CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

jasmina309
5. říj 2009

Gabi- moc mě to mrzí! Vydrž kotě... Podobné mám za sebou... prostě, když se to s...e, tak se to s..e
Bude líp, věř!

len
5. říj 2009

Gabbi, ach jo, tak co dál? 😕

martinka.a.honzik
5. říj 2009

Krásný večer všem,

jak to tak čtu, tak opravdu to září a začátek října je nějaké podělané, samé špatné zprávy a jobovky. Tedy u mě a v mém okolí určitě.

Jinak se mi MS rozjela v plné parádě ☹ a já teď nevím jestli mám zítra volat k Apolináří kvůli UTZ a KET a nebo to ještě nechat třeba na příští měsíc. Mám nějakou rozhozenou psychiku a nevím čím to je. Jestli je to tím, že se opět nedaří nebo že nezvládám co bych měla nebo že by hormony. No ty jo....už to na mě zase padá ☹

saralinda
autor
6. říj 2009

Gabikri, nevěš hlavu, FSH se může měnit (přestože mi v CARu říkali, že kdyý mám FSH 14-17, že už to lepší nebude, tak jsem mezitím měla i hodnotu 1,75 nebo tak něco). A co ti poradili s těmi cystami? Mně dali naposled antikoncepci (na konci měsíce jdu na kontrolu, tak uvidím, zd apomohla). Je pravda, že cysty múžou být při stimulaci problém, což jsem si vyzkoušela. Ale i tak mně 2x nechali stimulovat (a vůbec mi neřekli, že to kvůli cystám nedoporučují). Držím ti malíky a dej vědět, co ti doporučili dál.

Aknyt, to je mi líto. A neohlížíte se po jiném pejskovi?

larri
6. říj 2009

Ahojky,tak jsem si dala dneska obed s Len a konecne poznala osobne Jasminku.

Gabi,co to tady ctu.Zrovna vcera jsem na tebe myslela,ze se tady neukazes.Uvazovala jsem,kdy jdes k Apoli a takova spatna zprava.Co ti doporucili,pokud teda zacnes Apoli navstevovat,kdyz je s babickou zle.
Ja to poznala u tatky,takze vim o cem je rec.

Haribo,dvakrat jsem potkala dneska tvojeho Jirika. 😀 😀

Tynko,co k tve kratke radosti dodat? Akorat,ze si koupit nejake jine stenatko,kterych je dost.Myslim tim utulky atd.,bohuzel.

Jinak ja uz mam doma injekce na dalsi stimulaci.Tentokrat mam Menopur,ale nevim,jestli zacnu pichat v rijnu nebo listopadu.
Bylo mi doporuceno ICSI,ne kvuli spermiogramu,ale kvuli mym vajickam.Pulku oplodni klasicky a pulku ICSI,aby poradne zkoukla embryolozka vajicka.
Opet jsem byla utvrzena,ze dr.,ktereho nemusim mi minule udelal OPU brzy a tim mi nedozralo vice vajicek.Ted nebudu mit OPU driv nez 12 den od zacatku stimulace.

Gabi,ja pri prvnim IVF mela cystu pri stimulaci a nemela ani ET.

jasmina309
6. říj 2009

Zdravím Apolenky!
Též hlásím, že sem se s radostí dočkala Len a Larri 🙂 . Bylo mi potěšením, ráda sem vás poznala blíže 🙂 holky

Oznamuji, že "velká říjnová stimulace" je tu- po přechodu vaječníky uspány 😀 ! Já též nafasovala injekce- Fostimon a Gamaglobulin. Píchat začnu ve čtvrtek ráno a to denně 300m.j.(4 krabky) a ten gamaglobulin až okolo et.
Budu mít prvně iCSI a to z důvodu co psala Larri a taky proto, že je to náš poslední hrazený pokus(opravdu poslední)
UTZ- 14.10. a ani nevím koho budu mít 😕 Sem se v tom zmatku zapoměla zeptat 😕 . Jde o to, že sem dnes šla k Jirsové a nakonec jí přede mnou zavolali na sál a po ní přišla Jaržemblovská(tu já můžu 😀 ). Takže jak sem se tam naseděla, tak sem pak byla jako pako 🙂
Všem posílám pozitivní energii, kterou právě mám 🙂 🙂 🙂

gabikri
6. říj 2009

Jé, holky díky za milá slovíčka 😉

No na těch vaječníkách mám nějaké útvary...doktorka kroutila hlavou jako by spatřila UFO a po chvilce mi řekla, že to je divné, že moje vaječníky vypadají, jako by byly nastimulované a prý jestli si něco nepíchám. ( já, která tomu vůbec nerozumím, si budu pokoutně něco shánět) Je to prý na hranici mezi folikuly a cystičkami ( ta velikost) Koukala jsem na ní jako blázen 😕
Prý stimulaci odložíme až na další cyklus a dala mi náplasti EstraHEXAL. Má s tím někdo zkušenost ?
Jinak jsem objednaná na 19.10. na další ultrazvuk, jestli ty ufoni zmizeli 😝

pavla26
6. říj 2009

Ahojky, přidávám se mezi vás. 🙂 Chodím k Dr. Jarošové. Mám problém s dozráváním vajíček, po vysazení antikoncepce 😔 Brala jsem teď Tamoxifen a v pátek jdu na kontrolu na UTZ a uvidíme c dále.

saralinda
autor
6. říj 2009

Pavla26, vítám tě mezi námi Apolenkami a věžím, že sem již brzy budeš chodit jako těhulka.
Gabri, s těmi náplastmi zkušenost nemám, takže neporadím. Můžu se zeptat, u které Dr. jsi byla?

Jé, to mi je líto, že jsem musela trčet v práci, zatím co vy jste viděli Jasmínku. No, snad někdy příště.

gabikri
6. říj 2009

saralinda: tak to vidíš, jak jsem byla ze všeho vyplašená, tak ani nevím jméno doktorky 😕 Taková hnědovlasá..vlasy myslím na mikádo...hodně husté...tak cca 45 let.

saralinda
autor
7. říj 2009

45 let? Tak to vypadá na Koryntovou. Bývá někdy taková rázná. No, určitě dej vědět, zda se ti cysty ztratily.

janamej
7. říj 2009

Dobré ráno, holky. Vítám všechny nově příchozí. Tak máme za sebou odběry ˇkrve na Karláku v pondělí, byla to dost honička - ráno tam a odpoledne nazpátek, k tomu naprosto ucpaná D 1, no fuj. Teď UZ a pak nevím co.... Včera jsem byla totálně vyčerpaná, ležela jsem celej den - mícha potvora se zas ozvala. Takže píšu až teď. Doufám,že se Vám minisrazík vydařil. 🙂

jasmina309
7. říj 2009

Ahojte
Jý též vítám nové tváře!Taky tipuju Koryntovou 🙂
Jani, to sis dala teda... Máš to kočko trápení!
Minisrazík byl fajn a snad se mi někdy podaří dostat se na maxisrazík 🙂

Jinak mě dnes pořádně bolí hlava...ach tem Diphereline...

aknyt
7. říj 2009

Ahojky,
ráda vidím, že se tu rozjíždí další akce, tak držím palečky 🙂

Vítám nové Apolenky!

Jinak se na centrální distribuci asi rozhodli, že přece jenom nemusíme mít furt smůlu, a pejsek nakonec půjde k nám - paní si to rozmyslela a malou nechce, takže jsme teď na prvním místě. Včera jsme otestovali webku a sledování pejska z jiného počítače, tak budeme moct uklidňovat cíleně, když se bude něco dít.

len
7. říj 2009

Aknyt, gratuluju! 😵

pavla26
7. říj 2009

Aknyt, jaký to bude pejsáček 😅 Já mám dva 🙂

martinka.a.honzik
7. říj 2009

Krásné ranko všem,

Aknyt: gratuluji k pejskovi 😉

aknyt
7. říj 2009

Pavlo, zkusím ho umístit někam na web, na koníkovi mi ho smázli, že to nesouvisí s mimi.

pavla26
7. říj 2009

😠 no tedy, vždyť jsou to taky naše miminka, ikdyž jenom psí 😵 Já mám dva kokříky, resp. kokra a polokokra 🙂 Jsem taková psí máma a teďka doufám, že co nejdřív bude i mamča opravdová.

len
7. říj 2009

Ahnyt, tak až ho budeš mít doma, polož si vedle něj krabičku od Fostimonu, to ti ho nebudou moct smáznout 😀

aknyt
7. říj 2009

Tak je tu:
http://rodina.cz/ziakovi/album/p1240437_1.jpg
http://rodina.cz/ziakovi/album/pxxxxxxx.jpg

Jen doufám, že zvládnu výchovu přijatelně 😉 Ben byl z útulku a už to nebylo štěně a od štěněte jsme předtím měli jednoho pejska a to už si nepamatuju, bylo mi 10.

aknyt
7. říj 2009

Len, to je fajn nápad 😀

martinka.a.honzik
7. říj 2009

Len: co lázně, už ti přišlo vyrozumění?

Aknyt: nádherná bílá kulička 🙂

len
7. říj 2009

Martinko, prý zítra 😀
Teď tam volám kvůli předběžné rezervaci, je to síla 😝

pavla26
7. říj 2009

No to je krásnej plyšák. 😵 Kdyby tak zůstali pořád malí. Mimochodem, já mám taky Bena 🙂 , jen je černej, pak vám kluky ukážu - založím taky nějakej albumek.
Ten Fostimon je co? Mne doktorka říkala že nejdřív dáme prášky, pak kdyžtak injekce. Nevím, jsem z toho celá vykulená. Uvidím co mi řekne v pátek.
Holky mějte se tu fajn, musím běžet. Pak sem zas mrknu 🙂

martinka.a.honzik
7. říj 2009

Len, tak super, snad už se to pohne. Tak jsem zvědavá za jak dlouho pojedeš...

len
7. říj 2009

Hm, to já taky, momentálně mi to vychází, že asi o dva dny nestihnu stimulaci, čímž se mi IVF odsune do příštího roku 😠
Taky nechápu, že baba v lázních už má hodinu (volám co dvě minuty!) buď obsazeno nebo to nebere 😝

martinka.a.honzik
7. říj 2009

Ty brďo, o 2 dny? Tak to je tedy pech.

Baba v lázních má asi sváču....tak snad nepřejde hned na oběd 😕

len
7. říj 2009

Jsem zavolala vedle a slyšela jsem, jak paní prská, že má práci 🙄 Prý mám zavolat za hodinu 😀
Zkusila bych se domluvit v CARu, že bych vyfásla léky předem a začala stimulovat už na konci lázní, kdyby to šlo 😒

martinka.a.honzik
7. říj 2009

No to by bylo super, kdyby to šlo. Jen jestli před tou stimulací nebude potřeba nějaký UTZ 😕. Budu držet palce aby ne.

Pani v lázních je hustá 😖, vždyť i vyřizování těchto telefonů je její práce.

Ty jo, to bych si nikdy nedovolila, řict zákazníkovi, ať si zavolá za hodinu, že teď mam jinou práci. 😲