CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

papus
12. čer 2009

aha tak to já nebudu stát 12h na nohách,ale chci to omezit jen ,že si udělám tak 3zákaznice a hotovo.....to solárko jsem omezila už teď nechodím a je to děs blednu 😒 nejraději bych tam ještě hupla,ale zase se bojím aby třeba folíci nepopraskali 😕

papus
12. čer 2009

ankyt cítím se normálka jen zatím žádné větší bolesti bříška nemám jen to,že je nafouklé blééééé....zítra pregnyl a dnes poslední dávky hormonů 😉

aknyt
12. čer 2009

Papus, ono bříško po OPU splaskne za pár dní... no a pak se časem zase začne "nafukovat" 😉 Aspoň to máme vždy při OPU natrénované...

papus
12. čer 2009

to je fakt...trénink na mateřství to už mi vadit nebude,když budu vědět,že tam mimísek je 😉

larri
12. čer 2009

papus,to mi povidej o tom solarku.ne ze bych musela vypadat jako cernoch,ale ja nejsem v obliceji bleda,ale zelena.takze porad vypadam jako nemocna.ale na skole to byla vyhoda a na intru mne nekolikrat chtela vychovatelka poslat k doktorovi.

Ale pokud budu tehotna,tak solarko nepotrebuji.

aknyt
12. čer 2009

Tak do solárka nechodím. A také se dost nerada opaluju. Vždycky mě fascinují sestřenice, které se dokážou celé odpoledne smažit na zahradě. Mně je za 5 minut horko tak, že tím končí můj zájem o slunění 😉

aknyt
12. čer 2009

Jo a po při pročítání stránek Gyncentra jsem zjistila, že moje gyndra je tam spolupracující lékařka 🙂

saralinda
autor
12. čer 2009

Ahojky holky, přeji pěkný víkend. A v pondělí se těším, že poznám papus. Myslete, prosím, na nás.

larri
12. čer 2009

Aknyt a dovolala si se tam?

Saro,jeste tam budes s Alenou.

Takze holky,vy mate stejne jmeno,tak snad je to znameni.

len
12. čer 2009

Sar, v pondělí na vás budu moooc myslet 🙂

Teď jsem se vrátila z předoperačního a znovu mi bylo řečeno, jaký jsem měla ohromný štěstí 😝

larri
12. čer 2009

LEN V CEM MAS STESTI?

len
12. čer 2009

No že jsem otěhotněla přeci 😉

Přijde mi to, jak kdybyses na poslední chvíli vyhnula rychle jedoucímu autu a pak ti spadla na hlavu cihla. A lidi by ti říkali - ale vy jste měla ohromný štěstí, že vás to auto nezajelo! 😀

larri
12. čer 2009

???,JA PROSTE NECHAPU

aknyt
12. čer 2009

Larri, asi to zapadlo v diskuzi... dovolala jsem se tam, příští týden se mám objednat na červenec na indikaci a v srpnu bych šla 🙂

Sari, Papus - budu myslet na vás obě!!! A držet palečky vám i té holčině od Larri.

Len, tak to znám 😉 - akorát mi neříkali, že mám štěstí, jen že tááák krááááásně těhotním 😀

len
12. čer 2009

Larri, prostě už asi třetí-čtvrtej doktor mi na moje - při prvním IVF jsem otěhotněla a v 8.tt o to přišla - odpověděl téměř nadšeně - ale to jste měla ohromný štěstí, že se vám to povedlo napoprvý! Prostě pro ně úspěšný IVF = otěhotnění. To, že to pak nedopadne, spadá mimo jejich kompetence, oni se radujou z toho svýho úspěchu... Jo a taky se dr. trochu mračila, jak mi stoupá tlak, dneska mi naměřili 105/65, to už je skoro smrtelná hypertenze, ne? 😀 Jsou někdy divný ty doktoři...

larri
12. čer 2009

Jezisi,nejsem blondyna a rikam si: Len otehotnela a picha si injekce? A nam na sraziku nic nerekla?

Aknyt a pomoze ti ten termin aspon trosicku?

papus
12. čer 2009

holky jsem zpět byla jsem nakoupit.......mám toho nějak dost pobolívá mě hlava ☹

Sari hezký víkendík i tobě a v pondělí se už taky moc těším,že se poznáme 😵

len
12. čer 2009

Larri, tak je to vyrovnaný, já včera zmatkovala s tím kuchařem 😉 Asi má pravdu můj muž, když říká, že těma zastavovacíma injekcema nám zastavěj mozek 😀

Já myslí, že pro Aknyt je to velkej rozdíl, jestli srpen (a v září pak hned IUI) nebo listopad (a IUI v lednu)...

papus
12. čer 2009

Len já jkdyž jsem to četla tak jsem taky nějak nechápala 😀

aknyt
12. čer 2009

Larri, pomůže mi oto měsíc, což je pro mne hodně. Pokud stihnu i dobře pak konzultaci, tak bych mohla v září nebo říjnu do akce, což je mnohem lepší než v prosinci/lednu, jak to bylo původně 🙂 Takže ještě jednou moc moc moc děkuji za tip 🙂

len
12. čer 2009

Papus, ty máš taky zastavenej mozek přece 😀
(aneb chyba je na vaší straně, neboť JÁ se přece vždycky vyjadřuji jasně, přesně a srozumitelně, né? 😀 )

aknyt
12. čer 2009

Len, tak já to (čirou náhodou a nebo zkušeností?) pochopila... oni fakt v tom ti doktoři uvažují jinak. Moje gyndra neřekla, že jsem měla štěstí, ale prohlásila, že je to krásné, že se chytla dvojčátka 😉

len
12. čer 2009

Aknyt, tys to pochopila, protožes to taky zažila 😔
takže dokud holky nechápou, tak je to jedině dobře, no a všem moc přeju, ať slova o štěstí slyší jen v souvislosti s prosperujícím těhotenstvím 🙂

aknyt
12. čer 2009

Len, napsala jsi to přesně 🙂

larri
12. čer 2009

Aknyt ty mas dobrou svoji gyndarku?

papus
12. čer 2009

Len já vím mám ho zastavenej a to dost festově 😨

len
12. čer 2009

Papus, já od tý doby, co mi píchli tu injekci, jsem málem nabrala čumákem auto, co mi dávalo přednost, a den nato jsem si spletla brzdu s plynem, takže jsem málem přejela chlapa na benzínce. Jo a taky jsem udělala šílenou kravinu, která mě přišla naprosto zbytečně na dva litry 😝 Takže to svádím na ten zastavenej mozek, no, normálně se přeci takhle nechovám 😀

aknyt
12. čer 2009

Mám, jsem u ní 3-4 roky a nemůžu si stěžovat, je pečlivá, citlivá, komunikativní a lidská. Hodně se snažila mi pomoct. Zato sestru má celkem protivnou. Ne vždy, ale většinou. V podstatě sestřičky v CARu ve svých nejhorších náladách se rovnají sestře od mojí gandařky, když má zrovna dobrou náladu 😀

papus
12. čer 2009

Len no teda to je síla 😕 😨

larri
12. čer 2009

Tak to nechci videt co budou s Len delat hormony az ted otehotni. 😉