CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

j.aja
13. srp 2009

aknyt - jak dlouho se snažíte?

aknyt
13. srp 2009

Zkusím to najít, jaký je rozdíl mezi ampulkou 50 a 900 😉

kralka
13. srp 2009

Díky za info. Sand to nebude mít o moc horší. On má běžně 62 mil/ml. Spíš jsem se bála kvality.
Aknyt je pravda, že snad tu jednu místnost s křeslem by mohli vymalovat hned a pak by alespoň tenhle zákrok mohli dělat dřív než na začátku záři.
Gratuluji Papus a držím palce ať i doma je všechno tak jak má být a můžeš se pořádně těšit na mimíska.

aknyt
13. srp 2009

takže průměrný doplatek za Puregon 50, je 240 Kč/ampulka; za Puregon 900 3310,-Kč/ampulka. Takže když to koupíš po malých, tak dáš o 1000 Kč víc, než ve velké. Navíc v té velké je o 100 jednotek víc (pro jistotu to dávají plnější). Tak zkus příště vzít Puregon pen a ampule do toho. 🙂

aknyt
13. srp 2009

Jajo, mám to v albíčku... ale stručně, snažíme se přes 6 let ☹

aknyt
13. srp 2009

Jajo, a vy?

j.aja
13. srp 2009

no my taky tak nějak...

rendulina
13. srp 2009

Ahojda Apolinky,
jdu vás pozdravit!

papus: gratuluji k UZ a že jde hlavně vše jak má-to je hlavní!!! 😵

Mě dává Murphy zabrat,rošťačí,škrábe,kouše ale na píseček chodí vzorně 🙂 Spí kde se mu zachce a také s námi v posteli.Všechny kytky jsem musela ze zemně přemístit někam do výšin,kam za nedlouho také určo najde cestičku...Jediná,kterou nemám kam dát je Juka,na které se houpe jak Tarzan 😀

aknyt : přeji ti ať zdárně pochodíš u Ř.s tím novým ceníkem!Také by ho mohli někam na ty jejich www str.zveřejnit...

aknyt
13. srp 2009

Rendo, ahoj... oni ho moc nezveřejňují ani v CARu, pokud na něm netrváš, tak ti pouze sdělí, co kolik stojí. Já se nenechala odbýt a ceník jsem chtěla, tak mi ho nakonec dali. Ale moc se jim nechtělo.

rendulina
13. srp 2009

No to věřím,že se jim nechtělo.
Mě to nikdy nenapadlo si o něj říct ale dost mě zaráželo,že jim to alespoň někde nevysí nebo k tomu nemají pacienti přístup?! 🙄
Ale jak se říká:líná huba,holé neštěstí 😵 Jsi dobrá,že jsi se nenechala odbýt... 😉

spes2009
13. srp 2009

Kralko, tu kvalitu si už moc nepamatuji. Já z toho byla tak v šoku, že jsem nic jiného nevstřebala 😅 Ale snad to bude dobrý a dopadne to krásně a rozšíříš zdejší řadu těhulí 😉

Ahoj Rendo 🙂 , to je dobře, že tě Murphy takhle zaměstnává. Jinak, vybrali jste krásné jméno 🙂 . Je fajn mít někoho či něco, co ti pomůže odreagovat se. Já to znám od naší Phoebe, ta mi tak dává zabrat, že večer padám do postele a jsem mrtvá. Pořád chce nějakou akci, nejlépe kousání nohou a rukou. Až jsem musela to hraní s ní omezit, protože mám ruce i nohy samý kousanec a modřinu, že to vypadá, že mě doma manžel mlátí 😅 . Bohužel si chce prostě hrát a jizvy a modřiny na mých rukách ji nějak nevadí 😀 . Moc se těším, až vyroste a bude z ní velký, chytrý, poslušný pes a ne to třeštidlo, co máme teď doma.

spes2009
13. srp 2009

Jo a s tím ceníkem jsem si také říkala, že by ho mohly pacientkám dát, když se jich to bude týkat. Mne třeba čeká ten KET a kdybych nechodila sem, tak si i myslím, že je to zadarmo. Jen nás Jaroš. upozorňovala, že si musíme zaplatit ICSI těch cca 5 tis. Ani neřekla přesně kolik 😝 Ale nevím, jestli ostatní centra mají ceníky zveřejněné. Já nějak nikde nepátrala, ani jsem nevěděla, že je Apoli nejlevnější, prostě jsem nás tam objednala a je to. Četla jsem tenkrát od Len, že je tam spokojená a věděla jsem, kde to je, tak co. A ono doufám, že stejně jako někde v Pronatalu nebo Podolí mně pomůžou i u Apoli a já budu moci alespoň jednou říct, že jsem těhu a vychutnat si celé těhotenství a radovat se z děťátka...

rendulina
13. srp 2009

spes : přesně - kousání a škrábání je na jeho denním programu též.Ale číča se tak vycvičit nedá.
Když jsem měla psa,také jsem chtěla,aby již vyrostl ale když se tak stalo,vzpomínala jsem,jaký byl roztomilý jako ještě štěňátko.Tak že si Murphyho užívám dokud není ještě dospělák.Je to prča!!!
Hned tu to s ním ožilo.

aknyt
13. srp 2009

Spes, některá centra mají ceník na netu, jiná ho dávají hned při registraci. U nás podepisujeme v žádosti o IVF, že jsme se seznámili s ceníkem. Tak při 3. IVF jsem se naštvala a nenechala se odbýt.

spes2009
13. srp 2009

Rendo, když já se taak těším, až bude velká. Moc se s ní těším na tůry a dlouhé procházky a výlety a tak. Teď toho ještě moc neujde, ale je to plemeno, které v pohodě zvládne 100 km za den. Hlavně kdyby neměla ty jehličky a taky si občas kousla do někoho jiného 😀

Aknyt, vidíš, já ani nevím, že jsem to tam podepsala. Jsi šikovná, že jsi se nenechala odbýt a teď to může sloužit nám všem 😉 Ale myslím si, že dát ten ceník při registraci je logické, aby každý věděl, kolik a na co má šetřit atd.

aknyt
13. srp 2009

Spes, tak jsem si o nový napsala, jsem mooooc zvědavá, jestli mi přijde ceník a nebo vyhýbavá odpověď a nebo nic.

spes2009
13. srp 2009

Aknyt, tak to jsem zvědavá 😕 Já bych ho také ráda viděla, protože minimálně se mě týká platba za KET 😔

spes2009
13. srp 2009

Já jsem se teď rozhořčila nad jedním tématem. Normálně moc jiná temáta nečtu a nepřispívám, ale tohle je fakt maso pro mne. Jeden borec si založil téma, jak se vrátit k manželce a chce po nás tady radu. Odešel od ní a od dcery k jiné ženě kvůli tomu, že manželka přibrala a nebyla pro něj aktraktivní. Pak poznal, že ta jiná aktraktivní také není ono, manželka mezi tím ze stresu zhubla a chce se vrátit k ní. Ale jakým stylem on to píše 🙄 To je fakt, pardon, na přesd...u 😠 A to já doopravdy nemluvím sprostě 😅

aknyt
13. srp 2009

Hm, to je jistě nějakej milej kocourek 🙄 Být jeho ženou, tak ho zpátky nechci.

spes2009
13. srp 2009

Přesně tak, brrrrr a ruce od něj pryč 🙄

haaribo
14. srp 2009

Ahoj Apolenky!!! Teď čtu vaši včerejší diskuzi ohledně poplatků za výkony...to jako nedostanu žádný ceník??? Ani na vlastní žádost???

aknyt
14. srp 2009

Haaribo, ahoj 🙂
Když budeš dost asertivní, tak ho na vlastní žádost dostaneš, ale sami ti ho rozhodně nedají a budou se tě snažit přesvědčit tím, že ti to řeknou. Tak to bylo u mne, až jsem řekla Jarošové, že ho prostě chci, když už to podepisuju. A pak mi ho dali.

haaribo
14. srp 2009

Ahoj Tynko! 😎 No mě to nedalo a poslala jsem Řež. mail....že ho prostě potřebujeme v předstihu a ne až před IVF...tak jsem zvědavá...
A ty už víš ten nový, změněný???

aknyt
14. srp 2009

Ne, ale včera jsem mu taky psala o ceník 😀 Přesně že to potřebujeme vědět včas. Vy ještě tak úplně ne, protože nejste samoplátci, ale nás s Rendou se to týká teď asi nejvíc 😉 Tak jsem zvědavá, jestli a co odpoví.

haaribo
14. srp 2009

No, nejsme sice samoplátci, ale asi to nebudeme mít nejjednodušší...skoro bych se vsadila, že to skončí ICSI...

aknyt
14. srp 2009

Haaribo, nikdo to nemá jednoduché 😉 Ale jistě na ceník nárok máš!!! A fakt se člověk musí ozvat. Jen nevím, jestli Řežábek bude sdílný a pošle to ☹ Nějak mám v poslední době pocit, že jim už jde taky o prachy, jako v soukromých centrech.

kralka
14. srp 2009

Spes, moc děkuji za podporu.
S těma zvířátkama je to opravdu o něco veselejší. My máme kocourka u táty. Chudinku před dvěma týdny napadlo nějaký zvíře. Byl celý pokousaný a krvavý, sotva se doplazil domů. Jeho MVDr. byl zrovna na dovolený tak ho ošetřoval táta. Dezinfikoval rány – i přesto ho Matýsek pořád miluje 😀 . Dneska už je na tom mnohem líp a už zase blbne. Ale bylo mi ho fakt hrozně líto.

haaribo
14. srp 2009

No nevím, uvidíme, to by mě asi štvalo, kdyby se k nám takhle obrátili zády...já hlavně pořád přemýšlím, v čem je u nás problém... 😒

aknyt
14. srp 2009

A proč myslíš, že potřebujete ICSI? Tak strašný SPG mít nemůžete, když jste šli na IUI...

Kralko, zvířátka jsou fajn, starost i radost. My máme doma králíčka a pesana jsme dali na převýchovu k našim, jsou v důchodu a mají na něho čas. A taky mají zahradu. Kocourka, co jsem krmila před panelákem, přejelo auto 😢 Tak je dobře, že váš to zvládl.

spes2009
14. srp 2009

Ahoj holky 🙂

Kralko, s těmi zvířaty je to zábava, ale i velká starost. Když jim něco je, trpíme s nimi. Jsou to prostě členové rodiny. Dobře, že je koucourkovi lépe a snad se brzy dostane do úplné formy 😉 Nejkrásnější na zvířatech je to, že Tě milují za každé okolnosti (tedy mám zkušenosti hlavně se psy 😉 )

Haribo ahoj, ty nevíš, kde je u vás problém? Oni na nic nepřišli, takže jste idiopati? Nějak jsem teď mimo... 😅