CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

verosa
9. črc 2009

No to ja dokud nevysadim leky tak MS neprijde. ANi nevim jestli je to spatne nebo dobre. 😠

len
9. črc 2009

No, to taky nevím 😒 Na druhou stranu já věděla, že mi Utrogestan MS vždycky spolehlivě oddálí, takže teď to byl fakt šok 😝 Vím, že tebe to potkat nemůže, ale nevím, asi je to tak opravdu lepší...

verosa
9. črc 2009

Takze mi nezbejva nez vydrzet do soboty a pak se bud radovat a nebo bejt zas nas.....
U nas je ten problem ze na dalsi darkyni pokud nevyjde ket budu cekat 2-3 roky coz uz je na hranici kdy mi doktori povoli tehu vzhledem k te me diagnoze. 😒

larri
9. črc 2009

Vero,ted to vyjde.Jinak verim,ze ten nahore je nespravedlivy a tam kde deti nechteji se dari. 😠

len
9. črc 2009

Ach jo... ale fakt neházej flintu do žita, ještě máš před sebou sobotní test a KET a... to je zaděláno na tři děti 😉

verosa
9. črc 2009

Ja bych se prozatim spokojila klidne i s jednim 😀

No musim jit neco delat, ale sobota uz bude brzo tak se uvidi. Dekuju za podporu.

kralka
9. črc 2009

Moc všem děkuju za radu. Teď si vás jdu pěkně dočíst.

haaribo
9. črc 2009

Ahoj holky, tak už se konečně rozbíhá moje první IUI, jde 17.7 na UZ...

len
9. črc 2009

Haaribo, tak budeme držet palce 😉 Máš to se stimulací nebo bez?

haaribo
9. črc 2009

Mám na 5 dnů Clostyl, tak jsem zvědavá, jak ho budu snášet...

jasmina309
9. črc 2009

Ahojte Apolenky!
Haribo, super, super 🙂
Len, s tebou si osud taky pěkně hraje ☹ . Ale jsi mladá, máš víc času a i možností! Ještě nemáš definitvní konec, tak držím pěsti!
Znám holku, která // neměla ani v 21DPO a hcg měla ukázkový!
Tulip, tak jak?
Rendulíno- na utz držím palce! 🙂

U mě nastává čas těšení se a nervíků zároven, před naší vysněnou dovolenou 🙂 (za 10 dní). To je ten sen, co jsem si celej život myslela, že se mi nesplní! 🙂 Větší sen mám samozřejmě sourozence pro svou dceru (15). 🙂
Kdyby to tak vyšlo a spokojenost by pokračovala v září při IUI a IVF nás zbývajících umělinek, byla by to paráda! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

haaribo
9. črc 2009

Ahoj Jasmin, děkuju a ty si pořádně užij dovolenou, je vidět jak moc se na ni těšíš a potřebuješ si odpočinout... 😉

len
9. črc 2009

Jasmi, ale krvácela do toho zároveň ohromný kusy sliznice? 😉 Někomu to do moči holt hůř přechází, já bohužel vím, že já // mít umím, nádherný.

Kam se pojedete dovolenkovat? 🙂

jasmina309
9. črc 2009

Holky, taky děkuju!
Len- sice ti nic nechci nsmlouvat,ale ty máš k těm kusům (pardon) i klasickou ms?

Jinak na dovolenou letíme do Egypta. Já, dcera a skorošvagrová (23let).Můj Jirka rád rybaří a tím, že je TIRÁK, tak cestování moc rád nemá a vedro už vůbec né. A můj brácha se k němiu přidá. Vyjedou si s karavanem na týden na ryby 😀
Takže u nás platí- holky k moři,
kluci k Ohři 😀 😀 😀

tulipanekps
9. črc 2009

ahoj, tak jsem doma. potkala jsem rendulinu, teda ona mě 😉

máme 2 pumprdlíky v peřince, 1 už v mrazáku a 1 ještě v mističce.

jdu hodit relax a na koníka se přihlásim asi až za 2 týdny. momentálně budu větrat hlavu. papa

haaribo
9. črc 2009

Tulipanku, tak držím pěsti!

len
9. črc 2009

Jasmi, samozřejmě, vydatnou MS intenzity prvého dne, fůra krve a příšerný křeče, zcela nezaměnitelné 😉
Tak to budete mít opravdu dovču svých snů 😵

Tuli, paráda, moc gratuluji! 🙂 Nevíš, jak dopadla Renda?

spes2009
9. črc 2009

Jasmi, babská jízda 😉 , krásně si to užijte 😵

Tuli, super, tak ať nám za 2 týdny hlásíš jen a jen pozitivní zprávy. Opatruj se a hýčkej ty mrňousky v peřince 🙂

Haribo, velká gratulace k rozbíhající IUI, já to možná zvládnu taky teď v červnu. Podle mojí ovu bych mohla jít taky okolo toho 17.7. na UTZ. Uvidím zítra po konzultaci. Kdy ti začal cyklus?

Jsem taky napnutá jak kšandy, co Ren 🙂

haaribo
9. črc 2009

Ahoj Spes, jsem 2DC, takže ode dneška zobu Clostil....

jasmina309
9. črc 2009

Tulip- tak tak, jen relaxuj a hezky rozmazluj prdelky! Věřím, že se jim u tebe bude líbit! 🙂 GRATULUJU a to nejen k těm v bříšku! I k těm ostatním! Super!
Tak až se vrátím z dovči, tak to ty budeš testit. Tak sem hned přilítnu 🙂

Len, tak to tě už chápu, asi už nemá cenu si nic namlouvat...Tak snad v tom září! Ale opravdu bych tě raději viděla v září už s pupíkem 🙂 OSUD

A co Rendulína????

Jinak díky za přání k dovče 🙂 , zlatíčka od Apolináře

spes2009
9. črc 2009

Haaribo, já jsem dneska 3.DC, tak to jsme skoro nastejno 😉 Já nic nezobám, měla jsem jít původně 17.7. na KET, ale zpozdila se mi MS, tak se chci zítra na konzultaci dohodnout alespoň na IUI, jestli by nám udělali v tomto cyklu... Proč zobeš ten Clostil? Promiň, nepamatuji si, jestli máš nějaký problém 😔

len
9. črc 2009

Mě by zajímalo, kdybychom nakonec šli do toho stimulovaného IUI, jestli by na nás vytasili Clostil nebo FSH 😒 Fakt jsem zvědavá na tu konzultaci s Ř, protože ten mi vždycky tvrdil, že mám vajíček dost a není třeba je nějak popohánět. Tak mi třeba poví, že triploidi byli náhoda a v běžným cyklu je určitě nemám, tak ať si nevymýšlím a zkoušíme to zase sami 😀

spes2009
9. črc 2009

Len, že by to byla náhoda 2x za sebou při IVF? No uvidíš, co ti řekne. Ale pokud jste s manželem oba dva zdraví a i ty triploidi by byli jen náhoda při IVF, tak proč nejsi už dávno těhotná ?😖

Takže jsi mi odpověděla i na moji otázku k Haaribo. Tím Clostilem se tedy popohánějí, když nejsou, nebo rostou pomalu či málo, jo? Chápu to dobře. No já jsem taky strašně netrpělivá a jestli mi zítra řekne, že tento cyklus IUI nene, že jsem přišla pozdě a nemůžu nic zobat, tak budu zklamaná. Já tam prostě tento měsíc chci nějaký zákrok, když ne KET, tak alespoň IUI. Tak tam budu zuzat 😀

len
9. črc 2009

No, mám na to podobnej názor 😖

len
9. črc 2009

Jinak jo, Clostilem se jich nastimuluje víc nebo se dávám lidem, kterým nerostou vůbec 😉 Jinak k IUI bez stimulace ti stačí přijít na ultrazvuk se správně velkým folikulem, víc nepotřebuješ, pak vyfásneš Pregnyl, druhý den se dostaví chlap, pak zase ty a je to 😀

spes2009
9. črc 2009

Len a to se nedostavíme v jeden den, jakože ráno odběr, pak to nechají v roztoku chvíli v laborce a pak to zavedou, vše v jeden den? Tak to bylo v tom sex. ústavu 😕

No já doufám, že to zkusíme i bez té stimulace. Ikdyž je to u nás malá šance, ale je tam, tak proč to nezkusit, že. Ona nám Jaroš. před IVF nabízela, že můžeme nejdříve zkoušet IUI a pak až IVF, jenže my jsme se doma dohodli, že nebudeme déle na nic čekat a IUI u Apoli přeskočíme. Tak třeba to byla chyba a měli jsme to zkusit. V každém případě, když mají ty prázdniny, tak se mi nechce čekat až do září a nic pro to nepodnikat...

spes2009
9. črc 2009

Já se tam zítra tak těším. Teda já se tam vždycky moc těším. Dává mi to naději a pozitivismus a pak mi ani nevadí, že sedím na té chodbě a všichni okolo chodí a čučí, kam jdu. To mi bylo ze začátku nepříjemné...

len
9. črc 2009

Ale jo, přesně tak 😉 Akorát ty musíš nejdřív na utz, aby viděli, jak folikul roste a odhadli, kdy tak píchnout Pregnyl... A v den IUI tam ráno přijde chlap a tak dvě hoďky po něm ty 😉

spes2009
9. črc 2009

Aha, já se lekla, že to je třeba další den, že projezdíme celý týden do Prahy 😅

len
9. črc 2009

No, jsou to dva dny - jeden ultrazvuk a druhý samotné IUI (nemusí být nutně za sebou). Pregnyl můžeš píchnout, kde chceš, tam se to nečasuje na hodiny přesně jako u IVF.