CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
1. říj 2009

Len, tak to je teda byrokracie 😠 To člověk jen kouká...

len
1. říj 2009

Já už nekoukám, já tu řvu totální bezmocí...

aknyt
1. říj 2009

Len, to se ti nedivím, bezmoc je snad to nejhorší. Kdyby člověk mohl něco udělat, tak to udělá, ale takto je to na pytel.

anakolut
1. říj 2009

Haaribo, Kkamce: Já jsem taky obézní a mám anovulaci. U Apolináři jsem byla 2x, u Vokrjoje a Mašaty a oba mi řekli, že musím nejdřív zhubnout. Bohužel jsem zatím nezhubla, takže nemám odvahu tam jít znovu. Přihlásila jsem se do kurzu hubnutí, tak to snad tentokrát zvládnu. Navíc teď z toho všeho beru prášky na nervy, takže stejně teď nesmím otěhotnět. 😖

aknyt
1. říj 2009

Holky, já fakt koukám 😖 ... Fakt mi nikdy neřekli, že MUSÍM zhubnout, jinak že mě do IVF nepustí. Je fakt, že anovuláky mám málokdy, na stimulku reaguju přiměřeně... i když na druhou stranu se mi pslední 3 transfery nepodařily.

aknyt
1. říj 2009

sakryš, koukám, že moje slohové schopnosti jsou na nule - ve 2 řádcích 3x zopakovat "fakt", to je teda hnus 😉

len
1. říj 2009

Aknyt, já to občas opakuji ještě častěji, jestlis to třeba nechytla ode mě 😀

anakolut
1. říj 2009

Aknyt: Můžu se zeptat, jaké máš BMI? Já mám hrozivých 35.

aknyt
1. říj 2009

Anakolut, nevím, ale na 167 cm mám 97 kilo. Tipla bych, že na tom jsem srovnatelně s tebou.

maja42
1. říj 2009

ahoj,
šla jsem se podívat, jak dopadla tynka... tak nebudu mlátit prázdou slámu, pochopiteně je mi to moc líto, ale hurá do ketu! mně jsi nepřipadala obézní, fakt... a zkoušela jsi nějaký detox? když jsem to začátkem roku držela (měsíční na vyčištění organismu a jako druhotný efekt hubneš), tak jsem v rámci toho i otěhotněla (bohužel jaksi málo...).
no - držím pěsti!

len
1. říj 2009

Jinak k tématu BMI asi z osobní zkušenosti nic dodat nemohu, pohybuji se kolem 22-23. Takže ani nevím, jak se na to doktoři tváří a co říkají... Ale je fakt, že s těma 35 už je úspěšnost o hodně snížená, takže na to předem upozorňují. Možná nechtějí zbytečně plýtvat hrazeným pokusem, asi jako když mi našli tu toxoplazmózu, hrozilo, že pokud se to nevyjasní, IVF mi klidně radši stopnou, než bychom se do toho pouštěli... Ale jinak jsem opravdu předtím neslyšela, že by vysloveně odmítli podat žádost na pojišťovnu 😕

len
1. říj 2009

Aknyt, vychází mi to na 34,8, ale vůůůbec bych to do tebe neřekla 😕

aknyt
1. říj 2009

Majo,
vloni jsem zhubla na 83, ale po potratu jsem zase nabrala. Uvidím, co s tím. Asi bych měla začít s chozením do závodky na obědy 😉

aknyt
1. říj 2009

Len, třeba by to do mě neřekli ani v CARu a proto mi neřekli to, co holkám... i když na první pohled nejsem drobeček 😀

anakolut
1. říj 2009

Oni se Tě neptali na výšku a váhu?

len
1. říj 2009

Anakolut, mě se zeptali na první schůzce, ale to už je víc jak 2 1/2 roku, za tu dobu jsem 20-30 klidně nabrat mohla 😀
Aknyt, já netvrdím, že jsi Twiggy (ale kdo je, z naší sestavy leda tak Sar), ale prostě na BMI 35 bych tě netipla ani omylem 😉

larri
1. říj 2009

Tynko s tou zavodkou.Ja delam u jidla a co myslis,ze si dam na obed? Maso si nedam skoro vubec a pokazde mam na stole vyvar,ktery je z pytliku.

A proc? Pres obedy se nacicham vsech jidel a kdyz mam jit na obed ja,tak neni chut na nic.

Ja chci porad chodit do fitka,ale nemuzu se dokopat.Ne jenom kvuli hubnuti,ale abych se protahla.

Tynko,mame nevyhodu,ze jsme dost prsate a to taky dela hodne.To mne treba stve,kdybych mela prsa o dve cisla mensi,byla bych stastnejsi. 😉 ☹

len
1. říj 2009

Já už nemůžu, nemůžu, koho mám chytnout pod krkem proboha!
Volám svojí obvoďačce, jestli už to odeslala (má to tam od minulé středy), načež ona mi řekne - já nevím 😒 Ale prý se hrozně pohádala s ouřednicí z pojišťovny. Střetnutí debila s magorem a spojnicí jim je pošta. Tak říkám, ať to laskavě kouká dohledat, že jestli to tam bude ležet o tři dny dýl, přešvihnu svůj MS cyklus a kvůli její neschopnosti budu pracovně neschopná o měsíc déle. Tak celá zoufalá, že jako v kartě to není a že teda asi s tím poslala na poštu maminku (teď se nesmějte, její maminka je báječná kožařka, byť je jí asi 85, jejíž lékařské geny tedy dcera rozhodně nepodědila), ale nějak neví, jestli to poslala nebo ne. Ale že to určitě nešlo doporučeně, to by věděla. A že si mám zavolat zítra. Už jsem na ni řvala, že si to tam hodlám odnést sama, jenomže ona na to, že by musela vědět, kde ten papír skončil...

larri
1. říj 2009

Opet,kdyz tady prijdu,nikdo tady neni. 😠 😠 😠

janamej
1. říj 2009

já tu jsem ahoj 🙂

kkamca
1. říj 2009

JÁ TAKY DOČÍTÁM..a úplně se děsim.. 😕
len:nemáš to jednoduché..jo úředníci ,ti maj na všechno čas

larri
1. říj 2009

Len,tak to nevim,jestli bych si pak ty lazne uzila.

Az pujdu pristi tyden na kontrolu,tak se zeptam,jake moznosti mam ja s laznema.
Nejdete tam nekdo pristi utery? Mam volno,mohly jsme dat kavicku.

larri
1. říj 2009

Kkamco,ty uz se konecne objednej a nezlob.Treba budes mit z navstevy takovy strach,ze otehotnis prirozene. 😉

Janamej,tebe asi neznam,ze ne?

janamej
1. říj 2009

Ahoj larri, osobně se ještě neznáme,já tu nejsem dlouho,přivedla mě Aknyt. 😉

larri
1. říj 2009

Janamej uz jsem si te precetla.Co k tomu rict? Snad jen,ze nebudes muset Apolinare po tom vsem dlouho navstevovat a brzy se zadari.
Ani nevim kolik ti je a jestli jsi z Prahy.

Skoda,ze tady nemame takovou tabulku jako je na jinych diskuzich.Spolubojovnice maji prehlednou a dost dlouhou. 😉

len
1. říj 2009

Larri, v kolik tam jdeš?
Jestli mi ty lázně po tom všem nepřiklepnou, tak mi asi s klidem předepíše psychodr. nějaké na léčbu nervů 😠

jasmina309
1. říj 2009

Ahojte
Dočítám...
Larri- v kolik jdeš ty v úterý? Já jdu taky a taky k Jirsové 🙂

aknyt
1. říj 2009

Larri, ahoj, příští úterý jdu k zubaři, tak s kávičkou nevím, nevím 😉

larri
1. říj 2009

Jasminko v 11.15 a ty?

len
1. říj 2009

V 11:30 končím v Holešovicích.