CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

larri
15. črc 2009

papus,uz nevim,jak si sednout.Kdyz lezim je to jeste horsi.Jizvicky zacinaji bolet,ale uz aby to bylo aspon tyden za mnou.
Holky,mi to porad nedochazi,ze je konec.Jenom citim takovou ulevu,ze nemusim myslet na to,abych neprijela do nemocnice pozde.

Myslite,ze je normalni pokud zase slabe krvacim a jdou ze mne tkove kousky? Nerada bych se tam vracela.Dneska jsem volala gyn.a mam prijit na kontrolu az za 14 dni,ale kdykoliv se mi bude zdat,ze neni neco v poradku,mam prijet.
Ani nejdu vytahovat stehy,pry je mam znicit pri sprchovani,co? 😕

papus
15. črc 2009

Larri já měla po laparce taky lehké špinění a to jsem tam byla od čtvrtku do neděle tebe poslali dom rychle....nejdřív mi říkali,že by to špinění mělo být přesně jako v šestinedělí,ale já to měla asi 5dní a pak byl klid tak se neboj je to normální to se ještě čistíš.....

larri
15. črc 2009

Papus,ja taky byla na prvni laparce od ctvrtku do pondeli.Ale ja zacala hned chodit,protoze to chtely sestry na JIPce.Prvni,ze musim a pak jak jsem sikovna,ze chodim jako bych na laparce ani nebyla.Mela jsem zatnute zuby.
Ale doktor byl super,nevim,jak se jmenoval,ale pripadal mi jako by mne znal.
Rekla jsem dve kratke vety a uz se ptal,jestli jsem z Moravy. 😉 Rano taky se na mne usmival a kdyz jsem uz jela na pokoj,tak mne pohladil.
Vim,ze to jsou blbosti,ale v tuhle chvili strasne pomuzou.Vim,ze se jmenoval David,ale dal nevim.

len
15. črc 2009

Larri, tak mě napadlo... nemáš třeba nějakou kavárnu kousek od svého bydliště, kam by ti nedělalo problém jenom zaskočit a třeba půl hoďky posedět? Zajely bychom se Saralindou za tebou, kdybys teda měla náladu 🙂

larri
15. črc 2009

kavarnu ne,ale muzeme k nam do prace.Oni nevi,ze nemam vychazky a sestricka je semnou domluvena,ze muzu jit ven a kdyby neco,tak mam zavolat.
Mame aspon velkou terasu kam si sednout.Sara by to mela blizko domu a to tady jeste nebyla.A ty to budes mit necelych 15 min.na metro A,C.

nIKDO JINY UZ NECHCE JIT?

len
15. črc 2009

Larri, tak pokud by to bylo možný, bylo by to fajn 🙂 Sar může odejít z práce po čtvrté, tak nevím, jak dlouho by jí to k vám trvalo, ale já se můžu přizpůsobit všem a všemu 🙂

larri
15. črc 2009

Ja nevim,kde SARA DELA.Teda odkud by jste vyjely.

len
15. črc 2009

Ona by vyjížděla z Roztyl a já z Palmovky. Můžeš mi do IP napsat adresu, popř. zastávku MHD, kde vystoupím? 🙂

larri
15. črc 2009

Nepojedete teda spolu?

Je to ulice Zabehlicka a zastavka Pod vinici.
Bud se dostanes na metro C a vystoupis na Pankraci,bus 188 smer Zelivskeho.
Nebo se dostanes A na Strasnickou a zase bus 188 smer Kavci hory.

Kdyby jela Sara metre,tak jste si mohly dat sraz na Pankraci,ale nevim,jak je zvykla jezdit.Jezdi tam busy,ale to nevim presne jak.

Sara,kdyz jede domu vystoupi u KAUFU,ale vy by jste vystoupily o tri zastavky dal,pokud pojedete z Pankrace.

len
15. črc 2009

Bezva, já si to nějak naplánuju, se Sar se domluvíme a dám co nejdřív vědět. Ona to tam zná?
Jé, já mám radost, že uvidím i tebe 😵

larri
15. črc 2009

Sara je ostuda,bydli tri zastavky ode mne a vubec to tady nezna.ALE ONA RIKALA,ZE CHODI POZDE DOMU A VIKENDY TRAVI U rodicu,takze nema kdy.

A nikdo se uz neprida? Aknyt je jeste na tabore,ze jo?

len
15. črc 2009

Aknyt je na táboře. Psala jsem Sar IP, pokud by to klaplo, tak bychom dorazily tak 16:20-16:40, bylo by to pro tebe OK? Odcházela bych tak nejpozději v 18:45, abych stihla vycházky...

larri
15. črc 2009

MI je to jedno,budu doma,ale vydrzim stejne jenom chvili.
Ja bydlim od te zastavky asi 50m,kdyby jste se sesly na Pankraci,tak mne jenom prozvonite a ja vas pockam.Napis mi jenom kdyby to vyslo,v kolik si davate sraz.Jsem trochu pomalejsi,jak se neumim ohybat poradne,tak abych nevybehla v teplakach.
Teplaky mam skoro pod prsama,at mne nestahuje guma na ty jizvicky.Takze bych vypadala dokonale.
Zatim pa a pokud to vyjde,budu rada.

len
15. črc 2009

Jasně, i kdyby ti to vyšlo na pět minut, moc rády tě uvidíme 🙂
já uvažuju, že Sar vyzvednu na Roztylech a jely bychom spolu odtamtud... Každopádně počítej orientačně s tím časem a až se sejdeme, písnu SMS 🙂
A tepláky přežijeme, pokud se v nich cítíš nelíp, tak kašli na parádu, ty teď máš jediný úkol - zotavit se 😉

rendulina
15. črc 2009

Ahojte Apolinky! Já zítra cestuji na UZ k MUDr Jarošové na 11.45h. 🙂

Jinak vám přeji pěkný mini srazík 😵

larri : to víš,kašli na tepláky-nač honit módu,když se potřebuješ cítit pohodlně.Max.nějaké volné šatičky(dle počáska) 😉

saralinda
autor
15. črc 2009

Holky super. Těším se na vás. Larri, potkáme se s Len na Roztylech něco po16h a pak dorazíme k tobě. Len, z Roztyl to bude k Larri jednoduché.

Rendo, pěkně si UTZ užij.

len
15. črc 2009

Sar, tak já nebudu nic vymýšlet a z Roztyl mě k Larri odnaviguješ ty 🙂

rendulina
15. črc 2009

sar : no spíš mám předem obavy,s jakou jobovkou na mě zase vyrukujou... 😕 Tak že natěšená nejsem...

saralinda
autor
15. črc 2009

Len, OK.
Rendo, všechno bude OK,neměj obavy. Zítra tu budu vyhlížet dobré zprávičky z UTZ. 😉

len
15. črc 2009

Sar, tak mi pak dobré zprávičky přetlumočíš, protože já možná zmizím dřív, než se Renda objeví 😉

rendulina
15. črc 2009

No holky,to já než zase dokodrcám lokotkou domů,to bude podvečír... 😵 ne,jedeme s manžou,tak možná malinko cournem Prahou 😉
Ale určo dám vědět. 🙂

rendulina
15. črc 2009

len : teď jsem se kochala milunem/Plivníkem-Adélkou je úúúúžasnááá a ten popis vašeho žití u ní doma 😀
No super!!! Je vidět že se s ní manžel již pěkně zžil a zkamarádil,viď? 😉

len
15. črc 2009

Rendo, nojo, jsou to kámoši největší 😉 Pokud se mu teda nemontuje do počítače, neshazuje reprobedny a nevypojuje monitor ze zásuvky 😀

saralinda
autor
16. črc 2009

vyhlížím, jak dopadla renda....zatím je asi brzy, co? Asi ještě courá po Praze nebo je někde na cestě k netu 🙂

rendulina
16. črc 2009

Ahoj Apolinky ☹

Tak opět nic moc...Na UZ byl sice větší gestační váček ale srdíčko,které by prý mělo být již vidět tak po dlouhém hledání vidět nebylo 😉
MUDr Jarošová mě objednala na další kontrolu raději opět za týden a když tam srdeční akce nebude-je pravděpodobné,že se jedná o zamlklé těhu 😢
To bude zase týden...strachu,beznaděje,čekání...Už se z toho opravdu zblázním-tak jsem si cestou z Apoli bobulila...trochu jsme courli(alespoň mě to trochu rozptýlilo ale myšlenky byly stále u rozhovoru s doktorkou.Stále sliším ten závěr.. ☹
A to jsme tam jeli s mažou spolu ☹ myslela jsem,jak budeme šťastní,až uvidíme srdíčko...Holt nesmým moc myslet dopředu,asi se to nevyplácí...a mě není štěstí dáno.Již od začátku se to se mnou vleče a setřást to nejde...
Mé spoluležící již mají všechny vidět srdíčka a vše v pohodě.Jen já opět po zadu. 😢

papus
16. črc 2009

Rendo nebuď smutná je to hrozné pořád čekat co a jak ☹ drž se kočko

rendulina
16. črc 2009

papus : už mně asi dochází síly.Je toho v poslední době již na mně hodně.
Když jsem zjistila těhu tak po pár dnech mi oznámili,že mi umřela babička(byla již na to špatně se srdíčkem a dlouho ležela v nemocnici)tak že to prý byl život za život a její vysvobození...jedna pecka.
A do toho se naši rozvádějí a není to zrovna po dohodě...dále nebudu pitvat-fakt nervy=druhá pecka.
A dále k tomu všechny ty peripetie s UZ...
Již jsem zase na dně - štěstí a osud mi nepřeje se radovat a být konečně šťastná.A to jsme si to jako že tolik nepřipouštěli.Ale stejně.
Když je člověk každý týden pod dohledem doktorů a slyší samé nejistoty a žádné pozitivum-nelze na to nemyslet ☹ 😢

len
16. črc 2009

Rendo, to mě mrzí... Ale odpovídá to i tomu, že už minule bylo těhu o týden "zpožděné" - ne? Nevzdávej to, jestli embryjko poporostlo a doktorka to nezabalila, tak tam určo šance ještě je 🙂

Jinak jsem byla se Saralindou a Larri, jsme to ale parta neplodnejch "zoufalkyň" 😀 Ale pokecaly jsme pěkně, jsem ráda, že jsem holky viděla 🙂

haaribo
16. črc 2009

Ahoj holky, tak jsem zase po čase tady. Rendo, je mi líto, že máš takové trápení a nedaří se ti...taky mám takové období za sebou a tiše doufám, že se to už nebude opakovat. Držím ti pěsti!!!

Jinak bych se vás zkušených chtěla zeptat, zda se něco doplácí na IUI... Zítra jdu na ten UZ, tak uvidíme, jestli něco uvidíme...

rendulina
16. črc 2009

len : ptala jsem se jí,zda má být vidět srdíčko i v mém případě(když jsem o týden po zadu?)A ona,že by prostě být mělo vidět... 😖 Tak si vyber...

A ty jsi byla v kolikátém přesně tt?Měla jsi nějaké vyloženě divné příznaky?Víš,zdy to jde nějak poznat?