CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

dada074
21. lis 2009

Na obojí holka,na obojí,ale já po těch hormonech nikdy nějak nemám chuť 🙂

larri
21. lis 2009

my mame doma tichou domacnost,tak se musim vykecat aspon tady.

Tady aspon nevidim,jak kroutite ocima,kdyz pisu blbosti. 😀

dada074
21. lis 2009

Neboj také to znám,ale dnes ne je zlatíčko šel dělat na barák elektriku no říkal na hoďku,ale asi to nejde podle jeho představ,tak tu ještě není.

len
21. lis 2009

Ahoj ahoj, vy teda jedete 😉
My dnes slavili manželovy narozky, pěkně vyčůraně mamince nazahlásil, že dort peču já, takže pak měl dorty dva 😀 No a jinak mám v sobě třetí pigáro a není mi z toho nijak volno 😖 (leda by to bylo kombinací dortu, dvou chlebíčků a tří deci vína, to ale v průběhu celého odpoledne)
Aknyt, ten můj teď programuje nějaký zelený čtverce 😉

saralinda
autor
21. lis 2009

Holky, vy teda jedete. Ten můj je taky u PC (ještě že má notebook) a kreslí náš budoucí barák na vesnici. 😀 Ale musím ho pochváli, zatím je to dost vymakané.

Holky, před chvílí mi volala mamka - je u bráchy a hlídá neteř, které je 13,5 měsíce. Dneska jí mamka učila skořápky (prý zatím jen se 2 kelímky 😀 ) a taky si hráli tak, že mamka byla v ohrádce a neteř jí nosila, co si mamča vymyslela (samé hračky). Jsme mi to ale rodinka, co? No, alespoň se máme čemu smát. 😀

saralinda
autor
21. lis 2009

Holky, koukněte schválně na 1. stránku a nechte myš na fotkách holčin. Uvidíte, že většina opolenek tam už má své uzlíčky doma. To jen pro dodání naděje, že to fakt funguje a že to u Apoli umí.

gabikri
22. lis 2009

Ahojky všem 😉

Holky, zítra ráno jdu na OPU, píšou nalačno, pít ráno můžu ?

saralinda
autor
22. lis 2009

Gabikri, přeju ti hodně štěstí. To s tím pitím si bohužel nepamatuji. Ale vím, že před klasickou operací se pít nesmí. Počkej, oni ti holky s lepší pamětí napíší.

martinka.a.honzik
22. lis 2009

gabikri: jesli si dobře pamatuji, tak je to stejné jako před jakou koliv operací (narkozou) a to, od půlnoci nejíst, nepít a nekouřit.

martinka.a.honzik
22. lis 2009

gabikri: jinak samozřejmě moc moc držím palečky na zítřejší OPU a už se moc těším na samé pozitivní zprávičky 😉 🙂

len
22. lis 2009

Gabi, bohužel ani nepít. Ale po OPU ti to vynahradí, přinesou konvici čaje a naopak ji musíš vyzuňknout celou 😝
Každopádně moc držím palce 🙂

Sar, tímhle já se utěšuju už dlouho, ono to vypadá, jak u Apoli nikdo netěhotní, ale realita je povětšinou taková, že jakmile se někomu zadaří, zdrhne z téhle diskuze jinam 😀 Čest výjimkám 😉

martinka.a.honzik
22. lis 2009

Jinak já hlásím, že dneska je mi mnohem líp, než včera, jen se mi teda pořád motá hlava, ale proti včerejšku je dnešek fakt balada. Jen tedy fakt nedopnu žádné kalhoty, ale to samé jsem měla i při mém prvním IVF, prostě mě ty hormony nějak nafukují nebo co 😀. Dneska jsem dokonce vyrazila na malé vánoční nákupy, ale do velkých obchoďáků jsem se raději nehrnula, aby na mě někdo něco neprskl 😝

martinka.a.honzik
22. lis 2009

Len: já jsem nezdrhla, naopak jsem se drze vetřela 😀

gabikri
22. lis 2009

Holky díky, ještě že jste mi to řekly, já myslela, že pít se může 😒
Jinak díky za podporu 😉

len
22. lis 2009

Marti, díky za tebe! 😀
Mám v sobě čtvrtou, zdá se mi to, nebo každá další bolí víc a víc?

gabikri
22. lis 2009

Holky teď jsem se zasmála, čtu manželovi ten zelený papír a tam píšou : bez šperků, nenalíčená....a on na mě vykulil oči a hlásí " bez špeků? " To bych asi nestihla, do zítra přijít bez špeků, ale šperky už sundavám 😀

len
22. lis 2009

No jasně, přeci to nejsou špeky, ale kožní řasy, ne? 😉

gabikri
22. lis 2009

len : kožní řasy, jo? Já bych to nazvala Mišelinkou 😀 Je pravda, že když jsem si píchala sama Orgalutran, tak jsem to přes to sádlíčko vůbec necítila 😝

len
22. lis 2009

No, když jsem píchala Puregon (pera), tak v instrukcích bylo - do kožní řasy. Pak jsem říkala obvoďačce, že píchám do špeku a ona se pohoršila - jakej špek? To je kožní řasa! Takže je to terminus technikus a na zítřejší OPU můžeš vyrazit zcela bez špeku 😉

martinka.a.honzik
22. lis 2009

😀 😀 😀

larri
22. lis 2009

Gabi,zitra na tebe budu mysslet a at je tve posledni OPU.

Ja nemam ani tu Miselinku,tohle nevim co je a to jeste nepicham.

Holky mrcha porad nikde a ja bych ji tak chtela. ☹

len
22. lis 2009

Larri, kdybys neměla jen jeden neprůchodnej vejcovod... Ale takhle je asi blbost doufat 😒 Tak jen přeju, ať dorazí co nejdřív. Předpokládám, že červeným svařáčkem se nalejváš a v horký vodě maceruješ už pár dní, bohužel nic chytřejšího asi neporadím 😖

larri
22. lis 2009

Cervene vino ja nemuzu,z toho mi byva zle.Sla jsem na solarko a za chvili pujdu do horke sprchy.

Vcera jsem tady psala plany a uz ted mi to nebude vychazet. 😠

Mrcha jedna,nevi,ze uz to mam do porodu nacasovane nebo co.

Ted tady holky dva dny nebudu,delam delsi dobu od 9.00,tak kdyby za tu dobu se neco velkeho udalo,tak prosim sms.Dekuji

Pa a hezky vecer.

saralinda
autor
22. lis 2009

Len, mě taky každá injekce víc a víc bolela. 1. a 2. skoro nebolela, ale při posledních už jsem docela skučela a kolikrát zůstala tak 10 minut ležet. Ale to spíš při 2.IVF, které bylo docela brzy po 1.IVF. Ale ty jsi statečná a vydržíš to.

Gabi, zítra na tebe budu myslet.

Holky, na mě skočil nějaký bacil a dnešek jsem strávila s teplotou v posteli. Na pondělí a úterý jsme si vzala volno, tak to bude snad stait (teď už mi je mnohem lépe než ráno, tak snad jo).

len
22. lis 2009

Sar, tak jsem si to nevymyslela 😒 Ale já mám oproti tobě malý dávky, zatím jen 2 ampule v 1 ml. Průšvih je, že až budu nejvíc rozpíchaná, příští pátek do sebe budu muset osobně bodnout dvě injekce (Menopur + Orgalutran), to asi chcípnu 😀 Jsem hroznej srab a smekám přede všema, co to tak zvládaly vdycky, teď teprve vidím, že ta investice do pera nebyla zbytečná... Škoda jen, že ten Menopur taky nemají v peru 😀

Jinak doufám, že to co nejdřív vyležíš, děláš moc dobře, že sis vzala volno, když to člověk chytne na začátku, bude to určitě brzo dobrý 🙂

martinka.a.honzik
23. lis 2009

Ahojky Apolenky,

gabikri: Myslím na tebe a držím moc palečky, ať OPU dobře dopadne.

saralinda: brzy se uzdrav

len: tak to vypadá, že si s tim Utrogetranem a měřením BT měla asi pravdu. Uvidim jak dál, ale už 4.den mám naprosto stejnou teplotu (37), tak jsem na to zvědavá.

Jinak dneska jsem 9.DPO (5.den po ET) a MS přichází většinou 11.-12.DPO, tzn. že středa nebo čtvrtek, tak začínám mít trošku nervíky, protože mě začíná dost bolet břicho jako před mrchou. No ale zatím si to nějak nepřipouštím, že by to nemělo vyjít.

Copak asi Fr.Vladka, jestli dobře počítám, tak dneska by měla být 11.den po ET, té už se to testováníčko blíží.

len
23. lis 2009

Marti, no a zase to má každej jinak. Já taky dostávám MS 11.-12.DPO, ale Utrogestan mi ji dokáže oddálit téměř donekonečna, dorazí až pár dní po vysazení. Ne, kecám, při minulém IVF jsem začala krvácet den po dobrání Utr. - 17.DPO, testy negativní, takže to držel Utr. a nikoli těhotenství. Ale někomu dorazí i přes Utr.

martinka.a.honzik
23. lis 2009

len: aha 😀

len
23. lis 2009

to jsem poradila, co? 😀 No prostě jak říkám - po IVF můžeš čekat vše 😀 A negativní věci můžou znamenat pozitivní a naopak, nebo se i může stát, že vše je tak, jak to vypadá na první pohled 😀 Každopádně přeju, ať tam ty // najdeš 🙂

martinka.a.honzik
23. lis 2009

len: no rada nad zlato 😀 . Díky, nebudeš mi to věřit, ale taky si přeji, ať tam ty // mám. A nejen já 😉