CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

eustoma
26. říj 2009

tak uz som apolinarka. boli sme tam minuly tyzden a bola som velmi milo prekvapena. uplne skvely personal. lekarka velmi mila. sestricka tiez. no skvely boli. vo stvrtok som dostala nejaku injekciu, uz neviem nazov. a nasledne v sobotu sme sa mali snazit. tak sme sa snazilkovali. uvidime ci sa to podarilo. ak by to nahodou nevyslo, tak dalsi cyklus idem na zistenie priechodnosti vajcovodou. inak podla vysetreni co zatial mam som skoro v poriadku, aj folikuli mam pekne, aj maternicu, len nejakeho hormonu mam malo (zabudla som akeho).

eustoma
26. říj 2009

bola som u dr. Jarosovej. bola skvela, konecne mi vysvetlila co a ako je na tom. teda vcom je problem a ake su mozne postupy a tak.

saralinda
autor
26. říj 2009

Eustoma, to je dobře, že jsi byla spokojená. A přeji ti, aby jsi k Apoli chodila co nejkratší dobu a byla brzy těhulka.

lillyella
26. říj 2009

Ahoj holky 🙂 ,EUSTOMA - já mám také výborné zkušenosti s paní doktorkou Jarošovou,moment.je prý nemocná,tak musím čekat,nemůžeme řešit ty moje zatracené anti-spermie ☹ Pokud mas pouze sniženou hormonální hladinu a nic víc,resp.vše ostetní je v pořádku tak bych se vůbec nebála,uvidíš,že se to brzy povede 🙂

fr.vladka
26. říj 2009

Ahojky holky, tak jsem dnes začala se stimulací vaječníků. Dnes poprvé první injekce. Nemám to pero na píchání ale nechávám si to píchat od mé švagrové. Píchám si MENOPUR. Nemáte s ním někdo zkušenosti?? Ultrazvuk byl velice dobrý, mám hodně vajíček takže uvidíme... Už se těšíme na ICSI... 😉 😉

eustoma
26. říj 2009

dufam, ze teraz to pojde ako po malse 😉. no uvidime 😉. ako pevne verim ze by sa mohlo podarit otehotniet do vianoc 😉 bol by to krasny darcek 😉. rozhodne to prajem vam vsetkym, ktore sa pekne snazilkujete.

lillyella: dakujem, pevne verim v babo 😉.

larri
27. říj 2009

FR.vladka,ja zacinam pichat Menopur za mesic.Mela jsem Merional a je pry podobny.Nemela jsem u neho vubec na nic chut,co se tykalo sladkosti.Byla jsem vice v pohode nez kdyz jsem mela Fostimon.U toho bych sezrala i vola.

Pa,pa bezim do prace,tak hezky den.

martinka.a.honzik
27. říj 2009

Hezký den Apolenky,

tak dneska v 5 hodin ráno jsem zblajzla poslední antobiotika, hurááááá. Tak teď budu dlabat hodně vitamínků, abych dala tělíčko a domeček do pořádku, aby se u mě embryjku v listopadu líbilo. Jinak na chatu jedeme až ve čtvrtek, protože musím k doktorovi s kontrolní močí. Chtěla jsem to nechat na pondělí, jenže mi došlo, že to už dorazí MS a všechno by bylo v háji. To si raději odpustím tu chatu, než posouvat KET o další měsíc.

kralka
27. říj 2009

Ahoj, prosím o radu. Dneska jsem dostala injekci na vyvolání menstruace (tuším, že Ascorutin). Teď mám hrozné křeče ☹ . Nemáte někdo zkušenosti s tím jak dlouho to asi může trvat a není něco čím to zastavit????

aknyt
27. říj 2009

Ahojky,
kralko, nevím, proč ti je špatně po Agolutinu, asi to byl nápor hormonů naráz. Ale mělo by to odeznít. Kdyby ne, tak zkus zavolat do CARu a zeptat se na to.

Fr.vladka: tak budeme držet palečky, ať z hodně folíků je i hodně kvalitních embryjek 🙂

Jinak MS očekávám každým dnem, tak snad dorazí tak akorát, aby chlap stihnul ET, v sobotu odlétá a měl by se 9.11. vrátit. Pro jistotu ve čtvrtek zajede k Apolináři podepsat papíry, kdyby to nestihnul, ale byla bych ráda, kdyby už byl doma až bude ET.

kralka
27. říj 2009

Děkuji aknyt. Snad to přejde. Mám jít večer na bowling a nerada bych si to musela nechat ujít. Držím palce ať přijde ms co nejdřív ať nemáš nervíky a můžeš se připravovat na „hnízdění“ 😵 . Všem přeji pěkný státní svátek 😀 .

jasmina309
28. říj 2009

Ahojky
Tak sem zpět z výletu 🙂 . Zatím je ok. Uvidíme, sem 9 den po OPU...

Jediný co mě štve je opět bolest hlavy...bud přejde nebo bude migroška..

Všechny vás moc zdravím a přeji krásný sváteční den 🙂 🙂 🙂

saralinda
autor
28. říj 2009

Jasmínko, tak zkus migrénu zaspat. 9.den po OPU? to už se to pěkně blíží. Moc se těším až budeš hlásit //.

aknyt
29. říj 2009

Ahojky,
dnes se cítím úplně jako v pondělí ☹ Ten den doma mě poněkud rozhodil... na MS stále čekám, ale zatím zas tak nespěchám, aspoň by měl chlap šanci stihnout KET.

larri
29. říj 2009

Jeee, Tynko,tebe jsem dlouho nevidela.
Kdy se dela KET?

mUJ DRAHY MEL VCERA TAKY NEDELI A DNESKA PONDELI.Aspon vam to rychle utece,zatimco ja mam pracovni vikend,takze dneska lenosim a zitra jdu do prace.

Mne je porad nejak divne,boli mne dost hlava,skoro kazdy den zvracim a nemuzu kafe.Ale boli mne cele zada a hlavne mam ztuhly krk,tak si myslim,ze je to od toho.Objednam se na masaz a urcite bude lip.

aknyt
29. říj 2009

Ahoj Larri,
KET se dělá cca 12-16. den cyklu...
Snad se ti brzy uleví, to je blbý, když se člověk necítí. Hlavně aby ta masáž zabrala.

fr.vladka
29. říj 2009

Mám nějákou depku, mám strach že se všechno zvrtá.. Ach jo... ☹ ☹ ☹

martinka.a.honzik
29. říj 2009

Ahojky Apolenky,
tak na chatu jsem nakonec neodjela. Je opravdu hnusně a i když už jsem v pořádku, tak MUDr. říkal, že nesmím prochladnout, že by hrozilo, že se ten zánět bude opakovat. Tak nechci nic riskovat. Doufám, že se už nic nepodělá a v listopadu ten KET opravdu vyjde. Jinak já už mám své krásné ,,těhu,, předmenstruační příznaky, takže to vypadá, že při této MS zase ,,polezu po zdi,,. Tak doufám, že bude zase na 2 roky poslední 🙂. I když jsem asi dost naivní. Je dost nepravděpodobné, že by se nám první pokus podařil 2x. Každopádně, jestli to nevyjde, tak nevim kdy budeme mít peníze na další. No ale ono to nějak dopadne, že 😀

eustoma
29. říj 2009

fr.vladka: neboj nezvrta sa. je pravda ze ono uz clovek hlada vsetko mozne co sa moze stat a tak. drzim palecky, aby sa nic necakaneho nestalo.

eustoma
29. říj 2009

larri: masaz snad pomoze.
ja mam seknute zada, take o bolesti zad viem svoje. ale masaz a suchy teply zabal vzdy pomahaju 😉

martinka.a.honzik
29. říj 2009

eustoma: neboj uvidíš, že všechno bude Ok. Tyhle pocity zažíváme všichni 😉

eustoma
29. říj 2009

martinka: drzim palecky, aj na nohach. s tou chatou si sa dobre rozhodla.

martinka.a.honzik
29. říj 2009

Jasmina309: Co hlava? Už je ti líp?

eustoma
29. říj 2009

jj, vsetko bude ok, ja v to verim 😉 😉 😉.
momentalne stale cakam, ci moja injekcia zabrala a podarila sa aby foliku praskol. no uvidime. vsetky testy vyzerali slubne. teraz som 27 DC a 8 (6 den od snazenia sa) po tej inkecii. tak je este skoro robit nejake zavery, ale nejak na mna dopada trosku nervozita.

martinka.a.honzik
29. říj 2009

eustoma: No samozřejmě je nejlepší na to nemyslet, ale z vlastní zkušenosti vim, že to nejde 😀

eustoma
29. říj 2009

ja sa divim ze manza zatial nenervoznie. on vzdy tak ku koncu cyklu zacina byt nervozny, az neprijemny. uz skoro rok ho to drzi.

eustoma
29. říj 2009

martinka: vidim ze uz mate jednu holcinu, tu ste mali tiez s asistenciou?

martinka.a.honzik
29. říj 2009

eustoma: Jo jo, Verunku máme z našeho 1.IVF, hned na první pokus a ještě máme 3 mrazáčky. Měli jsme ohromné štěstí. V listopadu si jdeme pro sourozenečka.

U nás manža naštěstí nemá moc přehled, takže je v klidu, jen já jsem vždy na zabití, takže to stejně pozná, kdy má MS dorazit 😀

jasmina309
29. říj 2009

Ahojte Apolenky

Tak moje hlava mi dala včera odpoledne pohov a dnes od rána se snažím bolest utlumit, zaspat a prostě se bolesti zbavit- a pořád bolí...Blindila sem, mám úplně návaly spíš horka...no pěkně si to vyžírám 😒

Vás všechny moc zdrsavím! 🙂 🙂 🙂

martinka.a.honzik
29. říj 2009

jasmina309: tak to je mi moc líto, že tě to takhle trápí. Myslíš, že je to těma hormonama? To je hrůza, ségra na to taky trpí, tak vim co to s člověkem dělá. Držím palečky, ať je ti brzy líp a blindíš jen a jen kvůli rostoucímu hCG 😉 😅