CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

larri
8. črc 2009

No hura,aspon jedna Apolenka se drzi.Ale Len,jeste to muze dobre dopadnout.A ja verim,ze jo.Nebudes hledat praci,ale nakupovat vybavicku. 😉

papus
8. črc 2009

ahoj Larri jak je? 😉

tulipanekps
8. črc 2009

ahoj holky, zatím jsem to nevstřebala... ale je to pěkný, že máme teď nějaký embryjka...

uvidíme, zatím se nechci přehnaně radovat...

tulipanekps
8. črc 2009

jdu se položit do polohy ležmo, což je logiš od slova poloha, že jo 😀 😀 😀 břicho mě dost bolí, tak ať to povolí.

papa a držte se, apolenky... 😉

larri
8. črc 2009

Papus,nic moc,mam dost velkou depku.Dneska mne nasrala provozni,ze jsem objednala hodne zmrzlin. 😠
Ja v noci nespim,premyslim a ona mi zavola takovou kravinu a jeste k tomu prida,abych zacala u prace premyslet.Mela spatnou naladu,servala i moje provozniho co je u nas na smene.Ona je z druhe smeny a to jsme byly kamaradky,ale opravdu byly.
Vubec se mi do prace nechce,zacina mne zase bolet v krizi a pali zaha.Jeste,ze mam ted dva dny volno.Ja bych si sla snad i do te nemocnice dobrovolne lehnout.Chtela by jsem uz vedet na cem jsem a co mne ceka.Chci jet domu,tady mne vsechno zacina desne sr..

A kde je pondeli....

papus
8. črc 2009

Larri to mě mrzí,že se cítíš tak špatně a pořád nevíš na čem jsi......... ☹ jdeš v pondělí k Apo???

larri
8. črc 2009

Jo,jo v pondeli jdu k Apoli.Kdy jdes ty na konzultaci?

papus
8. črc 2009

já jdu v úterý

len
8. črc 2009

Holky, moc vám děkuju ☹ Krvácím zatím slabounce, ale prostě 16.DPO test bez jedinýho stínu, když minule byly 17.DPO dvě parádní tlustice... naděje nulová. Zítra ho zopakuju, zavolám do CARu a pak na psychokliniku, jak to bude s ukončením neschopenky... I když teda popravdě mám teď depky stokrát větší, než když jsem tam k nim poprvé vlezla 😀

Jinak mám ohromnou radost za Rendu, říkala jsem si, že to bude super, když bude mít nad 1500 😉

A Larri - se* na ně 😝 Já už asi budu mít k práci navždy takovej postoj, že za to, že jsi pro ně ochotná duši vypustit a obětovat své zdraví, ti nikdy nikdo vděčnej nebude... Takže mysli v prvé řadě na sebe 😉

jasmina309
8. črc 2009

Pěknej večer Apolwenky
Rendul- supáéééér!!! No vidíš...Držím palce do utz 🙂
Tuli- bezva,hezky se ti vede... 🙂
Len- prosím tě, ty jedna zkušená Apolenko 🙂 . Snaž se tomu nepodávat! Bude líp. Ještě nemáš nic ztraceno!

Jinak všem pěknej večer 🙂

len
8. črc 2009

Jasmi, na to jsem moc velkej realista 😉 Proto jsem chtěla testit tak pozdě, aby už bylo jasno a nemusela jsem si nic namlouvat 😝

rendulina
8. črc 2009

děvčátka všem vám stašně moc děkuji 😵

Leni posílám ti (i když malinko oslabeno virozou) energii na dálku!!!Holka já vím jak to cítíš(realista)jako já... 😒
Mooooc na tebe myšlím a pořád si kladu otázku,proč i tak bezproblémovému páru se to prostě nezadaří...Je to ksakru nespravedlé!!! 🙄 😠 😔
Zajímalo by mě,jaký ten nahoře s námi má úmysly,když nás tolikrát zkouší??? 😨
Přitiskni se mezi manžu a Adélku a od ní se nabij jejím klidem...závidím ti,že ji máš 😵Kuličku jednu chlupatou...

tulip : gratuluji k embrýskum 🙂 ať se drží zuby nehty 😵 Možná se tam potkáme-i když já budu za rohem u UZ na 11.45h.

len
8. črc 2009

Rendo, moc a moc děkuju 😔
Neumíš jsi představit, jak jsem šťastná z tvého dnešního výsledku 😵 Já jsem žabař, mám za sebou vlastně jen dvě IVF a dva transfery, z toho se to jednou chytlo, takže taková průměrná statistika... Na pátý pokus už bych asi cedila krev skrz zuby...

Mám jenom dotaz pro ty, kterým to někdy neklaplo - za jak dlouho si vás pozvali do CARu na konzultaci a jak to při ní probíhalo? Čekalo se, až skončí MS, nebo to bylo jedno? Prohlíželi vás ultrazvukem?

rendulina
8. črc 2009

Díky Leni já jsem také,zatím jen v uvozovkách šťastá za tu hodnotu,i když jak říkám,stále je před námi tolik nástrah a tak jsem stále v takové zvláštní nejistotě a strachu.

Mě když se nepovedl již tolikrát ET,tak si mě pozvali kdy byl volný termín a nikdy mě neprohlíželi.Jen řekli předběžně kdy bych mohla zažádat o další cyklus a objednat se cca zase za 1/2 roku. ☹ Toť vše.Ale až budeš s nimi mluvit po telefonu,můžeš se jich zeptat,zda bude Uz atd.-za to nic nedáš... 😉

len
8. črc 2009

Hm, já toho potřebuju pořešit daleko víc... Ideálně mluvit přímo s Řežábkem, co pro nás znamenají ti triploidi, jestli má význam zkoušet to stimulované IUI, co mám vlastně v takovéhle situaci vůbec dělat... Já už prostě na přirozené snažení nevěřím 😒

rendulina
8. črc 2009

Jasně,určitě bude lepší mluvit rovnou s Řežábkem a dostat z něj pořádnou kloudnou informaci o vašem budoucím konání.A Leni,ti triploidi byli i minule?Kdy se ti podařilo otěhotnět-nebo až nyní?
Když by vám nabídli dárce-vy by jste do toho nešli?Vím,je to už jen z 1/2 vaše(tvé)ale přece... 😉

len
8. črc 2009

Rendo, minule jich byla 1/3 (2 z 6), tentokrát 3/4 (6 z 8). V běžné populaci je to prý 1 %. Víš co, s dárcem (v našem případě dárkyní) - kromě nekonečných čekacích lhůt já mám pořád naději, že ze mě pár kloudných vlastních vajec dostanou a taky je ještě šance, že pomůže ICSI...

rendulina
8. črc 2009

To já mám ten samý problém s vajíčky.Mám jich prý jako žena o cca 5 let starší(menší zásobu).Ale o diploidech nám nikdo zatím neřekl.Jen že buď byla prázdá či nekvalitní... 😖
je to děs.Alespoň že ten spermiogram máte OK 😉

len
8. črc 2009

Jo, spermio vzorné a budeme zkoušet ICSI, jak magoři 😀
S triploidama tu asi nikdo problém nemá, protože sama embryoložka se tvářila, že když už výjimečně nějakého vidí, je to třeba jeden z deseti...

verosa
8. črc 2009

Len neves hlavu, i 21 dni po oplodneni muze byt HCG okolo 18 a to testy jeste vetsinou nepoznaj. A my jsme dnes teprve 16 den. Treba je to jen poplach. Moje kamaradka mela slabou mrchu i pres to ze byla tehu.

tuli tak at se u tebe zitra hezky zabydlej

renduli tobe moc preju jen a jen pohodove a bezstarostne tehu.

Ja dnes taky cely den travila v prujmovych krecich na zachode a navic me vecer neskutecne vytocil manza, takze jsem musela jet nakupovat abych se uklidnila.

len
8. črc 2009

Jo, koukám, že tu 18 mám na vlastních stránkách, no to by mě zajímalo, kde jsem to vyštrachala 😀 Možná je to hodnota u holek, které ovulovaly o mnoho později, protože jsem si jistá, že kdyby mi 21.DPO nabrali krev a našli 18, tak mě stopro odepíšou 😉 Prostě u IVF se do týdne od OPU zahnízdí a pak má fůru času produkovat hCG a každý 2-3 dny to zdvojnásobovat 🙂

verosa
8. črc 2009

Ta tabulka je napriklad tady:
http://www.zbynekmlcoch.cz/info/anatomie_jak_fu...

Treba je to nejakej lenoch v tech vedrech co byli se neni cemu divit 😉

len
8. črc 2009

Ale jo, já tu tabulku znám, existuje na x místech na netu a sama jsem ji kopírovala na merenibt.xf.cz... Jenomže si myslím, že se to nevztahuje k IVF, ale obecně k ženám, které měly třeba posunutou ovulaci... Protože kdybychom počítali zpětně, tak pokud je 21.DPO hCG 18, tak těch 16.DPo se tak nějak začíná zahnizďovat, což je totální blbost. Takže jasně, každému to stoupá jinak, ale nějak to stoupat musí... A já bohužel vím, jak mi umí // na testu 17.DPO vypadat, mám je v albu 😔

verosa
8. črc 2009

Ja zase mam depky z toho ze vetsina holek pri zahnizdovani ma bolesti a spini. A ja vubec nic.
Jen me k tomu dnes zacalo bolet v krku 😖

len
8. črc 2009

Neboj, já minule neměla vůbec nic... Špinění až 12.DPO, to už bylo dávno zahnízděný (asi odcházelo to druhý). Popravdě jsem se cítila teď při neúspěchu úplně stejně jako minule při úspěchu... Jo a Rendu taky bolí v krku a koukej, kde teď je 😉

verosa
8. črc 2009

Tak pokud je boleni v krku priznakem tehu tak muj manzel je tehotnej 4x do roka. 😀
Rikam si ze budu testovat az v sobotu.

Jak je to u Apoli pres prazdniny?

len
9. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Přes prázdniny fungují v omezeném provozu...

len
9. črc 2009

Brnkla jsem do CARu, sestra byla zlatá a objednala mě k Ř. hned na příští středu 😵

spes2009
9. črc 2009

Len, nevím co napsat. Moc jsem věřila, že to u tebe opět vyjde, že když to vyšlo/nevyšlo jednou, tak podruhé to nebude problém. Drž se a věř, že to jednou vyjde a holt si musíme počkat 😒 Mrzí mě to, protože vím, že čekáš už hodně dlouhou, ale zase nejsme nějak staré, abychom si ještě chvilku nepočkaly. Pamatuju si, jak jsem s tebou v mých snažilkovských začátcích řešila svoji BT a ty už jsi byla "paní zkušená" a rozdávala jsi tady rady 😉 A je to už přes 2 roky...
Jinak je fajn, že tě objednali takhle rychle a ještě k Ř., já jsem byla po mém neúspěchu odpálkovaná, ať přijdu až po 2. MS a já nene, já chci teď a stejně mě k Jaroš. objednala až za 14 dní a pak bylo pozdě řešit vyvolávačku 😖 Pořád mě to mrzí a na další konz. jdu zítra, tak uvidím, kdy mi dá další termín KETu.

len
9. črc 2009

Spes, mě to taky moc překvapilo (byla tam Vacková), čekala jsem, že bude problém, omezený provoz a že už si teda sakra vymýšlím, když chci přímo k Ř.... Vysvětlila jsem jí, že potřebuju probrat svou situaci z více stran a prokonzultovat naše další možnosti, takže ona, navzdory tomu, že mi koukala do karty, kde byly přesné instrukce od Jirsové (stimulovaná IUI v srpnu) řekla - není problém, pan asistent tu příští týden bude, a nabídla mi hned tři možné termíny... Fakt byla zlatá 😵

Jinak mám tu statistiku takovou, že ze čtyřech transferovaných embryí se chytilo jedno, no, to je takovej slušnej průměr...