CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

haaribo
31. srp 2009

Ahoj holky, já jsem zase nervózní, až to hezký není....už ať mám ten UZ za sebou a vím, jestli tam bude nějaké vajucho.....ale musím vydržet až do pátku... 😠

len
31. srp 2009

Tak hlásím, že mám v ruce lékařskou zprávu, kde je napsáno, co všecko mám za sebou 😵 Nic víc jsem po těch doktorech nechtěla, prostě jen fakta (i když hahaha, potrat mi tam zamlčeli, prý by to byla přitěžující okolnost, jako že když jsem potratila, nemusela bych ty lázně dostat 🙄 ). Zajdu s tím za obvoďačkou, ta to zašle na pojišťovnu a pak bude na revizním lékaři, jestli mi to schválí. Já nevím, doteď se ti doktoři tvářili, jako kdyby mě tam měli posílat na vlastní zodpovědnost a hradit to z vlastní kapsy - nikdo si nelajznul ani abych se dostala k tomu reviznímu. Když ten mi to zamítne, nebude mě to štvát tolik jako to, že mě k němu obvoďák vůbec nechtěl pustit.

haaribo
31. srp 2009

Len, tak předběžně gratuluji ke zprávě, ještě aby to klaplo u revizního...pak to teprve bude na oslavu!

len
31. srp 2009

No, tak nějak, první krok je hotov a teď ještě obvoďák a revizní...

haaribo
31. srp 2009

Ono to dopadne, neboj! Já se tehdy před lety po mé takřka osudové operaci, kdy mě na sále skoro zabili, taky ptala na lázně a bylo mi řečeno, že na tohle lázně nejsou....KECY!!!!! Všichni měli stažený zadky, aby se ten jejich průšvih nerozkřiknul a poslali mě do háje...a jak to dopadlo...břicho plné srůstů a problémy s otěhu.... 😒

len
31. srp 2009

Kdyby člověk tehdy věděl, co ví dnes, že? 😒
Si pamatuju na doktora na pohotovosti, co mě večer seřval, že mě bolí břicho a zvracím kvůli těsným kalhotům, načež doktorka druhej den ráno volala sanitu, jen mě viděla ve dveřích, potom seděla za stolem a rozdejchávala to, že to není možný, že tohle DOKTOR nepoznal 😲

haaribo
31. srp 2009

To jo, Len, dřív jsem nebyla tak průbojná a drzá jako dneska...ono to totiž kolikrát jinak nejde.... 😠

len
31. srp 2009

To mi povídej... Ale Vokroj byl dneska úžasnej, ruce bych mu líbala 😀

haaribo
31. srp 2009

No já mu je budu líbat v pátek....ach jo.... 😀 😀 😀

haaribo
31. srp 2009

Teda aspoň doufám...že tam jako něco najde, teda myslím to, co tam chceme najít...

len
31. srp 2009

Tak ti přeju, abys taky měla nějakou obzvlášť dobrou zprávu! 😉 Já u něj byla potřetí a pokaždý fakt neskutečně pozitivně naladěná 🙂

haaribo
31. srp 2009

Jedna věc je fakt, ikdyž pro tebe nemá dobrou zprávu, tak to pro tebe nebude tak stresující, pokud bude mít dr. ten správný přístup. A osobně si myslím, že on ho má....

len
31. srp 2009

No právě... však on mi v pátek taky pověděl, že ovulace v nedohlednu... Paradoxně to teď možná vypadá, že byla dva dny po tom vyšetření 😀

haaribo
31. srp 2009

No vidíš, že by??? Já jsem zvědavá, co bude s námi dál. Mám ale nepříjemný pocit. Píchá mě v podbřišku, ale jen málo a tak divně jemně....naposled to takhle bylo, když jsem měla cystu, tak doufám, že se nepotvrdí...

saralinda
autor
31. srp 2009

Len, gratuliji k 1. krůčku do lázní.

len
31. srp 2009

Sar, díky 🙂
Jinak Aknyt tu teď není, co, takže asi zítra stvořím nějakej mail k tomu čtvrtečnímu srazu a zarezervuju to 🙂

haaribo
31. srp 2009

Len, jen na upřesnění, Aknyt mi taky poslala pozvánku na srazík, ale mám to přeci jen dost z ruky a doma jsem strašně málo kdy, takže je to pro mě bez šance. Ale i tak děkuju za zájem a užijte si to!!!!!!

len
31. srp 2009

Haaribo, tak třeba ti to někdy klapne 😉 Nebo se někdy potkáme v čekárně CARu 🙂

jasmina309
31. srp 2009

Ahoj
Len- gratuluji k prvnímu kroku do lázní! Už tam jsi jednou nohou 😀 !
A taky gratuluju ke stránkám o bazalce 🙂))
Haaribo- nepřemýšlej nad cystou, kočko. Bud v pohodě 🙂

Holky, já to dnes nečekaně dostala 24DC Normálně to mám 26-28DC). Už si to se mnou zase hraje... Pomalu sem se těšila, že možná ještě stihnu v září zastavovačku (Zoladex), a s takovou se budu radovat asi celej podzim 😉
Hlavně pevně doufám, že mi imuno doktorka Malíčková dá zelenou 🙂)) Je to strašně milá a příjemná doktorka- opravdu doktorka s velkým D 🙂
Holky, mám dotázek. Schválení léků na VZP trvá měsíc, nebo i méně? Už sem to nezkoušela 13 měsíců, tak se ptám, zda se to nezměnilo ???
Na srazík se opět bohužel nedostanu, mrzí mi to, ale je to pro mě dálka. Omlouvám se... I když mě moc zajímá vyprávění od Modroočky, tak snad poté se se mnou podělíte také o vyprávění??? Prosím, prosím...

len
31. srp 2009

Jasmi, klidně i méně, tak 2-3 týdny 🙂
Třeba ti pak Modroočka písne IP 😉 Jinak se tedy omlouvám, ale pokud bychom od ní nedostaly oficiální povolení, tak bych to nikomu nepověděla 😔 Ale věřím, že když se svěří nám, tak tomu skalnímu Apoli jádru, co se na sraz bohužel nedostane, pak třeba přes IP taky 😉

jasmina309
1. zář 2009

Ahojte!
Leni ano, bych si nedovolila vyzvýdat nepovoleně- nejsem drbna a nemusím vše vědět 🙂 . Samozřejmě jedině s dovolením Modroočky 🙂

saralinda
autor
1. zář 2009

Ahojky holky, jsou zarezervovaná místa ve Faux Pax? Nebo je mám zarezervovat? Kolik nás bude? Těším se.

len
1. zář 2009

Sar, postarám se o to a písnu IP 🙂

len
1. zář 2009

Tak, Apolenky, měly byste mít všecky srazíkové IP, jestli jsem na někoho zapomněla, prosím o odpuštění, dejte vědět, hned to přepošlu 🙂

modroocka2
1. zář 2009

Ahojky... pozdravy všem...
V práci probíhala příprava na příšernou migraci dat a systémů, takže jsem vůbec nestíhala se připojit a pokecat..
Len děkuju za pozvánku..když budu stíhat, tak moc ráda dorazím.. 🙂
Jinak včera jsem byla u dr., která potvrdila že jsem těhotná, ale o týden míň než jsem myslela, takže dneska vstupuji rovnýma nohama do 6.tt.. za 3 týdny jdu na kontrolu a už teď jsem strašlivě nervózní a natěšená zároveň... když doma nezapomenu připojím do albíčka svoji první těhu fotku - je to teda jen černej flek na šedým pozadí, ale je můj... 😀

spes2009
1. zář 2009

Ahoj holky 🙂

Haaribo, nestraš s cystou a teš se na pátek a na Vokroje 😉 Já se těším zase v pondělí na Jaroš. Jsem tam nebyla skoro celé prázdniny a nějak mi ten Apoli chybí. Co já budu dělat, až budu paní těhotná 😕 😅

Len, gratuluji k prvnímu kroku zajet si do František. Já mám víc a víc chutě tam jet taky. Abych to stihla do těch 30tin. Jenže já dávám šanci KETu a pak dalšímu IVF a když ne, tak rychle do František a v práci to holt budou muset vydržet, ikdyž to bude keců 😔 Ale obvoďáka mám v rodině a obvod. gyn. je tak nějak známý, tak doufám, že by mi problém nikdo nedělal. Jo a bacha, já jsem jako stále neplodná, tak snad tabulkově vycházím na lázně 😠

Jo a Len, ty tvoje stránky měření jsou nepřekonatelné, jsi fakt šikula šikovná a ta návštěvnost hovoří sama za sebe. I já jsem tam přispěla 😀

No upřímně, já jsem taky zvědavá na tu Modroočku, ale nechci vypadat jako baba vyzvýdavá, drbající 😅

Jo a já mám dnes svoji 2. náplast a kdybych věděla, co to je zač, tak si rozhodně vezmu prášky. Já si říkala, nalepíš a neřešíš a jdeš. Kdežto prášky, náplast bude novější, lepší. Mám na sobě takový igelit, místy mě to jaksi škrábe a pořád sleduji, jestli se mi neodloupne atd. a pak si říkám, co když to mám špatně nalepené a nebude to mít takový účinek. Takže tedy, ikdyž příště už chci být těhotná, tak ikdyby prášky to u mne jistí 🙂
Jo a jestli to v pondělí bude všechno OK, tak do konce týdne, možná na začátku dalšího se dočkám naší sněhuleeeee 😵

collette
1. zář 2009

Ahoj všem!

modročka - já v tom viděla flusanec 😀 Ale, jak píšeš, můj a nejkrásnější, jaký jsem kdy viděla 😵

Těším se na vás ve čtvrtek. Mám toho teď hodně, takže se sem dostanu jen sporadicky. Mějte se moc fajn, držte se, přeji další úspěšné kroky a krůčky a ahoj ve čtvrtek (či kdykoliv jindy)!

spes2009
1. zář 2009

Jo a holky, jak jsem psala do IP, tak já to mám na srazík taky dálku, tak nedorazím 😒 , ale těším se, že vás někdy všechny poznám 😉

Modroočko, moc gratuluji k těhu a hlavně tiše závidím ten černý flek 😵

len
1. zář 2009

No, holky, s lázněma je to zase bledý, trochu víc jsem se rozepsala v cynické diskuzi 😝

saralinda
autor
1. zář 2009

Seps, tak to je krásné. V tomto vedru se Váš mrazáček rozmrazí coby dup. Takže to tipuji na konec týdne. To to letí 🙂