CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

larri
28. srp 2009

Neme,my se na tebe nezlobime,jestli si to spatne pochopila,tak se omlouvam.

Ja bych chtela videt toho,co ty zakony pise.

Kamaradka kouri a dostala na mesic lazne kvuli astma.Taky dobry.

len
28. srp 2009

No, Larri, popravdě ti u moře narose asi tak se stejnou pravděpodobností jako v lázních 😀 Ale fakt mi to přijde drsný - bylo ti třicet, jsi odepsaná 😝

larri
28. srp 2009

Neme,to mi rekla gyn.,v CAR jsem jeste od te doby nebyla.

Len,znama co ma po 1.IVF holcicku,psala jsem o ni nekolikrat.Mela mimodelozni v obou vejcovodech pri prirozenem otehotneni.Mela laparku a za dva dny dalsi.Dostala lazne a hned se to povedlo.
Rikala,ze nejlepsi tam byla proedura,jak ji davali bahno do pochvy.Jako fakt,ze to ma nejlepsi ucinek a taky dost drahy.Mela ho kazdy druhy den.
A ja si u more strkat do pochvy sama nebudu.Jde mi hlavne o nektere procedury a o psychiku.Kazdy mne chvali,jak jsem silna,ze by se uz davno zhroutil atd.
Oni si mysli,ze ja si nepobrecim...

Pa,pa jdu zase do prace. 😠

collette
28. srp 2009

Jak to tady čtu, tak máme větší šanci, že dostaneme lázně na prostatu 🙄

saralinda
autor
28. srp 2009

Ahojky holky, s těmi lázněmi je to fakt drsný. Teď mi je zpětně docela líto, že mi nikdo nenabídl lázně po operaci (a mě nenapadlo se v tom všem zmatku zeptat). Jestli je dávají i u laparky a já mám jizvu více jak 20cm, tak to mně dát měli. A třicet mi nebylo ani tenkrát ani dnes. No, už jsme to prošvihla. Teď bych se bála kvůli práci. Teď u nás proběhne nějaká reorganizace (propouštět se nebude, ale bude se šachovat s pozicemi), takže radši držet hubu a krok (navíc když je přítel bez práce). Ale jela bych si na měsíc odpočinout hnedka. To by byla suprovka.

neme - díky moc za příspěvky. teď všechny víme, že bojovat má cenu.

spes2009
28. srp 2009

Holky, vy mne normálně na ty lázně ještě nalákáte. Jestli se to nepovede ani po 2. IVF, začnu se o ně prát taky, abych to do 30 zvládla. Fakt mě to zaráží, ten přístup, jako je ti přes 30, tak neotravuj. Přeci to není jen o věku... A jak jsem říkala, nám, co se léčí v CARech by je měli dávat automaticky, abychom si odpočinuly od neustálého "dělání" vše proto, abychom měly mimi ☹

gabikri
28. srp 2009

Ahoj holky....jsem tady jen na skok..přeji krááásný víkend 😵 😵 😵 😵

len
28. srp 2009

Spes, to mi řekli, že na odpočinek to nikomu nenapíšou 😀 Musíš pořádně marodit, párkrát téměř umřít... pak třeba, možná 😒

jasmina309
28. srp 2009

Holky, a mě zas tehdy po slepáku ve 22 letech(dceři byl rok) propustili z nemocnice již třetí den a o lázních mi nikdo nenaznačil nic... Možná, že kdybych se "láznila" tak nemuselo dojít k ucpávání vejcovodů, strůstům a nělslednému odtranění vejc. u Apoli.
Dnes už na lázně nárok nemám, je mi už bezmála 37 let

Aknyt- stránky jsou pěkné, fakt! 🙂 Bez námitek 🙂

spes2009
28. srp 2009

Len, super, tak za tuhle cenu lázně faaakt nechci 😕

spes2009
28. srp 2009

Gabi, i tobě krásný víkend 😉 😵

haaribo
28. srp 2009

Ahoj Apolenky!!! Tak jedeme zase nanovo...mrcha dorazila, příští pátek v 11:15 na UZ...ale bude tam Vokroj... 🙂 Aspoň nějaké pozitivum...

len
28. srp 2009

Haaribo, ach jo 😒 Ale Vokroje jsem potkala dneska, ještě mi dával lístek se jménem, abych ho nezapomněla 😀 Tak jsem mu řekla, že jeho já si pamatuju 😉

haaribo
28. srp 2009

Já dneska byla totálně za blbku....sem tam volala a představila se jako ARO - jsme akorát měli 2 příjmy a jak jsem byla od telefonu rozjetá, tak jsem to vybalila i na sestřičku u Apoli.....chvíli bylo ticho a pak se ozvalo"Prosím??"

Prostě trapas...

len
28. srp 2009

To nic, to se stává 😀 Mně taky trvalo, než jsem se přestala představovat jménem firmy, ke kteréžto mám teď dost špatný vztah 😉

haaribo
28. srp 2009

No, pak mě uklidnila, že je dneska taky přepracovaná.... 😀
Fakt dobrý...
Jsem zvědavá, co bude tehle měsíc, jestli tam nějaký folík objeví...

len
28. srp 2009

Já jich měla spoustu 😀 Sedmimilimetrových 😝

haaribo
28. srp 2009

No já jsem zvědavá, když tehle měsíc nemám žádnou stimulaci...

haaribo
28. srp 2009

Jdu chrupkat, ráno zase vstávám do rachoty, večer zase nakouknu. Tak přeju hezkou sobotu!!

jasmina309
29. srp 2009

Haaribo- tak příště! Šanci máš jako brno, uvidíš 🙂 a Vokroj? Jsem v centru 2 roky a ještě sem neměla tu čest 😀 se s ním potkat a a ani o to nestojím... Ale když to jinak nepůjde, tak mi bude fuk kdo mě dostane 😀
Jinak sem se slušně pobavila tím představením do telefonu 😀 😀 😀
já sem podobnej expert- v práci sem roznášela obědy po kancelářích, kam se samozřejmě klepe na dveře... No a já klepala odpledne ve městě i na dveře drogérie TETA 😀 😀 😀

jasmina309
29. srp 2009

Tak sem se holky šla mrknout do tématu "Snížaná buněčná imunita", jak to vypadá s těma co zobou Prednison jako a opět sem našla nechtunej příspěvek.
Nejprve šlo o Aknyt a ted už zase o mě...
Ta Gumpi je vážně ale sprostá snažilka... nevím co tu hledá!
Takhle nadrzlou holku sem teda dlouho neviděla... 😒

saralinda
autor
30. srp 2009

Přeji Vám krásnou neděli.

jasmina309
30. srp 2009

Ahojte. já jdu taky popřát slunnou neděli. vždyt sluníčka ubývá, tak užívejte si ho dosytosti 🙂

Larri- moc děkuju, že ses mě zastala. Už na odpovědi nebudu reagovat! Je to holka z jinýho světa-bohužel sem se pro ní terčem posměchu stala já... 😒 😢

len
30. srp 2009

Jasmi, neřeš to... Já teda diskuzi od začátku nečtu, prolítla jsem jenom ty dvě poslední stránky, a opravdu z toho cítím, že hlavní, o co jí jde, je pořádně tě vytočit 😝 To není žádná konstruktivní diskuze 🙄 Jako nemusím s každým souhlasit a i mí dobří kamarádi mají na spoustu věcí odlišný názor, ale to není důvod k tomu se vzájemně napadat! Já si tu o docela dost lidech myslím, že jsou úplně blbí (a radši ani nechci vědět, kolik lidí si to myslí o mně 😀 ), ale vážně jsem nikdy necítila potřebu jim to vpálit do ksichtu, i kdybych byla 100x přesvědčená, že mám pravdu 😀 Jako zhádám se do krve, ale používat podpásovky a rejpat do těch nejcitlivějších míst, to dělají jenom největší zbabělci 😉 Ať si tě klidně se spřízněnejma dušema podrbe v IP, ale aby si dělala srandu z toho, že hůř reaguješ na léčbu - no comment 🤐 Tohle opravdu nepřeju ani lidem, co je nemám ráda ani trošku.

Kromě toho spousta věcí, který tam sama píše, opravdu nejsou pravdivý (pokud si myslí, že ano, tak ať to prosím něčím podloží 😉), takže fakt nechápu, proč z toho samého obviňuje ostatní 😀 Další člověk, co je dnešní dobou vmanipulován do pozice, že když je něco levnější, za žádných okolností to nemůže být dostatečně kvalitní. A další člověk, co se raduje z čínskýho křečka a ohrnuje nos nad menopauzální ženou. Byť tím druhým sama jednou bude 😉

jasmina309
30. srp 2009

Leni 🙂 , jsi poklad! Dostatečně si nám to osvětlila, děkuji 🙂))
Jak psala, že sem její příspěvky asi četla mezi řádky, tak to mě taky rozesmálo... Vždyt já napsala svůj případ o tom, že zrovna já reaguju dobře a líp na Fostimon, ne na Puregon a jak ty dobře víš, tak sem dvakrát otěhu. Takže kdybych se s dotyčnou holčinou měla chut hádat, tak jí napíšu, že nevím kdo z nás dvou čte nepozorně.

Jinak už o ní nechci psát, nebudu si kazit neděli, a ani vám všem. 🙂 A představte si, že sem zkusila spíše ze zvědavosti napsat jedné kartářce o výklad- já a mimi 🙂 . Na odpověd teprve čekám...

jasmina309
31. srp 2009

Ahojte v tom posledním prázdninovém dni!
My ho ukončíme s kamarádkami a jejich dětmi grilovačkou s lampionama a ani špunty nebudou chybět 🙂
Ta moje kočenka jde zítra poprvý na střední školu, tak to už je pomalu z dětství venku....To to letí holky 🙂

Jinak všem přeju slunečné vyžití dokud to jde 🙂 🙂 🙂

saralinda
autor
31. srp 2009

Také přeji krásný a pohodový den.

len
31. srp 2009

Ahoj ahoj,
tak mi dneska přišel email, že stránka http://merenibt.xf.cz/index2.html už má na svém kontě rovných 100 000 přístupů 😵 Sice z toho nikdy nekápla ani koruna, ale zahřeje to, zahřeje 😉

saralinda
autor
31. srp 2009

Len, tak to gratuluji. Musím uznat, že je to bezvadná stránka a i já jsem se z ní mnoho naučila. Když jsem ji v mých snažilkovských začátcích objevila, byla jsem z ní nadšená. Je to naprosto komplexní a pochopitelné I pro laika. Díky za se be a I za těch dalších 99 000. 😀

matava
31. srp 2009

ahoj holky, tak jsem dnes byla na mereni ve 13DC a folikule mela jen 14 a jeste pry byla divna, pry nejaky patvar ci co..tak jsme na dalsi cyklus dostala clostylbegyt nebo jak se to jmenuje a zkusime neco vyvolat s tim..taky mi slibila zaurgovat genetiku..pak konecne manzel vyrazi znovu k apolinari na poradu a ja se pak zkusim preobjendat do caru na drivejsi termin nez toho 14. rijna 😉
preji krasny tyden a tesim se na vas ve ctvrtek! 😀