CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
5. říj 2009

Len, myšlenky na práci mě přejdou stoprocentně 😀

jasmina309
5. říj 2009

Ahoj všem Apolenkám v říjnovém pondělku 🙂 Aknyt, no to je bezva, že už takhle plánuješ! Zrovinka mi ten náš vyskočil na křeslo u pc- jako kdyby chtěl říct, že posílá pozdravy novému chlupáčovi 🙂 Uvidíš, že nejprve budete mít pejska a pak miminko 🙂 Moc ti to přeju! 🙂
Ten náš my hezky zahřívá záda, když tu šmejdím na pc 🙂

larri
5. říj 2009

Holcicky a co ten zitrek,pocitate s tim nektera?

len
5. říj 2009

Larri, já ano 🙂

aknyt
5. říj 2009

Larri, já asi spíš ne.

jasmina309
5. říj 2009

Larri- já ano. Tak v kolik tedy?A kde?

jasmina309
5. říj 2009

Holky a potřebuju radu. Ted sem přišla odo obvodní, kterou sem žádala o předoperační!
Od zítra píchám Fostimon.Takže OPU někdy na konci příštího týdne.
Obvodačka bere krev jen zítra (a to nestíhám, ptž jedu do Prahy busem).Řekla mi, at přijdu na krev příští úterý 🙄 🙄 🙄 a že ve čtvrtek (15.10)si mám přijít pro výsledky a ten samej den ještě musím letět do 14 km vzdálený nemocnice na ekg.Aby bylo vyšetření komplet.
Co byste dělali, mám to takhle na poslední chvíli nechat? Sem z toho značně nervozní...

larri
5. říj 2009

Mne je to celkem jedno.Jdu k Apolinari na 11.15 a pak dojdu tam,kde budete.Akorat bych brala nekde,kde se najim.

Tynko,ty to od zubare nestihas nebo budes trpet?

Brala bych nejakou pizzerii. 😉

martinka.a.honzik
5. říj 2009

Ahojky,
hezký den všem...

jasmina309: u nás to doktor dělá tak, že pokud z nějakého důvodu nestíhám si nechat nabrat krev u něj, tak po dohodě mi dá žádanky a já si zajdu do polikliniky (odběrové místo), kde jsou každý den od 6-14 hod a necham si to nabrat tam a oni výsledky pak pošlou obvoďákovi. Nemáš taky takovouhle možnost?

martinka.a.honzik
5. říj 2009

Jinak já čekám každou chvíli mrchu ☹

larri
5. říj 2009

Jasminko,ja mam obvodni na poliklinice a tam berou krev kazdy den.A EKG tam je taky,takze vsechno stiham v jeden den.Vysledky EKG mam asi za hodinu a krve druhy den.

Takze neporadim. ☹

aknyt
5. říj 2009

Larri, obojí - nevím, jak budu komunikativní po zubaři a nevím, jak dlouho tam budu. Taky ve středu chlap odlétá pryč, tak bych ho chtěla řádně v klidu vypravit 😉

larri
5. říj 2009

Tynko,do vecera tam nebudeme,ale zalezi na tobe.Rada bych te videla,ale chupu,ze ma manzel prednost. 😉

jasmina309
5. říj 2009

Holky díky, já se s tím mým problémem nějak poperu... budu muset to vyřešit, jinak mě sestřičky v Car zastřelí! 🙂
Aknyt- to chápu, muž má přednost! 🙂 Taky bych tě ráda viděla a taky hlásím, že do večera s váma být ani nemůžu... Doma na mě budou čekat hlAdový krky 🙂
Týnko a kam vlastně letí?
Holky vy ste z Prahy, já to moc neznám, tak dejte tip, abych vás našla, když už na vás budu čekat. V Car mám být v 9:45. Tak v těch 12h??? A kde, dejte vážně tip

saralinda
autor
5. říj 2009

Ahojky při pondělku. Jdu Vás dočíst.
Aknyt - gratuluji k pejskovi.
Mně srazík 15.10. vyhovuje. Co vy ostatní???

aknyt
5. říj 2009

Tak pejsek asi nebude 😢 Prý ji měla zamluvenou nějaká paní, která se 3 týdny neozvala, tak nám ji nabídli... a paní se teď ozvala. A protože byla první, tak jsme v pořadí, až kdyby ji nechtěla. Je mi z toho smutno, prostě asi fakt nemám mít štístko, ať psí a nebo miminkovské ☹

len
5. říj 2009

Jasmino, mohu ti na 100 % říct, že EKG k OPU u Apolináře NENÍ nutné 😉 Ani ho nežádají, to jsou jen některé obvoďačky zbytečně aktivní.

larri
5. říj 2009

Holky,co ten zitrek?

len
5. říj 2009

Larri, já budu končit cca 11:30 na Veletržní, takže kam se odtamtud snadno dopravím, tam můžu být 😉

larri
5. říj 2009

Ja tam okolo nic neznam.

A co si dat sraz na I.P.Pavlova v mekaci,tam by to Jasmina mohla najit a pak se uvidi.Treba se nam tam bude libit. 😀 😀

len
5. říj 2009

Jsem byla v mekáči asi jednou v životě, ani nevím, kde to na IP je 😀
Ale můžu to zkusit najít 😉
A nebo na Karláku je docela dobrá pizzerka - Donna - v horní části náměstí.

jasmina309
5. říj 2009

Holky, tak co. Já už musím vědět v kolik a kde. Už to tu pomalu balím. Vladtně sem tu jen na skok, abych zjistila ten zítřek.
Já též nevím, kde to na I P Pavlova je. Ten Mekáč. Ale určitě bych stála před polednem u východu z metra na směr Apolinář. Tam už to znám a tam už někde bychom se dohodly, kam si pjdeme sednout. Co vy na to?
A nebo dejte ještě tip 🙂
Na Karláku to znám jen z metra do polikliniky...

larri
5. říj 2009

Jak jsme byly v cajovne,tak skoro vedle je mekac.

Rano mrknu,ale Jasminka at vi kde ma jit.

Jasmin,poslu ti do IP cislo na mobil,ju?

aknyt
5. říj 2009

Len, nevím s tím EKG, mně obvoďák řekl, že to patří k tomu internímu vyšetření, co tam píšou. On ho tedy dělá sám, nikam mě s tím neposílá...

Zítra si to užijte 🙂

My tu doma smutníme kvůli pejskovi, ale stejně s tím nic nenaděláme 😢

len
5. říj 2009

Aknyt, moje dr. na to koukala, zkonstatovala, že ekg nechtějí, tak ho neudělala a nikomu nescházelo... Ale poslední dobou zjišťuju, že ona je dost lempl a u Apoli ty předoperační asi nijak moc nestudují. Doufám, že třetí OPU mi nebudou chtít dělat bez narkózy, protože najednou zjistí, že to ekg potřebují 😀

S pejskem je mi to moc líto ☹

Jinak meka já nerada, tak leda bychom se před ním sešly (ale já netuším, kdy přesně to bude, tak ať nečekáte věčnost) a pak popošly...

jasmina309
5. říj 2009

Se na to EKG zítra u Apoli schválně pozeptám... 🙂
Tak já budu vyhlížet zítra před polednem u Mc (snad to nebude problém ho najít) a pak se též ráda usadím a pizzu bych dala tedy raděj než MC no 🙂
U vás v Praze je to opravdu přející turistice- no vidíte na co se hodí hole 😀 - tolik totiž u nás na vsi nenachodím, jak v metru a po krámech 🙂

Týnko, no to je smůla s pejskem.. no já bych pátrala dál a pořídila si tedy jinýho 🙂 chlupáče

len
5. říj 2009

Hele a nechcete se třeba vy dvě sejít rovnou u Apoli, když už tam budete? 😉 Pak někam zajít (stejně budete končit dřív), písnout mi SMS a já si vás tam najdu 🙂

jasmina309
5. říj 2009

Len,já mám bát u Apoli již v 945 víš. Larri až v 11 15.Tak já tam nechci zas trčet...Proto bych volila bud to IP Pavlova nebo Muzeum třeba u východu z mera... nebo vážně nevím...

jasmina309
5. říj 2009

Prominte to písmo...
U východu z metra... okolo poledne ...

gabikri
5. říj 2009

Ahoj kočky..😉) Tak jsem si tu hodnotu FSH nechala změřit ještě v CARu a je to místo 20ti 30 😒 K tomu mám prý nějaké cystičky na vaječníkách, takže mě nemůžou stimulovat..a ještě jsem se dnes dozvěděla špatné zprávy o babičce, co je v nemocnici a má prý metastáze ☹ Všichni radí, že je důležititá psychika..ale bohužel to nejde vypnout knoflíkem 😒