme už tři stimulovat plus mínus stejně 😉

saralinda
autor
18. kvě 2009

jj, nějako se nás zase dost sejde. I v lednu/únoru nás bylo několik. Mítěnka byla akorát čerstvě po transferu když jsem stimulovala já a pár dnů po mě začala i larri a tulipanek.

saralinda
autor
18. kvě 2009

ještě jsme zapomněla na týnku, ta taky stimulovala podobně, pokud se nepletu.

papus
18. kvě 2009

no tak doufám,že se nám to všem povede

len
18. kvě 2009

A já si počkám na vaše pozitivní testy a kolem toho 10.6. do toho půjdu zcela sama 😀

saralinda
autor
18. kvě 2009

Určo, Leničkan teď nastartovala dobrou vlnu. Aknyt jí následuje a pak je řada na nás stimulantkách.

papus
18. kvě 2009

Len neboj sama nebudeš stačí aby mrcha dorazila později a jsme tam taky 😉

len
18. kvě 2009

No, to by asi byla o dost později 😀 Mně to nevadí, že budu sama, aspoň si mě tu budete hejčkat a veškerá pozitivní energie vytvořená hromadným držením palců se nebude rozmělňovat a bude se soustředit čistě na mé báječné JÁ 😀

saralinda
autor
18. kvě 2009

Len, to víš, že budeme 😀
Ty budeš "sladká" tečka na závěr.

len
18. kvě 2009

Jo a pak mě tady budete děsit svýma porodama a já budu čekat a čekat a moje mimino už nikoho nebude zajímat, protože tu bude před ním deset jinejch 😀

papus
18. kvě 2009

to jsem na to zvědavá jak se budeme rozrůstat 😉

saralinda
autor
18. kvě 2009

len a neříkej, že bys to nebrala a že nepodstoupíš ráda to riziko, že budeš rodit až jedeníctá 😀

len
18. kvě 2009

No, pokud by to znamenalo, že do příštího, dejme tomu dubna, stihneme na týhle diskuzi deset porodů, tak to beru 😉 Ale pokud by to znamenalo, že budu čekat, až tu dvě holky postupně pomocí IVF poroděj každá pět dětí v horizontu dalších deseti let, tak to teda nee, to neberu 😀

saralinda
autor
18. kvě 2009

😀
Ne, ne - všechny budebe rodit v březnu 2010.

len
18. kvě 2009

Dobrej měsíc 😎 Tak jo, tak jsme si to naplánovaly a asi by měl někdo informovat porodnici u Apoli, aby si na březen zarezervovali jeden velkej pokoj jenom pro holky z místního CARu 😉

saralinda
autor
18. kvě 2009

To je super nápad.
Hlavně doufám, že dětičky, co chodí po houbách vzaly náš plán navědomí a už se k nám chystají 🙂

larri
18. kvě 2009

Holky tak 1o.6.muzu,ale nevim kdy zacnu stimulovat.Moje mrska si dela co chce,takze to bude s prekvapenim.
A na ORL mi bude sestricka pichat injekce,takze ted to budu pichat jako doma,mam to dve minuty pesky.

Len,neboj ja muzu zacit pichat az s tebou nebo zacnu tento tyden.A rodit muzes ze vsech nejdriv,budes mit dvojcata a ty se rodi vetsinou driv. 😉

tynko,ty znas ty moje smeny lip nez muj drahy,vzdycky se trefis do meho volna.
Jinak koukam na Kobru,ten novej je dost dobrej.Kdyby to tak cetl muj drahy....

papus
18. kvě 2009

holky tak to jste to naplánovaly super 🙂

jasmina309
18. kvě 2009

Zdravím vás děvčata! 🙂
Dlouho sem vás nenavštívila, ale než dočtu, řeknu vám, že tu čmuchám nový těhule... 😀 😀 😀
Jsem tu správně? 🙂

jasmina309
18. kvě 2009

Holky, tomu vašemu nápadu fandím, moc!!!!
Jen já se za vás pověsím (když mi dobře dopadne v červnu imunita). Tak budu po Len následovat já. Jenže předpokládám, že v Caru mají prázdniny a mě s dlouhým protokolem už nestihnou.Loni byli prázdniny tuším od půlky července do půlky srpna. To jsem teprve žádala s dr Jeržemblovskou pojištovnu a pak v tom lítala mrška a nakonec se dlouhej protokol rozjel až 21.9. Si to ještě pamatuju...jako živě...

Takže jestli tomu bude podobně, tak tu budu šmírovat ještě snad už zase v zimmí bundě

😒 😎 😀

jasmina309
18. kvě 2009

Len, vidím 😎 , že ses nám v pořádku vrátila z dovolený! Promin, že až ted se ptám jak bylo, ale to víš já nepracující člověk nemám čas sedět u počítače 😀 😀

papus
19. kvě 2009

Leni jak ti dopadla krev???? 🙂 😉

len
19. kvě 2009

To budou výsledky tak rychle? Ale taky jsem nedočkavá 😀

Jasmino, můžeš kouknout na naše webovky, dovča byla super 🙂