CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

saralinda
autor
10. říj 2009

Len, užij si to tam. A pokud budeš mít možnost občas zajít na net, tak budeme rádi, když oár řádků napíšeš.

larri
10. říj 2009

Matava,tvuj manzel je fotbalista nebo to ma jako konicek a ty ho prozivas s nim?

Len mej se a uzivej i za mne.

My meli ted v praci dva dny oslavy Prahy 10 a jsem totalne hotova.Jeste ted mi v hlave huci.

Dobro noc nebo dobre rano. 😉

mooncaa
10. říj 2009

Holky díky za popis toho, co mě čeká.
Len přeji pěkný pobyt v lázních a ať to pomůže k vytouženému miminku.

gabikri
10. říj 2009

Ahojky Apolenky noční sovy 😉

len: užij si to, závidím..😉)

saralinda: co je u tebe nového ?

lari : zdravím, jestli jsi to zažila s taťkou, tak asi víš jak mi teď je.

Babičku jsme si s manželem vzali k sobě..protože zbytek rodiny je úplně na h..., včera jsme ji převezli z Moravy z Beskyd, kde žila v chaloupce u lesa na samotě.
Když jsme ji s výsledkama chtěli dát do Vinohradské...doktoří nám řekli, že takhle rozšířenou metastázi už dlouho neviděli. Jsem úplně rozbitá..babička spí vedle v pokoji a je veselá a vůbec to neví. dneska nám říkala, že se musí vráti, že ještě zasadí čenek.
Já vím, že takové téma sem nepatří, ale musela jsem se z toho vypsat☹(

matava
11. říj 2009

Ahoj Gabikiri, klidne sem pis i tohle, preci jen se te to tyka a ovlivnuje to tvou psychiku...nase prababicka mela v lednu tohoto roku nehodu kdyz vystupovala z tramvaje, tri dny jsme ji hledaly po nemocnicich, nikdo nam nerekl kde je, fakt sila..nekolikamesicni anabaze operaci, stehovani do jinych nemocnic a LDN skoncila konecne az v cervenci, kdy za pomoci choditka zvladne zit ve svych devadesati opet relativne sama jako do doby pred nehodou...je to zahul pro celou rodinu, drzim palce at to nejak ustojite..
Larri, manzel sem tam sam hraje vsechny mozny sporty, driv fotbal hodne casto, pak florbal, ted spis badminton no a celkove vi o fotbale a aktualnich vysledcich snad vsechno...myslim, ze malokera zenska by ho v tomhle vydychala, takze stesti, ze my doma na fotbal a hokej cucely s mamkou taky, dokonce nas i na nej brala, takze me to taky bavi...ale jen v mire, u nej by to mohlo byt 24hodin, takze i tak jsou samozrejme doma dohady.. 😉

gabikri
11. říj 2009

matava : no právě, ta psychyka ☹ V pondělí budu s babi oblítávat doktory a co dál, to fakt nevím. Až se to začne zhoršovat...ani pomyslet ☹ Jé tvojí prababičce je devadesát, to je požehnaný věk 😉

matava
11. říj 2009

v prosinci ji bude 91 😉 do te nehody chodila sama kazdy tyden dvakrat do bazenu, chodila s jinyma babcama na dorticek a kaficko a co ji zustalo doted, tak cte knizky v cizich jazycich, ted se trebas rozhodla pro norstinu, v antikvariatu jsme ji sehnali knizku a slovnik a je spokojena 😉 fakt klobouk dolu...nastesti neni zatrpkla a je s ni sranda, je to takova pozitkarka, nechava si od nas masirovat hlavu, miluje ruzne kremy a dalsi patladla, furt se lici..no neuveritelna energie, tukam na zuby at ji to jeste vydrzi 😉
kazdopadne prakticka rada, obrat se na vasi mestskou cast, na socialni odbor, urcite ti poradi jaky prispevek a sluzbu ti muzou k babicce nabidnout, treba k nasi chodi od po do patku s jidlem a dvakrat tydne nejaka pani, ktera se ji pta jak ji je atd...taky existuje cela rada prispevku na pomucky, ktere by tvoji babicce pomohli lip zit...vetsinou jsou na uradech ochotni, kdybys cokoliv potrebovala, budu na IP, drz se... 🙂

larri
11. říj 2009

Ahoj holky,je tady smutne tema,ale i tohle patri k zivotu.

Gabi,tatka je uz 8let mrtvy,ale je to jakoby vcera.
Nejhorsi bylo,ze ja,mamka a segra jsme to vedely jako prvni a nesmely to tatkovi rict driv nez mel vysledky dalsi kontroly.Kdyz prisel z kontroly,tak rekl,ze je v pohode.Zrovna jsem sla do obchodu,tak mamka,at vezmu tatku s sebou.Hned volala dr.,proc mu to nerekl.Jenomze on mu to rekl a tatka nam to asi nechtel rict.
Jakmile jsme spolu sli ven,tak mi rekl,ze pry ma rakovinu a jestli tomu verim.
Bylo to hrozne.
ALE BYL VELKY BOJOVNIK,bohuzel se strasne tesil na duchod.Prvni den v duchodu jsme ho pochovali.
Bylo to pro neho vysvobozeni,ale nikdo si nedovede predstavit,jak mi chybi.Byla jsem jeho holcicka,ale samozdrejme,ze stejne miloval i moji sestru.Ale ja nezapru jeho a segra mamku. 😀

No a s cim nam kdo pomohl? Kdyz jel na chemoterapii do Ostravy,jsme z Opavy,dostal sanitku.Po cheme mel jet domu vlakem.Dobry,ne? 😠

jasmina309
11. říj 2009

Ahoj holky Apolenky
Smutníte?

jasmina309
11. říj 2009

Gabi- to s babičkou je mi moc líto! Ale jak píše Matava- pozeptej se už i u toho dr,a vysvětki siruaci a oni ti určo poradí. Opravdu existuje spousta příspěvků na pečování a různé pešovatelské služby. Uvidíš, že to s babičkou zvládnete!

Jinak já hlásím, že mám v sobě už 1200IU Fostimonu, tak snad ve středu mi na utz nějaké folikuly uvidím 🙂
Zítra jedu na interní předoperační vyšetření- to zase bude výlet-blé 😉

matava
11. říj 2009

ahoj jasmi a kdy budes v caru? my tam jedem s manzelem na prvni konzultaci kolem poledne, tak ja jen jestli te tam nezahlidnu, ale na pokec to nebude, pomazu hned zpatky do prace... kazdopadne drzim palce at se tam neco najde 😉

jasmina309
11. říj 2009

Matava 🙂 , tak je možné, že mě zahlídneš 🙂 a ptž sem s BMI 32, tak ani nepřehlídneš 😀
Objednaná sem na 12.15.
A jedu s dcerou(pravděpodobně)

Tobě na 1 konzultaci držím palečky a věřím, že ty se v Caru jen ohřeješ 😀 a hned půjdeš do těhulí 😀

matava
11. říj 2009

jasmin, tak to mozna akorat budem odchayet, jsme objednani na 11.30 k Jarosove, ja brunetka s podlouhlym oblicejem a manzel s kulatym a vlasy spis do zrzava nez do hneda 😉 tak na sebe aspon mrknem, asi by mu nebylo prijemny, kdybzch tam s nekym kecala... 😉
kazdopadne dik za prani i kdyz je to u nas s tou azoospermii zatim jen utopie ze bych brzo byla tehul...

haaribo
12. říj 2009

Ahoj holky! Tak po 6 dnech v práci mám konečně den a půl volna. Jsem totálně KO... A je mi pořád nějak blivno, asi z nevyspání. Tak pá, držím pěsti všem, co dnes něco mají...odpo se ev. ukážu!

janamej
12. říj 2009

Ahoj holky,čtu si vaše téma a chtěla bych Gabi (ještě se neznáme) povzbudit a snad i malinko poradit. Mám 92 letou babičku a leží na LDN BBoromejek v Břmějte evnově, kdyby se zeptala přímo tam poradí ti iu stím, kdybyste potřebovali mít pečovatelku doma, a kdysi dávno při vysoký škole jsem dělala pečovatelku u těchle starých lidí doma. Tenkrát to měl na starosti daný sociální odbor na určité Praze (podle místa bydliště). Ještě mám tam známé, kdybys potžebovala, a nebo moje kmotra pracuje v Arcibiskupským paláci, tak se můžu zeptat, stačí říct.
A Vy ostatní se mějte krásně.

rendulina
12. říj 2009

Ahoj děvčátka,

jen v rychlosti nakukuji a co nevidím 😕 :

- spes2009 : GRATULACE k mimískovi!!! 😵 + k narozeninám = krása
- aknyt : super,že máte již pejska! 😉
- haaribo : držím stále palečky ať po novém roce nemusíte na IVF a 3.IUI klaplo! 🙂
- jasmina : vše nej nej k tvým zítřejším narozkám 🙂 a přeji pozitivní zprávy na středeční UZ! 😉
- len : užij si lázně a koukej se ozvat,těším se,až budeš referovat(já se ještě neodhodlala na ně zeptat) 😅

gabikri
12. říj 2009

janamej: ježiš díky moc za jakoukoliv zprávu, napsala by jsi mi kontakty do IP ? Dííííky !!

Dneska jsme s babi lítali po doktorech a je mi z toho nanic. To jsem vážně nečekala. každého zajímalo její trvalé
bydliště..a zdravotní stav na druhém místě. Prý jsou v tom velké peníze..☹(
Když jsem jim vysvětlovala, že babí za Beskyd na samotě u lesa má jediné příbuzné v Praze, bylo mi řečeno,
ať ji odvezu zpátky ( 400km) a tam prý má nárok na sociální péči..síla co ??

larri : mě mamka zemřela, když mi bylo dvacet..🙂) Tu hnusnou nemoc jsem prožívala skoro pět let, takže vím, co to je..My to teť babičce taky nesmíme říct....psycho..!!!

Jinak holky jak to tak rozebírám, tak mi bude úplně jedno, že mi dají cizí vajíčko, hlavně že to nebude mít moje geny , když u nás v rodině je samá rakovina..☹(

gabikri
12. říj 2009

matava: tyjooo..tvoje babi je frajerka !!! 😵 😵 😵 😵

kalka
13. říj 2009

Ahoj holky 🙂

Opět si jdu k vám pro radu... Jsem 8 den po KETu a 24 DC... včera večír jsem začala trochu špinit.. jen takový zahnědlý ... a dneska už je to s trochou krve..
Test jsem si nedělala.. jde o můj třetí KET a nikdy se mi to nestalo.. dokud jsem brala Utrouš, tak mrcha nepřišla.. a teď poprvé je to všechno jinak.. asi už mám ztratit naději, že jo

😔

janamej
13. říj 2009

ahoj, GABIGRI - napíšu ti mail : mejdrech2000@yahoo.com, tel. 775 215 885 , tak se ozvi, ať ti můžu pomozt
ostatní holky - tyhle kontakty platí i pro ostatní,kdybyste potřebovaly 🙂

jasmina309
13. říj 2009

Ahoj holky
Tak vám jdu poděkovat za gratulace.Tak už se rok přehoupl 🙂 🙂 a léta běží.... 🙂
Jinak mám v sobě již 6krát 300iu FSH , rozpíchanej zadek , nafouklé bříško a zítra bude utz.
Ptám se holky, když mám vysoké dávky a píchám od čtvrtka, jak byste viděli mé OPU? Na sobotu, neděli? Stresuju, ptž mám muže v Belgii a obavy, zda se do víkendu vrátí...

jasmina309
13. říj 2009

Gabi, chjo- to je trápení!Tohle dobře znám...
Jani jsi hodná, že poradíš Gabi! 🙂
Kalko- někdo špiní a přesto najde na testu //. Když se to nerozjede v klasickou ms, tak to ještě nic neznamená. Je to můj názor, každá to máme jiný, však víš 🙂
Copak naše Len v lázních? Si to užívá 🙂

matava
13. říj 2009

ahoj jasmi, tak pridavam se ke gratulacim 😉 jinak zitra tam budu sama, manzel lezi doma s antibiotikama a dostalas me s manzelem v belgii, tam jsem se seznamila pred peti lety s manzelem 😉 tak kdyztak se tam uvidime, na me je cislo 775225311, budu mit cervenou kabelku, kabat nevim jaky, to podle zimy rano 😉

jasmina309
13. říj 2009

Matava- super
Na pokecík alespon. Já budu mít bílou kabelku a černou bundu a mám světlé vlasy, podbarvené mahagon.A teda budu s dcerou(tmavé dlouhé vlasy, bílá bunda). A obě sme kypré holky 🙂
No vidíš, tak manža stůně- to at raděj leží, ptž bacili zrovinka nejmín potřebujeme, vid
Moje číslo je 775 976094

matava
13. říj 2009

no hlavne by tam mohl vsechny zensky nakazit a stejne teda nema vychazky... mamka rikala, ze to mam odlozit, ze na prvni mame jit spolu...po trech a pul mesicich to fakt odkladat nebudu a vsechny jeho vysledky mam u sebe, tak co 🙂

haaribo
14. říj 2009

Ahoj holky, tak ani 3.IUI nevyšlo, už včera jsem začala špinit a dneska to pokračuje - no ale aspoň se mi natáhnul cyklus...

pbauerova
14. říj 2009

Ahoj všem tady! Jelikož chodím taky k Ap. píšu Jasmínce sem....

Jasmí, nějak namůžu najít pokojík snažilek z Děčína, tak nevim jesti jsem tak slepá, nebo někam zmizel. Jsem dnes po KETu jedné morulky (pracovní název samo Oldřich 😉), takže teď už jen užívání koňských dávek Estrofemu a Utroše a 14 dní pevný nervy..........a pak se smířit s výsledkem ať už bude jakýkoliv 🤐
Jak ty dnes na UTZ? Byl dnes, že?

haaribo
14. říj 2009

Chjo, čekala jsem, že dorazí ms a nic, teď dokonce vůbec nic, ani špinění. Já tomu už nerorumím.... 😒

matava
14. říj 2009

ahoj holky, tak uz k vam patrim oficialne.. 😉 mam za sebou prvni navstevu v caru...ze zacatku jsem mela dost stisneny pocit..preci jen den, na ktery cekam vic jak tri mesice, jsem tam sama, kolem neplodne pary, tehule, zeny na vozickach odvazene na sal, venku hnusne...no ale pak vykoukla sestricka svobodova, blondata kratkovlasa a hlavne velmi mila a pohodova..pak to same s jarosovou, mluvily jsme dost otevrene a asi i dost diky tomu, ze tam nebyl manzel...no mne vzala krev jen na hiv atd, hormony ji stacily zatim od me mudr, privitala ze mame i genetiku atd...dalsi postup je objednat manzela k jejich urologovi, ktery se vyjadri k moznosti operaci tesa mese a ktera stoji deset tisic...coz zni lip nez tricetpettisic u toho androloga.. 😉 takze tak

matava
14. říj 2009

haaribo, ted jsem sice trochu mimo s tvyma dc ale nemuze to spineni byt od zahnizdovani?...vzdyt ta moznost tam stale je, ne?... 😉