CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

haaribo
20. čer 2009

Ahoj holky, tak se vám hlásím z Pece!!! Je tu moooc pěkně, na bobovce a kladce jsme dneska nechali 1700...bez občerstvení, ještě že už zítra jedeme domů, ale chceme to vzít přes ZOO ve Dvoře Králové, tak uvidíme...
Larri, moc mě mrzí, že vám to nevyšlo, tak příště. Taky mě už tyhle nervy čekají a fakt se netěším. No uvidíme, co nám řeknou v úterý...

papus
20. čer 2009

rendo a ty jsi po ET????

saralinda
autor
20. čer 2009

Larri, to je mi moc líto. ☹ Moc jsem ti to přála. Buď silná, holka naše.

saralinda
autor
20. čer 2009

Papus, sis ten ET teda užila 😒 Věřím, že to byla poslední bolest, kterou jsi měla a další bude až porod 🙂 Myslím na tebe. Pěkně si prďolky v bříšku hýčkej.

rendulina
21. čer 2009

papus: jj,jsem op ET(týden před tebou)11.6. 🙂

len
21. čer 2009

Ahoj, tak nakukuju, jak Larri, a bohužel žádné dobré zprávy ☹ Tolik jsem jí věřila... 😔 Tak co dál, hlavu vzhůru, bereš to postupně - minule sis vyzkoušela OPU, tentokrát ET, no a příště už to dotáhneš až ke //, nelze jinak 😉

Rendo, a co ty, kdy bude testík, vydržíš to do příštího víkendu? 🙂

papus
21. čer 2009

ahoj holky...

Šári děkuji ti a jak to zvládáš ty?? 😉

Rendo tak to jsme o týden super a jak to je dnes??mě kříž přestal včera dnes je to ok jen levou stranu cítím 😕

Leni a jak ty pokračuješ v píchání kdy jdeš na OPU??? 🙂

saralinda
autor
21. čer 2009

Larri, len to pěkně napsla. Přesně tak to bude - pokaždé o krok blíže, tedy příště až k vysněným //.

len
21. čer 2009

Papus, OPU zítra 🙂 Včera byl Pregnyl, je mi zle, hlava třeští, ale břicho docela splasklo, tak uvidíme, uvidíme...

saralinda
autor
21. čer 2009

Len, ty si tu stimulku teda užíváš ☹ Ale ber to tak - mě nikd ypři stimulce nic není a pak nejsou ani vajucha a tobě je doost zle, tak to budeš mít vajucha přímo ukázková 🙂 Přeji ti, ať to máš zítra v pohodě a hlásíš nám samé dobré zprávy a pak už v nich budeš jenom pokračovat.

len
21. čer 2009

Sar, děkuju moc 😵 Asi se ozvu až v úterý, protože z OPU jedeme na tu bráchovou promoci a pak slavnostní obědovečeře a pak už asi definitivně padnu 😉

saralinda
autor
21. čer 2009

To budeš mít tedy náročný de. Tak hodně sil.
Já se jsi učit. Ve čtvrtek dělám závěrečnou zkoušku jednoho kurzu co mi zaměstnavatel zaplatil. Má to odhadem tam 500 stran a jsem před půlkou ☹

len
21. čer 2009

Hm, taky bezva, tak držím palce! 🙂

papus
21. čer 2009

Len tak na zítra tfuj tfuj tfuj 😵

Šári a tobě na tu zkoušku taky držím pěstičky 😵

larri
21. čer 2009

Ahoj holky,nevim co to semnou je,ale ja jsem si ani moc nepobrecela.Porad jsem takova klidna,jako by mi bylo vsechno jedno.
Menzes mam takovou slabsi,ale je to asi utrosem.Zitra si zajdu jeste na krev a objednam se k Apoli.Domluvim se,kdy muzu prijit po prazdninach a domluvit se na dalsi stimulku.
Vcera jsem byla na prochazce v centru s kamaradkou co byla v poradu Naha jsi krasna.Byla tady u sestry,tak jsme aspon pokecaly.Ten porad ji dal hodne,manzel se chce rozvest. ☹ Ale jeji kamaradka se dala dohromady s producentem a uz se bude za nim stehovat do Prahy.Jedny to rozdelilo,druhe dalo dohromady.

Vcera mne milacek porad tiskl k sobe a pak rekl,abych nepremyslela nad tim,ze pokud neotehotnim,tak mne opusti.Bud se zadari nebo zustanem bez deti.At na to nemyslim,kdyz jeste sance jsou.Koukala jsem,zacal o tom mluvit sam.
Jenom jsem odpovedela,ze bez deti je zivot smutny,tak aspon jedno snad prijde.
Zmenila jsem plany,chtela jsem v OPave predelavat byt nekdy po zari,ale udelame to v srpnu.
No a zacnu chodit do posilovny k nam do prace,mam domluvenou trenerku,aspon na par hodin.At dam ty speky dolu.
A konecne se vrhnu na mojzisovou,budeme na to tri,tak bude veseleji.

Budu tady porad s vama,myslim na vas.Akorat se pripojuji zase k zarijovym.
Sari,prece bych te nenechala samotnou.My jsme si snad souzene.Kdyz ne ty,tak ja taky ne. 😉
Ale nezapomen na mne s tema lizatkama 😀 😀 😀

len
21. čer 2009

Larri, dobře děláš, najdi si teď pozitivní věci a věnuj se jim, to funguje 🙂 A září je za dveřma 😉 Já si vždycky říkám, že radši bezdětnej život se skvělým chlapem, když jsme na to dva, nežli děti a chlap aby byl blbec...

rendulina
21. čer 2009

len: tak ty jdeš již zítra na UPO? A ajk to vypadá na UZ-kolik je tam folíků??? 🙂 (Jinak máš ode mne IP)

rendulina
21. čer 2009

😀 tedy již se mi přehazují písmenka OPU 😀

rendulina
21. čer 2009

papus : dnes uplně až podezřele fajn-nic najednou zatím necítím (nebolí) 😖

len
21. čer 2009

Rendo, ve středu jich tam bylo celkem 12 různých velikostí, tak jsem sama zvědavá, kolik z nich vydolují vajíček, ale kdybych se dostala na těch 6 jako minule, tak bych byla moc spokojená 🙂 Já jsem vůbec ideální pacient, všecky výsledky výborný, na léčbu reaguju vzorně - ani málo ani moc - jenom ty výsledky tomu holt zatím neodpovídají 😀

rendulina
21. čer 2009

len: Tak to je super úrodička fatím,gratuluji 😉 To byla rychlovka čéče,než se člověk otočí,jdeš na OPU! 😀

Tak ať jich je tam dosti a kvalitních držáčků...tfuj,tfuj,tfuj 🙂

len
21. čer 2009

No, rychlovka, píchala jsem 10 dní 😉 Ale uteklo to 🙂
Díky za přání a doufám, že nám tu koncem týdne přijdeš ohlásit pozitivní zprávu 🙂

rendulina
21. čer 2009

Len: jo, a moc to na té promoci nepřeháněj! Pěkně v klídku,jasné? A pak šupky dupky do pelíšku 😵

len
21. čer 2009

No, na promoci si vydupu místo k sezení a slavnostní oběd si nenechám ujít po tom hladovění 😉 Ale neboj, budu se mírnit, jestli mi nebude dobře, hned mě chlap veze domů...

saralinda
autor
21. čer 2009

Larri, to je dobře, že to takto bereš a nevěšíš hlavu. Jsi statečná. Ale klidně mě "opusti" a otěhotni dříve než já. je to od tebe hezké, ale na mě nečekej 🙂

rendulina
21. čer 2009

No holka,mám z toho strach! 😒 Od čtvr.15.dne,bych mohla testovat ale nevím,zda to nenechat až na sob.17 den?Ať je to co nejprokazatelnější.Bojím se a tak se to snažím stále oddalovat ☹

Dnes fakt nic-břicho nebolí,bradavky nejsou citlivé-jako když se to nějakým zbůsobem ukončilo.Jestli mi rozumíš....?
Prostě žádná známka aktivity tam dole 😖

len
21. čer 2009

Rendo, já to taky oddalovala... Prakticky jsem testila až poslední den utr., takže ten 17. den od punkce a vůbec se mi do toho nechtělo, chápu, chápu... Takhle je člověk vlastně tak napůl těhotnej a nikdo mu to nevyvrátí, co? 😉 Ale jestli tě to uklidní, já měla ze začátku pocity jak na MS, citlivý prsa (to všecko Pregnyl) a jak z těla vyprchával, lepšilo se to, žádný zvracení, žádný divný pocity, dokonce špinění, já těm // ani nevěřila 😉 A embryo to vzdalo až o několik týdnů později, takže ten "rozjezd" jsem měla vzorovej, tak nezoufej a věř 😉

rendulina
21. čer 2009

larri: jsi silná osůbka a je dobře,že jsi v pohodě a plánuješ již nějakou činnost alespoň se tím nebudeš zabývat-čas uteče,přehoupnou se prázdniny,proběhne nějaká ta dovča(i když třeba pracovní na bytečku) a je tu další tvá stimulka.

Máš skvělou podporu v manželovi a to se sakra cení!!! 😉

rendulina
21. čer 2009

len: že by tak dlouho ten Pregnyl působil? Jako až 14 dní?Ty pocity na MS jsou(rep.byly)+sem tam ty bradavky ale nezvracela jsem ani jednou.To jsem myslela,že by event.mohlo přijít někdy později(když se zadaří..)?

larri
21. čer 2009

No,Rendo,ja prave mela s pritelem opacny problem.Na tohle ivf nechtel jit,takze doufam,ze se to v zari opakovat nebude.

Mne hlavne ve stredu prvni den v praci bolelo v krizi.Myslela jsem,ze je to tim,jak jsem doma porad lezela,tak v praci jsem na nohach.A ona se to hlasila mrcha. 😠 😠

Doufam,ze to v zari nevyjde na pateho v patek.Ale to by bylo brzy,jsem zvedava,kdy zacnou brat ke konzultaci.

Ted na barrandove bezi film a zenska zrovna breci,ze nemuze otehotnet. 😉

Ale co mne doopravdy se..? Zatim co ja cekala po ET,jak to dopadne,tak ve zpravach nasli tri mrtve deti a jedno v babyboxu.

A to dneska vecer zase na barrandove bezi,jak ma jeden chlap 18 deti.Nam staci ted uz jenom jedno. ☹