CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
5. črc 2009

Fakt Tuli? No to teda jsi dobrá! 😉 Mým vrcholem je jedna injekce Puregon pera do špeku 😀
Jinak jsem si to záměrně nechala píchat až k 21:30, protože jsem stejně při OPU šla na řadu jako poslední 😉

len
5. črc 2009

20:30 to máš píchat, jo? Já měla pokaždý 21:00, +- 30 minut. A poprvý jsem se na OPU dostala 10:30 ráno a podruhý 9:30, takže pokaždý akorát těch 36-37 hodin po... a už jsem trnula, že mi to popraská 😀

tulipanekps
5. črc 2009

holky, jdu se odměnit sklenkou vína a pak ještě juknu, zatím papa........

len
5. črc 2009

Odměň se, máš za co 😉 A v úterý budu moc držet palce 🙂 Jakou očekáváš úrodu?

larri
5. črc 2009

tuli,napsala jsi mi do IP cislo na mobil,tak si ho ulozim a zkusim ti v utery napsat.Kdyz mi nebudes odepisovat,tak to znamena,ze jeste spinkas,ju?

na pohotovost jsem nesla,ale v krizi mne boli strasne,jinak mi je lip.Lezela jsem cely den,jeste,ze ten tenis byl tak dlouhy a zajimavy.
zitra jdu do prace na 9.00,tak tady nebudu rano koukat,takze si uzijte svatek a kdo ma nemocenskou,tak at odpociva taky.

len
5. črc 2009

Larri, my asi pojedeme na výlet... V práci se zkus šetřit, kdyby ti nebylo dobře... však víš 😉

tulipanekps
5. črc 2009

tak jsem zpět doma, vinárna už zavírá, tak mám smolíka...

len, teď jsem koukala do papírů, první ivf jsem měla pregnyl ve 20:30, na řadu jsem šla druhá a druhý pregnyl taky ve 20:30 a taky jsem šla druhá.

jak jsem se ve středu ptala, kolik nás tam mají, tak zatím jsme byly 2. tak uvidíme.

tulipanekps
5. črc 2009

len, nevím, jaká bude úroda, ve středu tam viděla na každém vaječníku po 4 folikulech, cca 11-13 mm, takže by jich třeba mohlo dorůst i těch 8, nechci si dělat naděje, při druhém ivf bylo na kontrole okolo 10 folíků cca 10 mm, tak mě Vokroj objednal na další kontrolu za 3 dny a tam myslím, že Řežábek viděl jen 4, co rostly... začínám chytat nerva...

hlavně jsem v těch folících měla málo vajíček z 11 bylo 5 a z 5 podruhé 2. tak nechci dělat prognózy. z nervů žeru jako prase a jsem na sebe naštvaná. budu muset od zítřka zase najet na nějakou šetrnější stravu, aby byla vyváženější a měla jen cca 5000 kJ, ne tabulka milky mezi jídlem a tak...

tulipanekps
5. črc 2009

larri, ok 😉

len
5. črc 2009

Nooo, když tak na to myslím, Řežábek mi tam zcela přesně napsal "večer Pregnyl." Na můj dotaz, zda večer znamená v devět, řekl "no, tak nějak" 😀 Jsem si prostě odpočetla 36 hodin od plánovanýho odběru 😉

tulipanekps
5. črc 2009

tak jestli nás bude málo, tak by mi to zase vycházelo na půl devátou ráno a to by tak nějak odpovídalo...

a co ty len, jak se cítíš, co nervíky a nervozita?

len
5. črc 2009

No, cítím se... Nafoukla se mi prsa, vydržela to čtyři dny a pak zase splaskla, takže nervuju kvůli takový kravině, no 😀 Musím se maximálně zaměstnat, ať to do toho pátku vydržím 😉

tulipanekps
5. črc 2009

tak to já na prsou nepozorovala nikdy nic, ani mrchu, takže to mám o nervy míň 😉

snad tě číča zaměstná. škoda, že s ní nemůžeš na prochajdu, to by ti pomohlo, myslím 😉

rendulina
5. črc 2009

jasně tulip,jsme již otrlé holky-máme to v malíku! 😉
Jinak do břicha se Pregnyl nepíchá(jen do stehna a do zadečku)=sval...

tulipanekps
5. črc 2009

rendu, já se ptala na jiné diskusi a tam to jedné holce navrhli, že to může bodnout do břicha. Já se statečně zabodla do stehna. Mám ho pořádně macatý, takže na nedostatek materiálu jsem si nemohla stěžovat 😀

len
5. črc 2009

Tuli, já právě měla při minulém IVF prsa parádně nafouklá, splaskla asi týden před potratem... Tak nervím, no 😀 Ale každý těhotenství je jiný, že jo? 😀 Taky jsem minule 12. den po OPU špinila a včera nic, tak nevím, jestli se z toho radovat nebo brečet 😀 Ne, to už samozřejmě přeháním, musíme zítra někam vypadnout, nesmím být sama se sebou moc dlouho 😉

tulipanekps
5. črc 2009

a kde máš manžu, len? aby tě rozptýlil 😉

tulipanekps
5. črc 2009

len, já se zase při prvním ivf 7. den po et cítila hezky a těhotně. a když jsem 8. den vyrazila do lékárny pro testy, tak ten pocit byl pryč... tak mi řekni, jestli si teď ty testy mám kupovat...

len
5. črc 2009

Tuli, čučí na Vraždy v Midsomeru, jenomže já je viděla už dvakrát... On teda taky, ale nepamatuje si to, tak kouká potřetí 😀

Hele, víš co? 😉 Já jsem si řekla, že depky jsou přeci skvělej těhupříznak, no ne? 😀

tulipanekps
5. črc 2009

tak to jsem těhu už snad 5 let 😀 😀 😀 😀 😀 aha, tak proto jsem přibrala skoro 30 kilo a vypadala jako hroch 😀 😀 😀 😀

tulipanekps
5. črc 2009

koukala jsi na finále wimbledonu? ty jo, já miluju tenis, hokej, formule a motorky... taky atletiku a krasobruslení, to jsem na bedně přilepená, jinak čučím víc na netu..

tulipanekps
5. črc 2009

akorát se morduju s jedním překladem, tak místo práce šmíruju na koníkovi 😎 😎 😎

len
5. črc 2009

Nekoukala, váleli jsme se u našich na zahradě 😉

tulipanekps
5. črc 2009

byla to bomba, miluju napínavý zápasy, jen jsme chtěli jít na prochajdu a díky tak dlouhému a napínavému zápasu jsme vyrazili až v půl osmé.

len
5. črc 2009

Hm, já se pořád snažím být na osmou doma... Ach jo, tenhle týden bude klíčový, buď najdu // nebo mě teprve čeká pořádnej stres 😝 Tak jsem blbá a klepu se už teď 🙄

tulipanekps
5. črc 2009

ani nevíš, jak tě chápu... ale na pracáku není špatně... tím se utěšuj, ne že bych ti to přála, právě naopak!!!!! a nemáš prudu s vycházkama 😝 😝 😝 😝 😝

len
5. črc 2009

Jo, to bych brala asi jako hlavní výhodu... Jenomže na pracáku se člověku nechce moc léčit neplodnost... Chlap odmítá diskutovat na téma "co kdyby to neklaplo," ale jediný, co jsem z něj vytáhla, že rok bychom teda rozhodně nečekali...

tulipanekps
5. črc 2009

?? jak to myslíš? mě to celkem vyhovuje, nemusím nikomu nic vysvětlovat, prostě na ÚP jdu 1x za měsíc, někdy 2x a mezitím si řeším svoje... třeba teď zrovna ivf... myslíš, že """"teoretické"""" další ivf by bylo dřív... ale nebude, neboj 😉

len
5. črc 2009

Děkuji za těch mnoho uvozovek 😀 Mně jde i o to, že když odejdu na mateřskou teď z rizikovky, budu pobírat půl roku mateřskou přes 20 litrů a budu mít možnost si volit dýlku rodičáku. Kdybych náááhodou 😀 šla na mateřskou z pracáku, tak bych dostala automaticky čtyřletej rodičák a mateřská by byla báječnýho 7,5 litru 😝 Prostě chci mít nějaký zázemí 😉

tulipanekps
5. črc 2009

hmmm, takhle jsem přemýšlela 5 let, pořád jsem něco dělala tak, že vlastně to musím udělat nějak, protože budu těhu. S platem, který jsem měla v milulé práci bych si taky mohla pískat. Ale já byla v práci na nervy... vše je teď jinat, radši budu vědět, že jsem v klidu a holt nebudou tintili... a můžu se zeptat, proč jsi přišla o práci? jestli se ti o tom nechce mluvit, nemluv..