CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

gabikri
25. lis 2009

len: no to je pěknej hnus...to raději vysadím úplně 😉 A ten Femibion...to jsi pořídím 😉
Jinak jak jsi psala, že ten Orgalutran, že tě to bolelo, tak mě to nebolelo vůbec, to asi fakt bylo tím sádlíčkem 😀

len
25. lis 2009

Si myslíš, že já žádný sádlíčko nemám? 😀

saralinda
autor
25. lis 2009

Len, mě Orgalutran taky dost bolel, teda spíš štípal. Jak mravenci. Píchla jsme si ho před jedním srazíkem s Váma a na tramvaj jsme to odkulhala.

Larri, já nevím, kdy půjdu do dalšího boje. Nějak se na to zatím necítím. Včera jsme byla u jednoho bylinkáře....tak teď se snažím srovnat tělo bylinkami. Byl fakt dobrej. Na nic se mě neptal, jen jsem si k němu stoupla a on jel kolem mě rukama a říkal - občas Vás bolí hlava, když máte kašel tak suchej, občas trpíté nadýmáním a říhá se vám a zakončil to - "na gyndě vás nemaj moc rádi, že ne"? "Víte o tom, že máte cystu na vaječníku? Menstruaci asi nemáte pravedelnou, že ne? Máte dost rozházené hormony". A bylo. Holky, strefil se se vším. Dal mi čaje na žlučník+dvanácterník, vaječníky a cysty. K tomu jeětě kapičky z jeřábu ptačího a bylinné tabletky na srovnání hormonů. Takže mám veliký rozpis a snažím se na nic nezapomenout. 6x denně piju nějaký čaj, 4x denně mám tabletky a 3x denně kapu kapičky. K tomu mám ještě nějakou martičku na bodbříšek. Bude to asi náročné na disciplínu to dodržovat, ale budu se snažit, jak jen to jde.
Svou přesnou diagnózou (a to znal maximálně mé jméno, které jsem jim řekla k objednání), mě dost mile překvapil a nadchnul. Takže jdu do boje pomocí bylin. Návštěvu CARu a dokonce i konzultace výsledků z UTZ na onkologii stále odkládám. Bojím se totiž, že mě budou do něčeho tlačit. A teď na další IVF prostě nemám (psychicky) a to asi hlavně proto, že moje 2 IVF na mě nepůsobily, tak jak by měly. Takže se bojím, že bych nevyprodukovala žádné vejce.
No, to jsem se zase rozepsala

gabikri
25. lis 2009

saralinda : ty jo, to mám úplně mrazení. To je jeden z těch, jak jsi mi kdysi dávala kontakty? Vůbec se Ti nedivím, zkusit se má všechno. Já bych se tam určitě taky vypravila po pár neúspěšných pokusech. Ale spíš nechápu lidi, co tam chodí namísto k doktorům. Ti vždy na prvním místě. Já jsem jednu léčitelku kontaktovala na doporučení sestřenice zatím mailem a dost mě odradilo, že když jsem jí napsala, že jsem byla na operaci myomu ( 8 cm) že prý to jste udělala velkou chybu 😒 No je normální..to jsem si ho jako měla nechat a nic s tím nedělat 😲 😲 😲

gabikri
25. lis 2009

len : no asi ne tak tlusťoučký, že tě to bolelo 😀 😀 😀

len
25. lis 2009

Sar, tak to je fajn, že jsi natrefila na někoho, kdo ti sedne 🙂 A naprostej souhlas, na IVF musí být člověk připraven v prvé řadě psychicky, vnitřně se s tím porovnat a smířit, znám to...

saralinda
autor
25. lis 2009

Holky, díky moc za podporu. Teď bych do IVF nešla s optimismem mně vlastním 🙂

Gabi, pokud jsme ti psala 2 kontakty, tak to bude jeden znich. Pokud byste na tohoto léčitele chtěla některá kontakt, ráda přdám. I když nechci tvrdit, že mi pomůže. Ale doufám v to. Nevýhoudou je, že se na objednání v Praze čeká dost dlouho cca 4-5 měsíců, ale on je z Vysočiny a tam je to bez objednání, ale často s celodenním čekáním.

len
25. lis 2009

Gabi, moje dr. (lékařsky vzdělaná žena!) se zase tvářila, že dneska už není problém hormonama oddalovat přechod a selhávání vaječníků. Doufám, že tu nikoho nerozlítostním, mě to spíš pobavilo 😉 Kompletní popis mého předoperačního jsem napsala do cynické diskuze, byl to masakr 😀

eustoma
25. lis 2009

olky pripajam aj svoju vcerajsiu skusenot s Jarosovou. Mna na bola vcera neskutocne mila, az som bola prekvapena. AKo nie ze by inokedy nebola mila, ale dokonca mi aj natocila monitor a ukazala mi folikuly a tiez ich merala a tak. potom sme sa dokonca aj bavili, ze kolko krat budeme skusat samovolne. Inak Jarosovu, som zatial mala trikrat a bola vzdy v pohode.

Koryntovu som mala zatial raz a prisla mi tiez v pohode, vsetko co som chcel avediet mi povedala. No a este raz som bola u Vokroja a ten bol velmi mily. Dokonca sa pytal aj veci okolo, nie len zdravotny stav. takze ten u mna zabodoval najviac 😉.

Gabi: ak si zavisla na kave kup si kavu bez kofeinu. Robi sa nescafe gold a nescafe clasic. chutia rovnako a neobsahuje kofein. ja prave kofein nemozem, takze pijem tieto kavy a chutovo to fakt nepoznas.

len
25. lis 2009

Eustoma, to už tu bylo zmíněno, že ona sice neobsahuje kofein, ale obsahuje zase jiný svistva, který tam přijdou, když kafe kofeinu zbavujou 😒
Ale jinak milí jo, to oni tam jsou, akorát opravdu když jsem se nezeptala, vylezla jsem ven zcela informacemi nedotčena 😀

eustoma
25. lis 2009

gabi: rozhodne gratulujem, a nech vsetko ma zdarny koniec 😉

gabikri
25. lis 2009

eustoma: díky 😉

len: teď jsem dočetla tu Tvou story s obvodní doktorkou. Ta má tedy dost 😀 😀 Hlavně na to nemysli..tak za tuhle větu bych dávala rovnou deset ran na holou 😖 Jo a že se dá oddálit přechod, tak to je paní doktorka napřed, zeptej se jí příště na podrobnosti..ha ha 😀

gabikri
25. lis 2009

Mě zase s...e moje teta, která mi neustále přeposílá odkazy na nějaké šarlatány a numerology..bych jí zabila 😖

len
25. lis 2009

Gabi a pak mi má mít někdo za zlý, že je ze mě takovej cynik, když dostávám ze všech stran takovýhle nakládačky 😀 Jsem koukala na poradnu na porodnici a už i Řežábek tam jedný "neplodný" radí, ať na to nemyslí 😀 Pravda, téhle bych to teda možná poradila taky 😀

larri
25. lis 2009

A to nikdo nemate na moji dr.z Opavy.Jeste kdyz jsem byla na internate v Olomouci,odvezla mne sanitka s podezrenim na lepe strevo.To se nepotvrdilo,rano jsem sla jeste na odbery krve a pak jela domu.
S papirama jsem sla ke svoji dr.a ta mi predepsala Stoptusin na kasel. 😉

Kdyz mne pichla vosa,otekl mi prst,ale mela jsem ho trochu namodraly.Poslala mne na chirurgii a kdyz se mne co se mi stalo a ja jim to popsala,tak se mne jenom zeptali,ktera dr.mne k nim poslala.
A taaaahle lekarka jeste porad leci.

martinka.a.honzik
25. lis 2009

len, larri: teda ty vaše doktorky, to jsou správné pacientky...jak říká můj taťka 😀 😀 😀

saralinda
autor
26. lis 2009

Len, přečetla jsem si výroky tvé obvodní a vskutky, velmi vzdělaná a logicky uvažující žena 😀 😀 😀
Jdu vás dočíst.

martinka.a.honzik
26. lis 2009

Krásné ranko Apolenky,
tak hlásím, že MS naštěstí zatim nikde (ťuk,ťuk), dokonce se mi opět zvedla BT a to dokonce na 37,2 🙂 . No a díky tomu jsem měla ráno děsné svrbění ruky na testování (minule jsem přesně v tuhle dobu testovala a už se // objevily), jenže jsem si vzpoměla na Vás a vydržela jsem netestovat 😅 , takže díky díky vám 😀 .

saralinda
autor
26. lis 2009

Martinka, to zní moc dobře. Vydrž ještě a pak už si budeš s výsledkem jistá (ať už bude jakýkoli) a nebudeš ještě více nervózní (zda ta 2. / není biochemické a pod). Je potřeba, aby se tu začalo pěkně těhulkatět.

Larri, ta tvoje Dr., tak to byl taky pěkný případ. Super, žes její léčení přežila. 😀

martinka.a.honzik
26. lis 2009

Jinak k těm doktorkám, tak než jsem přešla v mému nynějšímu skvělému panu doktoru, tak jsem měla doktorku a to jsem si občas připadala ja ve filmu Vesničko má středisková, protože s čimkoliv tam člověk přišel, tak to měla ona taky a hlavně většinu věcí ,,léčila,, tak, že to nechala přirozeně odeznít, bez jakýhokoliv vyšetření a rozborů a tak.

martinka.a.honzik
26. lis 2009

Tak jsem si dala grafík do albumu, tak doufám, že se v sobotu zazelená. 😉

saralinda
autor
26. lis 2009

Martinko, to vypadá pěkně. Tak ať se drží teplota nahořě ještě hodně dlouho a není tam vyhnaná jenom léky.

My měli na vejšce doktora, který dával všem Bromhexin, Paramel a Klacid (antibiotika) a bylo jedno, s čím tam člověk přišel. Mně to předepsal i tehdy, když jsem jela na 3 týdny za přítelem do Finska a potřebovala jsem napsat omluvenku (ty on psal rád a bez potřeby jakéhokoli simulování). Holt, měl za nás dědula body 😀

gabikri
26. lis 2009

marti držím palečky 😵 😵 😵

katerina85
26. lis 2009

Ahoj holky, chodí sem ještě tulipanek? Byli jsme spolu u Apolináře na 1. IVF a slyšela jsem, že čeká dvojčátka.

My máme od Apolináře 4-měsíční holčičku, tak Vám držím všem palečky

larri
26. lis 2009

Ahoj holky,
dneska jsem zoufala.Porad jim,pak mi je divne,udela se mi lepe a jim znova.Nevim co to dneska je. 😠

Tulipanek tady nechodi uz dlouho.Po druhem nezdaru tady prestala chodit,ale pak nam dala vedet,ze pri dalsim ceka dvojcata.Dokonce dorazila na nas srazik,takze jsme videly,jak shodila kila a strasne ji to sluselo.

len
26. lis 2009

Kat, Tuli sem moc nechodí, naposledy jsme ji viděly, kdy to bylo - září? A zrovna přišla z kontroly, začínala druhý trimestr a opravdu měla dvě krásná srdíčka 🙂 A potvrzuji, co říká Larri - náramně jí to seklo 😉

Larri, jediný, co mi po Menopuru je, je pálení žáhy, každej den, ať sním cokoliv 😝 Jo a čokoládu jestli jsem dřív mohla na kila, tak teď můžu na tuny 😀 Dneska píchám Pregnyl 🙂

larri
26. lis 2009

Len,ja dneska sezrala dve cokolady. 😠

Merional byl lepsi. 😀 😀

Zavidim ti,ze se ti to blizi.Mam v sobe tri injekce a zatim mne to pokazde bolelo.

Jsem zvedava na ten utz v pondeli.

Ale ted kdyby nam to vyslo,tak jsme tehotne ve stejne dobe,ty,Aknyt a ja. 😉

len
26. lis 2009

Nojo, bolí, no 😒 A co teprve ten Orgalutran a dneska Pregnyl, to budou pěkně vytrpěný děti 😀

larri
26. lis 2009

Orgalutran mam az v nedeli a v pondeli.

Mam porad strach,ze prijdu v pondeli na utz a Jarosova mi rekne, v utery Pragnyl a ve ctvrtek OPU.No proste,ze to ted zase bude brzy.

Kolik dni jsi Len pichala?

len
26. lis 2009

Larri, jen sedm. Ale já mívám vždycky krátký cykly, normálně ovuluju do 11.DC, takže když jsem teď přidala FSH a OPU bude zase 11.DC, skoro se divím, že to není i dřív...