CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

kalka
26. lis 2008

no.. 14 jich zamrazili hned druhý den.. a 5 jich nechali na prodlouženou kultivaci a zároveň se čekalo jak se u mě projeví nebo neprojeví OHSS.. a když jsme 4 den kultivace jeli na ET tak to stopli.. právě kvůli OHSS.. takže předpokládám, že nám na KET v první řadě dají už ty embryjka už ty po prodloužený kultivaci..

kacatko000
26. lis 2008

holky díky. jo len to se člověk pak diví jak z nich mohl vypadnout takový dobrý chlap 🙂
Holky pro dnešek se loučím, udělám bobkům véču a půjdu koukat na pasti.

papa a dobrou noc 😲

len
26. lis 2008

Kalko, fakt bych počítala 2-5 dní po ovu, ono se to o den-dva nezblázní a určitě si to spočítají dobře 🙂 Nasadí ti Utrogestan a pěkně ty dva nejhezčí zavedou a pak už si je budeš moct hejčkat 😉 S tím OHSS je to škoda, ale zase je fakt super, kolik máte mrazáčků 🙂 My nemáme nic, takže jsem teď na rozcestí a nevím, co dál, s mrazáčkama bych se rozhodovala mnohem snáz 😒

rendulina
26. lis 2008

Zdravím všechny!

lenulinka21 : vám zaváděj ET i 3 embryjka??? 😖 To v Apoli jen 2. A tvrdili mi,že 3 se zavádí pouze v Americe?! 😒

kalka : co to znamená OHSS ?Jinak gratuluji k tolika mrazáčkům!!!! 😵

kacatko000 : úpně tě lituju s tou tvou tchýní a tchánem,to si teda "užiješ"!Ale buď ráda,že se jim manža tak
povedl a stojí na tvé straně a nemá jejich manýry... -hodně štěstí ( // ) 😉

lenulinka21
27. lis 2008

rendulko: ahoj jo jo nám dávali 3 embryjka chodím
do CAR v Brně. No myslím že by to měli nechat na nás
jsou přece naše.Ta zkratka OHSS: znamená hyperstimulační
syndrom znamená to že vaječníky se bouří (přehnaná reakce na léky)
V některých případech holky končí na kapačkách a někdy ani nedojde k ET:
Jo jinak zdravím Vás holky. 🙂

kacatko000
27. lis 2008

Ahoj holky tak dnes je mi teda dost blbě, začalo mě hodně bolet břicho a navíc je dnes termín kdy mám dostat mrchu

len
27. lis 2008

Kacko, já v termínu MS dokonce i špinila 😉 Pak to přešlo... A břicho mě po Utr. bolelo pořád.

kacatko000
27. lis 2008

Jo?? To mě trochu uklidnuje, jen mám fakt už i trochu křeče jako normálně, tak budu doufat

len
27. lis 2008

Doufej a nevzdávej to 😉

lenulinka21
27. lis 2008

kacatko bývá to i dobré znamení Ovečko nesmíš se tak
pozorovat a hlídat to není dobré.Taky ted mívám pocity jako
na menzes holky jdu na oběd
Jídlo: to je lék není nad to se dobře napapkat 😉

kalka
27. lis 2008

Ahoj Len.. já si až dnes všimla v tvém albu, že IVF nedopadlo ☹ to mě moc mrzí.. teď se teda pustíte do další stimulace?.. nebo tomu necháte nějaký pátek volný průběh?

rendulina OHSS - hyper stimulační syndrom... bohužel někd yse stane, že tělo na stimulaci zareaguje až moc dobře.. obrazně řečeno... měla jsem něco přes 40 folikulů, z toho 31 vajíček, z toho 26 zralých a z těch se 19 oplodnilo.. ale bohužel pak je větší pravděpodobnost, že tělo se zblázní.. nafoukne se hodně břicho, protože se naplní vodou.. hůř se ti dejchá.. a vůbec je to takový neříjemný stav... No tak snad jsme ti to vysvětlila dobře 😉

len
27. lis 2008

Kalko, ono dopadlo, pokazilo se to až později 😒 Každopádně teď stejně musíme aspoň tři měsíce počkat, tak mám dost času na to si v hlavě srovnat, co dál 😉

luccii
28. lis 2008

ahoj holky, dnes jedeme k Apolinari, autem, nevite, kde se tam da zaparkovat? vim, ze to bude problem, ale nejsme Prazaci, takze nam nic jineho nezbyva...

len
28. lis 2008

Luci, blbě 😝 Pokud budete mít kliku, mohlo by tam být volno, ale spíš dost pochybuju 😖 Možná v nějaký postranní uliče nebo to nechat třeba na Andělu v podzemí a pak dojet metrem... Bohužel jsem tam autem nikdy nebyla, tak neporadím...

tulipanekps
28. lis 2008

luci, už jsem ta autem byla a parkování bylo naprosto v poho. před apolinářem je modrá zóna, to znamená, že tam parkuješ za 30,- na hodinu. to nahážeš do parkovacího automatu a hotovo. jinak ulice Viničná, pošlu ti odkaz, je taky na automaty a tam místo bývá určítě!!!

http://www.mapy.cz/#x=133083936@y=135898624@z=1...

len
28. lis 2008

Bezva, Tuli 🙂 Pro mě když tam táta jel, tak měl strašný problémy, protože všecky místa byly obsazený 😒

luccii
28. lis 2008

tuli dekuju moc, pak vam napisu, jak jsme parkovali 😉

tulipanekps
28. lis 2008

tak držím palce, parkování je na nervy dobrá průprava... a já jakožto aktivní řidička po Praze jsem asi mistr světa v drzosti za volantem 😉 ne, je to tam dobrý, v nejhorším případě se udělají 2 kolečka... projedes ke Karlovu, Kateřinskou a zpět viniční a do Apolinářský, prostě klídek. tak zatím a písni nejen, jak jste parkovalí...

luccii
28. lis 2008

no manza klidas za volantem neni, tak doufam, ze nevypeni 😉 Andel jsem mu navrhla, ale to se mu nechce... smutny je to, ze jizdenky v Praze jsou ted tak drahe, ze se nam vyplati jet do centra a zaparkovat tam

saralinda
autor
28. lis 2008

Lucii, mají tam někde blízko parkoviště. Někde jsem tam viděla obrázek s návodem, kde parkovat - tuším, ře to visí v chodbě u CARu. Bohužel nevím, kde to parkoviště je, protože jezdím metrem. TAkže kdyby byl problém zaparkovat, tak být tebou, rychle vyskočím z auta a zeptám se na vrátnici.
Hodně štěstí, nejen s parkováním. 🙂

luccii
28. lis 2008

saralinda, diky za tip 🙂 a diky za prani 🙂

kacatko000
28. lis 2008

Ahoj holky tak první týden je za mnou, dnes mě bolí břicho mín a spíš mě tam tak píchá, doufám že se tam bobci maj výborně 🙂
Jsem napnutá jak dopadla tuli, moc ji držím palečky.

Ahoj len jak ty se máš??? Dnes si měla asi zase lítání po doktorech, co??
Dáme příští týden obídek?? 😝

len
28. lis 2008

Ahoj Kacko, tak to je bezva, že už je líp 🙂
Jo, dneska jsem byla zase na kontrole, v pondělí už můžu do práce, takže ten oběd je reálný 🙂

tulipanekps
28. lis 2008

ahoj holky, tak se mi to ani nechce psát, protože mi hrajou nervy na poplach. výsledky z krve vykazují hcg pozitivní - hodnota je 10... tak jdu za týden znova a uvidí se. další týden čekání přede mnou. do toho 3. den špiním nebo malinko mrším, ale copak člověk normálně takhle často kouká do kaťat??? tak je abyste věděly...

len
28. lis 2008

Tuli, tak to hooodně potichounku gratuluju 😉
Nechceš se k nám s Kackou připojit příští týden na oběd (centrum Prahy)? 🙂

tulipanekps
28. lis 2008

kačí, ty hezky buď optimisticky v klidu a netestuj, já si ten optimismus minulý pátek tím testováním pokakala... moc a moc držím palce!!!

tulipanekps
28. lis 2008

len, spíš ne, hodnota 10 je zoufale nízko... holky mívají i 200-400... tak jestli to není spíš konec... nechci být negativní, ale už mi to jednou takhle nevyšlo, kdy se jim hodnoty zdáli "jiný"

tulipanekps
28. lis 2008

i když každý tělo reaguje jinak, čurací test jsem si nedělala..

tulipanekps
28. lis 2008

len, ráda, když to vyjde, už jsem tady o vašem obídku četla. 😉

len
28. lis 2008

Tuli, 10 znamená, že se tam něco děje... Mnohem lepší než 0, ono se to hCG samo od sebe nevytvoří. Otázka je samozřejmě, jak se to bude vyvíjet, no, ale nevzdávej to 😉