CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
30. čer 2009

Jéje, dneska je vlastně Šárky, takže všem Šárkám jen to NEJ a ať se splní všecka přání! 🙂
Není Papus taky Šárka?

aknyt
30. čer 2009

Len, přiznám se že nevím... jsem ostuda ☹

len
30. čer 2009

No tak to nám musí říct Papus sama - jestli je Aknyt ostuda nebo Len blbá 😀

aknyt
30. čer 2009

Len, asi spíš jsem ostuda... Papus mi to snad odpustí 😉

aknyt
30. čer 2009

Len, moc teď myslím na tvoje slova ohledně Utrogestanu... takové motání hlavy, jako mám teď (beru Utrouš v kombinaci s Estrofemem) jsem v životě neměla. Je mi od toho divně od žaludku, už týden se cítím jako před MS, špiním, prostě bomba 😉 Jsem zvědavá, jestli se ta mrška fakt zítra dostaví. Kdybychom nebyli tak dokonale antikoncepční pár, tak bych i věřila, že jsem těhotná 😀

len
30. čer 2009

Tak si říkej, že je to pořád lepší než ten Norethisteron 😉
Já docela cítím dělohu, dějou se tam divný věci, snad to neznamená nic špatnýho... Nejlíp je mi vleže, teď zkouším žehlit (vsedě). Tak ať ta oběť (želudek a hlava) má smysl - dokdy to musí MS oddálit?

aknyt
30. čer 2009

Len, do příští středy to musím brát a potom by měla dorazit cca za 3 dny. To by mělo být tak akorát.

len
30. čer 2009

Tak to budeš mít krušnej tejden...

aknyt
30. čer 2009

to jo... ale když jsem s tou motolicí dokázala vyhrát v pinčesu, tak zvládnu snad i táborovou kuchyni 😀

len
30. čer 2009

No vidíš, já bych nevyhrála ani v plné kondici 😀

aknyt
30. čer 2009

Však to u mne bylo prvně, loni jsem měla stříbro... takže jsem se musela pochlubit medajlí i mamince 😀

len
30. čer 2009

Hm, já jsem totální sportovní antitalent... I když - ještě na gymplu jsem byla třetí v triatlonu a loni jsem získala bronz ve střeleckým poháru VŘSR 😀

larri
1. črc 2009

Je je,ja taky tapomela poprat Sarinkam.

Papus je taky Sarka.A to jsem vcera na netu koukala,ze ma svatek Sarka a rikam si,ze zadnou neznam.

Ja jsem tak zvedava,jestli vsechny otehotnite a na prazdniny tady bude hooodne veselo.A my zbytek vas dozeneme v zari.

Holky,vy jste ale sportovci,ja se tesim az budu chodit cvicit a do te posilky,nebudu vubec stihat.Ja mam od vcerejska nafoukle bricho jak pri stimulce. ☹

rendulina
1. črc 2009

Dobré ranko Apolinky 😉 !
Také se opožděně připojuji ke gratulaci -všem Šárkám 😅 vše nej,nej,nej a ať se vám splní,co si přejete!!!

Jasmin : To víš,musí se ten konec roku + konec ZŠ řádně oslavit(je fajn,že jsi jí pustila),určitě na to bude mít pěkné vzpomínky... 🙂 Já když si vzpomenu na svůj... 😀 😀 😀

Jo jinak u vás možná nemáte ofiko cukrošku - ale točí tam snad tu nejlepší zmrzlinu,co znám!!!! Mňam 🙂
My tam jezdíme občas ke švagrové na kole a dala jsem si vždy dvojitou a rovnou do kelímku 😀 -to se psk vůbec nechce šlapat zpátky 😒

learrinko : prázdniny se přehoupnou coby dup a ty budeš pěkně odpočatá a připravená na další cyklus-a ten určo klapne!

papus : Ty bolesti na MS + křížové bolesti jsem také po ET měla - tak buď v poho,je to dobré znamení! 😉

papus
1. črc 2009

Rendo tak je to v p.........test negativní a vnoci jsem už špinila když si dávám utroš tak jsem červená 😢 😢 😢

rendulina
1. črc 2009

papus : to je mi líto ale nechtěla jsi testit až v sobotu?Pokud to je jen špinění,třeba není nic ztraceno...!Počkej (pokud se to nerozjede v MS) a pak to ještě zkus,ju? 😉

larri
1. črc 2009

Papus,jeste nemusi byt konec.Davej si porad ten utros,ja ho davala dokud to slo.

Ja mela pozitivni test az 16den,12 nebylo nic.

Jdu do prace,ale vecer nebo zitra rano si vas doctu.

aknyt
1. črc 2009

Papus, uvidíš, jak se to vyvine. Dokud není MS, tak to není ztracené!!!

Len, vidíš, jaký jsi talent - já nastřílela letos jen 23 bodů ze 70 možných 😀

Dnes se mi zatím nemotá hlava, ale špiním dál, tak uvidíme, co ta mrška ☹

papus
1. črc 2009

chtěla jsem testit až v sobotu,ale ta slabá krev mě zarazila a ta bolest.......myslí,že je to jasné.........až se rozjede zavolám doCaru a objednám se na konzultaci ☹

aknyt
1. črc 2009

Papus, počkej jestli opravdu MS dorazí... vždyť ti nic neuteče, kdyby to nedopadlo a zavolala jsi pak.

aknyt
1. črc 2009

Koukám, že neumím číst... ty nechceš volat hned...

jasmina309
1. črc 2009

Papus, v tyhle dny zašpinění znamená zavrtávání... Třeba to ještě nic neznamená! Tak vydrž 🙂

Rendulíno- i ty jedna! Takhle sportovat na zmrzku k nám 🙂 🙂 🙂 .
A jestli se můžu zeptat, ke komu že jezdíš?
Mohly bychom se domluvit a dát si někde kafe a pokecat 🙂 . Teda jestli souhlasíš?Ty jsi z Ltm?
Jo a dcerunka se nám vrátila spořádaně domů. Asi si to užila, ptž od rána je na icq ( v mobilu) 😀 😀 (mě jako patnáctce bylo vše zakazováno a tak se snažím v mezích nebýt taková, aby si taky něco užila) 😀

saralinda
autor
1. črc 2009

Holky, moc děkuji za přáníčko. A zároveň se přidávám (ostuda pozdě) k přáním ostatním Šárkám Apolenkám.
Papus je taky Šárka. Už jsem si říkala, že jsme v životě moc Šárek nepotkala a tady jsme hned 3 a všechny neplodné. Asi mi naši vybrali blbé jméno (a to se mi celý život líbilo).

aknyt
1. črc 2009

Len, je to jasné, jsem ostuda 😉

len
1. črc 2009

Papus, já koukám do svého grafu na minulé IVF a přesně u 12. dne po OPU tam mám namalovanou hvězdičku - špinění. Zavrtávání to asi nebylo, ale nejspíš to jeden prcek vzdal, ale ten druhej bojoval dál 😉

Aknyt, to teda jsi, hrozná ostuda 😀 😀 😀
Jinak s tím střílením, to je asi tak jediný, co mi jakž takž jde, v malorážce na 50 metrů často porazím vlastního muže 😀 (v silnější konkurenci je to pochopitelně slabší, ale aspoň nekončím na chvostu).

Sar, my taky uvažovali, že bychom holčičku pojmenovali Šárka, ale pokud je to spojeno s neplodností... 😀 ne, dělám si legraci, je to moc hezký jméno 🙂

jasmina309
1. črc 2009

Dodačně všechno nejlepší všem ŠÁRKÁM 🙂 🙂 🙂

atomix
1. črc 2009

Ahoj holky! Šárkám všechno nejlepší, at uz se ta smula na vas prestane lepit.
S tim spinenim to je strasne osidne. Ja jsem mela krasnou carku uz 10 DPO, stejne silnou jak referencni, zadne bolesti v podbrisku, jen bolest v prsou (proto jsem taky testovala, vubec jsem s otehotnenim nepocitala). A 43 DC jsem vecer lehce zaspinila a druhy den rano to vsechno odeslo. A pak reknete, co tomu naznacovalo... 😖

len
1. črc 2009

Atomix, já to měla stejný, všecko zcela OK, v 7+2 slabé zašpinění, okamžitě pohotovost, diagnostikováno MA a když jsem šla v 7+4 na revizi, málem jsem tam nedošla, protože jsem začala masivně krvácet 😒 A pak třeba Nitenka prokrvácela snad celej první trim a koukni na to, kde je... Takže - nic nezanedbávat, ale zase nepanikařit.

atomix
1. črc 2009

To jo, ale jsem z toho takova zmatena a uprimne receno i otravena (myslim zivotem a osudem). Doktor mi rikal, ze tak konci 50% vsech tehotenstvi! A jestli teda spravne pocitam, tak: sance prirozene otehotnet je 5%, z toho 85% je biochemickych - zbyva tedy 1,45% udrzenych tehotenstvi, z nichz ale 50% je neprospivajicich a odchazi. Vychazi mi to tedy na 0,75% sanci otehotneni 😎 A to samozrejme za predpokladu, ze je vse v poradku. Tak co? Budem optimistky?

len
1. črc 2009

No, šance je nějakých 15-20 % na cyklus (u zdravého páru) - a to už jsou čísla přefiltrovaná od biochemických těhotenství 😉 Z nich cca 20-30 % (záleží na fázi, kdy se těhotenství zachytí) končí MA nebo SA, takže sice nijak extra optimistická čísla, ale zase tak hrozné, jak píšeš, to není 😉