CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
4. črc 2009

Nadish, já bych tě možná opravila - nemocenskou vyplácel vždycky stát a taky stát kontroloval. Od letoška platí zaměstnavatelé prvních 14 dní, takže těch 14 dní můžou kromě sociálky přijít kontrolovat i zástupci zaměstnavatele...

Larri, myslím, že to údajně je tam proto, že tu laparku nedělali sami. Vzali tu zprávu na vědomí a pochopitelně laparku nechtěli opakovat, ale obecně berou výsledky odjinud s rezervou. Třeba spermiogram odjinud nevezmou na vědomí vůbec, jenomže to je jednoduchý výkon, ten se dá snadno zopakovat. Laparka ne, tak si tam aspoň udělají poznámku, že není od nich.

larri
4. črc 2009

Ale ja si poplacu a jsem porad v klidu.
Len,az to na mne prijde,tak ja ten papir na nemocenskou budu mit stejny jako ty.Nebo uz to bude beznadejne a budu v Bohnicich.

Je fakt, ze se mi zda vsechno nekonecne.Drahy si myslim moc tomu ivf neveri a kdyz to vypadalo,ze by se mohlo podarit,tak byl strasne stastny.Je to hlavne tim,ze on se s nikym o tom nebavi,zatim co ja to resim kde se da. 😉 .
Ja bych uz to taky chtela mit vyresene,tak ani nemuzu planovat,kdy pojedu domu.A to tam mam dost vyrizovani. ☹

Ten klid tady potrebujeme vsechny a vzdycky to jsou strasne nervy. 😠

Dneska mi jeste rikala znama,ze ma kamaradku,ktera ma maleho po ivf,problem mel manzel a ted je tehotna prirozene.A to se mezitim rozesli a on ji rekl,at jde na potrat.Na to,jak je blba,tak mu rekla,ze na potrat nejde,je to pro ni zazrak.Jsou od sebe,ale nakonec souhlasil.

len
4. črc 2009

No to měl ale smůlu, ve chvíli, kdy souhlasil s IVF, je to jako kdyby souhlasil s nechráněným stykem - z toho už nevycouvá a bude muset platit výživné...

larri
4. črc 2009

ne,ona ted otehotnela prirozene,tak s ni nemel spat. 😀 😀

tulipanekps
4. črc 2009

larri, to jsou životní situace, být to v nějakém nablblém filmu, tak kroutíš hlavou, co to ty američani zase vymysleli za zhovadilost, co?

len, s tou nemocenskou máš pravdu... ale nechtělo se mi to psát, lítám tady od jedné věci ke druhé, teď jdu péct štrůdl na slano, pověsím prádlo a máme takový malý dýchánek, tak pak vyrazím. papa zatím, možná juknu, ale kdyžtak zítra. páááááá

len
4. črc 2009

Aha, no tak to má smůlu na druhou 😀 Ale ona má kliku 😉

larri
4. črc 2009

Ja bych rekla,ze ma smulu ona.Je to takova Barbie,on si musel varit,protoze ona nestihala. 😀 ,tak utekl.

rendulina
5. črc 2009

Ahojky Apolinky 😉

Také se připojím k diskusi o nemocenské.Ptala jsem se setřičky u svého gynek.,zda to u nich již nejde napsat na neomezeně? A prý od toho nového roku již ne.Platí to pouze pro pacienty psychiatrie a onkologie... 😝 .
Ale poradila mi,že od pátku od odpoledne + celý víkend mohu být klíďo pryč.Mají prý s těmi 3 dny více papírování než normálně,tak že v pohodě.Dále pokud se někde zdržím déle a to v hodinách,kdy mají odpolední ordinaci,mohu říci,že jsem byla u nich a ona mi napíše,že mi měřila třeba tlak.U týdenní nepřítomnosti by to chtělo,poradit se s gynek.on by k tomu něco napsal.

larri : jsem ráda,že to nakonec u vás byl Hapy End 😉 🙂 a doufám,že vydrží i nadále!Ty chlapi,to je plémě! 😀 Než jim to kolikrát docvakne...jsou sobečtí ale když se náhodou stane ten zázrak a v hlavě jim rozum konečně najede opět na tu zprávnou kolej a jsou to opět oni,tak si oddychnem a jde se dál...Holt se jim to musí řádně vysvětlit a podat.Oni sice hormony neberou ale i tak v tom mají pěkný hokej.
Pamatuji si,jak jsem kroutila hlavou,když se mě mamža zeptal na tu samou věci vždy u následujícíh IVF(a to jsem mu to kolkrát již vysvětlovala) 😒 😉

len : tak se již depkoidní nálada dostavila... 🙂 Neboj,bude to dobré!Přízanky jsou OK a ty prsa mě poslední dobou také nepolela.
Já teď trpím - chytla jsem od mamky pěknou rýmu a mám knedlík v krku + nateklé mandle 😠 😝 Ono to opravdu nemůže být ke všem těm peripetiím v pohodě?!
Tak si do nosu stříkám možskou sůl a cucám Mullerovy šalvějové kapsle a kloktám slanou vodu-blee( i když jsem na netu četla,že by se bylinky moc v těhu neměli(ale když to lékárnice manžovi dala...tak snad to neva?)
Ale zatím to nějak nezabírá 🙄 😠 😝

Neporadíte mi někdo,co bych mohla ještě užívat? 😉

papus
5. črc 2009

ahoj Apolenky 🙂

Rendo ty pastilky bych necucala i Řežábek mi říkal,že v těhu se bylinky nesmí ☹ přemýšlím co by jsi na ten krk,ale asi nejlepší bude kloktat slanou vodu protože ty pastilky na bolest v krku se nedoporučují 😒 a kloktadlo Stopangin nevím co má za složení 😒

rendulina
5. črc 2009

papus,díky 😉
Teď jsem si to vyhledala na netu,přímo jaké bylinky z těch,co uvadějí na těch kapslích a je to fakt špatné...Nechápu,jak to může ta lékárnice prodat! 😠
Vycucala jsem jich 6 z 12.Tak snad se nic nestane...

rendulina
5. črc 2009

A co třeba HOLLS bombóny(mám ty černé a modré)Na nich nic nepíší ale mají zase hodně E-ček 😖 Asi mi fakt nezbyde nic jiného,než jen ta sůl s vodou... 😝

papus
5. črc 2009

Rendo zůstaň u té soli 😉 a dej si mokrý kapesník,igelit a ručník na krk a dělej to celý den a k tomu kloktej 😉 ať ti to pomůže 😵

len
5. črc 2009

Rendo, s bylinkama v těhu - jak které a jak v jakém množství... Některé naopak prospívají - např. bylinkové směsi pro těhule, ale opět - s ničím nepřehánět... Na bolest v krku by měl pomoct i klasický čaj (třeba roibos s medem) nebo horké mléko s medem, zavázat krk, moc nemluvit a vyhnout se velkým změnám teplot...

A jinak si nedělej iluze, že bys do sebe z těch pastilek dostala do sebe z bylin nějaké závratné množství 😉 Už se na ně vykašli, ale z těch, co jsi vycucala, si nic nedělej 😉

larri
5. črc 2009

HOLKY,tak to vidim,ze dneska opet navstivim pohotovost 😠 Neboli mne moc bricho,ale zada.Jako kdyz mam dostat MS,AKORAT,ZE SEM TAM SPINIM.
Dneska mam den blbec,porad mi je do breku a to nemam duvod.

Rendo,ja bych taky nic nebrala,krome te soli.

rendulina
5. črc 2009

Díky doktorky Apolinky 🙂 😉

Dám na vaše rady a prosolím se jak slaneček-a to by bylo aby mě to nepřešlo... 😉

len
5. črc 2009

Larri, jestli není něco OK, pohotovostí nic nezkazíš, ale už mezi dveřma jim nahlaš, že jsi sledovaná pro podezření na mimoděložní! Držím palce 🙂

Loučím se a jedu k rodičům 🙂

tulipanekps
5. črc 2009

čus, tak jen nakukuju, přijeli jsme od našich, byli jsme na obědě a já tady mám jak po výbuchu, tak zase papa a zjevím se. 😉

papus
5. črc 2009

Rendo tak jak ti je????solíš???

tulipanekps
5. črc 2009

ahoj holky, chci se zeptat, nepíchala jste si nějterá sama pregnyl do nohy????? mám ho dneska píchat ve 20:30 a uvažuju, poté, co jsem si píchala sama celou stimulku, že bych si to bodla...

dik za odpověď 😉

rendulina
5. črc 2009

papus : solím,solím 😝

tulip : já jsem si tentokrát píchala celou stimulku sama(Fostimon i v 21h.Pregnyl)a ten do stehna 😉 OK

tulipanekps
5. črc 2009

rendu, asi se budu ptát hloupě, píchala sis to v sedě nebo ve stoje? blbá otázka, co? 😉 snad to dám, nechce se mi nikam jezdit...

larri
5. črc 2009

holky koukate nekdo na tenis na nove? Ty anglicanky nejsou vubec hezke,myslim tim v hledisti.

Aknyt si myslim pichala do stehna,ale nevim to jiste.

tulipanekps
5. črc 2009

larri, koukám, ale tak nějak odbíhám. po tenise půjdeme na prochajdu 😉

rendulina
5. črc 2009

tulip : není to vůbec blbá otázka 😉 ,normoš jsem si sedla na sedačku a chytla stehno(udělala kožní řasu)měla jsem pokrčenou nohu - píchla

tulipanekps
5. črc 2009

ok, pak hodím hlášku, jestli jsem nakonec nenastartovala kobyly pod kapotou a nemastila na pohotovost 😀 😀 ale zkusím to, v nejhorším se podpořím panákem 😀

rendulina
5. črc 2009

Neboj tulip,to zvládneš! 😉 Také jsem si říkala,že pokud to zkazím,bude celá stimulka na nic.Ale jde to o proti Fostimonu suprově,fakt! 🙂 Držím pěsti !!!

rendulina
5. črc 2009

tulip : tak jak? Píchla jsi?Nebo jsi to vzdala? 🙂

len
5. črc 2009

Ještě není devět 😀

tulipanekps
5. črc 2009

holky, jsem dobrá!!!!!!!!!!!!!!! píchla jsem si to!!!!!!!!!!!!! do stehna, ne do břicha, čekala jsem to horší, je vidět, že jsem už otrlá!!!

tulipanekps
5. črc 2009

nene, 20:30