CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

jasmina309
5. srp 2009

Tak já jdu jen juknout a co nevidím 😎 PAPUS 😀 😀 😀 no to je přesně ono co tu chceme slyšet všechny....no super super a jen tak dál!!!! Držím palečky!!!! 🙂 🙂 🙂

Jinak holky, my si s přítou děláme romantickej víkend! Zamluvili sme si ubytování v penzionu v Lednici u Brna a spojíme to s návštěvou sklípku! A samo že i zámku Lednice 🙂
Takže holky dávám tip, těm z vás co to potřebují!Jde o změnu a tu my přeci potřebujem, než se pustíme dál na cestě za miminkem 🙂

saralinda
autor
5. srp 2009

Jasmina, to ti schvaluji. Já měla dovču minulý týden od čtvrtka do neděle. Z toho byl páteční a sobotní večer stráven ochutnávkou ve sklípku (bylo to opravdu náročné 😀 ) a i během sobotní túry po značených trasách jsme natrefili na 3 ochutnávkové stánky (normálně jdeme po polňačce a uprostřed vinic najednou stánek s víny 😀 ) Naprosto úžasné pročištění hlavy (tím nemyslím nějaké opíjení), pohodička, krásně jsme se protáhli a viděli moc krásných míst. My byli v Šatově - u národního parku Podyjí. Taky můžu vřele doporučit.

len
5. srp 2009

Holky, Podyjí i Lednicko jsme zažili loni v září, vím, o čem mluvíte 😉 😀

Měla bych takovou prosbu - hlavně teda asi pro pražské. Sháním krabičky od léků (jakýchkoli, prázdné), které by na sobě měy nápis v brailově písmu (takové ty vyražené tečky). Pokud byste měly nějaké takové doma, zajedu pro ně kamkoliv 😉 Není to žádná soutěž, chlap to potřebuje pro výzkumné účely 😉 Díky moc 🙂

saralinda
autor
6. srp 2009

Dobré ráno, děvčata.
Len, kouknu doma. Asi něco budu mít (i když něco rovnou vyhazuji).
Nenaplánujeme nějaký ten srazík, abyhcom tam, mimo jiné 😀 , Len předaly krabičky od léků? Příští týden (10.-14.8.) mám dovču a jsem tedy mimo Prahu, ale co týden na to? Jak se to hodí Vám? Pište, pište, pište.

papus
6. srp 2009

Ahoj Šári 😉

saralinda
autor
6. srp 2009

Papus, já se toho tvého testíku nemůžu vynadívat. To je tak super novinka.

papus
6. srp 2009

já tomu taky nevěřím.........hlavně Pepa se chová divně,když jsme mu to včera řekla jen řekl už jsi to někomu říkala????tak to neříkej ještě se uvidí pak si dal 4panáky večer byl s klukama v pokojíčku čučeli na film a já byla v obýváku sama do ložnice došel po půlnoci jen řekl dobrou noc bez pusy,přitulení ☹ tak nevím jestli se tak chce chovat nechám ho teď být ať si to srovná a uvidím................

saralinda
autor
6. srp 2009

Papus, byl to pro něj asi taky trochu šok. Už jste si to přeci jen naplánovali trochu jinak. (znám sebe, jak mě rozhodí, když musím přeplánovat, co jsem si už naplánovala 🙂 ). A to že se ptal, jestli už jsi to někomu řekla? Třeba má svoji zkušenost nebo ví od známých, že někdy se může přihodit zamlklé těhu, tak to asi nechce zatím moc říkat. Prostě se jen potichu těší. Děláš to nejlepší, co můžeš - nechat ho být, ať si to srovná a bude dobře.

papus
6. srp 2009

no to se uvidí........prostě nemá peníze navíc spostu dluhů s bejvalkou tak se mu to nehodí..........

saralinda
autor
6. srp 2009

Holky, tak jsem si otevřela zprávy na netu a hned mi to hlo žlučí. Lidovci navrhují vyšší daně lidem bez dětí. Co to je za kravinu? Copak za to můžeme, že nemáme děti? Takže budeme platit vyšší daně a ještě nám přestanou přispívat na IVF? Tak na co ty daně platím?
Popravdě, myslím, že to neprojde, ale i tak mě to štve, že to vůbec někoho napadne. Vždyť v dnešní době je tolik lidí, které musí dát dost peněz (a hlavně nervů), aby ty děti vůbec měli. Jsou ti naši politici ale hňupi. 😠

papus
6. srp 2009

Šári nerozčiluj se jsou to hovada 😠

saralinda
autor
6. srp 2009

Já vím. Mě ale fascinuje, že to vůbec někoho napdane. No, asi jsou všichni naši lidovci plodní 😒

rendulina
6. srp 2009

Krásné ranko !
Sar : je to hnus,že toto mohou vůbec vypustit z huby.Jednou chtějí aby se zvýšila porodnost a na druhou stranu vymyslí tohle ?! 😠 😝
Chtělo by vyjít asi do ulic holky,co vy na to??? 😀

saralinda
autor
6. srp 2009

Oni tím možná chtějí zvýšit porodnost, ale nějako zapomněli na ty páry, keré mají problém otěhotnět a mít miminko.

aknyt
6. srp 2009

Holky, to by měla být odměna za to, že bezdětní neodebírají ze státního rodičovský příspěvek a není potřeba platit jejich dětem školní docházku... 😉

saralinda
autor
6. srp 2009

Holky, my bychom měly jít do politiky....i když - jsme na ni příliš chytré a čestné.

aknyt
6. srp 2009

Sar, já teda ten článek nenašla...

saralinda
autor
6. srp 2009

Aknyt, je to zde: http://domaci.ihned.cz/c1-37988030-lidovci-chte... a je to v dnešních Hospodářkách.

len
6. srp 2009

Nojo, no, lidovci mají samý takový pochybný nápady 😉

Jinak pro sraz "ob týden" jsem všema deseti 🙂 I když krabičky bych uvítala co nejdříve 😀

aknyt
6. srp 2009

Len, teď nějak nechápu...

len
6. srp 2009

Co, ty lidovce, sraz nebo krabičky? 😀

aknyt
6. srp 2009

krabičky

len
6. srp 2009

Aha 🙂
Jsem tu včera večer psala, že sháním prázdné krabičky od léků, co mají na sobě nápis v brailově písmu 🙂

aknyt
6. srp 2009

tak já se ti zkusím doma podívat, něco bych mít měla. Tedy, pokud jsem to, jako normálně, nevyhodila.

len
6. srp 2009

Děkuji 😵

aknyt
6. srp 2009

A na co je potřebuješ? Zatím jsem teda našla dvě. Jde o počet a nebo různé druhy?

len
6. srp 2009

O různé druhy (ale třeba stejný lék ve dvou sílách jsou dva druhy). Chlap to potřebuje do práce, tvořej tam na to nějakej program 😉

aknyt
6. srp 2009

Něco takového mě napadlo... zaúkolovala jsem kolegyně, tak uvidíme, co doma mají 😀 Tedy já se taky doma podívám 😉

len
6. srp 2009

Bezva, bezva, děkuji! 😵 Bych si pro to zajela k hydrologickýmu ústavu 😉

rendulina
6. srp 2009

To je děs,ten článek... 😠 Zase na tom budou nejlépe naši romští spoluobčané - co jim už může chybět....?!
Je to hrůza ta naše vláda... 😒
Proč a kdy se již konečně začnou zaobírat podporou neplodných párů?Věřím,že na to také někdy dojde ale bude to tak až za 20 let.
A to nám buď budou vylétat naše robátka z hnízda(pokud se v nejbližším cca 1 roce zadaří) nebo si budeme sami v období přechodu bezdětné užívat života 😒 ☹
To jsou vyhlídky... 😠