CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
26. lis 2008

To víš, že pomůžou 🙂 Mně taky pomohli, s tím, co se stalo pak, nemají nic společného...

kacatko000
26. lis 2008

ahoj holky ahoj len, tak dnes 6 den po ET zatím se nic neděje, jen mě občas bolí břicho jako na mrchu ale zatím nic. Zítra bych to za normálních okolností měla dostat ale to asi stejně ted zamotává ten utroš. tak budu čekat dál, ale už mě tak napadlo jestli bych neměla třeba v neděli zkusit testnout, to budu 10 den ale asi to vydržím

len
26. lis 2008

Koukej to vydržet 😉 Pak tam tu čárku budeš hypnotizovat a když se objeví, bude ti ještě hůř, protože se budeš strachovat, aby se objevila 😉 Není nad to testnout pěkně 14 dní po ET a radovat se, jaká je krásně zřetelná 🙂

kacatko000
26. lis 2008

tak jo budu se snažit 🙂

lenulinka21
26. lis 2008

Ahoj holky.
Kacatko000: pamatuješ si mě? byla na ET ve stejný den
jako ty. Takže den ET se nepočítá jsme 5 den ne 6den.
Jinak nakonec jsme je přesvědčili a mám u sebe 3 mimi.

len
26. lis 2008

Lenul, jak se vám to povedlo? 😀 Mně teda rovnou říkali, že víc jak dvě v žádném případě nezavedou, ale já ani nechtěla... Jinak jsem tě tam možná viděla, když jsem šla po té chodbě dozadu a vyhlížela jsem Kačku (ta byla bohužel v té době asi na WC, tak jsme se minuly). Je to šílený, vzadu akorát pomalu propouštěli holky po OPU - ráno na tom oddělení provádějí punkce a odpoledne revize 😝

lenulinka21
26. lis 2008

len: já nechodím k Apolináři ale do Brna jednou jsem
tady k vám psala že máme s Kacátkem stejný den ET.
Je to moje 1IVF/ICSI ty 3 mi dali v poho...

len
26. lis 2008

Aha, tak to jo 🙂 Já si myslím, že u Apolináře by ti dali tři tak akorát, pokud by ti táhlo na 40 a byly to tvoje jediný tři vajička 😔

lenulinka21
26. lis 2008

no při punkci jsem měla 15vajíček, zralých 8, oplodnilo
se 7. tech 7 vydrželo ale jen 3 byly ty nej nej zbytek se pomalu
dělil takže nabyly vhodné k zamražení ☹
Len: jak si na tom ted ty?

len
26. lis 2008

Mně už taky nic nemrazili, ale z těch dvou zavedených to nakonec jeden zvládnul 🙂 Bohužel teda jenom na pár týdnů, no, ale tohle už nezapadá do statistiky IVF, tohle už brali jako běžnej těhotenskej neúspěch...

lenulinka21
26. lis 2008

Ach tak ☹
Len: v jakém stádiu Ti dávali embryjka?

len
26. lis 2008

Dva dny po OPU, takže nejdřív, co to šlo... Evidentně jim u mě bylo líp než těm ostatním v mističce, ty nezvládli ani ty tři dny... Oni si u Apolináře na PK moc nehrajou.

lenulinka21
26. lis 2008

takže do 48hod. Hm mě je dávali po 3dnech a 3kousky.
Takže tě čeká další pokus?

len
26. lis 2008

Asi jo, zatím netuším, jsem teprve týden po revizi 😔 Kačce taky dávali po třech dnech, pokud se nepletu, akorát jí toho třetího zamrazili 🙂 Ono na tom asi zase tak nesejde, každopádně nikdo mě nepřesvědčí, že embrya patří pěkně do dělohy a tam je jim nejlíp ze všeho 😉

lenulinka21
26. lis 2008

Moje řeč Len. 😉 Tam je jim nejlépe v laborce
je to pro prý stresové prostředí a vůbec co nejdřív
šupky k nám. 🙂
Jednou budem těhu všechny hold někdy to chce čas a někdo to má hned.
Stejně ale Ty naše protějšky by si nás měli ohodně víc vážit, no ne? 😉 😉
Věřím, že Tvůj další pokus bude ůspěšný Nový rok Nové ůspěchy. 😉 😉

len
26. lis 2008

Děkuju, já tomu taky věřím 🙂
A ty už budeš určitě moct pod stromečkem rodině oznamovat tu šťastnou novinu 🙂
A Kačka taky (obzvlášť tchýni bych si vychutnala 😉 ) 🙂

lenulinka21
26. lis 2008

Moja tchynka je omnoho starší-spíš moje babička má 73.
manže je starší než já o 14 let je mi 27. 🙂 Tchyna je spíše stará škola- znáš to né co je staré
je dobré apod. Už jsem si docela zvykla. A hlavně ten její kostel s mtím mě štve furt nám
nutí víru, a nedělní mše.Zase na druhou stranu dost dobře chápe naši situaci- v tom je "moderní"
Takže vždycky se za nás modlí...
🙂

len
26. lis 2008

Tak aspoň to 😉 Moje tchýně netuší... Manžel se s těžkým srdcem dokopal jí říct o potratu, na to, že to bylo po umělým, nenašel odvahu 😔

lenulinka21
26. lis 2008

Myslíš, že ona by to nepochopila že to jinač nejde?V tom případě
takový lidi v životě nepochopí čím si my ženské musíme projít
ty nervy, stresy co a jak bude či nebude.Je dobře že existuje
tato diskuze kde jedna rozumíme druhé. 🙂 🙂

len
26. lis 2008

Ale pochopila... Jenomže je to dost těžký to říct, po takový době, kdy ani netušila, že se snažíme o dítě 😒 Mělo to být vánoční překvápko 😔

kacatko000
26. lis 2008

Ahojky holky, ahoj lenulinko no já vím že se to počítá tak i tak ale já jsem klidnější stím 6 dnem 🙂
no to koukám že máš všechny 3 a co když se všechni chytnou??? Prý je to hodně náročný pro tělo i pro mimísky, ale určitě ti přeju at se ti objeví //. Budeš zkoušet testovat dříve a nebo až za 14 dnů??

jo když se bavíme o tchýních, tak ta moje mě zrovna včera tak vytočila, že jsem málem vybuchla 😠
A navíc tchán je ještě horší...fuj...včera mi volal na pevnou a já byla nahoře v koupelně a neslyšela to, tak volal na mobil ale ten jsem měla taky dole, tak hned volal manžovi do práce jak to že mu neberu telefony a když jsem mu pak volala zpátky tak mě sjel jak malé děcko. A tchýně volala večer že měl její synáček v práci na sobě věci, které prý se hodí tak na chatu a ne do práce a že já jsem za něj zodpovědná a at na to dohlídnu a taky že byl zase vyholenej jak kriminálník ... on nemá už moc vlasů, tak si to stříhá strojkem ale ne uplně do hola, tak normálně, pořád lepší než aby měl kolo a kolem pár vlasů... 😖 a napřed mě zdrbala a pak řekla at hlavně neříkám, že mi volala..upozornuji že manža dělá v prostředí, kde je špína, prach a zahulíno, a ona si sedí v kanclu

lenulinka21
26. lis 2008

Ahoj kacatko: no s tchýnka ma je to složité.Byly, jsou a budou... 😠
Ale k nám no my sme ty nejdůležitější no né?
Jo jo mám u sebe 3 no víš sme to s manžou probírali dlouho a
zvážili okolnosti tak jsme se nakonec na tom dohodli.
Spíše sme měli obavy co nám v CAR řeknou. řekli nám rizika a zavedli
3 broučky.
Co ty kačí? Máš asi 2 co? A 🙂 v jakém stádiu ti je zaváděli? Kolik buněk?

lenkacar
26. lis 2008

kačí uklidni se ,škodí to mimi...vždyt to víš jak je to s tchýněma..všude stejný..to si nevybereš.

kacatko000
26. lis 2008

lenulinko zavaděli mě 2 osmibuněčné, tak snad aspon jeden bobek je tam 🙂

Ahoj lenkar 🙂 no jo tchyně jsou a budou a já se snažím být v klidu, ale víš jak..bydlíme v jejich bytě...2 min od nich a manža děla s něma v práci a jsou zvyklý se do všeho montovat, ví co ted prožíváme ale ani se nezeptaj jak mi je a jestli něco nepotřebuju.mimochodem když jsem potratila tak mi ještě ten den nadali, že jsem na ně nebyla dost milá do telefonu

jsou prostě jiní,, ale největší problém je ten že tchán už jednou ženatý byl a svou ženu opustil v den kdy se dozvěděla že nbemůže mít děti., a ted se začíná do mě furt navážet, že jsem si to měla ověřit ještě před svatbou, jestli jsem zdravá atd.. v tomto období je to dost těžké poslouchat

saralinda
autor
26. lis 2008

Kacatko, tak to je teda síla ☹ Takového tchána a tchýni, to je teda bonus. No, ale bohužel si je nevybíráme. Tak buď statečná a povznes se nad jejich kecy. Řekni si, že ti za nějaké nezvy nestojí. Buď silná, hoka naše.

kacatko000
26. lis 2008

děkuju to zkouším pořád ale někdy mě fakt vytáčej, pracháči podělaní

len
26. lis 2008

To si člověk říká, jak dva takový lidi dokážou zplodit tak báječnýho člověka, co? 😒 Hele, o to víc si pak budeš moct užít ten pocit vítězství, až budeš mít se svým mužem vlastní mimčo 🙂

saralinda
autor
26. lis 2008

Tak to bylo opravdu řečeno od srdce 🙂
Kačátko, ty to zvládneš!

kalka
26. lis 2008

Dobrý večír Len🙂

len chtěla jsem se tě zeptat.. měla jsem OHSS takže nemohl proběhnout ET... a tak jsme čekala až mi přijde mrcha.. ta dorazila teď v pondělí a 11 DC mám přijít na UTZ.. kolikátý den cyklu asi tak se dělá KET ???..

len
26. lis 2008

Kalko, budou tě sledovat ultrazvukem a až proběhne ovulace (patrně vyvolaná Pregnylem), tak klasicky 2-5 dní poté - záleží, jak stará byla zamražená embrya 🙂 Budu MOC držet palce 🙂