CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

atomix
1. črc 2009

Tak tos me uklidnila 😀 Ale na skutecnosti to nic nemeni, ze... A krom toho vime, jak funguji procenta 😠

len
1. črc 2009

No právě, před rokem mi Řežábek řekl, že zdravá ženská by za tu dobu, co my se snažíme, byla už 5x těhotná 😀 Tak teď už 7x 😀

atomix
1. črc 2009

Ach jo. Dneska mam nejaky splin. A holky tomu svymi zpravami taky nepridaly.

len
1. črc 2009

Ale jdi, hlavu vzhůru, bude líp 🙂 Já mám dneska naopak nějakou dobrou náladu, definitivně jsem se rozhodla, že jsem těhotná (týden po ET) 😀

atomix
1. črc 2009

Ale zase me uklidnuje, ze uz mame stanoveny postup, co dal. 😉 V nedeli jdem na UTZ, jestli neco nenarostlo, coz uz asi ne - dva mesice od stimulace, a v dalsim cyklu budem stimulovat injekcne. Rikal mi totiz, ze clostyl, kterym stimulujem, kazi sliznici a to muze byt duvod, proc se neuchytavalo.

len
1. črc 2009

Jo, to je pravda. Takže budeš píchat FSH? no to už je jako stimulace na IVF, akorát bez nutnosti odběru vajíček a podobných srandiček 😉

atomix
1. črc 2009

😀 Hezky si to uzivej, to, ze ti je dobre, je dobre znameni. Me bylo taky paradne, jak psala Larri, takovy klid jsem v sobe mela.

aknyt
1. črc 2009

Len, to je moc dobré rozhodnutí 🙂

To se budu těšit z tábora pak na novinky 😉

atomix
1. črc 2009

Asi jo, asi FSH. To nam zatim nerikal, ale myslim si, ze jo.

len
1. črc 2009

No pozor, já jsem neřekla, že je mi dobře, já jsem řekla, že jsem těhotná 😀

atomix
1. črc 2009

A jo. Ale tak jestli ti neni dobre, tak to je taky dobre znameni! 😀
A co Adela? Dela ti spolecnici?

len
1. črc 2009

Rozvaluje se na okně a sluní se 😉 Já se vždycky tak rozněžním, když na ni kouknu 😵
no nic, musím do Spořky, nechce se mi, ale nelze jinak...

atomix
1. črc 2009

Je fajn, ze ji mas, zvire cloveku fakt pomuze. Hodne stesti ve sporce!

rendulina
1. črc 2009

jasmina : no,ne až tak často ale pár krát jsme tam na ní byli.Jezdíme tam ke švagrové.Já jsem z Ltm,někdy kávu můžeme naplánovat -ale mám teď dost mizerné vycházky jen na 2h.ráno a odpo. 😖 Zkusím se na to ale zeptat MUDra(ale ten má teď 14 dní dovču)Tak budu muset vydržet...
Já stejně zatím do města moc necourám-snažím se být v klidu.Jdu jen když musím po doktorech,či něco odnést do práce.
Ale později by to šlo. 😉

len
1. črc 2009

Já jsem si myslela, jaký mám skvělý vycházky (13-20), ale teď jsem volala tátovi, jestli nechtějí jet o prodlouženým víkendu někam na výlet (jsem si naivně myslela, že chtějí nějak napravit ty zapomenutý narozky) a bylo mi řečeno, že ONI ano, ale nemůžou brát ohled na moje vycházky 😠

erushka
1. črc 2009

Ahojky všichni, sorry, že se mezi vás pletu, ale mám vzkazík pro rendulinu: myslím, že se známe od Apolináře, byly jsme spolu na odběru, jsem Erika a musím se ti pochlubit, že to zatím vypadá taky výborně, testíky pozitivní a v pátek jedu na UZ. Nevíš jak dopadly ostatní holky, myslím Monču a Hanku? Jinak veliká (ale zatím potichá) gratulace, ať to nezakřiknu 😉 . Měj se krasně a vy ostatní samozrejmě taky.

atomix
1. črc 2009

Leni, to me mrzi, jak to mas s rodicema. A ja jsem pritom myslela, ze spolu docela vychazite.

len
1. črc 2009

Atomix, já si to myslela taky 😀

Erushka, teda, vy jste ale byly plodná "směna" 😉

jasmina309
1. črc 2009

Len, ty vychajdy máš napsaný suprově, tak nevím co je dneska s těma rodičema 😎 . Třeba , můj otec(mamku už nemám, bohužel) nechtěl ani jednou za rok k nám přijet popřát mý dceři k 15tinám . Má to k nám 5 km a žije sám. Nakonec ho můj muž musel přivézt, u nás dal jen obídek a hned ho zas odvézt (na fotbal) 😎 😎 😎
Byla sem z toho taky smutná... Dcera je jeho nejmladší vnučka (celkem má vnoučata3)
Rendulíno- no tak to to se sejdem klidně později. Stejně sem na dovolený celou druhou půlku července! 😀 To nevadí. A s čím marodíš? Nák my uniklo. 😕

saralinda
autor
2. črc 2009

Dobré dopoledne, děvčata.
Nakukuji co papus. Jestli se mrška nakonec rozjela, nebo dala pokoj. Tuším, že denska chtěla testovat.

larri
2. črc 2009

holky,jak dlouho jste byly doma po revizi? Zatim nic nevim,ale kdyby nahodou. ☹

Ve 13.00 mam volat o vysledky,tak pak napisu co a jak.

Taky cekam na papus. 😉

saralinda
autor
2. črc 2009

Larri, bohužel (nebo spíš bohudík) neporadím. Budu na tebe myslet. Snad bude vše OK.

jasmina309
2. črc 2009

¨Larri neplaš. Ale doma po revizi sem byla 2 týdny. ☹

len
2. črc 2009

Larri, já byla týden, někdo bývá i dva... Týden je standard, pokud se cítíš dobře, ale pokud ne, dr. by ti to měl bez problémů na dva prodloužit... A nestraš, bude to dobrý! Teda dobrý, no, v rámci možností, přeji, ať to rychle klesá 😒

aknyt
2. črc 2009

Ahojky,
tak jsem se vrátila z maratonu po doktorech a jsem značně znechucená. Včera odpoledne mě začal bolet zub, v noci to přitvrdilo. Ráno jsem šla k obvoďákovi kvůli předoperačnímu, dostala jsem se na řadu dost pozdě, takže když jsem tam skončila, tak jsem zavolala k zubařce a zjistila od sestry, že je na dovče. Tak jsem se vypravila do Loun a věřila, že mě někdo na bolest vezme... a ono houby ☹ 5 lékařů mě odmítlo vzít, že buď nemají smlouvu s pojišťovnou, nebo berou akutní jen do osmi (nebo do desíti, to říkali ti předposlední, zajímalo by mne, co by řekli, kdybych k nim šla napřed, tudíž ještě před desátou), nebo že mají málo sterilních nástrojů... Pak taky skoro všichni budou mít údajně zítra dovču, takže by mě taky nevzali. Akorát jedni mi řekli, že mě zítra ráno vezmou. Je to fakt hnus, připadala jsem si jak somrák 😖 No a jestli mě zítra vezmou, tak budu muset odjet z tábora k zubaři, protože udělají jen pohotovost, ale nespraví to... Nevíte o nějakém šikovném kováři? Třeba by s ním byla lepší řeč než MUDrama.

Larri, počkej si na výsledek a neřeš zatím revizi. Všechny ti tu držíme palečky, takže nebude potřeba, uvidíš 🙂

len
2. črc 2009

Hm, Aknyt, to je teda něco 😖 Jdeme na západ (podobné zkušenosti znám se zubařema v Británii). A co takhle zajít na zubní pohotovost? U VFN je, tuším, někde na Karláku.

aknyt
2. črc 2009

Doma po revizi jsem byla něco přes týden, ve čtvrtek jsem ji měla, zbytek toho a celý příští týden jsem byla doma, v pondělí jsem šla do práce.

aknyt
2. črc 2009

Len, vrátila jsem se z Loun domů a do práce nejela, byla bych tam beztak na oběd a to je lepší nedráždit tak pozdním příchodem. V Chomutově je taky pohotovost, ale manželovi tam pěkně natrhli tvář, když tam byl... Zakoupila jsem Ibalgin a do zítra to vydržím

atomix
2. črc 2009

Dobre poledne! Teda aknyt s tema zubarema je to drsne. Nevim, li je pohotovost nejlepsi volba, slysela jsem, ze jsou tam dost rasi 😝

A jeste mam takovy dotaz. V jakem pripade se chodi na revizi? Ja jsem v podstate potratila dvakrat, ale ani jednou jsem nebyla. 😕 Jsem z toho jelen.

aknyt
2. črc 2009

Atomix, na revizi se většinou bere, když nedojde k spontánnímu potratu (nerozjede se potrat sám) a nebo pokud se zjistí, že při spontánním nedošlo úplně k vyčištění. Jinak se revizi taky říká kyretáž a tu jsi možná měla.