CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

tulipanekps
28. lis 2008

aspoň vás poznám 😉 tenhle týden jsem měla dostaveníčko se dvěma kočkama z druhý diskuse (s každou zvlášť) a byly to bááááječný holky!!!

kacatko000
28. lis 2008

Ahoj tuli tak to budu moc držet palečky vím, že se to může zdát hodně nízká hladina ale dokud není konečný ortel, tak je naděje, možná si zkus udělat ten test. jak si dlouho po ET? MOC MOC MOC DRZIM PALECKY VSECHNY CO MAM.
Jinak já testovat nebudu ani nemám čím 😉 doma není jedinej test, řekla jsem si že je nebudu kupovat aby mě to nedráždilo a pokud to nedostanu, tak se vrhnu na lékárnu až tak v uterý a ve středu bych testla.

len
28. lis 2008

No, jestli je 10, tak na čůracím testu ani nic být nemůže... Zkus ten týden vydržet 😉
S tím obědem super, akorát asi budu jediná pracující, tak se pak nějak domluvíme 🙂

tulipanekps
28. lis 2008

holky, děkuju, jen jsem se hodila do pesimistickýho postoje, omlouvám se za to, aby to nebylo, že se dodělo... tak ve čtvrtek mi vemou další krev a v pátek bude výsledek více jasný.

teď co jsem neschopná nejen práce 😉, tak mám pořád samou návštěvu a taky využívám vycházky, tak když se domluvíme dopředu, tak by to mohlo klapnout. ale to si kdyžtak písnem ip.

tak kačí´, pořád žádnej nekupuj, jsi 8. den od et, tak to ještě 6 vydrž. já jsem dnes 15. den...

myskyva
28. lis 2008

ahojte
tak hodim aktuální info z dnešního UTZ
Dr.Jaržembovská je na můj vkus až moc velkej optimista......neni folikul ani sliznice neni vysoká - žádnej problém,dáme estrogen......a že je jenom jeden mrazáček - tak to bude určitě ten pravej
Připadala mi že u ní kombinace Estrogen+ 1 embrio=těhotenství a divila se že já její nadšení nesdílim 😅 holt jsem trochu větší realista než ona 😒
Jo a zaučovala tam nějakou novou doktorku tak to vypadá že budou mít u Apolináře posilu 🙂

len
28. lis 2008

Mysky, oni se tam medici střídají docela často... Nebo to fakt byla dr.? Jojo, ona je takovej věčnej optimista, často to člověka naladí, ale občas na to prostě není nálada, no 😒 Na tom předposledním ultrazvuku se na mě chechtala - tak vy jste nám otěhotněla! A zatímco já se klepala, aby tam bylo aspoň něco vidět, ona už spekulovala, co kdyby dvojčata... No a nakonec byla asi jedinej doktor, kterýmu jsem tam řvala jako pacientka s diagnózou MA po IVF a ona už mu počítala, kdy tedy příště 😀

myskyva
28. lis 2008

len, ona je prostě takovej plašan co hned všechno vidí růžově 😀 Když si jí vždycky vybavim jak jsem jí potkala na chodbě s modrym barvícim lízátkem a tim věčnym úsměvem tak vim že jiná nebude a beru jí tak 😉 To bude asi mládím 😀
A ty se chystáš k Řežábkovi kdy?Už máš představu co dál,jestli to zas chvíli zkoušet přirozeně nebo jít do 2IVF?

len
28. lis 2008

4. prosince jsem tam objednaná... A zatím jsem odhodlaná udělat cokoli, co mi doporučí 😉 Pokud teda nebude zajedno s mým gyndr. - půl roku neotěhotnět (to mi bylo dneska důrazně zopakováno, ale předpokládám, že Ř. nebude tak přísnej).

myskyva
28. lis 2008

A v kolik????že bych měla taky štěstí na Řežábka? 😅

len
28. lis 2008

Moment... 13:30 🙂

myskyva
28. lis 2008

tak to já asi chytnu ještě ranní směnu 😀 😀 11.00 🙂

len
28. lis 2008

Já si ho musela přímo vyžádat 😉 A to mi pak ještě volali, že v tom dohodnutým termínu tam není a jestli na něm trvám (trvala jsem), nabídnou mi nějakej náhradní... Poprvý v životě jsem si mohla v CARu vychutnat ten luxus říct - je mi jedno, ve kterej den a kterou hodinu - já nikam nespěchám...

myskyva
28. lis 2008

tak hlavní,že ses k němu dostala 😉 ale asi stejně tušíš co ti doporučí?
Půl roku neotěhotnět je myslim docela nadsazený,vždyž i po mimoděložnim se musí dodržet normální šestinedělí a pak se snažit dál 😨

len
28. lis 2008

No, tam jde i o to roztažení děložního krčku a tak, ale jsem si téměř jistá, že víc jak tři měsíce mi nedoporučí 😉 Předpokládám, že mě spíš bude přesvědčovat na přirozený snažení...

saralinda
autor
28. lis 2008

Tuli a Kacatko - myslim na vas, at to vyjde.
Holky a nechtěly byste někdy odpolední/večerní čajík/kafíčko/večeři/zákusek - prostě jindy než oběd? Na oběd mám 30 min a to se do města fakt nedostanu (dělám na Roztylech). A nechci moc provokovat, když jsem věčně po doktorech. Ráda bych Vás poznala. 🙂

myskyva
28. lis 2008

taky si myslim že dalšímu IVF dá čas
Jenom co jsem četla tady na koníkovi tak většina holek po kyretu musela počkat 3 MS a mohli začít znova,což s tvýma krátkýma cyklama neni až tak dlouho 😉

len
28. lis 2008

Saralindo, já bych se určitě kafíčku nebránila 🙂 Akorát se budeme muset nějak předem dohodnout, protože na oběd se můžu rozhodnout prakticky to ráno předem a zdrhnout pak kdykoli 😉

Mysky, uvidíme, jak dlouhý cykly mi teď nastartujou 😉

saralinda
autor
28. lis 2008

Len, to máš super, ž ese můžeš trhnout.
Určitě bych zašla. Můžu jakýkoli večer (kromě 10.12.).
Holky, co vy na to? Co udělat větší strazík? - Kdo jste z Prahy a okolí?
Napište, kdyby se Vám to hodilo.
Už teď se těším.

len
28. lis 2008

Časově můžu po 17-17:30 hod. 🙂

saralinda
autor
28. lis 2008

U mě dopbrý čas - ta 17,30 úplně super.
Tak holky, kdo se k nám přidáte???

tulipanekps
28. lis 2008

nazdárek, tak já jsem taky za... zatím je mi to vlastně jedno kdy... tak něco navrhněte...

tulipanekps
28. lis 2008

tak mrcha je pěkná mrcha, to by nevydrželo snad už ani klíště, tak beru ten kontrolní odběr čistě symbolicky.

luccii
29. lis 2008

kacatko, drzim palecky 🙂
tuli tobe taky, snad ta mrcha neni mrcha!

jinak tuli, parkovani vyslo diky tvemu tipu. diky! ve Vinicni misto bylo 🙂

kacatko000
29. lis 2008

holky já jsem dnes odpoledne na toaletáku našla pár kapiček červený krve, začla jsem panikařit, už jsem to chtěla obrečet, ale manža řekl že zajedem pro testy, tak jsme jeli vykoupit nejbližší lékárnu a udělala jsem si ted test RAPIDCLEAR je prý dost citlivej a asi po minutce se tam objevila druhá čárečka, je sice strašně slabounká ale na první pohled je vidět. ted jsem na nervy, další krev jsem už nenašla ale bolí mě čím dál více břicho, ráno testnu znova a modlím se aby se to nerozjelo

tulipanekps
29. lis 2008

ahoj luci, tak to jsem ráda, že jsem mohla poradit s parkováním 🙂 bohužel je mrcha mrcha... i když jdu ještě na další odběr krve, už soustředím síly na další pokus. uvidíme...

a jak jsi dopadla ty?

kačí, psala jsem ti do vítězného února 😉

luccii
29. lis 2008

kaci, drzim pesti!!! par kapicek snad nic neni
tuli, my dopadli dobre

tulipanekps
29. lis 2008

luccii, tak to znamená co? měli jste 1. konzultaci nebo cococo??? 😉

luccii
29. lis 2008

tuli po prve jsme tam byli v zari... viz IP

tulipanekps
29. lis 2008

luccii, ok, taky jsem ti písla 😉

saralinda
autor
30. lis 2008

Tuli, to je mi moc líto. teď si to tělo vyzkoušelo a příště to vyjde. Určitě!!!

Kačatko, Tfuj, tful, tfuj - a´t ti čárečka sílí a mímísek se u tebe drží.