CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

saralinda
autor
15. čer 2009

Ahojky holky,dneska mi nějako nechtěl najet koník, tak píšu až teď. Pravda je taková, že žádné dobré zprávy nemám ☹
V sobotu jsem se ráno probudila a začala jsem krvácet. Dost mě to vyplašilo, nechápala jsem, jak je to s tělem plným hormonů možné a taky jsem se bála, aby to nebylo nějako od punce těch cyst. Tak jsem se snažila dovolat do CARu. Naštěstí jsem se po nějaké době dovolala alespoň do laborky. Embryoložka mě vyslechla a řekla, že až dodělá embrya, tak se s někým z lékařů spojí a dá mi vědět. Kolem oběda mi volala, že mluvila s Řežábkem, že je to neobvyklé, ale že to může být tím, jak mi odsáli tu cystu, tak že se změnily hladiny hormonů. Nicméně, prý si mám Pregnyl píchnout a v pondělí přijít. Tak jsem měla radost, že naděje neumřela. Embryoložka byla skvělá. Má mé velké díky, protože mi zvedla alespoň na víkend náladu. (Mimochodem nám vneděli kamarád oznámil, že je jeho žena v 5. měsíci a tp během minulého týdne porodili další 2 známí,.....moc jim to všem přeju,...ale já chci taky. Ale to znáte).

No dneska jsem viděla Papus. Má krásný úsměv. Jenom jsme se pozdravily a představily se. Pak jsem já čekala na UTZ a papus šla na pokoj. Jsem si myslela, že ji budu za chvíli následovat. Koryntová mi udělala UTZ (přestože jsem mentruovala) a říkala, že tam bohužel žádný folikul není. Že je blbost aby popraskaly, tak tam asi žádný ani nebyl. Prý i hladiny hormonů, které mi ve tředu na kontrole nabírali, neodpovídaly tomu, jak by měly být. Tak tomu moc nerozumím, když tam Řežábek a Bláhová ve středu 2 viděli. No, prostě tam nic nebylo (kromě jedné cysty), takže se žádná punkce nekolana ☹ Nějako se jí obecně nezdál postup Řežábka a Bláhové, proč mi píchali cystu už ve čtvrtek. No, ale jinak byla příjemná a docela hovorná. Dávala mi naděje, že prý jsem mladá (na to už začínám být alergická - mladá, ale je mi to k .....) a že i zázrady se dějí. Že prý se máme snažit zatím přirozeně (což samozřejmě děláme - kvůli IVF se sexu nezříkáme) a v září na konzultaci. Takže Aknyt - budeme asi bojovat spolu. Budeme taková podzimní dvojka. 🙂
Takže jsem vyšla s brekem a šli jsme domů 😢 kde jsem se pořádně ze všeho vyspala.

Mrzí mě, že jsem si nepopovídala s papus, na to jsem se moc těšila. Tak snad někd yna některém ze srazů.

Takže si myslím, že jsem už vybrala všechnu smůlu Apolenek na nějakou domu, takže holky - teď už hlásit jen samé //, jasný?!

Takže - boj pokračuje!

saralinda
autor
15. čer 2009

Papus, 4 vajucha? To je super!!! Moooc gratuluji a držím pěstičky, ať to vyjde.

papus
15. čer 2009

ahoj Šári no to jsi mě nepotěšila úplně mi z toho naskočila husina a do očí mi vrhly slzy ☹ mrzí mě to.....čekala jsem na pokoji kdy vejdeš.....určitě se uvidíme na příštím srazíku...jsi hodná moc ti děkuju 🙂 ani nevím kdo mi odběr dělal byla menší postavy tmavovlasá ještě jsme u ní nikdy nebyla...pak tam s embryoložkou byla Jarošová...dostala jsem Utrogestan 3krát denně po dvou kuličkách od středy večer zavádět.

len
15. čer 2009

Ahoj ahoj, tak nevím, co psát dřív 😕

Papus samozřejmě moc gratuluju! 🙂

A Sar, ach jo, to je mi moc líto 😔 Nemohly ty "folikuly" ze středečního utz být taky cysty, co by teď tím krvácením popraskaly? Takže příště až v září? A nebo ne, příště ideálně už bez IVF 😉
Jinak jestli ti vadí, když ti doktoři říkají, že jsi mladá, dám ti kontakt na svýho gyndr., ten mě věkem straší už od pětadvaceti. A jestli máš chlapa nad 30 let, tak ten už je na odpis zcela 😉

Jo, jinak se mnou je to tak, že už mám zase příšerný migrény - zažil jste to někdo po Puregonu? 😕

saralinda
autor
15. čer 2009

Papus, neplakej. Buď pozitivní; uvidíš, že ti to vyjde. Kdy jdeš na transfer? ve středu nebo ve čtvrtek?
Těším se, až se uvidíme a poklábosíme... to už budeš těhulka.

papus
15. čer 2009

Len děkuji ti 😉 Puregon jsem neměla tak nevím,ale mě bolela hlava i teď z Merionalu a Fostimonu k tomu to počasí tak se není čemu divit 😨

saralinda
autor
15. čer 2009

Len, jj, příteli bude letož už 31,.....ale se 40 000 000 není rozhodně na odpis. Lec jakého puberťála by trumfnul 😀

Je možné, že to byly všechno cysty, to se nedá na UTZ poznat. No. teď si to budu asi muset nějako přeházet všechno v té mé palici. Netuším jak, ale musím. Děti jsou v mém žebříčku buhužel dost vysoko. Možná až příliš. Takže nějaká reorganizace je nutná. Možná zkusím nějakou alternativu ke rovnání hormonů. nemáte někdo nějaký typ na metodu či osobu (byliny, homeopatie,..)?

Mám povolené koťátko 😀 Kdykoli řeknu, že ho chci, tak hpo prý můžu mít (a toto rozhodnutí padlo už včera).

saralinda
autor
15. čer 2009

Jsem si konešně vložila fotku ke své přezdívce. Je z doby, kdy jsem byla na stáži ve Finsku. Bylo to snad nejlepších 5 měsíců v mém životě. Ohromná pohoda. Kdybyste fotku moc nepochopily, tak jsem to já s krosnou na zádech a až po pás zabořená do sněhu. 😀

len
15. čer 2009

Sar, můj má o rok víc, o hodně spermií víc a stejně můj obvodní gyndr. skřípa zubama 😀 Když jsem po něm ve čtyřiadvaceti chtěla HA "jenom na rok, než dodělám školu," tak se tvářil kysele, jestli jsem si jako vědomá našeho věku 😀

Kdybys chtěla začít s Mojžíškou, tak ti v CARu vypíšou žádanku, paní sídlí na Strahově a dala mi předpis na nějakej mojžíšovskej čaj, prodávají ho už namíchanej v Dlouhý 🙂

A koťátko schvaluju!!! 😉 😵 Manžel tomu říká léčba kočkou, fakt je to dokonalý 😵 Můžu ti napsat IP? 😀

papus
15. čer 2009

Šári no to se dozvím zítra zda transfer ve středu či ve čtvrtek 😉 chvíli jsme přemýšlela co je na té fotce ještě,že jsi to napsala 😉

larri
15. čer 2009

Saro,ja nemam slov a taky placu. ☹

Vadi mi ta nespravedlnost a ze clovek nemuze vubec nic delat.

Papus,tobe gratuluji a drzim pesti,at vydrzi aspon dve,tak jako mi. 😉

len
15. čer 2009

Larri, to ani tak není nespravedlnost jako bezmocnost 😖 S nespravedlností většinou člověk něco může udělat (jít dát přes hubu tomu, kdo za to může), ale bezmocnost je jeden z nejhorších pocitů, co znám 😒 Člověk by měl chuť a energii jít holýma rukama skály lámat, kdyby to aspoň trochu pomohlo, ale všecko ja marný 😔 Tohle jsem cítila, když jsem šla loni večer z pohotovosti, kde mi diagnostikovali MA 😔

papus
15. čer 2009

Larri děkuji snad budou bojovat 😉

larri
15. čer 2009

Saro,ja chodim k fyzioterapeutce,ktera mne vzdycky dava dohromady a mozna by ti trochu pomohla nebo nekoho poradila.Mela by si to kousek,4 zastavky od kaufu smerem ke mne.Rozhodni se,kdyz tak se s ni domluvim.

Jestli potrebujes v necem pomoci,tak rekni.

larri
15. čer 2009

papus a nepotkalla si se tam s Alenou? vyssi a nosi bryle.

saralinda
autor
15. čer 2009

Len, to víš, že mi můžeš napsat do IP.

papus
15. čer 2009

Larri nevím jak se jmenovala,ale jak jsme seděli na chodbě u nás a čekaly na výsledky tak tam byla jedna vysoká blondýna to by mohla být ona a nebo pak ještě jedna tmavovlasá vlnité a ta taky měla brýle,ale byla jpořád na pokoji bylojí špatně...já s holkama nebyla na pokoji oni byli spolu 4 a já sama na 2 a tam 7ženských co šlo na operace

saralinda
autor
15. čer 2009

Larri, moc děkuji za podporu. Co ti dělá fyzioterapeutka - rovná záda? nebo co? Budu moc ráda za jakoukoli radu.

Len, napsala jsi to přesně. Nejhorší je ta bezmocnost. Člověk bojuje, snaží se něco dělat a výsledek žádný (alespoň zatím). Ve škole člověk věděl, že když se to nadrtí, dá tomu hodně času, že to nakonec udělá a takových příkladů je dost. Ale neplodnost se potvora, u ní člověk neví, zda vyhraje nebo ne, ale bojovt se musí, jinak bych si to jěndou vyčítala, že jsem pro dítě udělala málo.
len, myslíš, že by mi napsali mojžíšovou, i když nejsem idiopatka a mám dost dalších důvodů, proč se nedaří? Který z doktorů ti ji u Apoli napsal?

Papus, máš mooc pěkného chlapa 😉

larri
15. čer 2009

papus a to bylo tvoje prvni OPU,ze jo? A ze to nebylo tak strasne? Ted je nejhorsi to cekani....

papus
15. čer 2009

Šári děkuji 😉 toho tvojeho jsem ani moc neviděla...

Larri bylo to mé první OPU nebylo to strašné.....jen mě teď pobolívá bříško jako,když to mám hlavně vpravo...snad to bude ok...a to jsem to včera nevydržela a sexovali jsme 😀

len
15. čer 2009

Sar, napsal mi ji Řežábek. Poptat se můžeš vždycky, nebo tu fyzioterapeutku Larri snad doporučila Koryntová, nebo si vás pletu? Obecně mě prostě rovná, já co si na tématu Mojžíška psala s holkama, tak někdy cvičily i ty, kde byla příčina na straně chlapa - čistě pro srovnání těla, efekt to má 🙂 A kdybys chtěla jenom recept na ten čaj, písnu IP, i když na mě se teda nijak neprojevil 😀 Ale zase já jsem zdravá, tak jak by se měl projevovat, co? 😉

haaribo
15. čer 2009

Ahoj holky, jdu Vás zase po dlouhé době pozdravit...konečně mám dovolenou...
Zítra vyrážíme na první konzultaci, konečně jsme se dočkali, ale jsem z toho děsně nervózní...
Jak to vypadá tady? Nějaká nová těhulka???

larri
15. čer 2009

papus,dostanes na prdel,to jsi nemohla vydrzet ze sexem? Hlavne,e je to v papirech,at chlap setri spermije a ty vajicka. 😠 😠 😠 Jako mala holka.....

Saro,ta fyzioterapeutka se o nas stara uz dlouho co se tyka rehabilitace.Ale kdyz jsem k ni chodila,tak mi porad tvrdila,ze se ji nelibi muj spodek.To jsem jeste nevedela ja,ze mam problem.
Je to trochu o bylinkach a o tom,ze musis verit.Kdyz se ti nebude neco zdat,tak tam chodit nemusis.Rekla jsem ji,ze ma muj problem se spermiemi a hned chtela,at prijde.Ale nebyl tam,pak zjistil,ze je v poho.

len
15. čer 2009

Larri, evidentně jim to neuškodilo 😀 A pokud nemají nijak nahnutý spermio... 😉
Jinak teda spíš obdiv, já už mám co dělat teď, a to by OPU teoreticky měla být už za týden...

Ahoj Haaribo, teď je nejčerstvější adeptkou na // Larri, pak Papus a pak snad já 🙂 Tak nepředbíhat, pěkně do fronty, dostane se na všecky 😀 V září pak na Saralindu a Aknyt 🙂

haaribo
15. čer 2009

Ahoj Len, Larry! Myslím, že se nemusíte bát, že bych vás snad předběhla...jsem z toho úplně v pr... už ať je to za námi a víme výsledky...

papus
15. čer 2009

Larri nerozčiluj se spermie byli schované na dnešek 😉

saralinda
autor
15. čer 2009

len, prosím, písni mi ten recept do IP.

Larri, tebe tak ypoprosím o kontakt na fyzioterapeutku. Jsem taky furt v kanclu a tak moje záda ais nic moc. A navíc mě láká to její bylinkářství. Bylinkám totiž dost věřím.

len
15. čer 2009

Já ho klidně napíšu sem, není to nic tajnýho 🙂
Předem upozorňuju, že stačí zajít do bylinkářství v Dlouhé a koupit si tam namíchaný čaj VZ, cca dvouměsíční kúra stojí asi 350,-

epíček 20g
šípek 20g
mateřídouška 10g
dobromysl 15g
květ hluchavky 7g
truskavec 15g
heřmánek 5g
čekanka 10g
jitrocel 7g

2x denně zalít lžíci čtvrtlitrem vařící vody, nechat 15 minut louhovat a pít hned - nalačno a potom ještě 30 minut nejíst 🙂

len
15. čer 2009

Pardon, to první vypadá jako řepíček, ale dlouhým bádáním jsem zjistila, že je to ŘEBŘÍČEK 😉

saralinda
autor
15. čer 2009

Len, super. moc díky. Nechám si ho namíchat.